اخبار و اطلاعات مربوط به کنکور 87

آرشیو نتایج سالهای قبل کنکور را از اینجا ببینید به همراه کارنامه های سالهای قبل
قفل شده
آواتار کاربر
amin24
همکار قدیمی
همکار قدیمی
محل اقامت: تهران
تماس:

خبر تكميلي

پست توسط amin24 » سه‌شنبه 23 بهمن 1386, 12:58 pm

ثبت‌نام آزمون كارشناسي ناپيوسته در 59 كد رشته از پنجشنبه آغاز مي‌شود
معاون سازمان سنجش خبر داد: برگزاري آزمون كارداني به كارشناسي دانشگاهها در تير 87

جزييات ثبت‌نام آزمون ورودي دوره‌هاي كارداني به كارشناسي ناپيوسته سال 1387 دانشگاهها و مراكز آموزش عالي كشور اعلام شد.
دكتر توكلي، معاون سازمان سنجش آموزش كشور در گفت‌و‌گو با خبرنگار صنفي آموزشي خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، اظهار كرد: ثبت‌نام آزمون ورودي كارداني به كارشناسي ناپيوسته سال 1387صبح روز پنجشنبه 25 بهمن در 59 كدرشته به صورت اينترنتي از طريق سايت سازمان سنجش به نشاني http://www.sanjesh.org آغاز مي‌شود و تا روز چهارشنبه هشتم اسفند ادامه دارد.

مجازين و غيرمجازين به انتخاب رشته
وي با اشاره به برخي از شرايط عمومي و اختصاصي شركت در اين آزمون تصريح كرد: داوطلبان واجد شرايط بدون توجه به محدوديت سني مي‌توانند در اين آزمون ثبت نام و شركت كنند، البته دانشجويان يا فارغ‌التحصيلان دوره‌هاي كارشناسي و بالاتر مجاز به ثبت‌نام و شركت در اين آزمون نيستند.

به گفته دكتر توكلي، دارندگان مدرك كارداني ناپيوسته و همچنين مدرك كارداني پيوسته نظام جديد آموزش متوسطه و دانشجويان سال آخر مقطع كارداني كه حداكثر تا 30 بهمن ماه 87 فارغ‌التحصيل شوند مي‌توانند در اين آزمون ثبت‌نام و حسب ضوابط نسبت به انتخاب رشته اقدام كنند.

به گفته وي، دانشجوياني كه تا31 شهريور87 فارغ التحصيل نمي‌شوند و يا به عبارت ديگر در تاريخ 30 بهمن 87 فارغ التحصيل مي‌شوند، بايد به هنگام انتخاب رشته منحصرا كد رشته محل‌هاي تحصيلي نيمسال دوم را انتخاب كنند.

دكتر توكلي با بيان اينكه دارندگان مدرك كارداني پيوسته نظام جديد آموزش متوسطه مجاز به شركت در آزمون پذيرش دانشجو از دوره كارداني به دوره كارشناسي ناپيوسته رشته‌هاي تحصيلي گروه آموزش پزشكي نمي‌باشند، گفت: فارغ‌التحصيلان كارداني و دانشجويان نيمسال آخر مقطع كارداني گروه آموزش پزشكي از لحاظ خدمات قانوني بايد بر اساس تصميمات شوراي معاونين وزارت بهداشت ثبت‌نام كنند و شركت كليه كاردان‌هاي گروه آموزش پزشكي بدون رعايت سهميه‌هاي30 درصد و 70 درصد در آزمون ورودي دوره‌هاي كارشناسي ناپيوسته بلامانع خواهد بود، مشروط به اينكه مقطع كارشناسي ناپيوسته رشته تحصيلي آنان مشمول قانون خدمت پزشكان و پيراپزشكان باشد، در غيراين صورت ملزم به انجام خدمات قانوني قبل از شركت در آزمون خواهند بود.

پذيرفته‌شدگان گروه آموزش پزشكي پس از فارغ التحصيل شدن بايد برابر طول مدت تحصيل،‌ تعهد خدمت به وزارت بهداشت بسپارند و در صورت استنكاف از انجام تمام يا قسمتي از خدمت تعهد شده بايد دو برابر هزينه تحصيلات را تمام يا به تناسب مدتي كه خدمت نكرده‌اند، بپردازند.

معاون سازمان سنجش با بيان اينكه دارندگان مدرك تحصيلي با ارزش بالاتر از كارداني حق شركت در اين آزمون را ندارند، تصريح كرد: دارندگان مدرك معادل كارداني كه عنوان معادل از دانشنامه آنان حذف شده است، مي‌توانند در اين آزمون متقاضي رشته‌هاي كارشناسي ناپيوسته غير گروه پزشكي شوند، همچنين بر اساس مصوبه شوراي عالي برنامه‌ريزي علوم پزشكي كليه دارندگان گواهي اتمام دوره و مدرك معادل مقاطع كارداني و كارشناسي نمي‌توانند در آزمون ورودي مقطع تحصيلي بالاتر شركت كنند.

وي افزود: دارندگان مدرك كارداني كه در آزمون جامع دارندگان مدرك معادل كارداني حد نصاب نمره علمي لازم را كسب نموده و پذيرفته شده‌اند، مي‌توانند در آزمون رشته‌هاي تحصيلي كارشناسي ناپيوسته گروه‌هاي امتحاني غيرپزشكي ثبت نام و شركت كنند. همچنين دانشجويان مشغول به تحصيل در دانشگاه‌ها حق ثبت‌نام و شركت در اين آزمون را ندارند.

به گفته وي، پذيرفته شدگان رشته‌هاي تحصيلي دوره‌هاي روزانه در آزمون پذيرش دانشجو از دوره كارداني به دوره كارشناسي ناپيوسته سال86، حق ثبت‌نام و شركت در اين آزمون را ندارند.

معاون سازمان سنجش در خاتمه تصريح كرد: شركت دانشجوياني كه تا 30 بهمن 87 در مقطع كارداني فارغ التحصيل خواهند شد، در آزمون پذيرش دانشجو از دوره كارداني به كاشناسي ناپيوسته سال 87 به شرط انتخاب كد رشته‌محل‌هاي نيمسال دوم بلامانع است.

دكتر توكلي همچنين گفت: آزمون كارداني به كارشناسي سال 1387 دانشگاهها و مراكز آموزش عالي كشور در 21 تير ماه سال آينده برگزار مي‌شود.
مهم نيست گودال كوچك آبي باشي يا درياي بيكران، زلال كه باشي آسمان در توست.

آواتار کاربر
khorshid
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط khorshid » پنج‌شنبه 25 بهمن 1386, 11:50 am

سلام و یه سوال:
مدار منطقی تو کنکور نرم افزارم میاد؟
من نیز چو خورشید دلم زنده به عشق است.

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
محل اقامت: My Heart
تماس:

پست توسط farshidshd » پنج‌شنبه 25 بهمن 1386, 12:28 pm

khorshid نوشته شده:سلام و یه سوال:
100% مياد

کد: انتخاب همه

دانشجوی ارشد نرم افزار

آواتار کاربر
amin24
همکار قدیمی
همکار قدیمی
تماس:

پست توسط amin24 » پنج‌شنبه 25 بهمن 1386, 12:36 pm

farshidshd نوشته شده:
khorshid نوشته شده:سلام و یه سوال:
100% مياد
همون طور كه فرشيد خان گفتند حتما مياد، دفترچه رو از سايت سنجش دانلود كنيد و مطالعه كنيد.
مواد آزمون عوض نشدند.

آواتار کاربر
kanan
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: تبريز شهر اولين ها

پست توسط kanan » جمعه 26 بهمن 1386, 12:56 am

با سلام
اولا اینو بگم که دل پری از سازمان رنجش دارم با دیدن دفترچه
هر سال بدتر از سال دیگه یا سال گذشته
حالا حرف دلمو گفتم یکمی راحت شدم آخش :lol: :lol:
لطفا به نکات زیر که مینویسم نگاه کنید اگه شما تو دفترچه چیز جدیدی دیدید بنویسید و به نکات پایین اضافه کنید تا 8 اسفند وقت هستش :wink:
1- این نکته که مربوط به آموزشکده ما هست بگم بازم تو لیست آموزشکده ها مدرکش قرار نگرفت (همون صفحه آخر که مینویسه مدرک کاردانی از کجا گرفتن)
2 - در همون صفحه آخر که مینویسه مدرک کاردانی از کجا گرفتن تعداد آموزشکده ها کم شده کلا موسساتی کم شده پارسال لااقل کد 373 بود که نوشته بود سایر موسسات وابسته به آموزش و پروش امسال اونم تبدیل به 255 شده و کلا پارسال 780 بود امسال 451 دیگه نمیدونم این چه مسئله هستش
3 - قابل توجه بسیجیان فعال ایثار گران و رزمندگان محترم امتحان ندهید قبول شوید شعار کنکور امسال 87 میباشد ورود کسانی که سهمیه ندارن امسال حق ورود ندارن ورود ممنوع میدونید دیگه چرا 40 در صد ظرفیت مخصوص کسانی که سهمیه دارن 10 درصد مخصوص کسانی که در وزارت علوم کار میکنند و موسسات شبانه و غیر انتفاعی 60 تا 80 در صد بومی میگیرن به ما هم حتما ته دیگ ( به قول ترکها قازماخ ) میرسه دیگه بخوریم :shock: :shock:
4 - امسال هم مثل پارسال فقط نوشته برنامه سازی دیگه معلوم نیست چی میاد
5 - قابل توجه کسانی که آزاد قبول شدن یه نگاه به شهریه بکنن :wink: حالا اینو ول کنیم نوشته هر سال 10 در صد به شهریه متغییر اضافه خواهد شد
6 - از همه مهمتر امسال کارشناسی کامپیوتر بر نمیداره فقط علمی کاربردی بر میداره یعنی شرکت کردن شما در علمی کاربردی با شرکت در کارشناسی فرق نداره همون مدرکه :shock: :shock: :shock: :shock:
امسال دیگه واقعا گنده شو در آوردن مخصوصا این مورد آخری هرکس پارسال قبول شده خوش به حالش دیگه مدرک کارشناسی ناپیوسته نمیده فکر کنم با این وضع مدرک دانشگاه آزاد بهتر از وزارت علوم میشه چون دانشگاه آزاد مهندسی میده وزارت علوم علمی کاربردی

در آخر و نتیجه گیری پیش به سوی علمی کاربردی انشاالله تو امتحان 10 اسفند قبول بشیم چون تعداد شرکت کننده نسبت به کارشناسی کمتره مدرکش هم معتبره و با این وضع دیگه فرق نمیکنه که تو علمی کاربردی قبول بشی یا تو امتحان کارشناسی 87
زندگي را مثل پيازي ديدم كه هر ورقشو باز كردم
اشك منو درآورد!!

خدا بگم چيكارت نكنه اون كسي كه منو معتاد سريال فرار از زندان كردي

گفتگو آنلاين اعضا انجمن
http://www.tinychat.com/6kclp

آواتار کاربر
amin24
همکار قدیمی
همکار قدیمی
تماس:

پست توسط amin24 » شنبه 27 بهمن 1386, 8:36 am

ممنون كنعان جان.
البته فكر ميكنم تقسيم ظرفيت ها مثل پارسال باشه، چون تو دفترچه هاي 85 و 86 هم همين تور نوشته بود.
ولي خوب خدا كنه امثال هوس قازماخ نكنن كه ديگه هيچي :( البته علمي كاربردي خوبه بهتره فعلا به فكر علمي كاربردي باشيم تا بعد.

البته بايد صبر كرد و ديد وقتي دفترچه شماره 2 (انتخاب رشته) سراسري اومد ، چندتا رشته شهر براي انتخاب هست!!

آواتار کاربر
Milo
کاربر خوب
کاربر خوب
محل اقامت: ایران
تماس:

پست توسط Milo » شنبه 27 بهمن 1386, 9:11 pm

مي بخشيد همونطور كه جناب كنان گفتند داخل دفتر چه فقط نوشته برنامه سازي !!! حالا از كجا بدونيم منبع كدومه ؟
پاسكال ؟ C ؟ VB ؟ C++ ؟ :lol: من كه همه را خوندم .
يك چيزه ديگه اينكه پارسال هم داخل دفترچه نوشته بود علمي كاربردي كامپيوتر :wink: پس از اين نظر با پارسال زياد تفاوتي نكرده . :wink:

موفق باشيد همگي و همچنين اونهايي كه علمي كاربردي هم شركت كردند موفق باشند اونهايي هم كه مي خواند فراگير شركت كنند موفق باشند و اونهايي هم كه كنكور كارشناسي نا پيوسته هم مي دند سال ديگه (87) موفق باشند . :D
تو رفتی و من آهسته پشت سرت گفتم نرو ... تصویر

آواتار کاربر
kanan
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط kanan » یک‌شنبه 28 بهمن 1386, 11:26 am

با سلام
اولا milo سلام خاص خیلی وقت بود نبودید
درسته امین جان تا دفترچه دوم نده معلوم نمیشه
اما شما چطوری به دفترچه سال 86 نگاه کردید که میگید نیست منو هم به شک انداختید دوباره نگاه کردم اما شما و milo جان میگید با پارسال فرق نکرده اما کرده به دفترچه سال 86 دوباره نگاه کنید ببینید تو دفترچه که مال کامپیتور (کد 209)بالای تربیت دبیر فنی کامپیوتر و پایین کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی سخت افراز کامپیوتر چی نوشته یعنی بین این دو عنوان :shock: :shock: :shock:
اشك منو درآورد!!

گفتگو آنلاين اعضا انجمن

آواتار کاربر
amin24
همکار قدیمی
همکار قدیمی
تماس:

پست توسط amin24 » یک‌شنبه 28 بهمن 1386, 12:05 pm

kanan نوشته شده:با سلام
اولا milo سلام خاص خیلی وقت بود نبودید
درسته امین جان تا دفترچه دوم نده معلوم نمیشه
اما شما چطوری به دفترچه سال 86 نگاه کردید که میگید نیست منو هم به شک انداختید دوباره نگاه کردم اما شما و milo جان میگید با پارسال فرق نکرده اما کرده به دفترچه سال 86 دوباره نگاه کنید ببینید تو دفترچه که مال کامپیتور (کد 209)بالای تربیت دبیر فنی کامپیوتر و پایین کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی سخت افراز کامپیوتر چی نوشته یعنی بین این دو عنوان :shock: :shock: :shock:

كنعان جان ، اگر دقت ميكردي ميديدي كه من گفتم تقسيم ظرفيت مثل پارسال هست و عوض نشده.
اما در مورد عنوان چيزي نگفته بودم. 8)

اما الان كه دفترچه رو نگاه كردم ديدم كه كارشناسي ناپيوسته رو حذف كردند و فقط كارشناسي ناپيوسته علمي كاربردي مونده، كه البته باز فرقي نكرده چون سال پيش هم براي تمام كد رشته ها ( موقع انتخاب رشته) زده بود : كارشناسي ناپيوسته علمي كاربردي .... . :wink:

آواتار کاربر
mim
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط mim » یک‌شنبه 28 بهمن 1386, 12:34 pm

پس چه کنیم بچه ها ؟
تخم مهندسی نرم افزار رو ملخ خورد؟
چه خاکی به سرم بریزم که نرفتم آزاد و ثبت نام کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
به گوش من تنها 2 صدا اشناست ،صدای پای تو که می روی و صدای پای مرگ که می آید.

آواتار کاربر
amin24
همکار قدیمی
همکار قدیمی
تماس:

پست توسط amin24 » یک‌شنبه 28 بهمن 1386, 12:45 pm

mim نوشته شده:پس چه کنیم بچه ها ؟

دوسته عزيز، كارداني به كارشناسي سراسري اصلا مهندسي نداشت (براي كامپيوتر) كه حالا بخواد حذف بشه و شما اينقدر ناراحتي.
پارسال هم كارشناسي ناپيوسته علمي كاربردي بود ، امسال هم كارشناسي ناپيوسته علمي كاربردي هست.

دانشگاه هايي كه مهندسي دارند: آزاد(كارداني به كارشناسي) ، علمي كاربردي(كارداني به كارشناسي) ، فراگير پيام نور(ديپلم به كارشناسي) ، سراسري رياضي و فني (ديپلم به كارشناسي)،آزاد(ديپلم به كارشناسي).

آواتار کاربر
mim
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط mim » یک‌شنبه 28 بهمن 1386, 1:09 pm

خوب من از کجا باید می دونستم؟؟؟؟؟؟؟؟تازه به من گفتند علمی کاربردی هم مهندسی نیست!!!!!!!!! :roll:

z65

پست توسط z65 » یک‌شنبه 28 بهمن 1386, 9:32 pm

بچه ها چطوره بريم سايت سنجش قسمت سوالات و انوقت در مورد منابع برنامه نويسي سوال كنيم .
من فكر مي كنم اگر اين مطلب زياد نوشته شود مجبور ميشن يه جوابي بدن.
بالاخره از دست روي دست گذاشتن يا اينكه بعداز آزمون نفرينشون كنيم كه بهتره.نه؟نظرتون چيه؟

آواتار کاربر
mim
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط mim » دوشنبه 29 بهمن 1386, 8:36 am

من سوال را ارسال کردم.سه روز پیش.جواب اومد که سوال در بخش سوالها موجود می باشد.
که خودتون می دونید جواب درستی ندادند.
به نظر من از کانال دیگه ای باید اقدام کنیم.
:roll:

آواتار کاربر
kanan
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط kanan » دوشنبه 29 بهمن 1386, 2:48 pm

mim نوشته شده:پس چه کنیم بچه ها ؟
با سلام
هیچی با تاخیر ثبت نام کن تا 1 سال وقت دارین ثبت نام کنین
اشك منو درآورد!!

گفتگو آنلاين اعضا انجمن

قفل شده