ا علام نتایج نهایی آزمون کاردانی به کارشناسی 90

آرشیو نتایج سالهای قبل کنکور را از اینجا ببینید به همراه کارنامه های سالهای قبل
قفل شده
mashhadpix_14
کاربر ساده
کاربر ساده

Re: ا علام نتایج نهایی آزمون کاردانی به کارشناسی 90

پست توسط mashhadpix_14 » دوشنبه 11 مهر 1390, 2:30 pm

nick نوشته شده:امروز در یکی از سایت های خبری این خبر را دیدم آیا به نظر شما درست است؟ یعنی ما تکمیل ظرفیت نداریم؟

جدول آخرین وضعیت تکمیل ظرفیت کنکورها/ کدام کنکور تکمیل ظرفیت ندارد
نتایج نهایی کنکورهای سراسری، دانشگاههای آزاد، علمی کاربردی و پیام نور اعلام شد که پذیرفته شدگان آن به مقاطع مختلف آموزش عالی راه یافتند. برخی آزمونها با توجه به ظرفیت موجود، تکمیل ظرفیت دارند که بر این اساس در گزارشی به وضعیت و زمان تکمیل ظرفیت می پردازیم.
به گزارش خبرنگار مهر، با اعلام نتایج نهایی آزمونهای سازمان سنجش، دانشگاههای پیام نور، علمی کاربردی و آزاد اسلامی خیل عظیمی از جوانان کشور به مقاطع تحصیلی آموزش عالی راه یافتند و یا عده ای از دانشجویان به دوره های تحصیلات تکمیلی وارد شدند.

اما هنوز داوطلبانی هستند که با اعلام این نتایج به نتیجه مطلوب خود دست نیافتند و برخی از آنها در انتظار اعلام تکمیل ظرفیت کنکورها روزشماری می کنند.

در جدول زیر به آخرین وضعیت اعلام تکمیل ظرفیت پذیرش دانشجو در برخی آزمونهای مهم آموزش عالی اشاره شده است.

جدول اعلام وضعیت تکمیل ظرفیت پذیرش دانشجو

ردیف نوع آزمون وضعیت اعلام نتیجه نهایی وضعیت اعلام تکمیل ظرفیت وضعیت ثبت نام در تکمیل ظرفیت
1 سراسری اعلام شد دارد اعلام می شود
2 کارشناسی ارشد // دارد ثبت نام از امروز آغاز می شود
3 دکتری // دارد اعلام می شود
4 کارشناسی ناپیوسته // ندارد
5 فراگیر کارشناسی // //
6 فراگیر کارشناسی ناپیوسته // //
7 فراگیر کارشناسی ارشد // //
8 دکتری آزاد // پس از اتمام ثبت نام قبولیها، وضعیت مشخص می شود اعلام نشده است
9 کارشناسی ارشد آزاد // اعلام شد 9 و 10 مهرماه
10 سراسری آزاد // ندارد
11 کارشناسی ناپیوسته آزاد // پس از اتمام ثبت نام قبولیها وضعیت اعلام می شود اعلام نشده است
12 آزمونهای علمی کاربردی اعلام شده و آزمون برخی دوره های به زودی برگزار می شود ندارد
در این میان کنکور تازه متولد شده دکتری سازمان سنجش هم بسیاری از داوطلبان را پذیرش کرد و قرار است تکمیل ظرفیت آن با توجه به مصوبه افزایش ظرفیت، بعدا اعلام شود همچنین یک کنکور کاردانی دانشگاه آزاد حذف شد.

دانشگاه آزاد اسلامی وضعیت اعلام تکمیل ظرفیت دو کنکور دکتری و کارشناسی ناپیوسته را منوط به تعداد صندلیهای خالی بعد از اتمام ثبت نام پذیرفته شدگان قطعی اعلام کرد.

دانشگاه علمی کاربردی نیز تاکنون نتایج بسیاری از آزمونها و پذیرشهای خود را اعلام کرده و یک کنکور دیگر این دانشگاه 22 مهرماه برگزار می شود.

هیچ کدام از آزمونهای فراگیر دانشگاه پیام نور تاکنون تکمیل ظرفیتی اعلام نکرده اند بنابراین پذیرش قطعی تنها در یک مرحله انجام می شود.

وضعیت آزمونهای سراسری دکتری، پزشکی و غیرپزشکی سراسری سازمان سنجش نیز براساس اعلام مسئولان این سازمان مشخص و آخرین وضعیت پذیرش دانشجو اعلام می شود این در حالیست که نتایج تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد سراسری اعلام شده است.
کدام سایت خبری این خبر را چاپ کرده؟

aminn
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: بجنورد

پست توسط aminn » دوشنبه 11 مهر 1390, 7:05 pm

mehr afarin نوشته شده:بچه ها نظر بدین!به نظرتون من برای سال 91 برم مدرسان شریف یا ماهان یا کلاس های استاد مقسمی؟؟؟؟
رتبه های برتر 90 جواب بدین.مرسیی
[/size
]

من 700-800 شدم کوچیک همه م چیزی نسیتا.
و من هر دو رو داشتم بهت کتاب مقسمی رو پیشنهاد میکنم ضمنا کتاب مقسمی خوب آموزش میده اما یاد گرفتن از کتاب مدرسان یکم سخته،کتاب مدرسان نکته های کنکوریو دسته بندی کرده اما کتاب مقسمی باید زیر مهمترا خط بکشی goll

ولی به هرحال کتاب مقسمی کاملترو کم نقص تره اما هردوشون یه نقص هایی دارند ولی خوب بهتر از اینا هم نیست

aminn
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط aminn » دوشنبه 11 مهر 1390, 7:09 pm

البته این نظر شخصیه منه که تجربه کردم

aminn
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط aminn » دوشنبه 11 مهر 1390, 9:04 pm

دوستان،دوست دارم با دوستان از دانشکده های مختلف آشنا بشم و شاید بتونیم تو پروژه ها یا مسایل درسی دیگه همدیگرو کمک کنیم مخصوصا دانشکده های دولتی با آزاد یا غیر انتفاعی تهران و شیراز و اصفهان هر کی موافقه آیدی من اینه:

pedramhamedi@yahoo
قربون شما

آواتار کاربر
بهروزجعفری
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: شهرتهران

پست توسط بهروزجعفری » دوشنبه 11 مهر 1390, 9:30 pm

سلام.
آیاکسی هست که درموسسه غیرانتفاعی پارسابابلسرقبول شده باشدویادرحال تحصیل است یاتحصیل کرده باشد؟
باتشکر.
هیچ وقت درزندگی,به خداوندنگو:یه مشکل بزرگ دارم بلکه به مشکل بگو:یه خدای بزرگ دارم...
موفق وپیروزباشید.

آواتار کاربر
Q-Boys
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: قزوین

پست توسط Q-Boys » دوشنبه 11 مهر 1390, 11:32 pm

من نرفتم ثبتنام.........

آخه رشت بود......... منم قزوینم........ ger ger ger ger ger

لعنت به این دنیا........ nar nar

enbil

پست توسط enbil » سه‌شنبه 12 مهر 1390, 5:47 pm

12972
انتخاب اول
آیندگان تنکابن

آواتار کاربر
vesall
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط vesall » سه‌شنبه 12 مهر 1390, 10:45 pm

من دارم واسه سال دیگه میخونم

آموزشکده باهنر شیراز روزانه و شبانه اش چه رتبه ای میخواد ؟

یه سوال:

به نظرتون من تو شهر خودم ( بندرعباس ) مثل بچه آدم برم بشینم سر دانشگاه آزاد ؟ rooz یا بخوانیم برای غیر انتفاعی و شبانه ( در یک شهر دیگه ! ) چون بندرعباس نداره gld

منتظر پاسخ ها هستما goli
آخرین ویرایش توسط vesall در چهارشنبه 13 مهر 1390, 12:22 pm، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.
امسال کاردانی به کارشناسی کامپیوتر شدم 22000 و خرده ای !!!!!
آیا امیدی هست ؟

software2011

پست توسط software2011 » سه‌شنبه 12 مهر 1390, 11:22 pm

Q-Boys نوشته شده:من نرفتم ثبتنام.........

ناراحت نباش دوست عزیز
ایشالا سال دیگه جایی که دوست داری قبول میشی goll

saman_arbaba
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: بانه
تماس:

پست توسط saman_arbaba » چهارشنبه 13 مهر 1390, 1:24 am

mansoor-13 نوشته شده:
alasht نوشته شده:
mansoor-13 نوشته شده:دوستان یکی این نوشته را تحلیل کنه . من معدلم یه چیزی بین همین حدود شده.
چیکار کنم ؟

واحد های جبرانی در مقطع کارشناسی ناپیوسته
طبق بخشنامه جدید وزارت علوم دانش آموختگان دوره های کاردانی پیوسته ، در صورتی که میانگین معدل آنها ۱۰ الی ۹۹/۱۳ باشد به شرط پذیرفته شدن در دوره کارشناسی ناپیوسته دانشگاهها و موسسات آموزش عالی باید ۲۴ واحد درسی را طی دو نیمسال مطابق سرفصل مصوب رشته پذیرفته شده به عنوان واحد جبرانی بگذرانند تا به جای مدرک پیش دانشگاهی آنان ملاک عمل قرار گیرد. مدت مذکور به سنوات تحصیلی دانشجو افزوده می شود.
سلام
خوب این مشخصه دیگه نیازی به تحلیل نداره
شما اگه کاردانی پیوسته خونده باشی ( اونایی که از رشته فنی اومدن دانشگاه و پیش دانشگاهی نخوندن ) اگه معدل کاردانی زیر 14 باشه باید یه سری از دروس پایه نرم افزار رو دوباره پاس کنی که پایتون قوی بشه
شما کاردانی پیوسته خوندی یا ناپیوسته ؟
ببینم ما کاردانی ناپیوسته ایم راستی ، اصلا حواسم به این نبود . من از هنرستان اومدم دیگه .
ایول پس اون 24 تا به ما نمیخوره درسته ؟
یعنی طبق این بند اگه معدل کاردانیت زیر 12 هم باشه میتونی در کارشناسی شرکت کنی ؟؟
هيچ وقت مغرور نشو، برگها وقتي مي ريزند كه فكر ميكنند طلا شدند.

آواتار کاربر
ali_nemo
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط ali_nemo » چهارشنبه 13 مهر 1390, 11:15 am

Q-Boys نوشته شده:من نرفتم ثبتنام.........

سلام دوست عزيز
راستش منم ماله اصفهانم و ايوانكي قبول شدم.راه زيادي هست اما مجبورم ديگه آخه يكسال عقب ميمونم اگه نرم.البته رتبم به همه جا ميخورد اما خوب خواستم تهران باشم اما الان مشكل كار و جا دارم .
به نظر من برو ثبت نام كن و برو يكسال عقب ميموني بعد از يه ترم هم ميتوني احتمالا انتقالي بگيري.
موفق باشي
خوب فكر كن شايد حرفاي من سرنوشت رو عوض كنه!
براي شرروع كردن هيچ موقع دير نيست يا علي بگوووووووو

آواتار کاربر
djmorteza
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: دزفول
تماس:

پست توسط djmorteza » پنج‌شنبه 14 مهر 1390, 3:27 pm

دوستان خواهش ميكنم يكي جواب بده

چند درصد احتمالش هست كه تكميل ظرفيت انجام بشه nar
مطالب مفيد كامپيوتر
http://world01.vcp.ir

آواتار کاربر
socoless110
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: اهواز
تماس:

پست توسط socoless110 » جمعه 15 مهر 1390, 8:52 am

djmorteza نوشته شده:دوستان خواهش ميكنم يكي جواب بده

چند درصد احتمالش هست كه تكميل ظرفيت انجام بشه nar
خیلی از بچه ها جاهایی که قبول شدن نرفتن مثل خودم fekr
احتمال قوی تکیل ظرفیت هم هست sbl
اي بسته به تارو پودم من لايق عشق تو نبودم
عشقي که نهفته در دلم بود در راه محبت تو کم بود

آواتار کاربر
djmorteza
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: دزفول
تماس:

پست توسط djmorteza » جمعه 15 مهر 1390, 10:40 am

خبر مورخ 1390/07/12

75 درصد از ظرفيت كارداني 58 درصد از ظرفيت كارشناسي موسسات غيرانتفاعي

دبير اتحاديه موسسات و دانشگاه‌هاي غيرانتفاعي سراسر كشور با اشاره به ارائه آمار تكميل ظرفيت تعدادي از موسسات غيرانتفاعي، از تكميل 25 درصدي ظرفيت مقطع كارداني و 42 درصدي ظرفيت دوره‌هاي كارشناسي اين موسسات خبر داد.

دبير اتحاديه موسسات و دانشگاه‌هاي غيرانتفاعي سراسر كشور با اشاره به ارائه آمار تكميل ظرفيت تعدادي از موسسات غيرانتفاعي، از تكميل 25 درصدي ظرفيت مقطع كارداني و 42 درصدي ظرفيت دوره‌هاي كارشناسي اين موسسات خبر داد.

آهون‌ منش در گفت‌وگو با خبرنگار صنفي آموزشي خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، با اشاره به فعاليت 335 موسسه و دانشگاه غيرانتفاعي در كشور، عنوان كرد: تا روز گذشته 149 موسسه و دانشگاه غيرانتفاعي آمارهاي خود را به ما اعلام كردند كه بر اين اساس 25 درصد از ظرفيت دوره‌هاي كارداني اين موسسات تكميل شده است و به عبارت ديگر 75 درصد اين ظرفيتها هنوز خالي مانده است.

وي همچنين با اشاره به تكميل 42 درصدي ظرفيت دوره‌هاي كارشناسي دانشگاه‌هاي غيرانتفاعي، افزود: از دلايل خالي ماندن 58 درصد ظرفيت دوره‌هاي كارشناسي داراي مي‌توان به اختصاص دادن 60 درصد از پذيرفته شدگان كنكور به دانشگاه پيام نور اشاره كرد.

دبير اتحاديه موسسات و دانشگاه‌هاي غيرانتفاعي با اشاره به پذيرش دانشجوي بدون كنكور در رشته‌هاي فني حرفه‌اي در دانشگاه آزاد اسلامي، اظهار كرد: پيش از اين مطرح كرده بوديم كه براي موسسات و دانشگاه‌هاي غيرانتفاعي ضريب 5/2 يا سه برابري در اعلام پذيرفته‌شدگان كنكور سراسري در نظر گرفته شود تا تعداد وروديهاي اين دانشگاه افزايش يابد؛ اما تنها 2/1درصد يعني20 درصد ظرفيت مازاد در معرفي دانشجو در نظر گرفته‌ شده است.

وي در پايان گفت: دانشگاه آزاد علاوه بر ظرفيتهاي مازاد در بدو پذيرش، دو تا سه برابر تكميل ظرفيت اعلام مي‌كند
مطالب مفيد كامپيوتر
http://world01.vcp.ir

آواتار کاربر
monikk
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط monikk » جمعه 15 مهر 1390, 10:47 am

djmorteza نوشته شده:خبر مورخ 1390/07/12

75 درصد از ظرفيت كارداني 58 درصد از ظرفيت كارشناسي موسسات غيرانتفاعي

آهون‌ منش در گفت‌وگو با خبرنگار صنفي آموزشي خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، با اشاره به فعاليت 335 موسسه و دانشگاه غيرانتفاعي در كشور، عنوان كرد: تا روز گذشته 149 موسسه و دانشگاه غيرانتفاعي آمارهاي خود را به ما اعلام كردند كه بر اين اساس 25 درصد از ظرفيت دوره‌هاي كارداني اين موسسات تكميل شده است و به عبارت ديگر 75 درصد اين ظرفيتها هنوز خالي مانده است.

وي همچنين با اشاره به تكميل 42 درصدي ظرفيت دوره‌هاي كارشناسي دانشگاه‌هاي غيرانتفاعي، افزود: از دلايل خالي ماندن 58 درصد ظرفيت دوره‌هاي كارشناسي داراي مي‌توان به اختصاص دادن 60 درصد از پذيرفته شدگان كنكور به دانشگاه پيام نور اشاره كرد.

دبير اتحاديه موسسات و دانشگاه‌هاي غيرانتفاعي با اشاره به پذيرش دانشجوي بدون كنكور در رشته‌هاي فني حرفه‌اي در دانشگاه آزاد اسلامي، اظهار كرد: پيش از اين مطرح كرده بوديم كه براي موسسات و دانشگاه‌هاي غيرانتفاعي ضريب 5/2 يا سه برابري در اعلام پذيرفته‌شدگان كنكور سراسري در نظر گرفته شود تا تعداد وروديهاي اين دانشگاه افزايش يابد؛ اما تنها 2/1درصد يعني20 درصد ظرفيت مازاد در معرفي دانشجو در نظر گرفته‌ شده است.

وي در پايان گفت: دانشگاه آزاد علاوه بر ظرفيتهاي مازاد در بدو پذيرش، دو تا سه برابر تكميل ظرفيت اعلام مي‌كند
مرسی دوست عزیز برای این مطلب مفیدت
یعنی تکمیل ظرفیت به امید خدا و به احتمال زیاد هست؟
من آن گلبرگ مغرورم که میمیرم ز بی آبی ولی با ذلت و خواری پی شبنم نمی گردم

قفل شده