ا علام نتایج نهایی آزمون کاردانی به کارشناسی 90

آرشیو نتایج سالهای قبل کنکور را از اینجا ببینید به همراه کارنامه های سالهای قبل
قفل شده
konkoorkk
کاربر متوسط
کاربر متوسط

Re: ا علام نتایج نهایی آزمون کاردانی به کارشناسی 90

پست توسط konkoorkk » یک‌شنبه 10 مهر 1390, 8:44 am

از دوستان عزیزی که سراسری (روزانه-شبانه-غیر انتفاعی) قبول شدن 3 تا سوال داشتم. ممنون میشم راهنماییم کنین.

- کسی بوده که 6 واحد (یا در واقع بین 2 تا 6 واحد) از کاردانیش مونده باشه و تابستون آخر برداشته باشه؟ یعنی همین تابستون که گذشت (تابستون 90) واحد داشته باشه و پاس کرده باشه و بعد هم کارشناسی ثبت نام کرده باشه؟ یعنی میخوام ببینم باید درسمون حتما در ترم 2 (بهمن) تموم بشه یا اگر 6 واحد (نهایت سقف تابستون 6 واحد هست دیگه؟) باقی موند میتونیم اون رو با خیال راحت در تابستون پاس کنیم و بعد هم سراسری اگر قبول شدیم ثبت نام کنیم؟

- میشه لطفا بگید در تهران چه دانشگاه هایی هست؟ کلا روزانه-شبانه-غیر انتفاعی. یکیش که شمسی پور هست. غیر از این چند تای دیگه هست؟ البته برای آقایون منظورمه. اگر بگید آخرین رتبه ای که در تهران قبول شده (چه روزانه چه شبانه چه غیر انتفاعی) چند بوده ممنون میشم.

- موسسه اندیشه اساتید که ازش تعریف میکنن و میگن اساتیدی مثل عادلی نیا و .. در اون تدریس میکنن دقیقا کجا واقع شده و هر سال از چه تاریخی کلاس های کنکور کاردانی به کارشناسیش شروع میشه؟ هزینه اش رو هم اگر بگید ممنون میشم.

یه مورد دیگه هم هست که نیاز به دلداری دارم! من حقیقتش ترم بعد 22 واحد باید پاس کنم. از همین الان استرس گرفتم که آیا میتونم هم 22 واحد رو در بهمن پاس کنم و هم برای کنکور بخونم یا نه؟ تو رو خدا یکی پیدا بشه که بگه اون هم ترم آخرش 20 22 تا واحد داشته و همزمان هم خونده و جای خوب قبول شده :|

با تشکر از لطف شما دوستان
دعا کنید ما سال بعدی ها به مشکل نخوریم
شرمنده که زیاد شد

mansoor-13
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: اصفهان

پست توسط mansoor-13 » یک‌شنبه 10 مهر 1390, 9:48 am

دوستان یکی این نوشته را تحلیل کنه . من معدلم یه چیزی بین همین حدود شده.
چیکار کنم ؟

واحد های جبرانی در مقطع کارشناسی ناپیوسته
طبق بخشنامه جدید وزارت علوم دانش آموختگان دوره های کاردانی پیوسته ، در صورتی که میانگین معدل آنها ۱۰ الی ۹۹/۱۳ باشد به شرط پذیرفته شدن در دوره کارشناسی ناپیوسته دانشگاهها و موسسات آموزش عالی باید ۲۴ واحد درسی را طی دو نیمسال مطابق سرفصل مصوب رشته پذیرفته شده به عنوان واحد جبرانی بگذرانند تا به جای مدرک پیش دانشگاهی آنان ملاک عمل قرار گیرد. مدت مذکور به سنوات تحصیلی دانشجو افزوده می شود.
"آیا کسی را دارید که به هنگام مشکلات بتواند عملا از شما حمایت کند ؟"
این یکی از سوالات فرم پرسشنامه سلامت عمومی دانشگاه بود که من از جواب بهش درماندم !

goodarzi-sh

پست توسط goodarzi-sh » یک‌شنبه 10 مهر 1390, 10:01 am

با سلام به همه دوستان چه اونایی که قبول شدن چه اونایی که نشدن در کل زندگی محل گذره به خودتون سخت نگیرید من با رتبه 490باهنر کرمان قبول شدم(زرند)ولی دوست داشتم شیراز بشم حالا امیدم به تکمیل ظرفیته دوستانی که شیراز قبول شدند لطف کنید بگید باهنر شیراز با چه رتبه ای قبول شدید ممنونم با امید موفقیت روزافزون rooz cuf: ktb:

alasht
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط alasht » یک‌شنبه 10 مهر 1390, 10:05 am

mansoor-13 نوشته شده:دوستان یکی این نوشته را تحلیل کنه . من معدلم یه چیزی بین همین حدود شده.
چیکار کنم ؟

طبق بخشنامه جدید وزارت علوم دانش آموختگان دوره های کاردانی پیوسته ، در صورتی که میانگین معدل آنها ۱۰ الی ۹۹/۱۳ باشد به شرط پذیرفته شدن در دوره کارشناسی ناپیوسته دانشگاهها و موسسات آموزش عالی باید ۲۴ واحد درسی را طی دو نیمسال مطابق سرفصل مصوب رشته پذیرفته شده به عنوان واحد جبرانی بگذرانند تا به جای مدرک پیش دانشگاهی آنان ملاک عمل قرار گیرد. مدت مذکور به سنوات تحصیلی دانشجو افزوده می شود.
سلام
خوب این مشخصه دیگه نیازی به تحلیل نداره
شما اگه کاردانی پیوسته خونده باشی ( اونایی که از رشته فنی اومدن دانشگاه و پیش دانشگاهی نخوندن ) اگه معدل کاردانی زیر 14 باشه باید یه سری از دروس پایه نرم افزار رو دوباره پاس کنی که پایتون قوی بشه
شما کاردانی پیوسته خوندی یا ناپیوسته ؟

آواتار کاربر
a.sharifeslami
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: خونمون

پست توسط a.sharifeslami » یک‌شنبه 10 مهر 1390, 10:23 am

sabavenom نوشته شده:
a.sharifeslami نوشته شده:سلام
از بچه ها کسی جزوه دروس زیر رو داره برام بفرستید! rooz
1-معادلات دیفرانسیل danesh est
2-ریاضی گسسته(یه سوال:ریاضی گسسته و ساختمان گسسته یکی یا نه؟)[/ danesh est size]

ktb: sharifeslami69@gmail.com
a.sharifeslami@yahoo.com
krn:

سلام دوست عزیزبرات فرستادم بروایمیلاتوچک کن راستی منم همین سوالودارم:ساختمان گسسته باریاضی گسسته فرق داره یانه؟ rooz yes:

دست شما ندرده رسید yes:
حب الحسین اجننی

آواتار کاربر
farzaneh_k
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: اهواز
تماس:

پست توسط farzaneh_k » یک‌شنبه 10 مهر 1390, 10:45 am

raha banoo نوشته شده:داداش محسن در تحقیقاتی که به عمل اووردم فهمیدم دانشگاه غیر اتفاعی خرمشهر
رتبه های زیر 10،000 رو گرفته cuf: ktb: rooz
اینو گفتم برای آیندگانی که می خوان کنکور کارشناسی انتخاب دانشگاه داشته باشن dan rooz tof:

راستی از بچه های سایت کسی غیر انتفاعی خرمشهر قبول نشده؟؟؟؟؟؟؟؟ looc ssb:

من بیچاره خرمشهر قبول شدم
کلی ذوق کرده بودم که امسال اهواز قبول میشم ger
برداشت های دیگران در مورد خودت را در وسعت خویش حل کن تا دریا باشی

آواتار کاربر
farzaneh_k
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: اهواز
تماس:

پست توسط farzaneh_k » یک‌شنبه 10 مهر 1390, 10:48 am

h7fh نوشته شده:3 danesh تا دفترچه کنکور (علمی کاربردی و آزاد و دولتی) ثبت نام کردم و 3تاشو جاهایی ک می خواستم و علاقه داشتم قبول شدم.بدون اینکه یه کلمه درس بخونم.همرو شانسی پر کردم.حتی یه دونه تست ک 100% بدونم و نمیدونستم.واقعا واسم عجیبه.اینو من یه [معجزه میدونم
[/color]rgs rgs str: rgs rgs

خوش به حالت بابا بیا یه دست رو سر ما بکش
ما که امسال بدشانسی اوردیم و اهواز ظرفیتاش رو کم کرد
اینم شانس منه دیگه
برداشت های دیگران در مورد خودت را در وسعت خویش حل کن تا دریا باشی

shedayat
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط shedayat » یک‌شنبه 10 مهر 1390, 11:39 am

alasht نوشته شده: سلام
شما اگه کاردانی پیوسته خونده باشی ( اونایی که از رشته فنی اومدن دانشگاه و پیش دانشگاهی نخوندن ) اگه معدل کاردانی زیر 14 باشه باید یه سری از دروس پایه نرم افزار رو دوباره پاس کنی که پایتون قوی بشه
خوب کاردانی پیوسته با نا پیوسته چه فرقی داره؟
یعنی مایی که توی هنرستان فنی و حرفه ای درس خوندیم و بعدش اومدیم کاردانی قبول شدیم و تموم کردیم حالا باید تو کارشناسی واحدهای جبرانی رو پاس کنیم؟
اگه آره اینجورکه از اسم جبرانی بر میاد باید ترم اول به دانشجوها بدن ولی من رفتم ثبت نام کردم و انتخاب واحد این ترمم رو گرفتم ولی درس جبرانی ای توش ندیدم. fekr

sabavenom
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط sabavenom » یک‌شنبه 10 مهر 1390, 11:49 am

shedayat نوشته شده:
یعنی مایی که توی هنرستان فنی و حرفه ای درس خوندیم و بعدش اومدیم کاردانی قبول شدیم و تموم کردیم حالا باید تو کارشناسی واحدهای جبرانی رو پاس کنیم؟
اگه آره اینجورکه از اسم جبرانی بر میاد باید ترم اول به دانشجوها بدن ولی من رفتم ثبت نام کردم و انتخاب واحد این ترمم رو گرفتم ولی درس جبرانی ای توش ندیدم. fekr
منم معدلم13.8شده اگه برم آزادمیدن یانمیدن؟منم پیوسته هستم!

sabavenom
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط sabavenom » یک‌شنبه 10 مهر 1390, 11:51 am

a.sharifeslami نوشته شده:
sabavenom نوشته شده:
a.sharifeslami نوشته شده:سلام
از بچه ها کسی جزوه دروس زیر رو داره برام بفرستید! rooz
1-معادلات دیفرانسیل danesh est
2-ریاضی گسسته(یه سوال:ریاضی گسسته و ساختمان گسسته یکی یا نه؟)[/ danesh est size]

ktb: sharifeslami69@gmail.com
a.sharifeslami@yahoo.com
krn:

سلام دوست عزیزبرات فرستادم بروایمیلاتوچک کن راستی منم همین سوالودارم:ساختمان گسسته باریاضی گسسته فرق داره یانه؟ rooz yes:

دست شما ندرده رسید yes:

خواهش میکنم قابلی نداشت!

آواتار کاربر
ali_nemo
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط ali_nemo » یک‌شنبه 10 مهر 1390, 12:49 pm

توجه توجه
بنده دانشجوی دانشگاه ایوانکی تهران هستم و خواستار جابه جایی با دانشگاههای اصفهان مي باشم
مقطع کارشناسی، نرم افزار، کامپیوتر
اگر کسی میخواد جابه جا بشه بگه؟
آخرین ویرایش توسط ali_nemo در دوشنبه 11 مهر 1390, 5:43 am، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.
براي شرروع كردن هيچ موقع دير نيست يا علي بگوووووووو

alasht
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط alasht » یک‌شنبه 10 مهر 1390, 2:23 pm

shedayat نوشته شده:
من پیوسته نیستم اما تو چارتی که به ما دادن 13 واحد جبرانی نوشته شده که ظاهرا باید همه پاس بشه
البته به من تعلق نمیگیره چون معدل کاردانیم بالاست
بهتره از دانشگاه خودتون سوال کنید چون اطلاعات کامل تری رو در اختیارتون میزارن

mansoor-13
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: اصفهان

پست توسط mansoor-13 » یک‌شنبه 10 مهر 1390, 4:06 pm

alasht نوشته شده:
mansoor-13 نوشته شده:دوستان یکی این نوشته را تحلیل کنه . من معدلم یه چیزی بین همین حدود شده.
چیکار کنم ؟

سلام
ببینم ما کاردانی ناپیوسته ایم راستی ، اصلا حواسم به این نبود . من از هنرستان اومدم دیگه .
ایول پس اون 24 تا به ما نمیخوره درسته ؟
"آیا کسی را دارید که به هنگام مشکلات بتواند عملا از شما حمایت کند ؟"
این یکی از سوالات فرم پرسشنامه سلامت عمومی دانشگاه بود که من از جواب بهش درماندم !

nick
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط nick » یک‌شنبه 10 مهر 1390, 5:44 pm

امروز در یکی از سایت های خبری این خبر را دیدم آیا به نظر شما درست است؟ یعنی ما تکمیل ظرفیت نداریم؟

جدول آخرین وضعیت تکمیل ظرفیت کنکورها/ کدام کنکور تکمیل ظرفیت ندارد
نتایج نهایی کنکورهای سراسری، دانشگاههای آزاد، علمی کاربردی و پیام نور اعلام شد که پذیرفته شدگان آن به مقاطع مختلف آموزش عالی راه یافتند. برخی آزمونها با توجه به ظرفیت موجود، تکمیل ظرفیت دارند که بر این اساس در گزارشی به وضعیت و زمان تکمیل ظرفیت می پردازیم.
به گزارش خبرنگار مهر، با اعلام نتایج نهایی آزمونهای سازمان سنجش، دانشگاههای پیام نور، علمی کاربردی و آزاد اسلامی خیل عظیمی از جوانان کشور به مقاطع تحصیلی آموزش عالی راه یافتند و یا عده ای از دانشجویان به دوره های تحصیلات تکمیلی وارد شدند.

اما هنوز داوطلبانی هستند که با اعلام این نتایج به نتیجه مطلوب خود دست نیافتند و برخی از آنها در انتظار اعلام تکمیل ظرفیت کنکورها روزشماری می کنند.

در جدول زیر به آخرین وضعیت اعلام تکمیل ظرفیت پذیرش دانشجو در برخی آزمونهای مهم آموزش عالی اشاره شده است.

جدول اعلام وضعیت تکمیل ظرفیت پذیرش دانشجو

ردیف نوع آزمون وضعیت اعلام نتیجه نهایی وضعیت اعلام تکمیل ظرفیت وضعیت ثبت نام در تکمیل ظرفیت
1 سراسری اعلام شد دارد اعلام می شود
2 کارشناسی ارشد // دارد ثبت نام از امروز آغاز می شود
3 دکتری // دارد اعلام می شود
4 کارشناسی ناپیوسته // ندارد
5 فراگیر کارشناسی // //
6 فراگیر کارشناسی ناپیوسته // //
7 فراگیر کارشناسی ارشد // //
8 دکتری آزاد // پس از اتمام ثبت نام قبولیها، وضعیت مشخص می شود اعلام نشده است
9 کارشناسی ارشد آزاد // اعلام شد 9 و 10 مهرماه
10 سراسری آزاد // ندارد
11 کارشناسی ناپیوسته آزاد // پس از اتمام ثبت نام قبولیها وضعیت اعلام می شود اعلام نشده است
12 آزمونهای علمی کاربردی اعلام شده و آزمون برخی دوره های به زودی برگزار می شود ندارد
در این میان کنکور تازه متولد شده دکتری سازمان سنجش هم بسیاری از داوطلبان را پذیرش کرد و قرار است تکمیل ظرفیت آن با توجه به مصوبه افزایش ظرفیت، بعدا اعلام شود همچنین یک کنکور کاردانی دانشگاه آزاد حذف شد.

دانشگاه آزاد اسلامی وضعیت اعلام تکمیل ظرفیت دو کنکور دکتری و کارشناسی ناپیوسته را منوط به تعداد صندلیهای خالی بعد از اتمام ثبت نام پذیرفته شدگان قطعی اعلام کرد.

دانشگاه علمی کاربردی نیز تاکنون نتایج بسیاری از آزمونها و پذیرشهای خود را اعلام کرده و یک کنکور دیگر این دانشگاه 22 مهرماه برگزار می شود.

هیچ کدام از آزمونهای فراگیر دانشگاه پیام نور تاکنون تکمیل ظرفیتی اعلام نکرده اند بنابراین پذیرش قطعی تنها در یک مرحله انجام می شود.

وضعیت آزمونهای سراسری دکتری، پزشکی و غیرپزشکی سراسری سازمان سنجش نیز براساس اعلام مسئولان این سازمان مشخص و آخرین وضعیت پذیرش دانشجو اعلام می شود این در حالیست که نتایج تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد سراسری اعلام شده است.

nick
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط nick » یک‌شنبه 10 مهر 1390, 5:57 pm

امروز در یکی از سایت های خبری این خبر را دیدم آیا به نظر شما درست است؟ یعنی ما تکمیل ظرفیت نداریم؟

جدول آخرین وضعیت تکمیل ظرفیت کنکورها/ کدام کنکور تکمیل ظرفیت ندارد
نتایج نهایی کنکورهای سراسری، دانشگاههای آزاد، علمی کاربردی و پیام نور اعلام شد که پذیرفته شدگان آن به مقاطع مختلف آموزش عالی راه یافتند. برخی آزمونها با توجه به ظرفیت موجود، تکمیل ظرفیت دارند که بر این اساس در گزارشی به وضعیت و زمان تکمیل ظرفیت می پردازیم.
به گزارش خبرنگار مهر، با اعلام نتایج نهایی آزمونهای سازمان سنجش، دانشگاههای پیام نور، علمی کاربردی و آزاد اسلامی خیل عظیمی از جوانان کشور به مقاطع تحصیلی آموزش عالی راه یافتند و یا عده ای از دانشجویان به دوره های تحصیلات تکمیلی وارد شدند.

اما هنوز داوطلبانی هستند که با اعلام این نتایج به نتیجه مطلوب خود دست نیافتند و برخی از آنها در انتظار اعلام تکمیل ظرفیت کنکورها روزشماری می کنند.

در جدول زیر به آخرین وضعیت اعلام تکمیل ظرفیت پذیرش دانشجو در برخی آزمونهای مهم آموزش عالی اشاره شده است.

جدول اعلام وضعیت تکمیل ظرفیت پذیرش دانشجو

ردیف نوع آزمون وضعیت اعلام نتیجه نهایی وضعیت اعلام تکمیل ظرفیت وضعیت ثبت نام در تکمیل ظرفیت
1 سراسری اعلام شد دارد اعلام می شود
2 کارشناسی ارشد // دارد ثبت نام از امروز آغاز می شود
3 دکتری // دارد اعلام می شود
4 کارشناسی ناپیوسته // ندارد
5 فراگیر کارشناسی // //
6 فراگیر کارشناسی ناپیوسته // //
7 فراگیر کارشناسی ارشد // //
8 دکتری آزاد // پس از اتمام ثبت نام قبولیها، وضعیت مشخص می شود اعلام نشده است
9 کارشناسی ارشد آزاد // اعلام شد 9 و 10 مهرماه
10 سراسری آزاد // ندارد
11 کارشناسی ناپیوسته آزاد // پس از اتمام ثبت نام قبولیها وضعیت اعلام می شود اعلام نشده است
12 آزمونهای علمی کاربردی اعلام شده و آزمون برخی دوره های به زودی برگزار می شود ندارد
در این میان کنکور تازه متولد شده دکتری سازمان سنجش هم بسیاری از داوطلبان را پذیرش کرد و قرار است تکمیل ظرفیت آن با توجه به مصوبه افزایش ظرفیت، بعدا اعلام شود همچنین یک کنکور کاردانی دانشگاه آزاد حذف شد.

دانشگاه آزاد اسلامی وضعیت اعلام تکمیل ظرفیت دو کنکور دکتری و کارشناسی ناپیوسته را منوط به تعداد صندلیهای خالی بعد از اتمام ثبت نام پذیرفته شدگان قطعی اعلام کرد.

دانشگاه علمی کاربردی نیز تاکنون نتایج بسیاری از آزمونها و پذیرشهای خود را اعلام کرده و یک کنکور دیگر این دانشگاه 22 مهرماه برگزار می شود.

هیچ کدام از آزمونهای فراگیر دانشگاه پیام نور تاکنون تکمیل ظرفیتی اعلام نکرده اند بنابراین پذیرش قطعی تنها در یک مرحله انجام می شود.

وضعیت آزمونهای سراسری دکتری، پزشکی و غیرپزشکی سراسری سازمان سنجش نیز براساس اعلام مسئولان این سازمان مشخص و آخرین وضعیت پذیرش دانشجو اعلام می شود این در حالیست که نتایج تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد سراسری اعلام شده است.

قفل شده