بحث و گفتگو درباره كنكور علمي كاربردي 89

آرشیو نتایج سالهای قبل کنکور را از اینجا ببینید به همراه کارنامه های سالهای قبل
قفل شده
maryatm

Re: بحث و گفتگو درباره كنكور علمي كاربردي 89

پست توسط maryatm » جمعه 11 شهریور 1390, 2:22 am

سوال من يه سوال فوري دارم هر كي ميدونه جواب بده
كارداني به كارشناسي ناپويسته علمي و كاربردي ترمي چه رشته هايي رو ميگيره؟
من كارداني كامپيوتر دارم ميتونم تو رشته خودم كارشناسي ناپيوسته ترميشو شركت كنم؟
:?:
اصلا كارشناسي ناپيوسته داره؟ يا همش پيوستس؟

DANESHJOO-ONLINE
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط DANESHJOO-ONLINE » چهارشنبه 16 شهریور 1390, 7:34 pm

zab zab zab zab zab zab
..........

shayda
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط shayda » پنج‌شنبه 17 شهریور 1390, 2:28 pm

سلام كي مي دونه منابع كنكور كارداني به كارشناسي علمي كاربردي 90 چيه وتاريخ آزمن كي هست؟هر كي مي دونه تورو خدا جواب بده خيلي لازم دارم. gld ger ger

nima_najafi

پست توسط nima_najafi » شنبه 19 شهریور 1390, 11:35 am

سلام دوستان
من کاردانی دانشگاه آزاد هستم ، میخواستم بدونم وقتی تو کنکور کاردانی به کارشناسی نا پیوسته شرکت کنم ، می تونم رشته ای انتخاب کنم که اصلاً به رشته ی مدرکم مرتبط نباشه یا نه؟

exclusive.zx

پست توسط exclusive.zx » سه‌شنبه 29 شهریور 1390, 10:28 pm

سلام
خوبید؟!
می خواستم بپرسم واسه نرم افزار جهاد دانشگاهی مشهد رتبه چند باید باشه؟
ممنون میشم کمک کنین.

exclusive.zx

پست توسط exclusive.zx » چهارشنبه 6 مهر 1390, 5:02 pm

ماشالا چقدم جواب میدن!!!!!شرمنده کردین

mitra10
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط mitra10 » دوشنبه 18 مهر 1390, 2:43 pm

یک ماه بعد کنکور انگار تکمیل ظرفیت داشته من که اطلاع نداشتم شرکت کنم اصلا نمیدونم تو سایت زدن یا چجوری بوده؟
ایا بازم تکمیل ظرفیت داره؟کی؟و ایا تو سایت میزننو از طریق سایت باید ثبت نام کرد؟ fekr

hamedarian2009
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط hamedarian2009 » دوشنبه 18 مهر 1390, 7:37 pm

f.nik نوشته شده:کسی یادش میاد پارسال(89) تو علمی کاربردی C داده بودن یا C++ ؟؟؟؟؟؟
معمولا سوالاتشون جوریه که مشترک باشه یعنی تو هردو باشه ولی فکرکنم سوالاتشون از ++C هست

hamedarian2009
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط hamedarian2009 » دوشنبه 18 مهر 1390, 7:40 pm

shayda نوشته شده:سلام كي مي دونه منابع كنكور كارداني به كارشناسي علمي كاربردي 90 چيه وتاريخ آزمن كي هست؟هر كي مي دونه تورو خدا جواب بده خيلي لازم دارم. gld ger ger
منابعش روبرو از سایت علمی کاربردی نگاه کن اینم لینکش
http://curriculums.uast.ac.ir

شیرین ق

پست توسط شیرین ق » جمعه 13 آبان 1390, 11:22 pm

سلام.من میخوام کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه جامع 90 رو شرکت کنم اما هنوز از منابع عمومیش مطمئن نیستم...یکی از این کتابای درس و تست که همه درسای عمومی رو داره گرفتم که اولش نوشته واسه داوطلبای کاردانی به کارشناسی آزاد و سراسری،این کتاب به درد علمی کاربردی هم میخوره دیگه؟ اگه میشه راجع به منبع معارف هم یه توضیحی بدید،مرسی...

آواتار کاربر
ali11
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط ali11 » یک‌شنبه 27 آذر 1390, 11:22 pm

سلام شیرین خانم ببین سوالای علمی کاربردی بیشتر مثل سراسری میاد مثلا سالی که من امتحان دادم عربیش با عربی سراسری تقریبا یکی بود راجع درس معارف هم اگه میخوای خوب بزنی جزوه مدرسان شریف رو بگیر خوبه موفق باشی goll
رمز موفقیت درسخون:
STUDY while others are sleeping
مطالعه کن وقتی که دیگران در خوابند

hosseingrami

پست توسط hosseingrami » جمعه 4 اسفند 1391, 11:56 am

سلام به همگی دوستان و هموطنان گل. goll

من کل چهل ضفحه رو با دیال آپ و صبر مطالعه کردم و یه جورایی تو استرس ها و شادی و غم هاتون شریک شدم چون در آینده وضع منهم همین خواهد بود. rooz

دوستان گلم.من دارم کاردانی فناوری اطلاعات رو تموم میکنم و کنکور کارشناسی ترمی ناپیوسته دانشگاه جامع رو هم ثبت نام کردم و برج 2 بیستم آزمونش خواهد بود.منم مثل تموم شما دوستان گل مشکل سربازی دارم منتهی یه کم شرایطم خاص تره یعنی حتما حتما باید ادامه تحصیل بدم که اگه ندم برام گرون تموم میشه و باید حتما قبول بشم. rooz

از شما دوستان گل تقاضا دارم که اولا از تجربتون برام بگین(چه اونایی که قبول شدند و چه اونایی که قبول نشدند) dan

و دوما من چه منابع و روش هایی رو استفاده کنم که بتونم درصد های خوبی به جهت قبولی تضمینی بزتم؟ rooz

لازم به ذکره که بعد کنکور ناپیوسته دانشگاه جامع کنکور سراسری ناپیوسته خواهد بود میخوام یه جورایی برا اونم آمدم کنه که اگه خدایی ناکرده قبول نشدم بتونم یه فکری برا خودم بردارم.
در مورد تکمیل ظرفیت هم توضیح بدین که نمیدونم چی به چیه؟ danesh

و دوستانی که مث خود من از روی اجبار شهرستان های اطراف شهرشون رو زدند و قبول هم شدند از تجربه هاشون بگند کلا(انتقالی سختی راه و تجربه های سرد و گرم) khk:

خیلی ممنون میشم هر چه سریعتر جواب بدین.مخصوصا برا منابع که بتونم زودتر شروع کنم و استرسم کم بشه.
shad

hosseingrami

پست توسط hosseingrami » یک‌شنبه 6 اسفند 1391, 11:46 am

hosseingrami نوشته شده:سلام به همگی دوستان و هموطنان گل. goll

من کل چهل ضفحه رو با دیال آپ و صبر مطالعه کردم و یه جورایی تو استرس ها و شادی و غم هاتون شریک شدم چون در آینده وضع منهم همین خواهد بود. rooz

دوستان گلم.من دارم کاردانی فناوری اطلاعات رو تموم میکنم و کنکور کارشناسی ترمی ناپیوسته دانشگاه جامع رو هم ثبت نام کردم و برج 2 بیستم آزمونش خواهد بود.منم مثل تموم شما دوستان گل مشکل سربازی دارم منتهی یه کم شرایطم خاص تره یعنی حتما حتما باید ادامه تحصیل بدم که اگه ندم برام گرون تموم میشه و باید حتما قبول بشم. rooz

از شما دوستان گل تقاضا دارم که اولا از تجربتون برام بگین(چه اونایی که قبول شدند و چه اونایی که قبول نشدند) dan

و دوما من چه منابع و روش هایی رو استفاده کنم که بتونم درصد های خوبی به جهت قبولی تضمینی بزتم؟ rooz

لازم به ذکره که بعد کنکور ناپیوسته دانشگاه جامع کنکور سراسری ناپیوسته خواهد بود میخوام یه جورایی برا اونم آمدم کنه که اگه خدایی ناکرده قبول نشدم بتونم یه فکری برا خودم بردارم.
در مورد تکمیل ظرفیت هم توضیح بدین که نمیدونم چی به چیه؟ danesh

و دوستانی که مث خود من از روی اجبار شهرستان های اطراف شهرشون رو زدند و قبول هم شدند از تجربه هاشون بگند کلا(انتقالی سختی راه و تجربه های سرد و گرم) khk:

خیلی ممنون میشم هر چه سریعتر جواب بدین.مخصوصا برا منابع که بتونم زودتر شروع کنم و استرسم کم بشه.
shad
سلام. پس کجایند اون دوستان پر استرس و پرشور که جواب ما رو بدند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ssb:

قفل شده