سوال و جواب در مورد کنکور

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
liver
کاربر ساده
کاربر ساده

Re: سوال و جواب در مورد کنکور

پست توسط liver » دوشنبه 11 دی 1391, 6:18 pm

سلام یه سوال داشتم این اطلاعیه سازمان سنجش مبنی بر پذیرش دانشجو بدون کنکور چه طوریه؟یعنی دانشگاهای غیر انتفاعی تهرانم پذیرش داره؟

ashkan333

سوال و جواب در مورد کنکور

پست توسط ashkan333 » شنبه 16 دی 1391, 3:29 pm

سلام وقتتون بخیر
من کارشناسی پیوسته مکانیک دانشگاه آزاد هستم بعدش میخواستم ببینم که می تونم کاردانیمو بگیرم بعدش کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه سراسری رشته فیزیک شرکت کنم؟
اگه راهنمایی کنید ممنون میشم
یا تشکر

sonami021

پست توسط sonami021 » دوشنبه 18 دی 1391, 11:48 am

سلام خسته نباشید

من میخوام بدونم کنکور کاردانی با کارشناسی کیه ؟

arsenal 1886
تماس:

پست توسط arsenal 1886 » جمعه 29 دی 1391, 12:34 am

سلام ممنون میشم از دوستان عزیز یکی لطف کنه به من بگه زمان ثبت نام و همچنین برگزاری ازمون کاردانی به کارشناسی ترمی سراسری کی هست
اینم ایدی من در یاهو
خیلی این سوال پرسیدم از افراد مختلف کسی نمیدونه خواهش میکنم کمک کنید با تشکر
اینم ایدی بنده
Arsenalsboy@yahoo
بازم تشکر goll

shervin2fm

پست توسط shervin2fm » شنبه 7 بهمن 1391, 12:57 pm

با عرض سلام و خسته نباشید
من فارغ التحصیل کاردانی رشته نرم افزار کامپیوتر در دانشگاه سماء (آزاد) هستم ، حالا میخوام در آزمون دوره کارشناسی دانشگاه جامع علمی کاربردی به صورت ناپیوسته تعغیر رشته بدم و در در رشته برق شرکت کنم، ولی چون معدل فوق دیپلم من کمتر از 14 هست طبق مصوبه شورای عالی برای تعغیر رشته در رشته غیر مرتبط باید 24 واحد دروس جبرانی رو بگزرونم! (طبق چیزی که من در اینترنت سرچ کردم) جدا از گزراندن دروس پیش نیاز رشته برق!
حالا میخواستم ببینم همچین چیزی واقعآ صحت داره؟
و یه سوال دیگه هم اینکه این دروس پیش نیاز رشته برق که من برای تعغیر رشته باید بگزرونم دقیقآ چند واحد هستند؟
لطفآ اگه میشه جواب بدید چون تا پس فردا پیشتر وقت سبت نام ندارم ger

navidminbashi

پست توسط navidminbashi » شنبه 7 بهمن 1391, 10:37 pm

سلام دوستان ، چندتا سوال مهم دارم
اول شرایطم رو بگم بعد سوالارو میپرسم
ترم 6 کاردانی علمی کاربردی(ترمی) هستم ... 14 واحد دارم، دانشگاه آزاد ورودی مهر قبول شدم ولی ثبتنام نکردم حالا میخوام ورودی بهمن ثبتنام با تاخیر بکنم...
1. باید شهریه ترم مهر رو هم بدم ؟
2. اگر درسی از این ترم کاردانیم بمونه تکلیف چیه ؟ ( قبل از اعلام نمرات باید دانشگاه آزاد ثبتنام کنم )
3. فرض کنیم دانشگاه آزاد ثبتنام کردم و درسی از دوره کاردانیم باقی موند (بیشتر از یک درس) اونوقت از دانشگاه آزاد اخراجم میکنن ؟
4.اگه سنوات بردارم (ترم هفت) تکلیف سربازیم چی میشه ؟ چون ترم تیر تموم میشه و تیر تا مهر دو سه ماه فاضله هست برای ثبتنام ...

artemis16
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط artemis16 » دوشنبه 9 بهمن 1391, 8:33 pm

کاردانی به کارشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد که دیشب آخرین مهلتش بود کی نتایجش اعلام میشه؟؟؟؟؟؟؟

artemis16
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط artemis16 » شنبه 14 بهمن 1391, 12:39 pm

کاردانی به کارشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد که دیشب آخرین مهلتش بود کی نتایجش اعلام میشه؟؟؟؟؟؟؟

افسرده
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط افسرده » شنبه 14 بهمن 1391, 4:57 pm

arsenal 1886 نوشته شده:سلام ممنون میشم از دوستان عزیز یکی لطف کنه به من بگه زمان ثبت نام و همچنین برگزاری ازمون کاردانی به کارشناسی ترمی سراسری کی هست
اینم ایدی من در یاهو
خیلی این سوال پرسیدم از افراد مختلف کسی نمیدونه خواهش میکنم کمک کنید با تشکر
اینم ایدی بنده
Arsenalsboy@yahoo
بازم تشکر goll
سلام دوست عزیز زمان ثبتنام کاردانی به کارشناسی6اسفند 91شروع میشه تا12اسفند م ادامه داره bale ازمونش هم 24مرداد92میباشد danesh .باز از سایت سنجش دنبال کنید شاید تغییراتی ایجاد بشه bale موفق باشید

افسرده
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط افسرده » شنبه 14 بهمن 1391, 5:08 pm

navidminbashi نوشته شده:سلام دوستان ، چندتا سوال مهم دارم
اول شرایطم رو بگم بعد سوالارو میپرسم
ترم 6 کاردانی علمی کاربردی(ترمی) هستم ... 14 واحد دارم، دانشگاه آزاد ورودی مهر قبول شدم ولی ثبتنام نکردم حالا میخوام ورودی بهمن ثبتنام با تاخیر بکنم...
1. باید شهریه ترم مهر رو هم بدم ؟
2. اگر درسی از این ترم کاردانیم بمونه تکلیف چیه ؟ ( قبل از اعلام نمرات باید دانشگاه آزاد ثبتنام کنم )
3. فرض کنیم دانشگاه آزاد ثبتنام کردم و درسی از دوره کاردانیم باقی موند (بیشتر از یک درس) اونوقت از دانشگاه آزاد اخراجم میکنن ؟
4.اگه سنوات بردارم (ترم هفت) تکلیف سربازیم چی میشه ؟ چون ترم تیر تموم میشه و تیر تا مهر دو سه ماه فاضله هست برای ثبتنام ...
بهتره شرایطتونو با دانشگاه ازادی که قبول شدید در میان بزارید احتمالا فعلا برای ثبتنام شهریه ثابت مهر با شهریه ثابت ترم بهمن ازت بگیرن چنانچه تمام واحدات پاس شده باشه برا بهمن انتخاب واحد میکنی واونوقت هزینه انتخاب واحداتو میدی اگر هم واحد افتاده داشتی اونم بیش از یک درس بایستی واحداتو پاس کنی fekr ...باز میگم بهتره با مسئولین مشورت داشته باشی. goll

artemis16
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط artemis16 » یک‌شنبه 15 بهمن 1391, 2:47 pm

artemis16 نوشته شده:کاردانی به کارشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد که دیشب آخرین مهلتش بود کی نتایجش اعلام میشه؟؟؟؟؟؟؟

افسرده
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط افسرده » دوشنبه 16 بهمن 1391, 9:57 am

artemis16 نوشته شده:
artemis16 نوشته شده:کاردانی به کارشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد که دیشب آخرین مهلتش بود کی نتایجش اعلام میشه؟؟؟؟؟؟؟
احتمالا تا اخر بهمن بایستی اعلام بشه چون کلاسا اسفند ماه شروع میشه منم منتظر اعلام نتایج سراسری بدون ازمونم rooz امیدوارم قبول شم شنیدم 300هزار ظرفیت خالی اعلام شده که فقط 90هزار ثبتنام کننده داشته...برام دعا کنید goli

artemis16
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط artemis16 » دوشنبه 16 بهمن 1391, 7:56 pm

افسرده نوشته شده:
artemis16 نوشته شده:
احتمالا تا اخر بهمن بایستی اعلام بشه چون کلاسا اسفند ماه شروع میشه منم منتظر اعلام نتایج سراسری بدون ازمونم rooz امیدوارم قبول شم شنیدم 300هزار ظرفیت خالی اعلام شده که فقط 90هزار ثبتنام کننده داشته...برام دعا کنید goli

سراسری کاردانی به کارشناسی یا نه؟؟؟؟؟

navidminbashi

پست توسط navidminbashi » پنج‌شنبه 3 اسفند 1391, 12:40 am

دوستان کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد دیگه کنکور نداره ؟ من معدل فوقم پایینه تکلیفم چیه ؟
میخوام بخونم مهندسی نرم افزار شهر قدس بزنم با معدل 12 نمیتونم قبول شم ...

talsiman

پست توسط talsiman » پنج‌شنبه 10 اسفند 1391, 5:09 pm

با عرض سلام و خسته نباشید.
باتوجه به فرارسیدن زمان ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی اینجانب اقدام به ثبت نام نمودم .لذا با توجه به مشکل فعلی که مشغول به تحصیل برای کارشناسی میباشم و از سقف یکساله سنوات خود بهره میبرم و نهایتا تا 30/06/1392 قادر به ادامه تحصیل میباشم و یقینا موفق به کسب مدرک کارشناسی نخواهم شد,اقدام به اخذ مدرک معادل کاردانی خواهم نمود ,در اینصورت آیا مجاز به ثبت نام و تحصیل در مقطع کاردانی به کارشناسی هستم و از معافیت نظام وظیفه بهره خواهم برد ؟

قفل شده