سوالات شما در مورد علمی کاربردی (90)

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
Yashar1989
کاربر ساده
کاربر ساده

Re: سوالات شما در مورد علمی کاربردی

پست توسط Yashar1989 » دوشنبه 19 دی 1390, 8:41 pm

90مریم نوشته شده:قابل توجه دوستانی که میخوان علمی کاربردی پودمانی شرکت کنن
دفترچه ثبت نام کاردانی و هم کارشناسی اومده
میتونین به سایت سنجش مراجعه کنید
عجیب اینکه برای ثبت نام کاردانی هم آزمون برگزار میشه looc
معلوم نیست سنجش چه برنامه ای داره؟؟؟؟؟؟
سلام
میشه بیشتر توضیح بدی؟
داخل دفترچه نوشته به 2 روش متمرکز و نیمه متمرکز دانشجو میپذیره که متمرکز نیازی به آزمون نداره
...

آواتار کاربر
arezoo68
کاربر خوب
کاربر خوب
محل اقامت: قزوین

پست توسط arezoo68 » سه‌شنبه 20 دی 1390, 7:36 am

Yashar1989 نوشته شده:
90مریم نوشته شده:قابل توجه دوستانی که میخوان علمی کاربردی پودمانی شرکت کنن
دفترچه ثبت نام کاردانی و هم کارشناسی اومده
میتونین به سایت سنجش مراجعه کنید
عجیب اینکه برای ثبت نام کاردانی هم آزمون برگزار میشه looc
معلوم نیست سنجش چه برنامه ای داره؟؟؟؟؟؟
سلام
میشه بیشتر توضیح بدی؟
داخل دفترچه نوشته به 2 روش متمرکز و نیمه متمرکز دانشجو میپذیره که متمرکز نیازی به آزمون نداره
صفحه چندم دفترچه نوشته آزمون دارن؟ من چیزی پیدا نکردم fekr !

**روزگارِ غریبی‌ست، نازنین
****و عشق را
******کنارِ تیرکِ راهبند
********تازیانه می‌زنند.

<><><><><><><><><><><><><><>
تاپیک کنکوری های کارشناسی ناپیوسته-سراسری91 و علمی کاربردی90
<><><><><><><><><><><><><><>
اطلاعیه!تطبیق واحد از دانشگاهی به دانشگاهی دیگر

آواتار کاربر
alireza_n
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط alireza_n » سه‌شنبه 20 دی 1390, 1:11 pm

ما تا قبل شنیده بودیم پودمانی با معدله و آخرش هم یک امتحان جامع داره که پدر در میاره looc
حالا هم اولو آخرشو آزمونی کردن؟ ger:

ssmano

پست توسط ssmano » سه‌شنبه 20 دی 1390, 3:47 pm

بچه ها سلام، كسي ميدونه كي جواب اين امتحان رو اعلام ميكنن؟
يه سوال ديگه؛ من الان ترم اول پودماني رشته IT (با سهميه شاغل) هستم و براي اينكه به "ترمي" تبديل بشم، دوباره تو اين امتحان (بصورت غير شاغل) شركت كردم. نظر شما چيه؟ كارم درسته؟ يا دارم كلاً راه رو اشتباه ميرم؟
آخه ميگن قبولي پودماني 12 و قبولي ترمي 10 است. بعلاوه اينكه در حال حاضر راه من خيلي دور است (جنوب به شمال كلانشهر تهران!) و اينكه پودماني "بسته‌اي" است و ترمي "واحدي" است و اينطوري به نظرم ترمي بهتر است! يه كارشناس خبره نظر بده!!!
------------------------------------------
نیمه ی اول بهمن میاد.
من کارشناس نیستما ولی ترمی قبول شدی حتما برو. شنیدم بهتر از پودمانی چون کنکور ورودیش سخت تر از پودمانیه و پذیرشش محدوده.
------------------------------------------
ممنونم نگي خانم كه جواب مارو دادي؛ شرمنده! منظورم از كارشناس خبره كسي بود كه تو اين زمينه اطلاعات داشته باشه، مثلاً آيا سهميه شاغل نسبت به غير شاغل خيلي مزيت داره يا زياد تفاوتي نداره؟ قبولي با 10 بجاي 12 آيا اونقدر ارزش داره كه من از اول شروع كنم؟ بحث امتحان پاياني پودماني چيه؟؟! بازم ممنون

niloofare abi

پست توسط niloofare abi » سه‌شنبه 20 دی 1390, 8:48 pm

سلا من تازه وارد هستم
و راستش دوساله مدرک کاردانیم را گرفتم در یکی از رشته های علوم تربیتی وخوب یکم تنبلی کردم نخواندم الان قصد ادامه تحصیل دارم اما نه در رشته خودم و راستش کاردانی به کارشناسی که رسما تمام رشته هایی که من میخوام شرکت کنم اختصاصی معلمان بوده وفراگیر پیام نور هم که فعلا دیگه ثبت نام نداره ونمیدانم زمان بعدیش کی هست
اما میخواستم ببینم اگه بخوام کارشناسی پودمانی ثبت نام کنم چند تا پودمان باید بخونم اخه شنیدم کاردانیش7یا 8 تا پودمان که چند سال طول میکشه ،کارشناسیش چطور هست کسی نمیدونهو هزینه هر پودمان تقریبا چقدر میشه
ممنون میشم کسی کمکم کنه واصلا ایا مناسب هست این دانشگاه برا ادامه تحصیل

niloofare abi

پست توسط niloofare abi » چهارشنبه 21 دی 1390, 9:24 am

سلا من تازه وارد هستم
و راستش دوساله مدرک کاردانیم را گرفتم در یکی از رشته های علوم تربیتی وخوب یکم تنبلی کردم نخواندم الان قصد ادامه تحصیل دارم اما نه در رشته خودم و راستش کاردانی به کارشناسی که رسما تمام رشته هایی که من میخوام شرکت کنم اختصاصی معلمان بوده وفراگیر پیام نور هم که فعلا دیگه ثبت نام نداره ونمیدانم زمان بعدیش کی هست
اما میخواستم ببینم اگه بخوام کارشناسی پودمانی ثبت نام کنم چند تا پودمان باید بخونم اخه شنیدم کاردانیش7یا 8 تا پودمان که چند سال طول میکشه ،کارشناسیش چطور هست کسی نمیدونهو هزینه هر پودمان تقریبا چقدر میشه

آواتار کاربر
Shimaa
کاربر خوب
کاربر خوب
محل اقامت: کرمانشاه
تماس:

پست توسط Shimaa » چهارشنبه 21 دی 1390, 11:14 am

niloofare abi نوشته شده:سلا من تازه وارد هستم
سلام فکر کنم کاردانیش 6 تا پودمان ولی همون 2 سال میشه تابستونم ی پودمان حساب میشه 2 تا تابستون و 4 تا ترم احتمالا کارشناسیم همین طوره هزینه هر پودمانم حدود400 تا 500هزار میشه goli
مدرکشم فکر کنم بعضی جا ها مثل شرکت نفت ،پروشیمی و ...قبول ندارن دقیق نمیدونم ولی چند تا استخدامی دیدم که نوشتم غیر از پودمانی ها goll

niloofare abi

پست توسط niloofare abi » چهارشنبه 21 دی 1390, 12:03 pm

Shimaa نوشته شده:
niloofare abi نوشته شده:سلا من تازه وارد هستم
وسلام فکر کنم کاردانیش 6 تا پودمان ولی همون 2 سال میشه تابستونم ی پودمان حساب میشه 2 تا تابستون و 4 تا ترم احتمالا کارشناسیم همین طوره هزینه هر پودمانم حدود400 تا 500هزار میشه goli
مدرکشم فکر کنم بعضی جا ها مثل شرکت نفت ،پروشیمی و ...قبول ندارن دقیق نمیدونم ولی چند تا استخدامی دیدم که نوشتم غیر از پودمانی ها goll
سلام مرسی لطف کردید چون تصمیم داشتم شرکت کنم اما با این وجود بهتره شرکت نکنم

vip3x
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط vip3x » چهارشنبه 21 دی 1390, 10:58 pm

با سلام خدمت دوستان عزيز
من امسال ركورددار كنكورم . چرا؟ الان بهتون ميگم

1-تو سراسري با رتبه 5 هزار جاي مورد علاقم قبول شدم و بخاطر اينكه كاردانيم تموم نشد نتونستم برم.سنجش عزيز هم قانون خوشكل (مجاز ممنوع-مردود مجاز) رو براي اولين بار در طول تاريخ گذاشت كه دهنمون سرويس شد رفت.
2-دانشگاه آزاد رو هم با رتبه خوب قبول شدم ولي بخاطر هزينه بالاش نتونستم برم
3-علمي كاربردي ترمي رو شركت كردم كه هنوز جوابش نيومده

و اما سوالم اينه كه آيا من كه علمي كاربردي ترمي رو شركت كردم براي محكم كاري مي تونم پودماني رو هم شركت كنم؟محدوديتي نداره؟و آيا براي هردو شرط فارغ التحصيلي تا 1390/11/29 وجود داره؟

ممنون ميشم كامل جوابم رو بديد.بخدا خيلي داغدارم

hamedarian2009
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط hamedarian2009 » پنج‌شنبه 22 دی 1390, 10:12 am

vip3x نوشته شده:با سلام خدمت دوستان عزيز

1-تو سراسري با رتبه 5 هزار جاي مورد علاقم قبول شدم و بخاطر اينكه كاردانيم تموم نشد نتونستم برم.سنجش عزيز هم قانون خوشكل (مجاز ممنوع-مردود مجاز) رو براي اولين بار در طول تاريخ گذاشت كه دهنمون سرويس شد رفت.

و اما سوالم اينه كه آيا من كه علمي كاربردي ترمي رو شركت كردم براي محكم كاري مي تونم پودماني رو هم شركت كنم؟محدوديتي نداره؟و آيا براي هردو شرط فارغ التحصيلي تا 1390/11/29 وجود داره؟

با سلام خدمت دوست عزیز
بله شما میتونین تو هرامتحانی شرکت کنین ولی موقع قبولی فقط یکی را باید برین .ترمی پذیرشش واسه بهمن 90 ولی پودمانی مهر 91 و در نتیجه مدرک کاردانی تا قبل شروع ثبت نام باید گرفته باشید.
موفق باشین

mehdies
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط mehdies » پنج‌شنبه 22 دی 1390, 9:38 pm

سلام بچه ها
آقا من تو کاردانی به کارشناسی ترمی علمی کاربردی ثبت نام کردم و کنکور رو هم شرکت کردم ...
الان پودمانی هم اومده،می خوام تو اون هم ثبت نام کنم و همچنین قصد دارم توکنکور سراسری کاردانی به کارشناسی هم شرکت کنم!!! حالا مبهمات :
۱ - خوب جواب کاردانی به کارشناسی ترمی چندهفته دیگه میاد واگه قبول بشم دیگه تو پودمانی شرکت نمی کنم و اگه قبول نشم شرکت می کنم!!! این بدیهی بود نه؟ اصلا ابهام نداشت! dan

۲ - اگه تو ترمی قبول نشدم و تو پودمانی ثبت نام کردم و قبول شدم و همچنین ازاون ور تو سراسری هم ثبت نام کردم و قبول شدم تکلیف چیه؟

باتشکر

vip3x
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط vip3x » پنج‌شنبه 22 دی 1390, 11:01 pm

hamedarian2009 نوشته شده:

با سلام خدمت دوست عزیز
بله شما میتونین تو هرامتحانی شرکت کنین ولی موقع قبولی فقط یکی را باید برین .ترمی پذیرشش واسه بهمن 90 ولی پودمانی مهر 91 و در نتیجه مدرک کاردانی تا قبل شروع ثبت نام باید گرفته باشید.
موفق باشین
با تشكر از شما دوست عزيز بابت پاسختان
آخه من تا آخر بهمن تموم نميشم.منظورت از بهمن اولشه يا آخرش؟.آيا تا آخر بهمن فرصت ميدن واسه ثبت نام و به كارداني گير نميدن؟

hamedarian2009
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط hamedarian2009 » جمعه 23 دی 1390, 11:58 am

vip3x نوشته شده:
hamedarian2009 نوشته شده:

با سلام خدمت دوست عزیز
موفق باشین
با تشكر از شما دوست عزيز بابت پاسختان
آخه من تا آخر بهمن تموم نميشم.منظورت از بهمن اولشه يا آخرش؟.آيا تا آخر بهمن فرصت ميدن واسه ثبت نام و به كارداني گير نميدن؟
کلاسای ترم بهمن معمولا از اول اسفند شروع میشه و موقع ثبت نام باید حتما کاردانیتون تموم شده باشه وبا یک گواهی معمولی هم از دانشگاه قبلیتون میتونین ثبت نام کنین وبعدا اصل مدرک را ارائه بدین.

hamedarian2009
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط hamedarian2009 » جمعه 23 دی 1390, 12:10 pm

mehdies نوشته شده:سلام بچه ها
آقا من تو کاردانی به کارشناسی ترمی علمی کاربردی ثبت نام کردم و کنکور رو هم شرکت کردم ...
الان پودمانی هم اومده،می خوام تو اون هم ثبت نام کنم و همچنین قصد دارم توکنکور سراسری کاردانی به کارشناسی هم شرکت کنم!!! حالا مبهمات :
۱ - خوب جواب کاردانی به کارشناسی ترمی چندهفته دیگه میاد واگه قبول بشم دیگه تو پودمانی شرکت نمی کنم و اگه قبول نشم شرکت می کنم!!! این بدیهی بود نه؟ اصلا ابهام نداشت! dan

۲ - اگه تو ترمی قبول نشدم و تو پودمانی ثبت نام کردم و قبول شدم و همچنین ازاون ور تو سراسری هم ثبت نام کردم و قبول شدم تکلیف چیه؟

باتشکر
با سلام
اولا هم سراسری و هم پودمانی واسه مهر91 پذیرش میکنن و ودرنتیجه ازقبل نتیجه هردو تا کنکورو داری و میتونی هرکدومو که دوست داری بری ثبت نام کنی
دوما اگه درحال تحصیل هم باشی میتونی با انصراف از تحصیل از دانشگاه قبلی تو دانشگاه جدید ثبت نام کنی
موفق باشی

toomi

پست توسط toomi » چهارشنبه 28 دی 1390, 1:21 pm

درود بر شما
من کاردانی کامپیوتر نرم افزار دارم دانشگاه آزاد
می خواستم واسه کارشناسی پودمانی 91 ثبت نام کنم
یه سوال داشتم
توی انتخاب رشته هام میتونم چند گرایش رو انتخاب کنم ؟
مثلاً به این صورت
انتخاب اول : مهندسی تکنولوژی فناوری اطلاعات گرایش طراحی صفحات وب
انتخاب دوم :مهندسی تکنولوژی فناوری اطلاعات گرایش فناوری اطلاعات
انتخاب سوم : مهندسی تکنولوژی فناوری اطلاعات گرایش برنامه نویسی وب

منظورم این هست که میتونم همزمان چند تا گرایش از مهندسی تکنولوژی فناوری اطلاعات رو انتخاب کنم

منابع درسی این گرایش ها رو کجا میتونم پیدا کنم ؟

ممنون میشم اگه زود جواب بدبن بهم

با سپاس

قفل شده