سوالات شما در مورد پیام نور

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
آواتار کاربر
NEGAHEFARDA
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: توبرگه های روزگار

Re: سوالات شما در مورد پیام نور

پست توسط NEGAHEFARDA » شنبه 17 اسفند 1387, 2:23 pm

سلام یک خبر فوری :
http://www6.sanjesh.org/default.php
http://www6.sanjesh.org/Payam/1387/871217_01.php
تذكر شماره 6 مندرج در صفحه 4 دفترچه راهنماي دوره‌هاي فراگير كارشناسي سال 1388 دانشگاه پيام نور
سازمان سنجش آموزش کشور -17/12/87

سازمان سنجش آموزش كشور بدين‌وسيله به اطلاع داوطلبان متقاضي ثبت‌نام در دوره‌هاي فراگير كارشناسي سال 1388 دانشگاه پيام نور مي‌رساند دارندگان ديپلم سه ساله نظام جديد و ديپلم‌هاي كار دانش و فني و حرفه‌اي حق شركت در آزمون دوره‌هاي فراگير كارشناسي (دوره بيستم) را ندارند. شايان ذكر است ميانگين معدل پيش‌دانشگاهي و ديپلم چهارساله نظام قديم داوطلبين نبايستي كمتر از 10 باشد و دانش‌پذيران بايستي بالاترين معدل خود را اعم از كل و كتبي وارد فرم ثبت‌نام نمايند.

روابط عمومي سازمان سنجش آموزش كشور

من موندم یک خط آخرشو !!!!!!
بالاترين معدل خود را اعم از كل و كتبي وارد فرم ثبت‌نام نمايند.
آخر بالاتری هر چی بود رو بزنیم :
یا نه این که معدل کتبی رو بزنیم ......
یا تین که معدل کل رو برنیم ؟؟؟؟
از كل و كتبي وارد فرم ثبت‌نام نمايند.
چی واسه خودش چرت و پرت میگه !!! فرم ثبت نام یه جا بیشتر واسه وارد کردن معدل دیپلم نداره اونم
نوشته معدل کتبی : که شکماره 21 هستش .....

وستان ، کد دیپلم نرم افزار ، فنی و حرفه ای چند است؟در سنجش هرچه .وارد میکنیم ، خطا میدهد.

ای بابا !!!! این کد رو از کجا آوردی که میزنی !!!!! khk:
دوست عزیز این کدها رو باید صفحه 59 جدول شماره 10 باید ببینی چی به چیه !!!

nar: khk: nar: بیچارگی !!!!!
فنی و حرفه ای

رو به صورت جدا نداره ....

ببین خوب چشم و گوشت رو باز کن ببین بهت چی میگم !

واسه ثبت نام کد 13 رو از جدول شماره 10 بزن ....

بعدش هم برای : پیش دانشگاهی ......
اگه مشکل سربازی و..... نداری .... برو مرکز آموزش از راه دور پسران و...
شهرتون ..... یکمی پ.......و........ میدی ....
اگه نه مثل من بد بختی باید بکشی ...... 2) میری پیش دانشاهی غیر حضوری ثبت نام می کنی ...
البته الان که نموم شده !!! نترس : برای پیش دانشگاهی : دی ماه نوبت اول ... اسفند ماه جبرانی ... و اردیبهشت ( یاخرداد ) نوبت دوم ... و مرداد و شهریور هم جبرانی ازت امتحان ( می گرفتن ) و حالا می گیرند ....
که برای اسفند ماه درس های دوم رو امتحان می دی و الی الخر ..... بری بپرسی بهت میگن اگه نه بگو تا خودم شجرشو بهت بدم ..... اگه مثل همیشه اگه پپپپ داری که هله ........

و این رو بگم : صفحه 4 یه 2 خظ زیر خط دار !!!!!! حتماً پیش دانشگاهیتو تا آخز شهریور بگیری .... وگرنه قبول هم بشی ثبت نام نمی کنن بی...
امید وارم از خونی که به دله ما رفت در جای به کمک کسی اومده باشه ...
سال قبل قبول شدبم ... به خاطر همین پیش دانشگ.... نشد که بریم ....

حالا بچه ها این خبر شاشمان بی رنگش .... ( واقعا ًتبعیض میزارن خونم به جوش میاد ) رو چه باید کرد ؟ معدل کتی و یا نهای ؟ هر کدوم بالاتره رو باید زد یعنی کتبی ما بالاتر بود کتبی رو بزنم واگه نهای بالاتر بود نهایی رو بزنم ؟

آواتار کاربر
NEGAHEFARDA
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط NEGAHEFARDA » شنبه 17 اسفند 1387, 3:42 pm

سلام مجدد .....
هزار بار خدا رو شکر ............. yes:

همین الان داشتم توی این هیری بیریا .... برای بند 21 با خودم کلنجار می رفتم که آخر جوابش و کامل و دقیق پیدا کردم ...

بعد پست بالا طاقت نیاوردم .....
زنگ زدم به این شماره : 021888202741 اونم چون میدونست من قاطیم بر نداشت ...
دوباره زنگیدیم به 021888207242 گفتم مرتیکه و نامسلمون این کد 21 باید چند زد .... ( البته جدی نگیریدا ) .... گفتم توی دفترچه نوشته کتبی توی سایت شما الان زده که .....
" بايستي بالاترين معدل خود را اعم از كل و كتبي وارد فرم ثبت‌نام نمايند. "
گفت بله من هم گفتم بله yes: .... گفت چون نمی دونم یکی با لاتر یکی پائین تره.... شما بالاتره رو بزنید ........ گفت خودم می دونستم ( چون واسه من کعدل کلم از کتبیم بالاتره )
و بعد ماجرا : گفتیم شاید این یارو خواب مونده سر ظهر حالش خوش نیست ...
بزنیم به این پیام گور ... ببینیم چی میگن : زنگ زدیم ( فکر می کنم تا شنید منم ) گفت شماره رو یاداشت بفرمایید ....
و ماهم زنگیدیم : 02123322558 که مثل آمبولانس سوت می کشید nar:
بعد گفتیم بریم ببینیم این برو بچز با حالمون جواب دادن .... تا این که گفتم یه سری هم به سایت پیام نور بزنیم .... این در صورتی بود که همین 10 دقیقه پیش داشتم با کینه نگاش می کردم ....
رفتیم دیدیم زده ... : "
پاسخ به ابهام موجود در خصوص تذكر شماره 6 مندرج در صفحه 4 دفترچه راهنماي كارشناسي دوره هاي فراگير نوبت بيستم 17/12/87
بعدشم هم دیگه خودتون فهمیدید چی شد !!!!

پس برو بچزاز معدل دیپلم هر کدوم که بالاتره رو بزنن ..... his:
و صفحه 7 دفترچه :
تاثیر معدل برای اونای که دیپلمشونو سال های 84 85 86 87 گرفتنه ...
بچه ها نظری دارید به ماهم بگید .
موفق باشید
پیوست‌ها
tazakoredaftarchehfaragir.jpg
tazakoredaftarchehfaragir.jpg (95.89 KiB) مشاهده 9343 مرتبه

کتاب فروش
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط کتاب فروش » یک‌شنبه 18 اسفند 1387, 3:53 pm

سلام آقا رضا

من کتابایه پیام نورو تهیه کردم و از شما چه پنهون کلی ناامید شدم یعنی تا ریاضیشو دیدم ترس تمامه وجودمو گرفت آخه من رشتمم عوض کردم و دیگه تصمیم ندارم کامپیوتر بخونم برایه همین فیزیک پایه 1 رو هم باید تو دانشپذیری بخونم
حالا فقط امیدم به راهنمایی هایه شماست تا بتونم این ریاضی و فیزیک رو قبول شم
کتابه نیکوکاری که گفته بودید دیدم به نظرم خیلی کمتر از کتابه پیام نور اومد ولی یه کتاب از انتشاراته ملکان خریدم یه مقدار بهتر بود اما الان اینجام تا اگه لطف کنی تمامه تجربیاتت رو برایه پاس کردنه این 2 تا درس بهم بگی البته اگه هنوز فیزیک پایه برداشته باشید
1 - امتحانه ریاضی عمومیش فقط تستیه یا تستی تشریحی؟ بارم بندیش چجوریه؟
2- چه جوری این ریاضی رو میخوندی ؟ هر روز چند ساعت ؟ آخه خیلی زیاده ؟
دلم میخواد اون کسایی که انقدر تو سره پیام نور میزنن بیان اگه مردن فقط این یه کتابو امتحان بدن ger: بعضی وقتا فکر میکنم کسی که بتونه پیام نور قبول شه 100 % کنکوره کاردانی به کارشناسی قبوله اما حیف که من اصلا دیگه علاقهای به کامپیوتر ندارم nar:
3- سوالاش سخته یا همه جور سوالی داره ؟ به خدا من حتی 15 هم نمیخوام یه 10 برام کافیه آخه شما چه جوری 15 شدی؟
در هر صورت آقا رضا هر چی میدونی از ریاضی و فیزیک پایه بگو که خیلی حالم بده
احساس میکنم به ته خط رسیدم از کاردانی به کارشناسی مونده از پیام نور رونده
من با دیدنه این کتابا به این نتیجه رسیدم کسایی که دارن غیر انتفاعیو آزاد و حتی دولتیایی مثله شمسی پور میخونن مثله همه ما خیلی از مرحله پرتن الان کدوم دانشجو میتونه ادعا کنه ریاضی عمومی بهش کامل تدریس شده ؟ اگه این کتابه پیام نور کتابه ریاضی عمومیه ما همه تو این 2 ساله کاردانی یه اشانتیون از درسارو خوندیم khk:

آواتار کاربر
reza-1365
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: فعلا ایران

پست توسط reza-1365 » یک‌شنبه 18 اسفند 1387, 5:29 pm

سلام دوست من

دوست عزیز برای ریاضی بازهم تاکید میکنم کتاب ریاضی عمومی1 مقطع کاردانی دکتر مسعود نیکوکار

کتابی که اقای مقسمی با نیکوکار نوشتن واسه کنکور کاردانی به کارشناسی نه. دوست من پایه ریاضی من

خیلی خوب هست من ریاضی عمومی1 رو 20 ریاضی کاربردی19 محاسبات عددی16 نرم افزارهای ریاضی19.30

و مدیون این پایه قوی خود رو به استاد امار و احتمالم مدیون هستم استاد ما تو دوره دانشجویی شاگرد استاد

نیکوکار بودند و ایشون این قدر کتاب رو خوب توصیف کردند ماهم دیدیم واقعا اینجوریه سال85 تابستان زود خریدیم

و این کتاب واقعا مطالب رو ساده بیان کرده البته کنار این کتاب حل المسایل این کتاب رو بخرین. من ابتدا هر فصل

رو میخوندم هر فصل رو سه دوره و هرهفته یه فصل رو سه دوره خوندم تو سه ماه تمام فصل ها رو همراه تمرینات

تمام کردم بعد امدم به جان تمرینات کتاب پیام نور و اون ها رو حل کردم رفتم بانک سوالات رو هم پیدا کردم

نمونه سوالات ترم های گذشته وقتی حل میکردم خیلی روان و ساده بود. وتوصیه می کنم شما هم کار من

رو بکنین فیزیک رو هنوز برنداشتم میخوام سه تا فیزیک رو تابستان بردارم. واسه فیزیک ببینین فیزیک مکانیک

برین و کتابهایی دوره دبیرستان مخصوصا قلم چی رو پیدا کنید و بخونین. ولی واسه ریاضیات پیشنهاد من به

هرکسی که میخواد ریاضی یاد بگیره این کتاب. من این ترم هم واسه ریاضی عمومی2 که اون هم کتاب کلفتی

هست از کتاب ریاضی عمومی2 استاد نیکوکار استفاده کردم و اصلا کتاب ریاضی عمومی2 پیام نور رو نخریدم

دوستان پیام نور دانشگاه خوبیه و برای اونایی که میخواهن درس بخونن من هدف اول توکل به خدا و بعد گرفتن

کارشناسی تو ارشد یکی از سه دانشگاه مادر و بزرگ کشور قبول بشوم و ارشد رو کنار اساتید بزرگ مثل

استاد رانکوهی درس یاد بگیریم و واسه رسیدن به این هدف با تمام وجود خواهم جنگید و شما یه هدف داشته

باشین از رشته ای که میخونین لذت ببرین به نظر من علاقه و عشق به رشته مهمترین مساله هستش

من وقتی خدا شاهده به کامپیوترم نگاه میکنم تمام خستگی درس خوندن از تنم میره. شما هم علاقه داشته

باشی پشتکار میاد تو هر رشته ای باشی. و ساعات درس خوندن به نظر من بستگی به خودت داره من روزی

10 ساعت و روزی حتی3 ساعت هم نمیخوندم. مهمه اینکه تا29 مرداد درسات رو تموم کنی. من کاردانی به

کارشناسی رو سال86 با انکه خیلی کمتر خونده بودم و رو امتحان وقتی سوالات ویژوال و سی پلاس بود

موندم و متعجب و حیران و رتبه 2000 هزار و خورده اوردم واقعا حقم پایمال شد اون موقع ترم اخر کاردانی بودم

گرفتار پروژه بودم پروژه ام هم خیلی سنگین بود فروشگاه انلاین بود حساب کنید یارو می نشست تو خونه یه

چیز میخرید و کاربر بصورت انلاین و بدون نیاز به به رفتن سایت تو نرم افزاری که با #C نوشته بودین خودکار

سفارش تو برنامه ضبط میشد یادش بخیر دو نفری بودیم. اون پروژه اصلا نذاشت من واسه کنکور بخونم ازاد هم

قبول شدم نرفتم ولی علمی کاربردی مردود شدم. با حرف شما موافق هستم که اگه کسی پیام نور خوب درس

بخونه ارشد رو اسون قبوله. امیدوارم موفق و سلامت باشین.
برای تعجیل در ظهور و سلامتی امام زمان (ع) یک صلوات بفرستید.

کتاب فروش
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط کتاب فروش » یک‌شنبه 18 اسفند 1387, 6:31 pm

آقا ممنونم خیلی لطف کردی rgs

آواتار کاربر
NEGAHEFARDA
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط NEGAHEFARDA » یک‌شنبه 2 فروردین 1388, 7:26 pm

سلام بچه ها .............
عید همگی مبارک باشه .......... str: str: shd:
ان شاالله همگی با هم دانشگاه عید دانشگاهی رو جشن بگیریم . rgs
خوش و خرم باشید . mz:
التماس دعــــــا

patil

پست توسط patil » دوشنبه 10 فروردین 1388, 11:30 am

سلام به همه دوستان من میخواستم بدونم تعداد واحدهای تطبیقی کسی که فوق دیپلم داره و در فرگیر پیام نور شرکت کرده و میخواد کارشناسی بخونه چقدر است منظورم تعداد واحدهای تطبیقی
اگه لطف کنید و بگید ممنون میشم.

mojtabapc
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست توسط mojtabapc » دوشنبه 10 فروردین 1388, 12:28 pm

میخواستم بدونم تعداد واحدهای تطبیقی کسی که فوق دیپلم داره و در فرگیر پیام نور شرکت کرده و میخواد کارشناسی بخونه چقدر است منظورم تعداد واحدهای تطبیقی
اگه لطف کنید و بگید ممنون میش
در حد یه ترم معادل سازی میکنند.
در ضمن باید نمره کاردانی بالای 12 باشه و تعداد واحد اون درس و عنوان اون درس دقیقا شبیه اون چیزی باشه که در دانشگاه پیام نور تدریس میشه.
ترم پیش هم که دانشگاه پیام نور یه گاف وحشتناک داد و باعث اعتراض شدید دانشجویان خودش شده به طوری که رئیس دانشگاه پیام نور بدجوری داشت الکی توجیه میکرد و بعدش هم عذرخواهی کرد بابت اون کلیدهای مسخره ای که داده بودند و خیلی از دانشجویان در بعضی از رشته ها متضرر شده بودند.
نرو پیام نور. به عنوان یه دوست به شما میگم نرو چون مثل یه گرداب هست.

grouhi
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط grouhi » جمعه 14 فروردین 1388, 12:17 pm

cuf: پیام نور آخر ما میتونیم شرکت کنیم ؟
با کاردانی کامپیوتر ؟
http://www.parswf.com
طراحی سایت , پرتال , فروشگاه آنلاین , هاست ودامین , مالتی مدیا , گرافیگ , فلش

vista2007

پست توسط vista2007 » چهارشنبه 19 فروردین 1388, 11:28 pm

سلام آقا رضا
من به توصیه شما عمل کردم و به جای کتاب ریاضی عمومی پیام نور کتاب ریاضی مقطع کاردانی مسعود نیکوکار رو همراه با راهنمای حل مسائل اون گرفتم. حالا یه سوال برام پیش اومده . تو دفترچه پیام نور برای ریاضی عمومی نوشته فصل های 3 تا 12 مطالعه شود حالا سوال من اینه که من کدوم فصل ها رو باید از رو کتاب مسعود نیکوکار بخونم ؟ اگه شما کتاب ریاضی عمومی پیام نور رو دارید لطف کنید اونو یه نگاه کنید ببینید چه جوری میشه .
سوال دوم من اینه که مبانی کامپیوتر و برنامه سازی پیام نور همون فقط پاسکاله دیگه ؟! من کتاب پاسکال جعفر نژاد رو دارم کتاب کاملیه به نظرتون خوبه همینو بخونم .
با تشکر .

آواتار کاربر
reza-1365
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: فعلا ایران

پست توسط reza-1365 » پنج‌شنبه 20 فروردین 1388, 12:21 am

سلام
دوست عزیز من رو کتابی که گفتم تمام بخش ها رو بخونید تو کتاب پیام نور فصل های 1 تا 3 که مربوط
به توابع و حد هست رو حذف کرده ولی تو کتاب پیام نور این بخش ها رو تو فصل یک مثلا تابع رو کامل
نگفته و اومده تو فصل مثلا8 رفته رو توابع من توصیه ای که به شما می کنم طبق تجربه خودم کتاب
نیکوکار رو کامل بخونین. ولی بازهم می گم این نظر من بود شاید کسی دیگری با کتاب دیگری خوب
بخونه ولی به نظر بنده و میل شخصی و علاقه بنده بعد از خوندن کتاب ریاضی نیکوکار تا میتوانید تست
پیدا کرده و حل کنید فقط تست. دوست من تو دوره دانش پذیری و تو ازمون مبانی کامپیوتر فقط تست
میاد بازهم می گم اگه مقسمی رو بخرین خوب خواهد چون شما سوالات تشریحی ندارین. ولی اگه
سوالات تشریحی بود اونوقت میشد گفت برید جعفرنژاد رو بخونین ولی به نظر بنده بهترین کتاب واسه
این درس و تو این برهه مقسمی و تست های پاسکال هر مقطعی باشه اشکال نداره.
برای تعجیل در ظهور و سلامتی امام زمان (ع) یک صلوات بفرستید.

vista2007

پست توسط vista2007 » پنج‌شنبه 20 فروردین 1388, 11:30 am

رضای عزیز من حدود 60 تا سوال تستی از پیام نور رو دارم .اگه شما تست های بیشتری دارید لطف کنید چنتا از اونا رو اینجا بزارید .

hsajj

پست توسط hsajj » جمعه 11 اردیبهشت 1388, 11:28 am

سلام به همگی
من حدود یک ساله که کاردانی کامپیوتر گرفتم
حالا در یک شرکت مشغول به کار هستم میخواستم در مورد فراگیر کاردانی به کارشناسی بدونم
آیا واحدها رو تطبیق میدن؟؟؟
شهریه اش چقدره ؟؟
اگه یه نفر یه مقدار در مورد فراگیر کاردانی به کارشناسی اطلاعات بده خیلی ممنونش میشم :)

yazdanfar
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط yazdanfar » شنبه 19 اردیبهشت 1388, 5:02 pm

سلام دوستان

یه نکته ای رو برادرانه از من داشته باشید

اگه شده 1000 بار کنکور بدید تا یکی از دانشگاه هایه دولتی . غیر انتفاعی . آزاد . علمی کاربردی

قبول بشید حتما این کارو بکنید و پیام نور نرید من 2 ماه خودمو معطل کردم و تو این 2 ماه

چیزایی از وضعیته این دانشگاه دیدم که باور کنید اگه تا آخره عمرم فوق دیپلم بمونم امکان نداره

پا تویه این (دور از جونه دانشگاه ) بذارم تازه اینکه تهرانش بود خدا به داده بقیش برسه

یعنی طویله از این دانشگاه منظم تره . آخه کی میگه آزاد بده ؟ به خدا من خودم دانشگاه آزاد

میخوندم تازه دره پیت ترین واحدشم بودم که تازه 4 سال بود راه اندازی شده بود ولی خدا

شاهده بازم از این پیام نور که 20 ساله راه اندازی شده درست و حسابی تر بود . به خدا فکر

میکنین آزاد هزینش سنگین در میاد ولی وقتی رفتین پیام نور و مجبور شدین به جایه حداکثر 5 ترم تو

دانشگاه هایه دیگه 12 ترم بخونین هم هزینش برابره آزاد میشه هم3 سال عمرتون اضافه تر

رفته که هزینش خیلی بالاتر از پوله .

اصولا تو ایران 3 مدل دانشگاه داریم

1 - پولی نیست همون روزانه هارو میگم که خوب باشن دیگه بهشتن بد هم باشن دلتون نمیسوزه

چون لا اقل میگین رایگانه

2 - پولی هستن کیفیتشونم بالاست اما سختم میگیرن مثله تهران جنوب و واحدهایه شاخصه

دانشگاهه آزاد و بعضی از علمی کاربردیا

3 - پول میگیرن کیفیت ندارن اما سختم نمیگیرن مثله بعضی از واحدهایه آزاد و بعضی غیر انتفایی ها

اما داستانه دانشگاهه پیام نور از همه جالب تره

هم پول میگیره هم کیفیت نداره هم سخت میگیره خلاصه جمیعه مشکلاته

نه کلاس دارن نه استاده درست و حسابی نه اموره اداری دارن نه اصلا به کسی پاسخگو هستن و

یه جور بهت جواب میدن ( که اگر هم بدن ) از صد تا فحش سنگین تره .انگار لطف میکنن

پوله شمارو میگیرن نه کلاسی میزارن نه هیچی و شما پدرتون در میاد تا تمامه کتابارو اونم کامل

و به زوره خدا تومن کتابایه کمک آموزشی تنهایی بخونید و برید هر بار به جایه امتحان یه کنکور بدید

ddn:

تازه بیان یه مدرک بدن که نصفه ایرانم قبولش نداره .

به خدا منکه وقتی از داخله دانشگاه وضعیتش رو دیدم از همون اوله دانشپذیری پشیمون

شدم.

تازه جالبی اینجاست که حسینی رییسه پیام نور میاد تو تلویزیون اعلام میکنه کلاسهایه دانشپذیریه

خصوصی نرین چون کلاهبرداریه . ما هم خر شدیم رفتیم کلاسایه دانشپذیریه خوده پیام نورو

اسم نوشتیم انوقت همه پولو یه جا گرفتن اونم فقط 50000 تومن ارزونتر از کلاسایه بیرون در صورتیکه

کلاسایه بیرون اقساطم میگیرن بعد برنامه کلاسارو 2 ماهه تمام امروز و فردا کردن و عقب انداختن

طوری که همه موسساته خصوصیم کلاساشون شروع شد و حالام که برنامه دادن ساعته

کلاساش نصفه ساعته موسساته خصوصیه ( هیچ ارزونی بی حکمت نیست ) اونم با N تا

داوطلب تو هر کلاس بعدم که رفتیم انصراف

بدیم با اینکه کلاسا شروع نشده گفتن پولتونو پس نمیدیم !!!! در صورتیکه کلاهبردارترین

موسساتم قبل از شروع کلاس ها انصراف رو قبول میکنن پس خودتون ببینید چه دزد بازاریه این

پیام نور . واقعا اگه یکی ادامه تحصیلم نده بهتر از اینه که یه همچین زایشگاهی بره . من خودم

به خاطره گرون بودنه دانشگاه آزاد همیشه طرفداره پیام نور بودم اما حالا از ته دل میگم

واقعا سگه آزاد می ارزه به پیام نور . در آخر بگم من نزدیکه 250000 تومن ضرر دادم تا فهمیدم دانشگاهه

پیام نور چه آشغالیه امیدوارم شما این ضررو ندین و از تجربه من استفاده کنید اگرم شک دارید اقلا

قبل از ثبت نام چند روز برید دانشگاهش رو ببینید چه خبره با چند تا از دانشجوهاشم حرف بزنید تا

بفهمید که ممکنه ورودش از کنکوره خودمون یکم آسونتر باشه ولی وقتی موهاتون مثله دندوناتون

سفید شد ازش میاین بیرون تازه اگه مویی براتون مونده باشه . موفق و پیروز باشید

onasis

پست توسط onasis » پنج‌شنبه 31 اردیبهشت 1388, 12:01 pm

سلام دوستان.
من فوق دیپلم نرم افزار دارم بعد واسه پیام نور فناوری اطلاعات رو انتخاب کردم...
کسی در مورد تطبیق واحدهاش چیزی میدونه؟ چندتا واحد رو تطبیق میدن؟

قفل شده