سوالات شما در مورد پیام نور

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
setareha_r
کاربر ساده
کاربر ساده

Re: سوالات شما در مورد پیام نور

پست توسط setareha_r » چهارشنبه 11 شهریور 1388, 5:13 pm

سلام دوستان يكي به من بگه كي جواب فراگير مياد(كارشناسي) sanj:

godfather
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط godfather » پنج‌شنبه 12 شهریور 1388, 4:38 pm

setareha_r نوشته شده:سلام دوستان يكي به من بگه كي جواب فراگير مياد(كارشناسي) sanj:
سلام و خسته نباشي.
نتايج نيمه اول مهر مي آيد! به نظرت آزمون را چطور دادي؟
من كه معارف و ادبيات را خوب زدم.زبان خارجه سخت بود و فقط 5 تا زدم.زبان پاسكال هم اي بد نزدم.رياضي هم سفيد
شنيدم كه ميگن كارشناسي پيام نور همه قبولن!درسته؟

attarud

پست توسط attarud » دوشنبه 16 شهریور 1388, 10:04 pm

godfather نوشته شده:
setareha_r نوشته شده:سلام دوستان يكي به من بگه كي جواب فراگير مياد(كارشناسي) sanj:
سلام و خسته نباشي.
من كه معارف و ادبيات را خوب زدم.زبان خارجه سخت بود و فقط 5 تا زدم.زبان پاسكال هم اي بد نزدم.رياضي هم سفيد
خدا از دهنت بشنوه ولی از کی شنیدی؟

godfather
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط godfather » سه‌شنبه 17 شهریور 1388, 4:30 pm

attarud نوشته شده:
godfather نوشته شده:
سلام و خسته نباشي.
خدا از دهنت بشنوه ولی از کی شنیدی؟
سلام دوست عزيز
دوست خودم پارسال فقط تونست معارف را قبول بشه ولي به عنوان دانشجوي مشروط قبول شد!
من از استاد دانشگاه پيام نور پرسيدم بهم گفت 95% كارشناسي قبولند.
توكل به خدا

godfather
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط godfather » پنج‌شنبه 19 شهریور 1388, 7:34 pm

سلام
بچه ها من معارف و ادبيات و مباني برنامه سازي را خوب زدم. ولي زبان را كم زدم. و رياضي را اصلا نتونستم بزنم!!! اميدي به قبولي هست؟ واقعا معدل تاثير داره؟ من شنيدم امسال ظرفيتش بالا رفته!

اگر كسي اطلاعات كامل داره جواب بده. ممنونم

attarud

پست توسط attarud » جمعه 20 شهریور 1388, 12:48 pm

godfather نوشته شده:سلام
بچه ها من معارف و ادبيات و مباني برنامه سازي را خوب زدم. ولي زبان را كم زدم. و رياضي را اصلا نتونستم بزنم!!! اميدي به قبولي هست؟ واقعا معدل تاثير داره؟ من شنيدم امسال ظرفيتش بالا رفته!

اگر كسي اطلاعات كامل داره جواب بده. ممنونم
شما که گفتی همه قبولن!
گفته بودن کل ظرفیت پیام نور 300000 نفره که 240000 تا برای سراسری و 60000 تا برای فراگیر که سراسری 262000 نفر قبول شدند. حالا نمیدونم از ظرفیت فراگیر برداشتند یا جوره دیگه ای هست . باید صبر کرد تا مهر

raminnike

پست توسط raminnike » پنج‌شنبه 26 شهریور 1388, 2:39 am

اگه میتونید به این چند سوال من پاسخ بدید . البته لطفا:
من دانشجوی مترجمی زبان انگلیسی هستم ولی می خوام توی دانشگاه روزانه درس بخونم آیا میشه معادل کاردانی را از دانشگاه پیام نور بگیرم بعد کاردانی به کارشناسی روزانه واسه همین رشته مترجمی شرکت کنم؟
اگه میشه ، چه واحد هایی را باید پاس کنم .

elak
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط elak » شنبه 28 شهریور 1388, 2:03 am

اول سلام بعد هم تشکر از دوستای که با حوصله به سوالا جواب می دن
من شرایط خاصی دارم که خواهش می کنم با توجه به اونا به والای من جواب بدید تا من هرچه سریعتر بتونم راهمو مشخص کنم
من دیپلم فنی حرفه ای رشته اکترونیک دارم. تا 3 ترم هم دانشگاه رفتم و این ترم انصراف دادم. حالا می خوام تو آزمون فراگیر امسال شرکت کنم رشته زبان.و پیش دانشگاهی انسانی بگرم (متفرقه)
1. این که انصرافی هستم مشکلی ایجاد نمی کنه؟
2. امکان تطبیق(حداقل دروس عمومی مثل ریاضی)برام هست؟
3. رشته زبان چند واحده؟
4. اگه تو آزمون فراگیر قبول نشم مدرک پیش دانشگاهی که می گیرم برای کنکور سراسری معتبر هست؟
5. بعد از دوره دانش پذیری چی می شه؟ منظورم اینه چه جوری دانشگاه انتخاب م کنم(چند تا اولویت دارم )؟
6. توی دانشگاه های تهران و اطاف تهران کدوم رو پیشنهاد می کنید؟
7. مرکز فراگیری هست که بخواید بهم معرفی کنید؟از نظر کیفیت کلاسا
8. این معدل کتبی که می گید یکی از شرایطه شرکت در آزمونه؟ یعنی نمره ش مهمه؟
9. از بین رشته مترجمی زبان و زبان و ادبیات انگلیسی کدوم رو پشنهاد می کنید؟
10. این بانک سوالات پیام نور که گفتیدو از کجا می شه گیر اورد؟

ممنون می شم به سوالاتم جواب بدید یه عمر دعا می کنم
چند روزه دارم برای زیاد شدن اطلاعاتم تو اینترنت سرچ می کنم ولی اکثرا سایتا تبلیغاتیه.مشاور های مراکز فراگیر هم که فکر پر کردن کیسه شونن

آواتار کاربر
NEGAHEFARDA
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: توبرگه های روزگار

پست توسط NEGAHEFARDA » یک‌شنبه 29 شهریور 1388, 12:08 am

elak نوشته شده:اول سلام بعد هم تشکر از دوستای که با حوصله به سوالا جواب می دن
من شرایط خاصی دارم که خواهش می کنم با توجه به اونا به والای من جواب بدید تا من هرچه سریعتر بتونم راهمو مشخص کنم
من دیپلم فنی حرفه ای رشته اکترونیک دارم. تا 3 ترم هم دانشگاه رفتم و این ترم انصراف دادم. حالا می خوام تو آزمون فراگیر امسال شرکت کنم رشته زبان.و پیش دانشگاهی انسانی بگرم (متفرقه)
3. رشته زبان چند واحده؟
4. اگه تو آزمون فراگیر قبول نشم مدرک پیش دانشگاهی که می گیرم برای کنکور سراسری معتبر هست؟
5. بعد از دوره دانش پذیری چی می شه؟ منظورم اینه چه جوری دانشگاه انتخاب م کنم(چند تا اولویت دارم )؟

چند روزه دارم برای زیاد شدن اطلاعاتم تو اینترنت سرچ می کنم ولی اکثرا سایتا تبلیغاتیه.مشاور های مراکز فراگیر هم که فکر پر کردن کیسه شونن
سلام ..... حقیقتش اصلا ً حالش نبود ولی امزو که نه فردا عید به همین دلیل جواب میدم !!!!
کاجرای شما دقیقا ً ماجرای ما شده !!!!!

1- نه ولی : این را محاسبه می کنند : برای کارشناسی فرد 4.5 سال فقی دارد و شما 3 سال آرا گذرانده اید !!! یعنی شاید برای تموم کرد ن وقت کم بیاردید ......
: ولی : دوستم کاردانی گرفته بود : کارشناسی رو پیام نور فراگیر قبولشد بهش وقت دادند ...
برای کامل تر چون من هم دیگه قاطی کردم !!! بهتر اینو از آموزش دانشگاهی که دوست داری بگذرونی بپرس !!! یا برو توی سایت پیام گورو و شماره تلفن مربوطه رو بگیرو زنگ بزنید ....

2- برای تطبیق یه کارای می کنن : ( کمی سخت میگیرن : واحد ها یکی و .... ) ولی مطمئنم که درس های دوره پیش ( ریاضی عمومی 1 و.... ) تطبیق نمی دن .....

3- ( بهتره بری به اینجا هر چی دل تنگت می خواهد حال کن ) یا می تونی بری دانشگاه بگی لیست درسهای فلان جدیدترینش رو می خوام دارن .....

http://pnu.ac.ir/Portal/Home/Default.as ... f03c64a137

ليست عناوين دروس، ليست ارائه دروس،‌ وضعيت منابع درسي و برنامه امتحانات دوره هاي كارداني، كارشناسي، كارشناسي ارشد و دكتري تخصصي نيم سال دوم سال تحصيلي 88-87

4- بله ...
5- شما در زمان دروه دانشپزیری ( براساس نوبت بیشستم میگم ) اول یه رشته : از یه جای ( دانشگاهی که دوست داری و داشته باشه ) رو انخاب می کنی » فقط یه رشته ..... بعد امتحان می دی ..... بعد نتیجه : مشروط درس - مشروط معدل و مردود - قبول ( یکی از اینا می شی ) و اگه فقط مردود نشی میری ادامه درس ....... ( در دوزه 19 5 رشته از یک گروه انتخاب می کردی .... » مثلا ً از رشته it : ( از یه استان فقط یه استان نه چندتا .... 5 رشته : 5 یک جور ولی دانشگاه فرق می کرد یا 5 تا از یه دانشگاه ولی عنوان های متفاوت .....
6- من میگم بزن اطرافشو ( مطمئنم چیزای داره : بازم تجربه تلخ » بگم بدونی : دوستم دوره 19 5 تا دانشگاه زده بود مزکز استان اولیش بود زده بود مردود و لی شهرستان رو زده بود قبول !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ger: ger: میگن : معدل فلان بشه(12) میگیرن ولی فکرشو کن اونم تهران این همه شرکت کننده : رو می شه توی یه جا چپوند !!!! .... بزن شهرستان اگه خونتون هم شهرستانه که بهتر ....... نزدیک آشنا و.....

7- هیچ کدوم نه میگم آره و لیییی نههههه ..... فقط خودت ..... جزوه بگیر مثل بچه خوب درس بخون ..... کتاباش رو + کمک اموزشی + تست و..... حتما ً ان شاالله که قبول میشی .
8- بله صد در صد ولی در دفترچه فراگیر نوبت 20 قید شده بود که این اثر برای ( مثلا ً 84-85-8-6-87 و 88 کاربرد داره ..... ) حالا شاید کمی پس و پیش بگم ولی یه محدوده داشت .....
و این نمره کمکت می کنه برای قبولی چرا که در 15% ضرب میشه و نرمه دانش پزیرت ضرب در 85% میشه و + باید = بشه با 12 و قبول و مشروطی که میگن از این جات است ....

9- به نظر من ( زبان نرو : چرا ؟؟؟؟ زبان داره فراگیره میشه !!! تخصص داره خارج میشه .... برئ یه رشته دیگه .... مدیریت و یا مثلا ً حسابداری ..... و لی با خودته : برو دانشگاه بگو و بپرس علاقت رو ببین کارو ببین و مشکلات رو....... از بچه های زبان هم کمک بگیر ..... sanj:

خسته نباشی ....
10- همه جا !!!! فقط اگه تهرانی که راحتتر و لی شهرستان ها کنار فتوکپی های کنار دانشگاههای پیام گور دارن .... در ضمن توی اینترنت هم هست ......

و لی یه چیز بگم : نزار وقتت بره و به سربازی و ..... کارو ..... ازدواج ( rgs ) کارت گره بخوره ...........

حتما ً دفترچه فراگیر نوبت 20 رو تهییه کن و بخون ..... خیلی چیزا توش هست که بدردت می خوره .......

دعا کن که قبول بشم.......
موفق باشی برادر .....
یا حق .

آواتار کاربر
NEGAHEFARDA
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: توبرگه های روزگار

پست توسط NEGAHEFARDA » یک‌شنبه 29 شهریور 1388, 1:02 am

این هم برای دروس :
لیست ارائه دروس ، وضعیت منابع درسی، جدول تطبیق دروس دوره های کاردانی، کارشناسی ناپیوسته و کارشناسی دانشگاه در سال تحصیلی 88-89 به تفکیک دانشکده و رشته تحصیلی در سایت www.pnu.ac.ir ، در قسمت زیر:
ساختار دانشگاه --------> معاونت ها ------>آموزش و سنجش ------> برنامه ریزی آموزشی

yazdanfar
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط yazdanfar » یک‌شنبه 29 شهریور 1388, 1:33 am

دوستان از یه زخم خورده پیام نور به شما نصیحت حتی اگه مجبور شدین سربازی برین برین

ولی پیام نور نرید مگر اینکه رشته رو عوض کنین یه چیزه حفظی تو مایه هایه روانشناسی بخونین

البته حتی من اونم توصیه نمیکنم چون وضعیته کیفیه پیام نور افتضاحه زیره صفره فقط

بگم برایه ثبت نامه هر ترمش همون روزه ثبت نامی پیر میشین من که از غلطی که کردم

پشیمونم و حاضرم 100 سال پشته کنکور بمونم ولی نه کارشناسی بلکه تو هیچ مقطعی پیام

نور نرم واقعا به طویله گفته زکی !!!! سگه دانشگاه آزاد میارزه به یه همچین جایی

که اسمشو گذاشته دانشگاه . یعنی هیچ کاری برایه دانشجو نمیکنه فقط پول میگیره

یه چند تا امتحانم میگیره آخرشم اگه زنده بیرون اومدی یه تیکه کاغذ

میندازه جلوتون

elak
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط elak » یک‌شنبه 29 شهریور 1388, 4:29 am

NEGAHEFARDA نوشته شده:
elak نوشته شده:اول سلام بعد هم تشکر از دوستای که با حوصله به سوالا جواب می دن
3. رشته زبان چند واحده؟

سلام ..... حقیقتش اصلا ً حالش نبود ولی امزو که نه فردا عید به همین دلیل جواب میدم !!!!
کاجرای شما دقیقا ً ماجرای ما شده !!!!!

1- نه ولی : این را محاسبه می کنند : برای کارشناسی فرد 4.5 سال فقی دارد و شما 3 سال آرا گذرانده اید !!! یعنی شاید برای تموم کرد ن وقت کم بیاردید ......
: ولی : دوستم کاردانی گرفته بود : کارشناسی رو پیام نور فراگیر قبولشد بهش وقت دادند ...
برای کامل تر چون من هم دیگه قاطی کردم !!! بهتر اینو از آموزش دانشگاهی که دوست داری بگذرونی بپرس !!! یا برو توی سایت پیام گورو و شماره تلفن مربوطه رو بگیرو زنگ بزنید ....

2- برای تطبیق یه کارای می کنن : ( کمی سخت میگیرن : واحد ها یکی و .... ) ولی مطمئنم که درس های دوره پیش ( ریاضی عمومی 1 و.... ) تطبیق نمی دن .....

3- ( بهتره بری به اینجا هر چی دل تنگت می خواهد حال کن ) یا می تونی بری دانشگاه بگی لیست درسهای فلان جدیدترینش رو می خوام دارن .....

http://pnu.ac.ir/Portal/Home/Default.as ... f03c64a137

ليست عناوين دروس، ليست ارائه دروس،‌ وضعيت منابع درسي و برنامه امتحانات دوره هاي كارداني، كارشناسي، كارشناسي ارشد و دكتري تخصصي نيم سال دوم سال تحصيلي 88-87

4- بله ...
5- شما در زمان دروه دانشپزیری ( براساس نوبت بیشستم میگم ) اول یه رشته : از یه جای ( دانشگاهی که دوست داری و داشته باشه ) رو انخاب می کنی » فقط یه رشته ..... بعد امتحان می دی ..... بعد نتیجه : مشروط درس - مشروط معدل و مردود - قبول ( یکی از اینا می شی ) و اگه فقط مردود نشی میری ادامه درس ....... ( در دوزه 19 5 رشته از یک گروه انتخاب می کردی .... » مثلا ً از رشته it : ( از یه استان فقط یه استان نه چندتا .... 5 رشته : 5 یک جور ولی دانشگاه فرق می کرد یا 5 تا از یه دانشگاه ولی عنوان های متفاوت .....
6- من میگم بزن اطرافشو ( مطمئنم چیزای داره : بازم تجربه تلخ » بگم بدونی : دوستم دوره 19 5 تا دانشگاه زده بود مزکز استان اولیش بود زده بود مردود و لی شهرستان رو زده بود قبول !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ger: ger: میگن : معدل فلان بشه(12) میگیرن ولی فکرشو کن اونم تهران این همه شرکت کننده : رو می شه توی یه جا چپوند !!!! .... بزن شهرستان اگه خونتون هم شهرستانه که بهتر ....... نزدیک آشنا و.....

7- هیچ کدوم نه میگم آره و لیییی نههههه ..... فقط خودت ..... جزوه بگیر مثل بچه خوب درس بخون ..... کتاباش رو + کمک اموزشی + تست و..... حتما ً ان شاالله که قبول میشی .
8- بله صد در صد ولی در دفترچه فراگیر نوبت 20 قید شده بود که این اثر برای ( مثلا ً 84-85-8-6-87 و 88 کاربرد داره ..... ) حالا شاید کمی پس و پیش بگم ولی یه محدوده داشت .....
و این نمره کمکت می کنه برای قبولی چرا که در 15% ضرب میشه و نرمه دانش پزیرت ضرب در 85% میشه و + باید = بشه با 12 و قبول و مشروطی که میگن از این جات است ....

9- به نظر من ( زبان نرو : چرا ؟؟؟؟ زبان داره فراگیره میشه !!! تخصص داره خارج میشه .... برئ یه رشته دیگه .... مدیریت و یا مثلا ً حسابداری ..... و لی با خودته : برو دانشگاه بگو و بپرس علاقت رو ببین کارو ببین و مشکلات رو....... از بچه های زبان هم کمک بگیر ..... sanj:

خسته نباشی ....
10- همه جا !!!! فقط اگه تهرانی که راحتتر و لی شهرستان ها کنار فتوکپی های کنار دانشگاههای پیام گور دارن .... در ضمن توی اینترنت هم هست ......

و لی یه چیز بگم : نزار وقتت بره و به سربازی و ..... کارو ..... ازدواج ( rgs ) کارت گره بخوره ...........

حتما ً دفترچه فراگیر نوبت 20 رو تهییه کن و بخون ..... خیلی چیزا توش هست که بدردت می خوره .......

دعا کن که قبول بشم.......
موفق باشی برادر .....
یا حق .

اولا ممنون وقت گذاشتید خیلی لطف کردید
1.اصلا نفهمیدم خیلی ها 6 7 سال طول می کشه تا لیسانس بگیرن فک نمی کنم از این نظر محدودیتی باشه.در ضمن من 3 سال نخوندم 3 ترم خوندم. که اونم انصراف داد مدیگه ربطی به دانشگاه جدیدم نداره! داره؟
من کاردانیمو نگرفتم! دوباره از دیپلم می خوام شروع کنما
5و6.یعنی من اگه معدل بالای 12 بگیرمو همه درسارم بالای 10 بشم بازم ممکنه توی اون یه دونه انتخابم به خاطر مثلا پر شدن قبول نشم؟! یعنی اینکه شرایط دوره دانشپذیری احراز کردم کشک؟
فقط یه انتخاب دارم؟ من خودم تهرانم و دانشگاهی که توی ویلاست برام از همه ایده آل تره(از اونجایی که شاغل هم هستم)پس امیدی بهش نداشته باشم؟
9.اره حق دارید ول خوب چون کلا پیام نور سخته! به نظرم رشته ای که علاقه دارمو برم بهتره. او زبانی که فراگیر شده مطمئنا با زبان دانشگاهی فرق داره خدایی . و من اگه دوس داشته باشم آینده م تو زبان فعالیتو پیشرفت کنم مطمئنا مدرک دانشگاهی لازم دارم. اینطور نیست؟
10. اگه می تونید برام لینک کنید . یا حداقل بگید با کدوم کلید واژه ها سرچ کنم.
دفترچه بیست مال این دوره ست؟ کجاها داره؟ بقالیا؟!!

یه سوال دیگه توی همین سایت پیام نور جای هست که ظرفیت دانشگاها برای سال 88 و 89 توی هر رشته نوشته باشه؟

حتما قبول می شید منم دعا کنید

پا ورقی:من خانم هستم نه آقا

آواتار کاربر
CHICHI
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: خونــــــــمون

پست توسط CHICHI » چهارشنبه 1 مهر 1388, 1:12 pm

1. ايا فراگير كارداني به كارشناسي ناپيوسته داره براي نرم افزار؟
2. در ضمن ايا مي تونيم از استان ديگه تو ازمون فراگير دانشگاه پيام نور تهران شركت كنيم؟؟؟
روزگاریست که شیـــــــــــــــــــــــــــطان فریاد میزند ، آدمی پیدا کنید سجده خواهم کرد.

godfather
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط godfather » چهارشنبه 1 مهر 1388, 5:05 pm

بچه هاي پيام نور سلام
پارسال انگار 5تا اولويت شهر داشتند ولي امسال در آزمون پيام نور يكي بود .جريان چه جوريه؟درصدقبولي چقدره؟

elak
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط elak » پنج‌شنبه 2 مهر 1388, 1:18 am

[quote="godfather"]بچه هاي پيام نور سلام
پارسال انگار 5تا اولويت شهر داشتند ولي امسال در آزمون پيام نور يكي بود .جريان چه جوريه؟درصدقبولي چقدره؟[/quote
سلام
منم سر این موضوع مشکل داشتم هر کس برام توضیح می داد در ک نمی کردم!
ولی مل اینکه اگه معدلت بالای 12 و همه درساتو بالای 10 بشی حتما تو ی اون یه انتخابت جات م دن ولی اگه مشروط بشی یعنی یکی یا 2 تا از درساتو زر 10 بشی دیگه معلوم نیست کجا بفرستنت! احتمالا یکی واحدای نزدیک. مثلا اگه تهران مرکز و انتخاب کنی حتما قبولت می کنن. یعنی خدا کنه که اینجوری باشه bil:

حالا باز مطمئن نیستم
ger: krn:

قفل شده