مرکز آموزش عالی شهرضا

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
آواتار کاربر
amians
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: تهران

مرکز آموزش عالی شهرضا

پست توسط amians » پنج‌شنبه 5 تیر 1393, 12:29 am

سلام هدف از این تاپیک جلوگیری از افسوس خوردن و پشیمانی شماست دیگر قضاوت با شماست
چون شاید یکسری از شما ها بخواهید مثل من برای قبولی توی این مرکز درس بخونید
اینجا در حال حاضر تازه تاسیسه
هیچ قرارداد و تفاهمی با صنعتی اصفهان نداره (گول دفترچه انتخاب رشته رو نخورید)
اینجا طبق چیزی که خودم دیدم و ترم بالایی ها تعریف میکردن برای حقوق اولیه دانشجو ارزشی قائل نیستند
من در طول دوترم تحصیل استادی ندیدم که سوادش در حد معلم های دبیرستانم باشه

استاد ها بی سواد بی تجربه و بد امتحان میگیرن و افتضاح نمره میدن

اگر درسی رو عالی بلد باشی نمره بیشتر از 12 نمیگیری

از ورودی های 92 تو گرایش خودم حد اقل 10تا 20 نفر از 50 نفر انصراف دادن و رفتن

مدیر گروه کامپیوتر ( متین خواه) دکترای شبکه داره c# رو از رو پاورپوینت میخونه میره حساب کنید تو یک جلسه هم کلاس هارو درس داد هم ارث بری عمرا بتونه کابل شبکه رو سوکت بزنه حساب کن استاد چقدر احمق باشه که مبصر تعین کنه و لیست حضور غیاب و تکالیف و پروژه رو بده به یه آدم اشکول بعد واست تیک بزنه نزنه ؟ میای نمرتو میبینی میشه 4
یعنی باید این اسکل بازی های این دکتر متین خواه رو ببینی تا بفهمی چی میگم

استاد تاکی از ادبیات بگیر تا الکترونیک همه رو درس میده وقتی چیزی بلدی میگی اگه به سواد ش نرسه 100 در 100 هم تو درست بگی قبول نمیکنه

از کلاس خواستیم بریم بیرون تو راهرو آب بخوریم نزاشت گفت باید یک ساعت ونیم کامل سر کلاس بشینی
میگه بچه من اول ابتدایی دارن بهش یاد میئن یک ساعت ونیم کامل سر کلاس بشینه غلط نگفتن که این جا مدرسس

کارمند آموزش میاد سیگنال سیستم که پیش نیاز این درس ریاضی مهندسی و c# رو درس میده با مدرک لیسانس

یارو مدرکش حسابداری میاد دروس تخصصی کامپیوتر و درس میده

خوابگاهم یک ترم بیشتر نمیدن تازه به روزانه هاش باید برید دنبال خونه بگردید بعد یه ترم سوت میکنن بیرون
ترم بالایی ها خونه گرفتن ریس مرکز (ریس دانشکده برق و کامپیوتر با مدرک خاک شناسی !) سرزده میاد خونشون ببینه چه خبره یه وقت قلیونی . . . . چیزی نیارن

هرچی استاد بدرد نخور و بی سواده که حتی دانشگاه آزادای درک و داغون شهرستانا راشون نمیدن میان اینجا حالا تو میخوای چی یاد بگیری ؟!

مسئول انفورماتیک (منصف) اینترنت رو قطع میکنه سرعتشو کم میکنه اکثراً از چهارشنبه تا صبح روز شنبه که مدرسه باز میشه اینترنت رو قطع میکنه

آشپزاش اندازه ریس مرکز ادعا دارند تو این دو ترمی که اینجا بودم خودم از توی غذام سنگ ومشما و . . . در اومد بری نشون بدی میگه هر کاری دوست داری بکن بری پیش دکتر کریم زاده میپیچوند (اینم نمونه برای این که گفتم برای حق دانشجو ارزشی قائل نیستند و نمونه دومش اینکه زمستون گذشته برف بی سابقه ای تو این دهات اومد طوری که ناهار ظهر رو اومدن تو خوابگاه دادن طبق معمول اینترنت قطع بود ما غذا رزرو کرده بودیم میخواستن پول غذای شبانه 2500 رو از ما روزانه ها بگیرن که نزاشتیم )

کلا دهن شبانه هارو آسفالت میکنن
ترم یک خودم ، مهر 92 همشون با این درچرخه چینی 26 میومدن از دکتر کریم زاده تا مسئول خوابگاه
حالا آشپز هم ماشین خرید !!!!

برای یکی از بچه ها نامه مشروطی فرستادن دم خونشون حالا عابرو ریزیش رو بیخیال ازش 3 هزار تومن کم کردن همین شد بدهیش پروفایلشو بستن تا بره پولو بریزه که کارت ورود به جلسه امتحان بگیره

هر استاد خوبی که میومده زورکی یه ترم میمونده و فرار میکرده

شهرشم خیلی داغونو و عقب موندس ادماشم مزخرف بفهمنن غریبی تا ته تو پاچت میکنن

نگهبان خوابگاه (علیدادی و فخار ) جلو روت میخنده اما یه کار به نطر اشتباه کنی گذارشتو رد میکنه میده حراست بدون این که بفهمی میره رو پروندت

اگه روزی غذای خوابگاه رو نگیری زود نجمبی بری بیرون چیزی بگیری فاتحه

از لحاط امکانات رفاهی همینو بگم که شام های بسیار بی کیفیتی داره
ترم گذشته در ایام امتحانات و فرجه ها غذا میدادند اما این ترم 92-93 علاوه براینکه شام نمیدن غذا های بدرد نخورشونم بیشتر کردند (سیب زمینی تخم مرغ و عدس پلو بدون گوشت یا کشمش+ کافور فراوان . . . . . )
تو این دو ترمی که اینجا بودم درس عملی یه آزمایشگاه فزیک دو داشتیم
دوستان گل آقا پسری که میخوای بیای اینجا عمرتو تلف نکن سربازی بری بهتره
سوالی داشتید در خدمتم
موفق تر از قبل باشید
goll
در هیاهوی زندگی دریافتم چه دویدن هایی که فقط پاهایم را از من گرفت در حالی که گویی ایستاده بودم و چه غصه هایی که سپیدی موهایم را حاصل شد در حالی که قصه ای کودکانه بیش نبود دریافتم کسی هست که اگر بخواهد می شود و اگر نه نمی شود به همین سادگی…