مجددا کارشناسی!

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
karshenasiiiiiii

مجددا کارشناسی!

پست توسط karshenasiiiiiii » جمعه 27 دی 1392, 9:43 pm

با سلام،

دوستان من یه سوالی پیش اومد برام. من ترم 3 کارشناسی ناپیوسته هستم و تو غیرانتفاعی می خونم، اما مشکلی پیش اومده و تنها راه حلش (یعنی بهترین راه حلش) اینه که برم کارشناسی رو از اول بخونم اما تو سراسری.

الان می خواستم ببینم امکانش هست من مجددا کنکور کاردانی به کارشناسی بدم و کارشناسی رو تو یه دانشگاه (آموزشکده) سراسری از اول بخونم؟

لطفا دوستانی که در این مورد اطلاعاتی دارند راهنمایی کنند.

مرسی.

آواتار کاربر
peyman
مدیر کل
مدیر کل
محل اقامت: MACS0647- JD
تماس:

Re: مجددا کارشناسی!

پست توسط peyman » دوشنبه 30 دی 1392, 1:46 am

karshenasiiiiiii نوشته شده:با سلام،

دوستان من یه سوالی پیش اومد برام. من ترم 3 کارشناسی ناپیوسته هستم و تو غیرانتفاعی می خونم، اما مشکلی پیش اومده و تنها راه حلش (یعنی بهترین راه حلش) اینه که برم کارشناسی رو از اول بخونم اما تو سراسری.

الان می خواستم ببینم امکانش هست من مجددا کنکور کاردانی به کارشناسی بدم و کارشناسی رو تو یه دانشگاه (آموزشکده) سراسری از اول بخونم؟

لطفا دوستانی که در این مورد اطلاعاتی دارند راهنمایی کنند.

مرسی.
سلام
بله میتونید دوباره در کنکور شرکت کنید و از دانشگاه فعلی پس از قبولی انصراف دهید
ولی از نظر نظام وظیفه هم نباید مشکلی داشته باشید
...

karshenasiiiiiii

پست توسط karshenasiiiiiii » سه‌شنبه 1 بهمن 1392, 1:21 am

ممنونم دوست عزیز پیمان جان،

متاسفانه من امسال واسه کنکور کاردانی به کارشناسی ثبت نام نکردم. آیا واسه سال بعد میشه ثبت نام کنم و در صورت قبولی از دانشگاه سراسری کارشناسی را مجددا بخونم؟ (ترم بعد میشم ترم 4 و یک ترم هم که واسه کنکور، در نتیجه میشم ترم 5 کارشناسی ناپیوسته تو غیر انتفاعی)

واسه اینکه بدونم سربازی مشکلی داره واسم یا نه باید از کجا پیگیر بشم تا دقیقا مطلع بشم؟

آواتار کاربر
peyman
مدیر کل
مدیر کل
محل اقامت: MACS0647- JD
تماس:

پست توسط peyman » چهارشنبه 2 بهمن 1392, 10:07 pm

karshenasiiiiiii نوشته شده:ممنونم دوست عزیز پیمان جان،

متاسفانه من امسال واسه کنکور کاردانی به کارشناسی ثبت نام نکردم. آیا واسه سال بعد میشه ثبت نام کنم و در صورت قبولی از دانشگاه سراسری کارشناسی را مجددا بخونم؟ (ترم بعد میشم ترم 4 و یک ترم هم که واسه کنکور، در نتیجه میشم ترم 5 کارشناسی ناپیوسته تو غیر انتفاعی)

واسه اینکه بدونم سربازی مشکلی داره واسم یا نه باید از کجا پیگیر بشم تا دقیقا مطلع بشم؟
از نظر نظام وظیفه بعیده بشه چون معافیت تحصیلی برای مدت محدود صادر میشه
ولی دقیقشو بهتر از خودشون سوال بکنید
...

قفل شده