اعلام نتایج نهایی آزمون سراسری 92

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
mojtaba64
کاربر ساده
کاربر ساده

Re: اعلام نتایج نهایی آزمون سراسری 92

پست توسط mojtaba64 » جمعه 5 مهر 1392, 10:01 pm

بچه های علم و فرهنگ بیان اینجا:

viewtopic.php?f=2&t=14133

ثبت نام اینترنتی هم وقتش امشب تموم می شه! طبق برنامه زمانی هم که تو قسمت اینترنتی زدن فردا و پس فردا ثبت نام حضوری انجام می شه...

hosseinonline
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط hosseinonline » شنبه 6 مهر 1392, 12:33 pm

این چه وضعشه ؟؟؟ nar: nar

شهریه ها نسبت به داخل دفترچه های کنکور و پارسال 20 % میگن گرون شده !

این مقادیر شهریه را کی تعیین میکنه ؟ هرچی دوست دارن میگیرن .

دوستم بهمن 91 ترم اولش 550 کل شهریه اش شد ولی الان به من میگن 650 الاحساب بده تا بقیش را هم بدن بگیرن . آخه چه خبره ؟؟؟ nar: khk:

armanb2013
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط armanb2013 » شنبه 6 مهر 1392, 1:21 pm

maha19 نوشته شده:
armanb2013 نوشته شده:
omid.mirzaiy نوشته شده:شهریه خیام مشهد چقد زیاد هستش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟750000تومان
gsg gsg gsg gsg gsg gsg gsg gsg fekr fekr fekr fekr fekr fekr khk: khk: :( looc
دانشگاه خیام یه لینک ثبت نام گذاشته برای دانشجویان ترم اولی تو سایت اش و من هم ثبت نام کردم و در مورد شهریه این رو نوشته بود :

" مبلغ شهریه ترم نخست شما رشته مهندسی تکنولوژی نرم افزارکامپیوتر مقطع کارشناسی ناپیوسته با محسابه شهریه ثابت و متغیر 5,800,000 ریال می باشد که می توانید با مراجعه به تمامی شعب بانک ملت و یا از طریق سامانه پرداخت اینترنتی نسبت به تسویه حساب مالی خود اقدام نمایید . "

دوست عزیز ، شما این 750 رو از کجا خبر دار شدید ؟؟
رشته شما هم نرم افزار کامپیوتر هست ؟؟
پس چرا دانشگاه سجاد اینقد زیاده شهریش معمولا همیشه خیام شهریش از سجاد یه کمی بیشتر بود
ولی من فایل دانشگاه سجادو که گرفتم نوشته 720 شهریه ثابت که 350 هست مگه چندواحده
دوستان کسی اطلاعی داره در این مورد
اون 580 که تو ثبت نام اینترنتی نوشته اشتباه بوده . من امروز رفتم دانشگاه بهم گفت اون عدد اشتباهه و شهریه شما 745000 تومنه

bluetooth153
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط bluetooth153 » شنبه 6 مهر 1392, 1:38 pm

امیدوارم سطح علمی این موسسات به شهریه ای که میدین ارزششو داشته باشه . دانشگاه آزاد به نسبت موسسات غیر انتفاعی خیلی سطح علمی بالاتری داره

omid.mirzaiy
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: sarakhs
تماس:

پست توسط omid.mirzaiy » شنبه 6 مهر 1392, 7:47 pm

من که رفتم سربازی سال دیګه میرم کنکور میدم رفتم خیام سکته کردم چه خبره 745000 تومان

iviaziyar
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: مشهد

پست توسط iviaziyar » شنبه 6 مهر 1392, 8:40 pm

omid.mirzaiy نوشته شده:من که رفتم سربازی سال دیګه میرم کنکور میدم رفتم خیام سکته کردم چه خبره 745000 تومان
دستت درد نکن جا واسی تکمیل ظرفیت نگه داشتی ممنون.انشالله زیاد اذیت نشی bale

ho3in.3ven
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط ho3in.3ven » شنبه 6 مهر 1392, 9:24 pm

من امروز رفتم باهنر شیراز ثبت نام کردم . خیلی سریع کارم انجام شد . کمتر از 10 دقیقه ثبت نامم تموم شد .
خوابگاه هم گرفتم ترمی 400 تومن البته خودگردان چون دانشکده باهنر به کارشناسیا خوابگاه نمیده.
از هفته آینده هم کلاس ها تشکیل میشه . yes:

در کل محیطش بد نبود .

shell69
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط shell69 » یک‌شنبه 7 مهر 1392, 12:37 pm

ho3in.3ven نوشته شده:من امروز رفتم باهنر شیراز ثبت نام کردم . خیلی سریع کارم انجام شد . کمتر از 10 دقیقه ثبت نامم تموم شد .
خوابگاه هم گرفتم ترمی 400 تومن البته خودگردان چون دانشکده باهنر به کارشناسیا خوابگاه نمیده.
از هفته آینده هم کلاس ها تشکیل میشه . yes:

در کل محیطش بد نبود .
جدی؟ من ثبت نامم 4 ساعت طول کشید کلی فرم بهم دادن...البته من شریعتی تهران بودم....خوشبحالت خسته نشدی...
موفق باشی yes:

bluetooth153
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط bluetooth153 » یک‌شنبه 7 مهر 1392, 1:58 pm

منم امروز برای ثبت نام رفتم دارالفنون بجنورد . دانشکده وضع جالبی نداره اما واحد جدیدی که ساختن بد نیست و بعضی از کلاسها اونجا تشکیل میشه
خوابگاه نوساز دانشکده برخلاف تصورم بسیار تمیز و شیک بود و سرپرست خوابگاه هم رفتار خوبی داشت امیدوارم رفتارش همیشه به همین شکل بمونه.
چون روزانه بودم 20 تومن برای بیمه و کارت و ... گرفتن و 130 تومن هم برای یک ترم استفاده از خوابگاه.
من خوابگاه های خودگردان مشهد و بجنورد رو دیدم مطمئنم اگه ترمی 600 700 هم میدادم همچین خوابگاهی بهم نمیدادن ضمن اینکه خوابگاهش از خوابگاه دانشگاه قبلیم (منتظری مشهد) و دانشگاهی که جند روز تو خوابگاهش بودم (انقلاب تهران) خیلی خیلی بهتر بود
کلا باید بگم از این دانشکده فقط خوابگاهش خوب بود ساختمون موقتش که در حد هنرستان هم نست اما مسئولین قول دادن تا سال 94 به صورت کامل منتقل بشن به ساختمون جدید (که الان شاید 20 درصدش هم تکمیل نشده!)
برنامه کلاسی هم یکی دیگه از چیزایی بود که تونست یه کمی منو خوشحال کنه تمام کلاسهای این ترم من روزهای شنبه تا دوشنبه هست ینی میشه دوشنبه عصر برگردم مشهد تا جمعه یا شنبه صبح مشهد باشم

آواتار کاربر
Armin.Sheikh
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط Armin.Sheikh » یک‌شنبه 7 مهر 1392, 9:24 pm

fekr سلام خدمت بچه های سایت میگما کسی از ورودی های مهر شمسی پور ثبت نام نکرده؟
cuf: الان لیست و ساعت کلاسا رو نگاه کردم تو برنامه من اینا هستش :

عنوان درس**********(کد درسی)(گروه درسی)**(ساعات ارائه در هفته)*****(نام استاد)
.آمار و احتمالات مهندسي---(548)---------2913-------(شنبه از7:30تا10:05)---------شاطريان -جلال
.زبان ماشين واسمبلي-------(552)---------2921-------(شنبه از11تا15)----------------عليزاده-سعيد
.معادلات ديفرانسيل-----------(550)---------2917------(شنبه از15:55تا18:20)-------دانشمند-حسين
.انديشه اسلامي2)-----------(621)---------2901-------(يكشنبه از7:30تا9)-----------حائري-سيداحمد
.شيوه ارائه مطالب-------------(555)---------2927------(يكشنبه از9:20تا10:50)-------عزتي -بهنام
.گرافيك كامپيوتري (1)--------(572)---------2945-------(يكشنبه از11تا15)------------عادلي نيا-محمد
.مهندسي اينترنت-------------(508)---------2947------(سه شنبه از11تا15)----------آقايي-شاهين
amuz:
:?: فقط چند تا چیز ذهنم رو مشغول کرده
ddn: یکی که اون ۷:۳۰ صبح چی میگه تو برنامه dan سگ رو با نانچیکو بزنی اون موقع از خونه بیرون نمیره looc یاد دوران سربازی افتادم
danesh دومی هم این که همه ورودی مهری ها همین برنامه رو دارن و از همین سه شنبه باید بریم سر کلاس؟
آخریشم اینکه این گروه های ارایه شده همون گروه هایی هستش که برای بقیه ارایه شده؟که احتمال ۹۹٪ هموناست ‍پس یه ۳ ۴ جلسه ای رفته nisdh
و آخری اینکه کسی این استادا رو میشناسه و کلاْ مدلشون و نحوه نمره دادن و در کل زندگینامشون رو میدونه bale

------------- >>>>> bale که حس میکنم در کل این سوال ها نیازمند یاری سبز آقا محسن هستیم bale

آواتار کاربر
elikap
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: ایران
تماس:

پست توسط elikap » یک‌شنبه 7 مهر 1392, 9:56 pm

Armin.Sheikh نوشته شده: ...و آخری اینکه کسی این استادا رو میشناسه و کلاْ مدلشون و نحوه نمره دادن و در کل زندگینامشون رو میدونه bale

------------- >>>>> bale که حس میکنم در کل این سوال ها نیازمند یاری سبز آقا محسن هستیم bale
سلام ببخشید تو بحث تون دخالت کردم، فقط میخواستم بگم که استاد دیفرانسیل تون -آقای دانشمند- در دانشگاه شریعتی هم درس میدن و ترم یک استاد گسسته ی ما بودن. درس دادن شون رو که خودتون میبینید، نمره دادن و امتحان گرفتن شون هم خوب بود.
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ و آلِ مُحَمَّدٍ و عَجِّلْ فَرَجَهُمْ

آواتار کاربر
Armin.Sheikh
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط Armin.Sheikh » یک‌شنبه 7 مهر 1392, 10:01 pm

elikap نوشته شده:
Armin.Sheikh نوشته شده: ...و آخری اینکه کسی این استادا رو میشناسه و کلاْ مدلشون و نحوه نمره دادن و در کل زندگینامشون رو میدونه bale

سلام ببخشید تو بحث تون دخالت کردم، فقط میخواستم بگم که استاد دیفرانسیل تون -آقای دانشمند- در دانشگاه شریعتی هم درس میدن و ترم یک استاد گسسته ی ما بودن. درس دادن شون رو که خودتون میبینید، نمره دادن و امتحان گرفتن شون هم خوب بود.
دست گلتون درد نکنه... این چه حرفیه بابا اگه اسم آقا محسن آوردم فقط برای این بود که ایشون تو شمسی پور هستن و مدیر هم هستن اینجا دیگه dan وگرنه منظورم این بود که کل دوستان هر اطلاعی دارن بدن ممنون که گفتید

آواتار کاربر
rafael957490
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: سرزمین دلاوران و رزمندگان اسلام - اندیمشک
تماس:

پست توسط rafael957490 » یک‌شنبه 7 مهر 1392, 10:07 pm

آقا آرمین
با عرض تبریک برای قبولی
دانشگاه شمسی پور خوابگاه به روزانه خودگردان میده یا توی محوطه دانشکده؟؟؟؟/
هزینه ترمی اش چقدری هستش؟؟؟؟؟
پاسخگوی سوالات درسی ، کنکوری + مشاوره درسی و تحصیلی شما در این سایت
http://www.computer-konkor.mihanblog.com

mrarabi7
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: همدان

پست توسط mrarabi7 » دوشنبه 8 مهر 1392, 11:29 am

سلام

اطلاعاتی درباره ی جهاد دانشگاهی همدان میخواستم.
استاداش در چه حدی هستن؟(چون من از یه رشته ی برق که پرسیدم میگفت فقط 2تا استاد واسه دروس تخصصی برق داره looc )

مدرکش معتبره؟(برای استخدامی بین مدرک غیر انتفاعی و آزاد تفاوتی قائل میشن؟)

ضمنا بنده اگه آزاد همدان برم بهتره یا جهاد؟؟؟

کاش میشد سریع راهنمایی کنید چون ثبتنام فقط تا آخر این هفته هستش
خیلی ممنون

milad993d
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط milad993d » دوشنبه 8 مهر 1392, 12:15 pm

mrarabi7 نوشته شده:سلام

اطلاعاتی درباره ی جهاد دانشگاهی همدان میخواستم.
استاداش در چه حدی هستن؟(چون من از یه رشته ی برق که پرسیدم میگفت فقط 2تا استاد واسه دروس تخصصی برق داره looc )

مدرکش معتبره؟(برای استخدامی بین مدرک غیر انتفاعی و آزاد تفاوتی قائل میشن؟)

ضمنا بنده اگه آزاد همدان برم بهتره یا جهاد؟؟؟

کاش میشد سریع راهنمایی کنید چون ثبتنام فقط تا آخر این هفته هستش
خیلی ممنون
عصری وخیز برو دانشگاه آزاد، از بچه های اونجا بپرس آزاد بهتره یا جهاد همدان...

قفل شده