بچه های کنکور 93 کارشناسی ناپیوسته کامپیوتر

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده

سطح کنکور امسال

1- آسان
7
21%
2- متوسط
22
67%
3- سخت
4
12%

مجموع رأی ها: 33

آواتار کاربر
missleili
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: تهران

Re: بچه های کنکور 93 کارشناسی ناپیوسته کامپیوتر

پست توسط missleili » دوشنبه 31 شهریور 1393, 9:57 am

آخه خوشحالی نداره که. دخترا که از آخرم به هیچ جا نمیرسن مخصوصا تو رشته کامپیوتر فرقی نداره درس بخونن تو شریعتی یا کلا نخونن ha: ha: ha: ha:
واقعا حقیقتو گفتم bale[/quote]

چرا نداره خوشحالی داره بخوان میتونن برسن کی گفته نمیرسن[/quote]
بله بله اون که البته خخخخخ. فقط نمیدونم چرا جز ماری کوری دانشمند زن دیگه ای در طول تاریخ نیومده تازه اونم خودشو کشت با کشفش خخخ ha:[/quote]

چرا اومده ولی ما خانوما وقتی به جایی میرسیم صداشو درنمیاریم

بعدش باعث موفقیت اقایون هم خانوما هستن (پشت هر مرد موفقی یک زن موفق ایستاده است)
bale[/quote]
آقایون و خانم های محترم دعوا نکنید لطفا .. من به حرف ایشون کاری ندارم چون از وقتی خودمو شناختم ، همواره به حدیث پیامبر فکر کردم .. و از پای گهواره تا پای گور طالب علم و دانش خواهم بود dan rooz .. همه ی آقایونی هم که زحمت کشیدنو اسم دانشمندو یدک کشیدن ، به خاطر تربیت و وجود موثر زنان زندگی شون بوده .. چه اشکالی داره آقای matarata .. منم می شم دومین زن دانشمند بقیه دوستان هم سومی و چهارمی و .. ! در ضمن موسسه عالی بوده دانشگاه شما .. 2 ساله شده دانشگاه .. شریعتی از همون اول دانشکده بوده و امکانات دانشگاهو داره ..
در هر صورت بهتره دعوا نکنیم دوستان .. زنان همیشه موفق بوده اند لازم نیست تو بوق و کرنا بشه
پرواز را به خاطر بسپار .. پرنده مردنی است .

آواتار کاربر
missleili
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط missleili » دوشنبه 31 شهریور 1393, 9:59 am

rafael957490 نوشته شده:سلام دوستان عزیز
به همگی کسانی که قبول شدند تبریک و تهنیت عرض می کنم
منم روزانه مهر باهنر شیراز قبول شدم
فک کنم سروش عزیز و چند تا از دوستان قبول شدن توی باهنر
هر کی باهنر قبول شده بیاد توی تاپیک توی امضام
باهم آشنا بشیم
viewtopic.php?f=2&t=14657
تبریک می گم آقای محمد .. انشالله که موفق باشید .. goll

zohre73

پست توسط zohre73 » دوشنبه 31 شهریور 1393, 10:12 am

سلام دوستان به همتون تبریک میگم من همون کاربر zohreh.ch هستم منم دانشگاه مجازی شیراز قبول شدم بعد روزانه ها و شبانه ها انتخابم بود واقعا نمیدونم خوشحال باشم یا ناراحت ولی میخام ادامه بدم کسی اطلاعی داره از این دانشگاه برام پست بذاره کی باید ثبت نام کنم شهریه اش به چه صورته به نظر شما خوبه؟ من اصلا نخونئه بوئم و شب کنکور هم شهربازی بودم تا 4 صبح بیدار بودم خخخخ bale str: dan

آواتار کاربر
matarata1994
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: خراسان رضوی
تماس:

پست توسط matarata1994 » دوشنبه 31 شهریور 1393, 10:34 am

missleili نوشته شده:آقایون و خانم های محترم دعوا نکنید لطفا .. من به حرف ایشون کاری ندارم چون از وقتی خودمو شناختم ، همواره به حدیث پیامبر فکر کردم .. و از پای گهواره تا پای گور طالب علم و دانش خواهم بود dan rooz .. همه ی آقایونی هم که زحمت کشیدنو اسم دانشمندو یدک کشیدن ، به خاطر تربیت و وجود موثر زنان زندگی شون بوده .. چه اشکالی داره آقای matarata .. منم می شم دومین زن دانشمند بقیه دوستان هم سومی و چهارمی و .. ! در ضمن موسسه عالی بوده دانشگاه شما .. 2 ساله شده دانشگاه .. شریعتی از همون اول دانشکده بوده و امکانات دانشگاهو داره ..
در هر صورت بهتره دعوا نکنیم دوستان .. زنان همیشه موفق بوده اند لازم نیست تو بوق و کرنا بشه
باشه بابا باشه بخونید ببینیم به کجا میرسید. در ضمن دانشگاه ما دو ساله دانشگاه شده و قبلش دانشکده بوده میتونید برید تو دفترچه های 3 سال پیشو نگاه کنید و مهم اینه الان مهر دانشگاه روی مدرک من میخوره نه دانشکده که زمین تا آسمون فرقشه bale
Life Without Wife, Like Fifty Without Five ;D

آی دی یاهو: jose.morinho4030

آواتار کاربر
matarata1994
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط matarata1994 » دوشنبه 31 شهریور 1393, 10:38 am

خدارو شکر دومین و سومین و چهارمین زن دانشمند کشف شدن اینا به خاطر بحثی بود که من را انداختما وگرنه کشف نمیشدن amuz:

EngMrj
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: Tehran
تماس:

پست توسط EngMrj » دوشنبه 31 شهریور 1393, 11:48 am

تبریک میگم به قبول شده ها
من اولویت دومم شمسی پور قبول شدم شبانه مهر البته می تونستم روزانه بهمن قبول شم ولی 5 ماه میفتادم عقب . shad
تصویر
یکی از دوستان اومد گفت دانشگاه قبول شدم نه دانشکده خیلی هم خواست پز بده الآن میخام بهش بگم فرقی نداره تازه همین دانشکده شمسی پور دانشگاه شما رو تو سطح علمی میخوره تو ارشد هم تنها دانشگاهی که بین فنی ها قبولی میده همین شمسی پوره خودتو گول نزن تو دختر ها همینه شریعتی به پای بقیه خداس در حالی که دانشکده هست لطفا با اسم ها بازی نکنید matarata1994
طراحی و برنامه نویسی وب سایت
http://mohsenrajabi.ir/
دانلود کتابم در مورده آموزش PHP از مقدماتی تا پیشرفته به همراه Ajax
http://p30download.com/fa/entry/51285/
http://www.softgozar.com/WebPage/Softwa ... %D8%B4-PHP

آواتار کاربر
local
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: Yazd
تماس:

پست توسط local » دوشنبه 31 شهریور 1393, 12:12 pm

بچه ها کسی خبری نداره؟
من زدم برای ورودی بهمن ولی الان میخوام مهر برم بنظرتون راهی داره؟؟
به امید خدا به راهم ادامه میدم

آواتار کاربر
matarata1994
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط matarata1994 » دوشنبه 31 شهریور 1393, 12:22 pm

EngMrj نوشته شده:تبریک میگم به قبول شده ها
من اولویت دومم شمسی پور قبول شدم شبانه مهر البته می تونستم روزانه بهمن قبول شم ولی 5 ماه میفتادم عقب . shad
تصویر
یکی از دوستان اومد گفت دانشگاه قبول شدم نه دانشکده خیلی هم خواست پز بده الآن میخام بهش بگم فرقی نداره تازه همین دانشکده شمسی پور دانشگاه شما رو تو سطح علمی میخوره تو ارشد هم تنها دانشگاهی که بین فنی ها قبولی میده همین شمسی پوره خودتو گول نزن تو دختر ها همینه شریعتی به پای بقیه خداس در حالی که دانشکده هست لطفا با اسم ها بازی نکنید matarata1994
بله بله صحیح شما درست میگید. من نباید با اسم ها بازی میکردم. مثلا آموزشکده یا مدرسه با دانشگاه هیچ فرقی نداره فقط بازی با اسم هاست خخخخخ ha: حسودی نکن عزیزم مهم اون مهریه که رو مدرکت میخوره که ماله من دانشگاه هست نه دانشکده. دانشگاهی که من میخونم ارشد هم داره تو بعضی رشته ها چیزی که شمسی و پور نداره :) bil:

EngMrj
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط EngMrj » دوشنبه 31 شهریور 1393, 12:37 pm

matarata1994 نوشته شده:
تصویر
بله بله صحیح شما درست میگید. من نباید با اسم ها بازی میکردم. مثلا آموزشکده یا مدرسه با دانشگاه هیچ فرقی نداره فقط بازی با اسم هاست خخخخخ ha: حسودی نکن عزیزم مهم اون مهریه که رو مدرکت میخوره که ماله من دانشگاه هست نه دانشکده. دانشگاهی که من میخونم ارشد هم داره تو بعضی رشته ها چیزی که شمسی و پور نداره :) bil:
عزیزم تو چیزی نداری که بخام بهت حسودی کنم :grin:
بازم اومدی همینطوری مثل پست های قبلیت یه حرفی زدی از رو هوا
موقع کار مدرک مهم نیست ازت میپرسن کار بلدی یا نه اگرم ازت مدرک بخان نمیگن این دانشکدس یا دانشگاه در حالی که همین دانشکده سطح عملیش از شما ها بالاتره تو ارشدم همینطوری که گفتم قبولیش از همه فنی ها بالاتره
علمو فرهنگم ارشد داره ولی قوبلی نداره ارشد داشتن دلیل قبولی تو ارشد نیست
دلیل اینکه شمسی پور قویه دو تا چیزه استادای عالی چیزی که شما ندارین دوم داشنجو های نخبه که بازم شما ندارین ha:
من دیگه باهات یحثی ندارم دوستان خودشون قضاوت کنن چون معلومه یه چیزی شنیدی هی میگی bale

mpcreza
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط mpcreza » دوشنبه 31 شهریور 1393, 12:51 pm

آقای matarata1994 شما وقتی بخوایی جایی استخدام شی از میپرسن چی بلدی نه این که مدرکتو از کدوم دانشگاه یا دانشکده گرفتی
یادمه شما تو همین تاپیک گفتی که آرزوته تو شمسی پور قبول شی، حالا...

آواتار کاربر
missleili
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط missleili » دوشنبه 31 شهریور 1393, 1:03 pm

local نوشته شده:بچه ها کسی خبری نداره؟
من زدم برای ورودی بهمن ولی الان میخوام مهر برم بنظرتون راهی داره؟؟
فکر نمی کنم موافقت کنن .. بهتره از خود دانشگاه شرایط شونو بپرسید ..

آواتار کاربر
soroushsh
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: Shiraz
تماس:

پست توسط soroushsh » دوشنبه 31 شهریور 1393, 1:13 pm

کارنامه فردا می آد بچه ها؟
طولانی ترین سفرها نیز یك روز با گامی كوچک آغاز می شود
از ابتدای كار نترس به انتهای كار فكر كن

آواتار کاربر
matarata1994
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط matarata1994 » دوشنبه 31 شهریور 1393, 1:18 pm

EngMrj نوشته شده:
matarata1994 نوشته شده:
تصویر
عزیزم تو چیزی نداری که بخام بهت حسودی کنم :grin:
موقع کار مدرک مهم نیست ازت میپرسن کار بلدی یا نه اگرم ازت مدرک بخان نمیگن این دانشکدس یا دانشگاه در حالی که همین دانشکده سطح عملیش از شما ها بالاتره تو ارشدم همینطوری که گفتم قبولیش از همه فنی ها بالاتره
دلیل اینکه شمسی پور قویه دو تا چیزه استادای عالی چیزی که شما ندارین دوم داشنجو های نخبه که بازم شما ندارین ha:
من دیگه باهات یحثی ندارم دوستان خودشون قضاوت کنن چون معلومه یه چیزی شنیدی هی میگی bale
خوب موقع کار مدرک مهم نیست شما پس داری اشتباه بزرگی مرتکب میشیا مدرکو میخوای چیکار؟ همون دیپلمو میگرفتی میرفتی کار میکردی. دوما اینکه همه میدونن استادای شمسی پور عالیه مثلا شما الان برید از دانشجوهای اونجا بپرسید غیر از یک استادش که عادلیا نیا هست به بقیه استادا فحش خواهر مادر میدن. در این حد استاداش خوبن چیزی که ما تو دانشگاهمون نداریم :) و البته دانشجوهای شمسی پور هم تماما سوپر نخبه های استثنایی هستند که بعد از تحصیل اصلا داخل ایران نمیمونن چیزی که ما نداریم تو دانشگاهمون ha: ha:

آواتار کاربر
soroushsh
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: Shiraz
تماس:

پست توسط soroushsh » دوشنبه 31 شهریور 1393, 1:21 pm

آقا من چیزی که میدونم اینه که مثلا اگر کسی شبانه شیراز یا تهران بیاره حتما روزانه قوچان با رتبه خیلی خوب قبول می شده....
طولانی ترین سفرها نیز یك روز با گامی كوچک آغاز می شود
از ابتدای كار نترس به انتهای كار فكر كن

EngMrj
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط EngMrj » دوشنبه 31 شهریور 1393, 1:47 pm

matarata1994 نوشته شده:
EngMrj نوشته شده: عزیزم تو چیزی نداری که بخام بهت حسودی کنم :grin:
خوب موقع کار مدرک مهم نیست شما پس داری اشتباه بزرگی مرتکب میشیا مدرکو میخوای چیکار؟ همون دیپلمو میگرفتی میرفتی کار میکردی. دوما اینکه همه میدونن استادای شمسی پور عالیه مثلا شما الان برید از دانشجوهای اونجا بپرسید غیر از یک استادش که عادلیا نیا هست به بقیه استادا فحش خواهر مادر میدن. در این حد استاداش خوبن چیزی که ما تو دانشگاهمون نداریم :) و البته دانشجوهای شمسی پور هم تماما سوپر نخبه های استثنایی هستند که بعد از تحصیل اصلا داخل ایران نمیمونن چیزی که ما نداریم تو دانشگاهمون ha: ha:
مدرک زیاد مهم نیست ولی تو طرف خیلی تاثیر داره که از آزاد گرفته باشی یا شمسی پور این خیلی تو معلومات توانایی های فرد تاثیر داره تو برو دانشگاهتون تو نخبه ایی به قول یکی از دوستان گفتی آرزوت اینه بری شمسی پور حالا که قبول نشدی اومدی چرت میگی
دوما من خودم کاردانی شمسی پور بودم نمیخاد نظر بدی همه چی شو میدم استای عالی دارن عادلی و رضا زاده و ... امسال سلامی هم میاد در ضمن استاد داغونم داره ولی خیلی کم الآن شریف هم برید استاد داغون داره دلیل نمیشه مهم اینه استادای خوبش بیشترن
سومم درسته شمسی پوریا سوپر نخبه هستن پروژه هاشون کاردانی شون در سطج کارشناسی شما هاس که هیچی بلد نیستی اومدید نظر میدی در مورده شمسی پور برای مثال پروژه چند تا دوستامو تو کاردانی میگم کفت ببره چرت نگی یکیشون یه برنامه پردازش تصاویر نوشته که با توجه به عکس خودرو پلاکشو تشخصی میده مثل راهنمایی رانندگی و این برنامه تو خود شمسی پور تو ورودیش هست دومین پروژه یه سیستم کامل مدیریت کافینت سومیش بازی سازی مثل دوز و شطرنج و تخته و خیلی دیگه که ضرورتی نداره بگم

قفل شده