تفاوت رشته ی فناوری اطلاعات و نرم افزار

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
hosseinonline
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

تفاوت رشته ی فناوری اطلاعات و نرم افزار

پست توسط hosseinonline » سه‌شنبه 8 مرداد 1392, 11:44 am

سلام با توجه به اینکه رشته ی نرم افزار از دانشگاه علمی کاربردی حذف شده میخواستم بدونم اگر برم علمی کاربردی رشته ی فناوری اطلاعات چه فرقی با نرم افزار داره و آیا اصلا ارزش داره یا نه ؟

رشته تجارت الکترونیک و ... چی هست ؟

من بیشتر علاقه به برنامه نویسی دارم و حفظیات هم دوست ندارم و زیاد هم از ریاضیات خوشم نمی آد حالا کدوم رشته برای من بهتره ؟

آواتار کاربر
peyman
مدیر کل
مدیر کل
محل اقامت: MACS0647- JD
تماس:

Re: تفاوت رشته ی فناوری اطلاعات و نرم افزار

پست توسط peyman » سه‌شنبه 8 مرداد 1392, 4:57 pm

hosseinonline نوشته شده:سلام با توجه به اینکه رشته ی نرم افزار از دانشگاه علمی کاربردی حذف شده میخواستم بدونم اگر برم علمی کاربردی رشته ی فناوری اطلاعات چه فرقی با نرم افزار داره و آیا اصلا ارزش داره یا نه ؟

رشته تجارت الکترونیک و ... چی هست ؟

من بیشتر علاقه به برنامه نویسی دارم و حفظیات هم دوست ندارم و زیاد هم از ریاضیات خوشم نمی آد حالا کدوم رشته برای من بهتره ؟
سلام به آقا حسین گل
خب برنامه نویسی توی IT خیلی کمتر به چشم میخوره و بیشتر روی مسائل تئوری، شبکه و ... تاکید شده ولی توی رشته نرم افزار نرم افزار هدف اینه که فارغ التحصیل یه برنامه نویس باشه.
هرکدوم رو که فکر میکنی علاقه داری برو چون از نظر مدرک و استخدام شدن دیگه وضعیت طوری شده که مدرک همه رشته ها بیشتر به درد لب کوزه میخوره.
...

hosseinonline
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط hosseinonline » سه‌شنبه 8 مرداد 1392, 5:16 pm

سلام به آقا حسین گل
خب برنامه نویسی توی IT خیلی کمتر به چشم میخوره و بیشتر روی مسائل تئوری، شبکه و ... تاکید شده ولی توی رشته نرم افزار نرم افزار هدف اینه که فارغ التحصیل یه برنامه نویس باشه.
هرکدوم رو که فکر میکنی علاقه داری برو چون از نظر مدرک و استخدام شدن دیگه وضعیت طوری شده که مدرک همه رشته ها بیشتر به درد لب کوزه میخوره.
خوبی پیمان جون
خب من به نرم افزار خیلی علاقه دارم ولی غیر انتفاعی اگر اونجا که دوست دارم قبول نشم شاید مجبور بشم برم علمی کاربردی و با این وضعیت هم نمیدونم چکار کنم gsg

با این توصیفی هم که از این رشته کردی پس من علاقه به IT ندارم .
رشته ی سخت افزار چطوره ؟

آواتار کاربر
peyman
مدیر کل
مدیر کل
تماس:

پست توسط peyman » چهارشنبه 9 مرداد 1392, 4:56 pm

hosseinonline نوشته شده:
سلام به آقا حسین گل
خوبی پیمان جون
خب من به نرم افزار خیلی علاقه دارم ولی غیر انتفاعی اگر اونجا که دوست دارم قبول نشم شاید مجبور بشم برم علمی کاربردی و با این وضعیت هم نمیدونم چکار کنم gsg

با این توصیفی هم که از این رشته کردی پس من علاقه به IT ندارم .
رشته ی سخت افزار چطوره ؟
مگه غیرانتفاعی خمینی شهر قبول نشدی ؟ اره خب IT شاید اون چیزی که میخای نباشه
الان غیرانتفاعی ها انقدر زیاد شده که قبول نشدن سخت به نظر میرسه. سعی کن نزدیکترین غیرانتفاعی به خونه قبول بشی. علمی کاربردی هم باید دید چه مراکزی و چه گرایش هایی دارن اصلا میصرفه یا نه
...

hosseinonline
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط hosseinonline » چهارشنبه 9 مرداد 1392, 6:19 pm

الان غیرانتفاعی ها انقدر زیاد شده که قبول نشدن سخت به نظر میرسه. سعی کن نزدیکترین غیرانتفاعی به خونه قبول بشی. علمی کاربردی هم باید دید چه مراکزی و چه گرایش هایی دارن اصلا میصرفه یا نه
جهاد دانشگاهی صنعتی اصفهان نزدیک خونمونه و پیاده هم میتونم برم فقط مشکل اینه که خیلی شلوغه و سطح اونجا از بقیه جاها بالاتره و همه میخوان اونجا قبول بشن

علمی کاربردی هم همون جهاد دانشگاهی داره ...

آواتار کاربر
peyman
مدیر کل
مدیر کل
تماس:

پست توسط peyman » چهارشنبه 9 مرداد 1392, 7:30 pm

hosseinonline نوشته شده:

جهاد دانشگاهی صنعتی اصفهان نزدیک خونمونه و پیاده هم میتونم برم فقط مشکل اینه که خیلی شلوغه و سطح اونجا از بقیه جاها بالاتره و همه میخوان اونجا قبول بشن

علمی کاربردی هم همون جهاد دانشگاهی داره ...
خیلی خوبه اگه اونجا قبول بشی سطح جهاد هم بالاست به نسبت بقیه غیرانتفاعی ها. اگر نشد بقیه غیرانتفاعی های خود اصفهان که فاصلشون خیلی دور نیست هم میتنه گزینه بعدی باشه در غیر این صورت علمی کاربردی رو حتما شرکت کن. باید ببینیم چه رشته و گرایش هایی رو پذیرش دارن برای ثبت نام جدید
...

قفل شده