کمک - تکمیل ظرفیت دانشگاه های غیر انتفاعی 1392

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
Far5had

کمک - تکمیل ظرفیت دانشگاه های غیر انتفاعی 1392

پست توسط Far5had » یک‌شنبه 16 تیر 1392, 1:11 pm

سلام دوستان عزیز
از محضر شما سوالاتی دارم که ممنون میشم پاسخ بدید
من برای کنکور کاردانی به کارشناسی 92 ثبت نام کردم و خیلی وقته دارم میخونم، ولی متوجه شدم داخل دفترچه، دانشگاه های غیرانتفاعی برای نیمسال دوم دانشجو نمیپذیرند ( من بهمن ماه امسال ترممو تموم میکنم و نمیتونم نیمسال اول پذیرش بشم! ) و دانشگاه های خیلی کمی نیمسال دوم ظرفیت پذیرش دانشجو رو دارند.
با این اوصاف اگه رتبه خیلی خوبی هم بیارم هیچ دانشگاهی نیست منو بخواد
خواهش میکنم راهنماییم کنید

آواتار کاربر
peyman
مدیر کل
مدیر کل
محل اقامت: MACS0647- JD
تماس:

Re: کمک - تکمیل ظرفیت دانشگاه های غیر انتفاعی 1392

پست توسط peyman » دوشنبه 17 تیر 1392, 12:58 am

Far5had نوشته شده:سلام دوستان عزیز
از محضر شما سوالاتی دارم که ممنون میشم پاسخ بدید
من برای کنکور کاردانی به کارشناسی 92 ثبت نام کردم و خیلی وقته دارم میخونم، ولی متوجه شدم داخل دفترچه، دانشگاه های غیرانتفاعی برای نیمسال دوم دانشجو نمیپذیرند ( من بهمن ماه امسال ترممو تموم میکنم و نمیتونم نیمسال اول پذیرش بشم! ) و دانشگاه های خیلی کمی نیمسال دوم ظرفیت پذیرش دانشجو رو دارند.
با این اوصاف اگه رتبه خیلی خوبی هم بیارم هیچ دانشگاهی نیست منو بخواد
خواهش میکنم راهنماییم کنید
سلام
بله تقریبا همه دانشگاه های غیر انتفاعی پذیرش مهر ماه دارند. تعداد کمی از دانشگاه های شبانه و روزانه پذیرش بهمن دارند معمولا
البته اگه تکمیل ظرفیت اعلام بشه مثل سالهای قبل شما بهمن میتونید ثبت نام کنید
...

Far5had

پست توسط Far5had » دوشنبه 17 تیر 1392, 10:08 pm

خیلی ممنونم ازتون
تو این چند روز خیلی روحیه ام کم شده به خاطر این مساله!
اونوقت یه سوال ( شاید مسخره به نظر بیاد ) : اگه دانشگاه هایی که ظرفیت پذیرش نیمسال اول رو دارند بزنم و اونجا قبول شم و بعد بهشون بگم که شهریه ثابت این ترم رو میدم بازم کان لم یکن تلقی میشه؟
و یه سوال دیگه که این که تکمیل ظرفیت ( فرضا در دانشگاه ما که 80 ورودی جدید میخواد ) تقریبا چند نفر جی خالی میمونه که من بخوام دوباره ثبت نام کنم که قبول بشم یا نشم اونجا؟
بازم ممنون

آواتار کاربر
peyman
مدیر کل
مدیر کل
تماس:

پست توسط peyman » سه‌شنبه 18 تیر 1392, 1:26 am

Far5had نوشته شده:خیلی ممنونم ازتون
تو این چند روز خیلی روحیه ام کم شده به خاطر این مساله!
اونوقت یه سوال ( شاید مسخره به نظر بیاد ) : اگه دانشگاه هایی که ظرفیت پذیرش نیمسال اول رو دارند بزنم و اونجا قبول شم و بعد بهشون بگم که شهریه ثابت این ترم رو میدم بازم کان لم یکن تلقی میشه؟
و یه سوال دیگه که این که تکمیل ظرفیت ( فرضا در دانشگاه ما که 80 ورودی جدید میخواد ) تقریبا چند نفر جی خالی میمونه که من بخوام دوباره ثبت نام کنم که قبول بشم یا نشم اونجا؟
بازم ممنون
1 - اصلا شما رو ثبت نام نمیکنند و تکمیل ظرفیت هم نمیتونید شرکت کنید
2 - بستگی به اعلام نیاز دانشگاه ها داره
...

Far5had

پست توسط Far5had » دوشنبه 28 مرداد 1392, 12:11 am

دوباره سلام
یه سوال داشتم! منی که بهمن ماه مدرک کاردانیم رو میگیرم و باید به تکمیل ظرفیت چشم داشته باشم، اگه الان 2900 تومن کارت علاقه مندی شرکت در موسسات غیرانتفاعی رو نخرم، بعدا میتونم تو تکمیل ظزفیت تو دانشگاه های غیرانتفاعی قبول شم یا که نه باید الان بخرم؟!
درضمن این دانشگاه های شبانه ای که تو دفترچه زده نیمسال دوم، فقط بومی قبول میکنن؟
ممنون میشم پاسخ بدید

ati.reyhani

پست توسط ati.reyhani » دوشنبه 28 مرداد 1392, 12:50 am

سلام. ی سوال داشتم. من کنکور کاردانی ب کارشناسی شرکت کردم گروه مدیریت.. و 1ترم دیگه مدرک کاردانیم رو میگیرم....الان ک دفترچه اومده فقط زده غیر انتفاعی و متاسفانه اصلا ورودی بهمن نداره.... باید چیکار کنم؟انتخاب رشته ک نمیتونم انجام بدم یعنی هیچ رشته ای نداره .... و ابنکه میتونم بدون اینکه انتخاب رشته کنم الان؛ توی تکمیل ظرفیت شرکت کنم یا نه؟

mehran coyote
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط mehran coyote » دوشنبه 28 مرداد 1392, 1:35 pm

آقا منم دقیقا همین مشکلات رو دارم. کاردانی 11/30 تموم میشه. وقتی ورودی غیرانتفاعی ها رو دیدم دهنم بار موند چون من اصلا نمیتونم انتخاب رشته داشته باشم!!
کسی میدونه تکمیل ظرفیت امسال چطوری برگذار میشه؟ باید برای تکمیل ظرفیت ثبت نام و انتخاب دانشگاه کنیم؟ یا مثل دو سال پیش همینطوری کارنامه رو برداریم ببریم دانشگاه که اگه دلشون خواست ثبت ناممون کنن؟!! nar:

آقا در این شرایط اصلا نباید انتخاب رشته داشته باشیم؟ حتی همینطوری که ببینیم چه گلی به سر خودمون زدیم؟! این 2900 چیکار کنیم؟! بخریم یا نخریم؟
کسی به داد ما برسه خیلی ممنونش میشم goll

mehran coyote
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط mehran coyote » دوشنبه 28 مرداد 1392, 6:09 pm

از دوستانی که در مورد سوالات بالا اطلاع دارند خواهش میکنم جواب بدند goll

آواتار کاربر
peyman
مدیر کل
مدیر کل
تماس:

پست توسط peyman » دوشنبه 28 مرداد 1392, 6:14 pm

Far5had نوشته شده:دوباره سلام
یه سوال داشتم! منی که بهمن ماه مدرک کاردانیم رو میگیرم و باید به تکمیل ظرفیت چشم داشته باشم، اگه الان 2900 تومن کارت علاقه مندی شرکت در موسسات غیرانتفاعی رو نخرم، بعدا میتونم تو تکمیل ظزفیت تو دانشگاه های غیرانتفاعی قبول شم یا که نه باید الان بخرم؟!
درضمن این دانشگاه های شبانه ای که تو دفترچه زده نیمسال دوم، فقط بومی قبول میکنن؟
ممنون میشم پاسخ بدید
شرکت در تکمیل ظرفیت دو شرط داره
1 - در آزمون شرکت کرده باشید 2- قبول نشده باشید
شبانه 80% سهمیه بومی داره
ati.reyhani نوشته شده:سلام. ی سوال داشتم. من کنکور کاردانی ب کارشناسی شرکت کردم گروه مدیریت.. و 1ترم دیگه مدرک کاردانیم رو میگیرم....الان ک دفترچه اومده فقط زده غیر انتفاعی و متاسفانه اصلا ورودی بهمن نداره.... باید چیکار کنم؟انتخاب رشته ک نمیتونم انجام بدم یعنی هیچ رشته ای نداره .... و ابنکه میتونم بدون اینکه انتخاب رشته کنم الان؛ توی تکمیل ظرفیت شرکت کنم یا نه؟
شما صبر کنید. زمانی که برای تکمیل ظرفیت اطلاعیه داده شد، برید هر دانشگاهی که پذیرش میکرد ثبت نام کنید. البته فقط عیرانتفاعی ها توی تکمیل ظرفیت پذیرش دارن ( طبق روال دو سال قبل )
mehran coyote نوشته شده:آقا منم دقیقا همین مشکلات رو دارم. کاردانی 11/30 تموم میشه. وقتی ورودی غیرانتفاعی ها رو دیدم دهنم بار موند چون من اصلا نمیتونم انتخاب رشته داشته باشم!!
کسی میدونه تکمیل ظرفیت امسال چطوری برگذار میشه؟ باید برای تکمیل ظرفیت ثبت نام و انتخاب دانشگاه کنیم؟ یا مثل دو سال پیش همینطوری کارنامه رو برداریم ببریم دانشگاه که اگه دلشون خواست ثبت ناممون کنن؟!! nar:

آقا در این شرایط اصلا نباید انتخاب رشته داشته باشیم؟ حتی همینطوری که ببینیم چه گلی به سر خودمون زدیم؟! این 2900 چیکار کنیم؟! بخریم یا نخریم؟
کسی به داد ما برسه خیلی ممنونش میشم goll
قطعا نباید انتخابی بکنید چون قبول بشید ثبت نامتون نمیکنند و تکمیل ظرفیت رو هم از دست دادید. احتمالا مثل دو سال گذشته هست
...

mehran coyote
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط mehran coyote » سه‌شنبه 29 مرداد 1392, 1:41 am

آقا پیمان خیلی ممنون goll
پس من هیچ انتخابی نمیکنم تا درخواست تکمیل ظرفیتا از طرف دانشگاها داده بشه اون موقع طبق شرایط موجود اقدام میکنم. yes:

قفل شده