کنکور کارشناسی ناپیوسته 94

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
alireza.rafiei

Re: کنکور کارشناسی ناپیوسته 94

پست توسط alireza.rafiei » جمعه 7 آذر 1393, 2:20 pm

ali0541 نوشته شده:سلام خدمت دوستان عزیز
من دقیقا دو سال قبل جای شما بودم.
الان کارشناسی شمسی پور میخونم.
چند تا نصیحت بهتون میکنم که همیشه بدردتون میخورن.
1. سعی کنید ریاضی رو خیلی خوب کار کنید.یعنی هیچ مشکلی نداشته باشید.از الان وقت زیاد داری واسه ریاضی.چون واقعا لازمتون میشه.هم کارشناسی و هم ارشد
2. سعی کنید زبان هم خوب باشید.هم توی کنکور کارشناسی کمکت میکنه و هم ارشد و هم اینکه بخوایی بری خارج از کشور.
3. سعی کنید شروع کنی یک حرفه یاد بگیرین.مهم نیست چه حرفه ای فقط یک حرفه رو متخصص شین درش.
سعی کن این شاخه و اون شاخه نکنی.چون حتما به یک کار برای درآمد زایی خودتون نیاز پیدا میکنین.
من از زاهدان با 4 ماه خوندن قبول شدم بدون کلاس و فقط با برنامه ریزی.
برای سال 94 چند تا از دوستان از زاهدان دارن آماده میشن انشا... شمسی پور و شریعتی قبولن.قول میدم.
بهرحال واستون آرزوی موفقیت می کنم.
دوستانی که به برنامه ریزی نیاز دارن خوشحال میشم بتونم کمکی کنم.
سلام پیام خصوصی دادم ولی مثل اینکه سر نزدید لطفا توی تاپیک راهنماییم کنید که چه کتابایی بخونم و موفق بشم .

alireza.rafiei

پست توسط alireza.rafiei » جمعه 7 آذر 1393, 2:56 pm

با سلام
من توی کنکور سال قبل شرکت کردم ولی بنا به دلایلی نتونستم برم امتحان بدم یکی از دوستام میگفت از امتحان دادن توی کنکور94 محرومی من خودم هنگ کردموآیا ابن گفته صحت داره ؟؟ looc looc looc looc looc looc looc looc looc looc looc looc

آواتار کاربر
ali0541
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: زاهــــــدان
تماس:

پست توسط ali0541 » جمعه 7 آذر 1393, 9:27 pm

alireza.rafiei نوشته شده:با سلام
من توی کنکور سال قبل شرکت کردم ولی بنا به دلایلی نتونستم برم امتحان بدم یکی از دوستام میگفت از امتحان دادن توی کنکور94 محرومی من خودم هنگ کردموآیا ابن گفته صحت داره ؟؟ looc looc looc looc looc looc looc looc looc looc looc looc
سلام خدمت شما
نه دوست عزیز.
محرومیت زمانی هست که شما شرکت کنی در کنکور و دانشگاه های روزانه قبول بشی اما برای ثبت نام نرید. در این صورت سال آینده محرومی
استاد امین اکبرپور بی شک بهترین استادی هست که توی عمرم داشتم
گروه سلامی - اکبرپور
http://www.learnsalami.com

در صورتی که سوالی دارید واسم پیام خصوصی بزارید لدفن

daneshjoo91

پست توسط daneshjoo91 » پنج‌شنبه 20 آذر 1393, 7:26 pm

درود
منم مثه دوستمون سال پیش آزمون نرم افزار نام نوبیسی کردم اما نتونستم برم البته چون دیر آغاز به خوندن کرده بودم امیدی هم به قبولی نداشتم!
اما امثال میخوام از الان بخونم بنظرم فعلا ریاضی و سی++ بخونم خوب باشه نه؟
راستش دیگه 26 سالمه و فکر میکنم کارشناسی دیگه داره واسم دیر میشه nar واسه همین امثال میخوام یپش دانشگاهی هم بخونم تا اگه خدایی نکرده سراسری قبول نشدم دیگه پیام نور رو از دست ندم! gsg

راستی یه پرسشه فانتزی گونه! آقا اگه یه هویی زده مثلا با رتبه خوب قبول شدیم دانشگاه هایی مثه شریف و امیرکبیر و تهران و... هم ما رو میپذیرن یعنی شرکت کنندههای این آزمون در صورت رتبه خوب آوردن می تونن اینجاها هم گزینش بشن danesh اگه آره با چه رتبه ای؟

آواتار کاربر
MIT
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط MIT » پنج‌شنبه 20 آذر 1393, 11:30 pm

پذیرفته شدن در دانشگاه هایی همچون صنعتی شریف و پلی تکنیک تهران نیازمند یه برنامه ریزی بلند مدت وتلاش مداوم هستش بهترین گزینه اینکه که طبق توانایی های خودتون برای هدفی که دارید برنامه ریزی کنید
باید تلاش کرد و بس.

آواتار کاربر
lalaya
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط lalaya » جمعه 21 آذر 1393, 4:22 pm

daneshjoo91 نوشته شده: راستی یه پرسشه فانتزی گونه! آقا اگه یه هویی زده مثلا با رتبه خوب قبول شدیم دانشگاه هایی مثه شریف و امیرکبیر و تهران و... هم ما رو میپذیرن یعنی شرکت کنندههای این آزمون در صورت رتبه خوب آوردن می تونن اینجاها هم گزینش بشن danesh اگه آره با چه رتبه ای؟
با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان؛
گیت ورودی دانشگاههایی که شما نام بردید (البته در مقطع کارشناسی) فقط کنکور سراسریه(که مخصوص بچه های نظری، و یا بچه فنی که پیش دانشگاهی رو پشت سر گذاشتند هست)
در کل برای بچه های فنی ارزش نداره برن بخاطرش پیش دانشگاهی بگیرن.

چون:
اولا: به فرض گرفتن پیش دانشگاهی، برای کنکور سراسری رشته های فنی مهندسی باید جوابگوی تست های ریاضیات پیچیده ی پایه(!)، حساب دیفرانسیل و انتگرال، هندسه ی شیرین تحلیلی و جبر خطی و ریاضیات گسسته (حالا بیخیال بقیه مباحث شیمی و فیزیک مثل : سینماتیک و دینامیک، الکترومغناطیس، فیزیک اتمی و ساختار هسته، نور هندسی، موج های مکانیکی و ...) باشید! کی قراره در این مباحث به تسلط برسید؟! و برای این قبولی باید به حداقل 7-8 تا سوال از هر 10 سوال تمام مواد آزمون جواب صحیح بدید.

ثانیاً: تو رشته ی ریاضی علم به مباحث و دروس یه چیزه، استراتژی آزمون یه چیز دیگه و رسیدن به مهارت و تسلط توی هردوتای اینا، یه چیز دیگه س که به حدود 2-3سال زمان برای تمرین، منابع آموزشی خوب و نظارت یه مشاور تحصیلی زبده نیاز داره، حتی اگه بخواید تو دانشگاه سراسری استان خودتون تحصیل کنید!!

زمانتون رو اینجوری تلف نکنید.
بنظرم بهترین راه اینه که تو یه مبحث از رشته خودتون به تخصص برسید و وارد بازار کار بشید.
درکنارش اگه تونستید تو دانشگاههای فنی و حرفه ای تراز اول، و اگه نشد تو غیر انتفاعی شهر خودتون کارشناسی رو بگیرید (هیچ ایرادی هم نداره، زمانی رو که دانشگاه دولتی شمارو تو خودش حبس میکنه و دانشگاه پیام نور شمارو مجبور به فهم چند هزار(!) صفحه کتاب خودخوان در طول ترم میکنه رو اگه به بازار کار بدید، هم شهریه دانشگاه غیرانتفاعی درمیاد و هم تجربه کسب میکنید و حس خوب استقلال رو تجربه میکنید)

اگه ادامه تحصیل ارشد و بالاتر تو دانشگاههای تاپ ایران براتون هدفه(که بنظرم چه هدف دور از زیرکی و آسایشیه)، هرجا که کارشناسی رو بگیرید میتونید به این هدف برسید و باید براش از ترم اول کارشناسی پکیج های کمک آموزشی تهیه کنید و هر واحدی که پاس میکنید رو همون موقع تدریس یاد بگیرید و تست بزنید و درصورت علاقه و امکان آزمون هم بدید.
ولی اگه به تخصص برسید و وارد بازار کار بشید، دیگه به ادامه فک نمیکنید مگه اینکه یه منفعتی جز مدرک تحصیلی، درمیون باشه و مگراینکه بخواید برای ادامه تحصیل تو دانشگاههای تاپ دنیا اقدام کنید.
موفق باشید.

Just SMILE..it WORKS :)

آواتار کاربر
MAHLALI
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: همدان

پست توسط MAHLALI » دوشنبه 1 دی 1393, 5:45 pm

ب نظرتون مدرسان شریف خوبه شرکت کنم؟
تا نوبت ما شد انجمن بسته شد

آواتار کاربر
lalaya
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط lalaya » چهارشنبه 3 دی 1393, 10:16 pm

MAHLALI نوشته شده:ب نظرتون مدرسان شریف خوبه شرکت کنم؟
سلام.
آزمون سراسری یا ارشد نیست که بگیم سطح و سبک سوالات فلان موسسه، استاندارد و هماهنگ با سوالات سنجش هست یا نه. سوالات بسیار بی قانون، پراکنده و حتی غلط طرح میشن، کلید سوالات سنجش هم بعضاً اشتباه خواهد بود(!)، هر سال به صورت شانسی از دروسی سوالات سخت و از دروسی سوالات ساده طرح میشن و ... خودتون رو نگران نکنید چون در نهایت رسیدن به کف معینی ملاک نیست. یه رقابته که میشه گفت توش هرکسی تسلط بیشتری روی تمام مواد آزمون داشته باشه موفق تر خواهد بود. مهم اینه که به نسبت توانایی هاتون، تا جایی که ممکنه همه ی دروس رو مطالعه کنید و تست بزنید. اگه تو خودتون قدرت برنامه ریزی درست و پایبند بودن بهش رو می بینید، به کلاس و آزمون نیازی نیست(هرچند در مواردی میتونه تسهیل کننده باشه) در غیراینصورت بهتره براش هزینه کنید. تو تعیین خوبی و بدی موسسات هم مهم یک: جامعه ی آماری و دو: نظم حاکم به ساختار موسسه س. هرجا پرجمعیت تر و منظم تر بهتر. که بنظر بنده دومی خیلی مهمتره. و درباره ی آزمون های مدرسان معمولا جامعه ی آماری خوبی داره، نظمش هم برمیگرده به شعبه و نمایندگی که توش ثبت نام میکنید، بهتره از افرادی که دوره های گذشته همونجا شرکت کردند و موفق بودند درباره ش بپرسید. موفق باشید.

Just SMILE..it WORKS :)

آواتار کاربر
MAHLALI
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط MAHLALI » چهارشنبه 3 دی 1393, 11:40 pm

lalaya نوشته شده:
MAHLALI نوشته شده:ب نظرتون مدرسان شریف خوبه شرکت کنم؟
سلام.
آزمون سراسری یا ارشد نیست که بگیم سطح و سبک سوالات فلان موسسه، استاندارد و هماهنگ با سوالات سنجش هست یا نه. سوالات بسیار بی قانون، پراکنده و حتی غلط طرح میشن، کلید سوالات سنجش هم بعضاً اشتباه خواهد بود(!)، هر سال به صورت شانسی از دروسی سوالات سخت و از دروسی سوالات ساده طرح میشن و ... خودتون رو نگران نکنید چون در نهایت رسیدن به کف معینی ملاک نیست. یه رقابته که میشه گفت توش هرکسی تسلط بیشتری روی تمام مواد آزمون داشته باشه موفق تر خواهد بود. مهم اینه که به نسبت توانایی هاتون، تا جایی که ممکنه همه ی دروس رو مطالعه کنید و تست بزنید. اگه تو خودتون قدرت برنامه ریزی درست و پایبند بودن بهش رو می بینید، به کلاس و آزمون نیازی نیست(هرچند در مواردی میتونه تسهیل کننده باشه) در غیراینصورت بهتره براش هزینه کنید. تو تعیین خوبی و بدی موسسات هم مهم یک: جامعه ی آماری و دو: نظم حاکم به ساختار موسسه س. هرجا پرجمعیت تر و منظم تر بهتر. که بنظر بنده دومی خیلی مهمتره. و درباره ی آزمون های مدرسان معمولا جامعه ی آماری خوبی داره، نظمش هم برمیگرده به شعبه و نمایندگی که توش ثبت نام میکنید، بهتره از افرادی که دوره های گذشته همونجا شرکت کردند و موفق بودند درباره ش بپرسید. موفق باشید.
مـــــــــــــــــــــــــــــــــــــرسی از جواب کامل تون
کلا پشیمون شدم goll

آواتار کاربر
NargesRohani
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط NargesRohani » جمعه 5 دی 1393, 3:20 pm

سلام دوستان من هم هستم منتها هنوز شروع نکردم . دوستان کسی میدونه کی دفترچه ثبت نام کنکور میاد ؟
موفق باشید

آواتار کاربر
MAHLALI
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط MAHLALI » شنبه 6 دی 1393, 9:50 am

NargesRohani نوشته شده:سلام دوستان من هم هستم منتها هنوز شروع نکردم . دوستان کسی میدونه کی دفترچه ثبت نام کنکور میاد ؟
موفق باشید
سلام
پارسال که خرداد اومد ...

آواتار کاربر
leilaa
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: سلماس
تماس:

پست توسط leilaa » شنبه 13 دی 1393, 7:30 am

سلام به همگی

دوستان شروع کردین؟؟میخونید برا کنکور؟
وقتی از تلاش خسته شدی به این فکر کن که بعضیا منتظرند تا با موفقیتت با تو بخندند و بعضیا منتظرند با شکستت به تو بخندند.

ازصدای گذر"آب"چنان فهمیدم "تندتر"ازآب روان،"عمرگران" میگذرد… "زندگی" را نفسی ارزش"غم" خوردن نیست… آنقدر"سیر"بخندکه ندانی غم چیست…

مقاله و پروژه http://fogoladeh.blogfa.com/

ختم قرآن برای مامانبزرگم
هرکس میخواد کمک کنه تموم کنم از این لینک یه جز یا هر چن تا میخواد انتخاب کنه

http://www.mobin.info/q/375

قفل شده