انتقاد از مدیران سایت کارشناسی

میتوانید مشکلات خود را در اینجا مطرح کنید .
قفل شده
آواتار کاربر
mehdijj
کاربر متوسط
کاربر متوسط

انتقاد از مدیران سایت کارشناسی

پست توسط mehdijj » پنج‌شنبه 14 مرداد 1389, 3:45 pm

سلام بچه ها اگه انتقادی از مدیران سایت کارشناسی دارید بگید
مخصوصا کسایی که حقشون خورده شده کسایی که اینجا مدیر هستن با داشتن قدرت نباید به بقیه بچه ها زور بگن و هر کاری دلشون خواست انجام بدن
مدیران مثه eli و پیمان البته یا هر کسی که ازش انتقادی دارید
فقط بدون ترس حرفاتونو بگید مدیران هم ظرفیت داشته باشن و از نقد سازنده استقبال کنن
شهید دکتر مصطفی چمران
دکتری فیزیک هسته ای گرایش گداخت هسته ای از بزرگترین و یکی از معتبر ترین دانشگاه های دنیا برکلی کالیفرنیای امریکا-شاگرد اول دانشگاه برکلی از بین تمامی نوابغ و مغزهای دنیا-استاد تمام دانشگاه برکلی-عضو سازمان فضایی ناسا-عضو موسسه بزرگ و معتبر T&T امریکا-یکی از بزرگترین دانشمندان فیزیک اتمی دنیا-مرد خاکی جبه های جنوب لبنان-معاون نخست وزیر-وزیر دفاع-نماینده مجلس-و سردار جبه های جنوب سردار دهلاویه

---------------------------------------------
مصطفی می‌گفت: «در دنیا آدم‌هایی هستند که به ظاهر زنده‌اند. نفس می‌کشند. راه می‌روند، حرف می‌زنند، زندگی می‌کنند، اما در حقیقت اسیر دنیا، برده زندگی و ذلیل حوادث هستند. اینان برای آن‌که نمیرند، آن‌قدر خود را کوچک می‌کنند که گویا مرده‌اند. اما انسان‌های آزاده، ممکن است کوتاه زندگی کنند، ولی تا آنجا که زنده هستند، به راستی زندگی می‌کنند و با اختیار خود نفس می‌کشند. محکوم اراده دیگری نیستند. دیگران تسلیم او هستند».

آواتار کاربر
عسل
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: مشهد

Re: انتقاد از مدیران سایت کارشناسی

پست توسط عسل » پنج‌شنبه 14 مرداد 1389, 3:51 pm

به عنوان اولین نفر می خوام انتقاد کنم
اقا پیمان که گل سر سبد سایته و فکر نکنم هیچ کسی تا حالا ازیشون حرفی یا حرکتی خلاف ادب دیده باشن اما خب دیگر مدیران سایت ...!!!
فقط همینو بگم که اینجا یه دنیایه مجازیه
به نظرم بجز اقا پیمان که موسس و مدیر اصلی سایت هستن هیچ کس دیگه لیاقت مدیریت سایت رو نداره و این پست هایی هم که اینجا برای افراد در نظر گرفته میشه ملاک واقعی شخصیت و برتری افراد نیست به نظر من کسی مقام بالایی داره که در هر پست و مقامی شان خودشو بدونه و به دیگران احترام بذاره؛ به نظرم تنها چیزی که این پست ها داره اینه که برخی دوستان یکسری کاربردهایه بیشتری برای سایت در اختیارشون هست همین و بس وگرنه دلیل برتری کسی به دیگری نیست که بخوان برای دیگری کلاس بذارن و خودشونو بگیرن
خیلی ها الان تو سایت هستن که به نظرم هم جنبه بالایی دارن و هم اطلاعات بسیار بالا و مفیدی اما پست و مقام خاصی ندارن و همیشه هم با دوستان و بازدید کننده ها به خوبی و در کمال احترام برخورد می کنن اما بعضیا پست بالا دارن و ....!!

این نظر منه
نبوده

............. نیست

........................
نخواهد بود

از تو عزیزتر

.............کسی برای من...

آواتار کاربر
Moh3n II
کاربر ویژه بخش فیلم و سینما
محل اقامت: پونک
تماس:

پست توسط Moh3n II » پنج‌شنبه 14 مرداد 1389, 3:58 pm

عسل نوشته شده:به عنوان اولین نفر می خوام انتقاد کنم
اقا پیمان که گل سر سبد سایته و فکر نکنم هیچ کسی تا حالا ازیشون حرفی یا حرکتی خلاف ادب دیده باشن اما خب دیگر مدیران سایت ...!!!
فقط همینو بگم که اینجا یه دنیایه مجازیه
به نظرم بجز اقا پیمان که موسس و مدیر اصلی سایت هستن هیچ کس دیگه لیاقت مدیریت سایت رو نداره و این پست هایی هم که اینجا برای افراد در نظر گرفته میشه ملاک واقعی شخصیت و برتری افراد نیست به نظر من کسی مقام بالایی داره که در هر پست و مقامی شان خودشو بدونه و به دیگران احترام بذاره؛ به نظرم تنها چیزی که این پست ها داره اینه که برخی دوستان یکسری کاربردهایه بیشتری برای سایت در اختیارشون هست همین و بس وگرنه دلیل برتری کسی به دیگری نیست که بخوان برای دیگری کلاس بذارن و خودشونو بگیرن
خیلی ها الان تو سایت هستن که به نظرم هم جنبه بالایی دارن و هم اطلاعات بسیار بالا و مفیدی اما پست و مقام خاصی ندارن و همیشه هم با دوستان و بازدید کننده ها به خوبی و در کمال احترام برخورد می کنن اما بعضیا پست بالا دارن و ....!!

این نظر منه

درسته سایت مدیرایی داره همشونم خوبن ولی مهم اینه همه دوستیم و هرکسی اطلاعات داره ودر اختیار همه میگذاره
رفاقت و اتحاد مهم تر از هر چیزیست

آواتار کاربر
Moh3n II
تماس:

پست توسط Moh3n II » دوشنبه 15 شهریور 1389, 6:10 pm

HeWillCome نوشته شده:سلام
فکر می کنم آقا پیمان کمی مغرورانه برخورد می کنن، چون بهر حال هرچقدر هم سرشون شلوغ باشه باید جواب درخواست ها و پیغام های خصوصی رو حتی با یک کلمه الان وقت ندارم بدن!
برای نمونه تنظیم ساعت فروم که یکی از کاربرا بالاخره اومد و دلیلشو گفت
یا ارتقای انجمن به وبیولتین که بخاطر رانکینگش توی گوگل این کارو نمی کنه و ...

بهر حال اینجا جایی نیست که آدم موندگار باشه، خیلی زود میبینید که وقتی از اول مهر بچها برن سر دانشگاههاشون کاربرای جدید جاشون رو میگیرند و قدیمی ها فراموش میشن، و فراموش می کنند.

تا اونجا که من میدونم همشون این کار رو میکنن.
حالا اگه گاهی وقتا سر نمیزنن یا جواب نمیدن به هر حال دلیلی داره...
اینم کم لطفیه که میگی آدم موندگار نیست.
اگه از اینجا خیر دیده باشی که دیدی خواهی موند

آواتار کاربر
عسل
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: مشهد

پست توسط عسل » دوشنبه 15 شهریور 1389, 9:58 pm

Moh3n.Cinema نوشته شده:
فکر می کنم آقا پیمان کمی مغرورانه برخورد می کنن، چون بهر حال هرچقدر هم سرشون شلوغ باشه باید جواب درخواست ها و پیغام های خصوصی رو حتی با یک کلمه الان وقت ندارم بدن!

بهر حال اینجا جایی نیست که آدم موندگار باشه، خیلی زود میبینید که وقتی از اول مهر بچها برن سر دانشگاههاشون کاربرای جدید جاشون رو میگیرند و قدیمی ها فراموش میشن، و فراموش می کنند.

با حرف اقا محسن موافقم
کسی که اینجا خیر ببینه موندگار که میشه هیچ کم کم خودشم راقب میشه تو این سایت به دیگران کمک کنه یه نمونه ش خود من که الان حدود 2سال و نیمه تو این سایت دارم میرم و میام اوایل فقط میومدم و می رفتم اما الان دلم می خواد فعالیت کنم.
شاید از اول مهر فعالیت دوستان بخاطر مشغله درسی کم بشه حتی موقع امتحانات سایت سوت و کر بشه اما به موقع همه دور هم جمع میشن و بازم سایت شلوغ میشه. بخصوص موقع اعلام نتایج کنکورها یا زمان ثبت نام ها
نبوده

............. نیست

........................
نخواهد بود

از تو عزیزتر

.............کسی برای من...

آواتار کاربر
Moh3n II
تماس:

پست توسط Moh3n II » دوشنبه 15 شهریور 1389, 10:42 pm

عسل نوشته شده:
Moh3n.Cinema نوشته شده:

با حرف اقا محسن موافقم
کسی که اینجا خیر ببینه موندگار که میشه هیچ کم کم خودشم راقب میشه تو این سایت به دیگران کمک کنه یه نمونه ش خود من که الان حدود 2سال و نیمه تو این سایت دارم میرم و میام اوایل فقط میومدم و می رفتم اما الان دلم می خواد فعالیت کنم.
شاید از اول مهر فعالیت دوستان بخاطر مشغله درسی کم بشه حتی موقع امتحانات سایت سوت و کر بشه اما به موقع همه دور هم جمع میشن و بازم سایت شلوغ میشه. بخصوص موقع اعلام نتایج کنکورها یا زمان ثبت نام ها

حمایت از کاربر هم گروهی همینه همینه...
بله درسته. منم همین طور از این به بعد بیشتر فعالیت می کنیم اینجا حتی در مواقع امتحانات دوست من

قفل شده