هک شدنهای اخیر سایت

میتوانید مشکلات خود را در اینجا مطرح کنید .
آواتار کاربر
peyman
مدیر کل
مدیر کل
محل اقامت: MACS0647- JD
تماس:

هک شدنهای اخیر سایت

پست توسط peyman » دوشنبه 21 بهمن 1387, 2:33 pm

متاسفانه از مدتی پیش چندین گروه هکر عرب، به دلیل یه سری اختلافهای مذهبی و قومیتی که با هکران و سایتهای ایرانی داشتند، حملات گسترده و چند جانبه ایی رو به سمت سایت کارشناسی انجام دادند. نمیدونم چرا و اصلا به چه دلیل این سایت باید اینهمه مورد حمله قرار بگیره؟ نمیدونم به چه دلیل من باید هر روز ایمیلهای توهین آمیز عربی از این گروهها دریافت کنم؟ فقط اینو میدونم که این سایت توی این درگیریها بدجوری مظلوم واقع شده.
در حال حاضر هم به کمک مدیر سرور در حال انتقال سایت به سرور جدید هستیم تا دیگه کمتر شاهد اینگونه مشکلات باشید.
امروز صبح هم که برای آخرین بار سایت هک شده بود، کل اطلاعات سایت و انجمن به کلی از بین رفته بود ولی خوشبختانه بلافاصله بعد از اون به کمک مدیر سرور بک آپ انجمن ری استور شد.

http://www.1reza.com/?p=753

http://www.1reza.com/?p=629
...

mojtabapc
مدیر انجمن
مدیر انجمن

Re: هک شدنهای اخیر سایت

پست توسط mojtabapc » دوشنبه 21 بهمن 1387, 2:49 pm

ای بابا اینطوری که فایده نداره یه روز سایت اشکال داره یه روز سرور اشکال داره یه روز دیگه Index سایت میره یه روز هم تو صفحه اصلی با رنگ کاملا قرمز میزنن سایت هک شده و به مسولین سایت پوز خند میزنن.
امیدوارم از این گفته های من کسی ناراحت نشه چون این نحوه اداره سایت کاملا اشتباه هستش و باید دوستان و مدیران عزیز توجه داشته باشند که پشت یک سایت معتبر یک گروه امنیتی و تحصیل کرده معتبر هم قرار دارد و فقط بحث نهی و منکر کاربران از سوی مدیران نباید اعمال شود بلکه بحث های مهم تر و از جمله امنیتی هم باید مدنظر قرار گیرد.
پیمان جان خیلی از سایتها دشمن دارند ولی تا حالا من کمتر دیدم همچین اتفاقات عجیبی در چند روز پیاپی فقط برای یک سایت خاص اتفاق بیفته.
اتفاقا من دیروز به آقا کنعان هم این هشدار رو داده بودم.
به هر حال امیدوارم مشکلات سایت حل بشه تا خدای نکرده باعث بی اعتمادی بین کاربران نشه چون به حق این یک سایت کاملا مفید برای تمام بچه های کامپیوتر هستش و باید یکایک بچه ها در حفظ و نگهداری این سایت در حد توان خودشون کوشا باشند.
و از مدیران و کاربران عزیز خواهش میکنم که از بحث و مجادله ها و تحقیر دیگر کاربران به شدت پرهیز کنند چون همین کار یک انگیزه وحشتناکی برای گروه هکران می باشد.

آواتار کاربر
Sentiment
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: اراک

پست توسط Sentiment » دوشنبه 21 بهمن 1387, 5:00 pm

هر چیزی از حد بگذره یک اشتباه بزرگ به حساب میاد.
این عرب هام دیگه مسخره بازیشو در آوردن، چی کار به اینجا دارن؟ cuf:

من خودم اگه یه روز نیام اینجا فکر میکنم کلی خبر و اتفاقای جدید در مورد کنکور افتاده و عقب افتادم. نامردیه دیگه هک این سایت. ktb:

راستی.. peyman عزیز از شما و بقیه مدیران هم بابت زحمات و توجهاتتون سپاسگذارم. bil:
بهارهای شگفتی در راهند، فردا گلی میشکفد که بادها را پرپر خواهد کرد.

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

2009
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط 2009 » دوشنبه 21 بهمن 1387, 5:25 pm

h
آخرین ویرایش توسط 2009 در پنج‌شنبه 8 مرداد 1388, 5:28 pm، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.

آواتار کاربر
مهيار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
محل اقامت: هورا
تماس:

پست توسط مهيار » دوشنبه 21 بهمن 1387, 8:19 pm

mojtabapc نوشته شده:ای بابا اینطوری که فایده نداره یه روز سایت اشکال داره یه روز سرور اشکال داره یه روز دیگه Index سایت میره یه روز هم تو صفحه اصلی با رنگ کاملا قرمز میزنن سایت هک شده و به مسولین سایت پوز خند میزنن.
امیدوارم از این گفته های من کسی ناراحت نشه چون این نحوه اداره سایت کاملا اشتباه هستش و باید دوستان و مدیران عزیز توجه داشته باشند که پشت یک سایت معتبر یک گروه امنیتی و تحصیل کرده معتبر هم قرار دارد و فقط بحث نهی و منکر کاربران از سوی مدیران نباید اعمال شود بلکه بحث های مهم تر و از جمله امنیتی هم باید مدنظر قرار گیرد.
پیمان جان خیلی از سایتها دشمن دارند ولی تا حالا من کمتر دیدم همچین اتفاقات عجیبی در چند روز پیاپی فقط برای یک سایت خاص اتفاق بیفته.
به هر حال امیدوارم مشکلات سایت حل بشه تا خدای نکرده باعث بی اعتمادی بین کاربران نشه چون به حق این یک سایت کاملا مفید برای تمام بچه های کامپیوتر هستش و باید یکایک بچه ها در حفظ و نگهداری این سایت در حد توان خودشون کوشا باشند.
و از مدیران و کاربران عزیز خواهش میکنم که از بحث و مجادله ها و تحقیر دیگر کاربران به شدت پرهیز کنند چون همین کار یک انگیزه وحشتناکی برای گروه هکران می باشد.
خيلي بي رهمي دوست عزيز

پيمان جان من از شما عذر ميخوام و همچنين ازت تشكر ميكنم
يادم نميره شب اعلام نتايج سايت هك شد اما صبح همين سايت ريكاور شد
ببين عزيزم اين مسائل به كادر قوي و مجرب مديريتي ربطي نداره هرچند كه بي شك در شايستگي كار مديران سايت هيچ شكي نيست نميخوام فكر كني كه انتقاد پذير نيستم و تحمل شنيدن انتقاد رو ندارم اما شما خودت قضاوت كن ببين اين همه سايت تو كشور هك ميشه آيا بازم ضعف مديريتي دارند به عنوان نمونه سايت بانكهاي مختلف كه طي سالهاي اخير هك شده .
در مورد هك شدن متوالي سايت هم جز اينكه واقعا خاك بر سر اين عربهاي بي فرهنگ كه هنوز تشخيص دست راست و چپشون واسشون مشكله بعد هر روز يه بامبولي در ميارن ديگه حالم از هرچي جهت گيريهاي افراطي به هم ميخوره
پيش از سحر تاريك است،اما تا كنون نشده که آفتاب طلوع نکند... به سحر اعتماد کنيد.

شکست وجود ندارد مگر در ذهن سازنده‌اش!
-------------------------------------------------------------------
بوي جوي موليان آيد همي
ياد يار مهربان آيد همي

ديگه آموي و درشتي هاي او
زير پايم پرنيان آيد همي
--------------------------------------------------------------------------
به سلامتي بچه هاي قديم که با ذغال واسه خودشون سيبيل ميذاشتن تا شبيه باباهاشون بشن نه بچه هاي الان که ابروهاشونو بر ميدارن تا شبيه مادراشون بشن

mojtabapc
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست توسط mojtabapc » دوشنبه 21 بهمن 1387, 9:21 pm

مهيار نوشته شده:
mojtabapc نوشته شده:ای بابا اینطوری که فایده نداره یه روز سایت اشکال داره یه روز سرور اشکال داره یه روز دیگه Index سایت میره یه روز هم تو صفحه اصلی با رنگ کاملا قرمز میزنن سایت هک شده و به مسولین سایت پوز خند میزنن.
خيلي بي رهمي دوست عزيز

ببين عزيزم اين مسائل به كادر قوي و مجرب مديريتي ربطي نداره هرچند كه بي شك در شايستگي كار مديران سايت هيچ شكي نيست نميخوام فكر كني كه انتقاد پذير نيستم و تحمل شنيدن انتقاد رو ندارم اما شما خودت قضاوت كن ببين اين همه سايت تو كشور هك ميشه آيا بازم ضعف مديريتي دارند به عنوان نمونه سايت بانكهاي مختلف كه طي سالهاي اخير هك شده .
در مورد هك شدن متوالي سايت هم جز اينكه واقعا خاك بر سر اين عربهاي بي فرهنگ كه هنوز تشخيص دست راست و چپشون واسشون مشكله بعد هر روز يه بامبولي در ميارن ديگه حالم از هرچي جهت گيريهاي افراطي به هم ميخوره
دوست عزیز کجای حرف من ایراد داشت که شما میگی بی رهم (بی رحم)هستم.
من فقط خواستم ایرادها و اشکالات سایت رو بیان کنم و مطمئن هستم آقا پیمان هم همین چیزها رو دوست داره بشنوه نه تعارفات و صحبت های 100 تا یه غاز.
من با آقا پیمان رفیقم و با همدیگه دوستیم و قدر زحمات این دوست عزیز رو کاملا درک میکنم و حالا شما این وسط هدفتون از بیان این حرف چی بود من نمیدونم ولی آقا مهیار بهتره یاد بگیریم تاپیک ها رو با هم اشتباه نگیریم اگر شما تو یک تاپیک نظرات مخالف منو داری و هواداری از تیم مخالف من رو داری درست نیست که بیای اینجا و موضع گیری اون تاپیک رو اینجا انجام بدی.
دوست عزیز تو این هفته این سایت خیلی خیلی مشکل داشته و نباید اینقدر مشکل دار باشه و اگر سایتی هک میشه باید بشه اون رو خیلی سریع و بدون مشکل جمعش کرد نه اینکه دوباره بعد از چند ساعت اشکال پیدا کنه پس این نشون از ضعف امنیتی سایت هستش.
به هر حال من قصدم فقط کمک و همفکری با دوستان عزیزم بود و اگر فکر میکنید من بد صحبت کردم و یا به قول شما بی رحمی داشتم از شما و پیمان جان معذرت خواهی می کنم و امیدوارم مشکلات سایت به زودی حل شود.
و خواهشا اینقدر زود و بچه گانه بابت هر صحبتی موضع گیری نکنید و اینقدر با هم کل نکنیم که اعصاب هممون خراب میشه.
و تا اونجایی که میدونم این سایت باید مال بچه های +18 باشه پس جایی برای این حرفها نیست.

آواتار کاربر
مهيار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
محل اقامت: هورا
تماس:

پست توسط مهيار » سه‌شنبه 22 بهمن 1387, 12:13 am

mojtabapc نوشته شده:
مهيار نوشته شده:
خيلي بي رهمي دوست عزيز

دوست عزیز کجای حرف من ایراد داشت که شما میگی بی رهم (بی رحم)هستم.
من فقط خواستم ایرادها و اشکالات سایت رو بیان کنم و مطمئن هستم آقا پیمان هم همین چیزها رو دوست داره بشنوه نه تعارفات و صحبت های 100 تا یه غاز.
من با آقا پیمان رفیقم و با همدیگه دوستیم و قدر زحمات این دوست عزیز رو کاملا درک میکنم و حالا شما این وسط هدفتون از بیان این حرف چی بود من نمیدونم ولی آقا مهیار بهتره یاد بگیریم تاپیک ها رو با هم اشتباه نگیریم اگر شما تو یک تاپیک نظرات مخالف منو داری و هواداری از تیم مخالف من رو داری درست نیست که بیای اینجا و موضع گیری اون تاپیک رو اینجا انجام بدی.
دوست عزیز تو این هفته این سایت خیلی خیلی مشکل داشته و نباید اینقدر مشکل دار باشه و اگر سایتی هک میشه باید بشه اون رو خیلی سریع و بدون مشکل جمعش کرد نه اینکه دوباره بعد از چند ساعت اشکال پیدا کنه پس این نشون از ضعف امنیتی سایت هستش.
به هر حال من قصدم فقط کمک و همفکری با دوستان عزیزم بود و اگر فکر میکنید من بد صحبت کردم و یا به قول شما بی رحمی داشتم از شما و پیمان جان معذرت خواهی می کنم و امیدوارم مشکلات سایت به زودی حل شود.
و خواهشا اینقدر زود و بچه گانه بابت هر صحبتی موضع گیری نکنید و اینقدر با هم کل نکنیم که اعصاب هممون خراب میشه.
و تا اونجایی که میدونم این سایت باید مال بچه های +18 باشه پس جایی برای این حرفها نیست.

خيلي حرفاتون غير منطقي و غير مودبانه بود سعي ميكنم جوابتونو ندم .
بهتر يه ذره آدم سعي كنه به بزرگترش احترام بذاره . ضمن اينكه من تا الان اگه اشتباه نكنم يه چيزي حدود 700 تا پست دادم كه هيچ گونه جهت گيري تو پستام نميتونيد مشاهده كنيد شما اگه يه نمونه آورديد من از همين از همه خداحافظي ميكنم و ديگه تو اين سايت پست نميدم
پيش از سحر تاريك است،اما تا كنون نشده که آفتاب طلوع نکند... به سحر اعتماد کنيد.

شکست وجود ندارد مگر در ذهن سازنده‌اش!
-------------------------------------------------------------------
بوي جوي موليان آيد همي
ياد يار مهربان آيد همي

ديگه آموي و درشتي هاي او
زير پايم پرنيان آيد همي
--------------------------------------------------------------------------
به سلامتي بچه هاي قديم که با ذغال واسه خودشون سيبيل ميذاشتن تا شبيه باباهاشون بشن نه بچه هاي الان که ابروهاشونو بر ميدارن تا شبيه مادراشون بشن

آواتار کاربر
eli
مدیر نمونه سایت کارشناسی
مدیر نمونه سایت کارشناسی

پست توسط eli » پنج‌شنبه 24 بهمن 1387, 10:18 pm

دوستان عزیز خواهشا شماها که از بچه‌های ثابت سایت هستید دیگه این بحث هارو ادامه ندید.
باور کنید اینقدر لازم نیست که در مقابل کوچک ترین حرف های همدیگه جبهه بگیریم.
امیدوارم هر لحظه شاهد صمیمیت و دوستی بیشتر بچه‌های سایت باشیم.
موفق باشید و شاد.
در قفس کـــــــــه باشی دیگر شیـــــــــر یا قنـــــــــاری بودنت مهم نیســـــــــت.

آزادی یـــــــــک دنیـــــــــاست پراز حرفـــــــــای نگفتـــــــــه.

در کشـــــــــور مـــــــــن آزادی فقط نام یک میدان است.

آواتار کاربر
قائم
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: عشق من،عمر من،شهر من،لنگرود

پست توسط قائم » جمعه 25 بهمن 1387, 1:54 am

آقا اصلا هک شدیم که شدیم! فدا سرتون. حالا که می بینید سایت داره به کار خودش ادامه می ده. و ادامه خواهد داد. bil:
دم همه ی شما گرم
قربونتون بشم.

آواتار کاربر
reza-1365
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: فعلا ایران

پست توسط reza-1365 » جمعه 25 بهمن 1387, 3:20 am

اون دسته از دوستان که به هک شدنهای سایت ایراد میگرن یا از طراحی وب و هک و یا اینترنت خبر ندارن همین

جوری یه چیزهای رو میگن اقا به اقا پیمان مربوط نمیشه که هک میشه و به مدیریت و سواد امنتیتی مربوط

نمیشه ما چرا نمی دونیم چیزهایی رو که می گیم دوستان خوب اولا هکرها میان یه عده سایت هایی که

پر مخاطب هستند رو گلچین می کنند مخصوصا مد شده الان تو عرب ها مخصوصا و بانرم افزارهای مخصوصی

که ازهندوستان خریدند من خبر کامل رو دارم وبا اون نرم افزار هم ممکنه به سایت مزبور و هم به سایر سایت

هایی که از اون سرور مربوطه استفاده می کنن صدمه میزنن و می بینی در یه لحظه 500 تا سایت رفتند رو هوا

و ربطی به سواد امنیتی و این جور چیزها نداره سایت انتخاب واحد دانشگاه پیام نور یا بانک ملی با اون همه

سیستم امنیتی هک شدند خیلی هم ساده . دوستان نمیخوام رو مبحث امنیت در وب سایت ها وارد بشم

ولی هر کاری و هر روشی رو بکار بگیری تو امنیت سایت و از هر زبان برنامه نویسی هم سایت رو طراحی کنی

می بینی بازهم تو مرحله ازمایش تو local host خودت دوباره مشکل امنیتی داره. پس به اقا پیمان ربط نداره

شاید اگه اقا پیمان دامنه رو تغییر بده و یا سرور رو تغییر داده بده بشه جلوی این هک کردنها رو گرفت. ثانیاphpbb

اون قدر شکافهای امنیتی داره این که دست پیمان و مدیران نیست. پس بی انصافی نکنیم.
برای تعجیل در ظهور و سلامتی امام زمان (ع) یک صلوات بفرستید.

mojtabapc
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست توسط mojtabapc » جمعه 25 بهمن 1387, 8:23 am

eli نوشته شده:دوستان عزیز خواهشا شماها که از بچه‌های ثابت سایت هستید دیگه این بحث هارو ادامه ندید.
باور کنید اینقدر لازم نیست که در مقابل کوچک ترین حرف های همدیگه جبهه بگیریم.
امیدوارم هر لحظه شاهد صمیمیت و دوستی بیشتر بچه‌های سایت باشیم.
موفق باشید و شاد.

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
محل اقامت: My Heart
تماس:

پست توسط farshidshd » جمعه 25 بهمن 1387, 7:07 pm

ممنونم از آقا پیمان عزیز و سایر مدیران محترم سایت و یه خواهش عاجزانه دارم و اینکه امنیت رو بالا ببرین

کد: انتخاب همه

دانشجوی ارشد نرم افزار

آواتار کاربر
rosa_127
مدیر انجمن
مدیر انجمن
محل اقامت: Tehran
تماس:

پست توسط rosa_127 » جمعه 25 بهمن 1387, 10:11 pm

جا داره از تمام زحمات شبانه روزي آقا پيمان تشكر و قدرداني كنم.
از همكاري دوستان عزيز هم تشكر مي كنم.
مشاوره خصوصی کنکور 92 برای متقاضیان قبولی در سراسری تهران

sogand
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: اصفهان
تماس:

پست توسط sogand » شنبه 26 بهمن 1387, 10:28 am

سلام
چند روزي كه سايت هك شده بود براي من خيلي سخت بود آخه خيلي به اين سايت عادت كردم .
از تلاشهاي مديران سايت ممنون كه سايت دوباره به حالت قبلي برگشت bil:
تا عمر ما با شد به دنيا ما رفيقيم ....
ترس از آن دارم بميرم حس كني ما نا رفيقيم

[

آواتار کاربر
سکوت سحر
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط سکوت سحر » شنبه 26 بهمن 1387, 6:31 pm