درخواست لغو مدیریت

میتوانید مشکلات خود را در اینجا مطرح کنید .
قفل شده
آواتار کاربر
SJJ
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه

درخواست لغو مدیریت

پست توسط SJJ » یک‌شنبه 6 بهمن 1387, 1:02 am

با عرض پوزش از همه ي دوستان ، به دلايلي ديگه تمايل به ادامه ي فعاليت در اين فروم رو ندارم.
گرچه قبلا هم کار خاصي انجام نمي دادم. بود و نبود بنده هم توفيري به حال اين سايت نداره ... ddn:
از اوايل تابستون 86 با اين سايت بودم ... تو اين مدت دوستاي خیلی خیلی خوبي پيدا کردم و
خيلي هم خوشحالم که منو به جمع صميمانه خودشون راه دادن ... باهاشون خنديدم ... ناراحت شدم ... غصه خوردم ... زندگی کردم ... تصویر

تو اين يه سال و خورده اي مشکلات هم کم نداشتيم ...
ولي خب مي شد به يه چيزايي دل خوش کرد و اميدوار بود ... اما با توجه به شرايط فعلي فکر کنم به من نوعي ديگه نيازي نباشه.تصویر

اگه حرفي زدم يا کاري کردم که کسي ناراحت شده ، از همينجا عذرخواهي مي کنم و دعا مي کنم که حلال کنه.

از دوستان مستقر در مديريت سايت هم تقاضا مي کنم مديريت بنده رو لغو کنن.
ان شا... اگه عمری باشه بیشتر به عنوان یه بیننده به سایت سر می زنم.تصویر
موفق و پیروز باشید.تصویر

آواتار کاربر
bahram_rad
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: ایران عزیز
تماس:

Re: درخواست لغو مدیریت

پست توسط bahram_rad » یک‌شنبه 6 بهمن 1387, 1:37 am

سلام دوست من اقا جلال درسته شما ای دی قبلی من روreza-1365 رو قفل کردی و من رو از سایت محروم

کردی ولی شما بدون تعارف می گم خیلی به ما کمک کردین خیلی خیلی بدون شوخی می گم شما یکی از

بهترین مدیران هستین و به موقع مشاوره می دین خواهشمندم با توجه به اینکه تعداد داوطلبان زیاد رفته از این

کار صرف نظر کرده و به فعالیت خود ادامه بدین چون دانشجوی های زیادی به تجربه شما نیاز دارن.
دوستار شما رضا
در دنیا چنان زندگی کنید که انگار هیچ وقت نخواهید مرد

سایت : جزوه و اموزش برای همه http://www.academy-foroughi.orq.ir

آواتار کاربر
kanan
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: تبريز شهر اولين ها

پست توسط kanan » یک‌شنبه 6 بهمن 1387, 2:09 am

با سلام
به خدا ناراحت شدم اين چه حرفيه نه تنها من بلكه بقيه دوستان و همه انجمن به چنين كساني مثل شما نياز داريم هيچ وقت زحمات شما از يادم نميره كه چقدر براي انجمن زحمت كشيدين
مگه قرار نبود تا دكترا با هم باشيم ما يه 20 نفر از اعضاي قديمي و چندتا از جديدها با هم اين پيمان بسته بوديم يعني چي من ميخوام جدا بشم
مگه قرار نبود تا پايان با هم باشيم يه تاپيكي يه زماني بود به نام خداحافاظي اعضا كه اونو پاك كرديم و گفتيم هيچ كس حق خداحافظي نداره خوب يادمه

من كه به كل اين تاپيك تحريم ميكنم
زندگي را مثل پيازي ديدم كه هر ورقشو باز كردم
اشك منو درآورد!!

خدا بگم چيكارت نكنه اون كسي كه منو معتاد سريال فرار از زندان كردي

گفتگو آنلاين اعضا انجمن
http://www.tinychat.com/6kclp

آواتار کاربر
bahram_rad
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: ایران عزیز
تماس:

پست توسط bahram_rad » یک‌شنبه 6 بهمن 1387, 2:21 am

دوستان خدا شاهده بدون تعارف و هر گونه ریایی می گم

سایت کارشناسی بدون حضور sjj و اقا کنعان فایده نداره خوب قرار باشه sjj بره اقا کنعان که کم بود بره سربازی

اصلا رفته بود خدا راشکر برگشت اون موقع بیشتر وقت ها اقا sjj کمک به دوستان می کردن خواهش می کنم

از مدیران که این انجمن رو هم مثل خداحافظی اعضا ببندن و قفل کنن تا کسی حق خداحافظی به سرش نزنه
در دنیا چنان زندگی کنید که انگار هیچ وقت نخواهید مرد

سایت : جزوه و اموزش برای همه http://www.academy-foroughi.orq.ir

2009
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط 2009 » یک‌شنبه 6 بهمن 1387, 8:26 am

جلال دوست داریم جلال دوست داریم

sogand
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: اصفهان
تماس:

پست توسط sogand » یک‌شنبه 6 بهمن 1387, 12:12 pm

سلام
به نظر من نبايد زود ميدون خالي كني
شما و تجربه‌هاتون براي اين سايت مفيد و ارزشمنده (آخه درخت كه بدون ريشه فايده نداره)
تا عمر ما با شد به دنيا ما رفيقيم ....
ترس از آن دارم بميرم حس كني ما نا رفيقيم

[

آواتار کاربر
مهيار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
محل اقامت: هورا
تماس:

پست توسط مهيار » یک‌شنبه 6 بهمن 1387, 5:18 pm

با اجازه كي ميخواي اين كارو بكني nar: ها ها ها ها ؟

فكر كردي من ولت ميكنم (ولت نه velet )

من تازه يه رفيق باهال مثه تو پيدا كردم

تو بري كي ميخواد كاربر اخراج كنه كي ميخواد منو ضايع كنه كي ميخواد به مردم كمك كنه ( اين يكيشو گفتم كه فكر نكني فقط معايبتو ميگم :mrgreen: ) نرو عمو جلال دلمون واست تنگ ميشه .
تو بري كي ميخواد مارو به سر منزل مقصود رهنمون كنه و پيرامون مباحث اين سايت مارو هدايت كنه

(عجب جمله قلمبه سلمبه اي بود :mrgreen: آخه امروز امتحان تاريخ داشتم تو همه سئوالهاش همينو نوشتم ha: )

نرو
نرو
نرو
نرو
نرو
نرو
نرو
جلال نرو dd:

تو بري كي ميخواد بوفرو هدايت كنه تو بري كي ميخواد سيب زميني انگاران اين سايت رو ( اشاره به خودم :mrgreen: ) اذيت كنه .

ضميمه : چون سال نو آوري و شكوفايي گفتم بذار اين پاورقي رو به ضميمه تبديل كنم
حالا پاورقي : حاجي جلال - عمو جلال - دايي جلال دلمون واست تنگ ميشه با رفتنت داغونمون نكن تو بري منم نميمونم kis:
پيش از سحر تاريك است،اما تا كنون نشده که آفتاب طلوع نکند... به سحر اعتماد کنيد.

شکست وجود ندارد مگر در ذهن سازنده‌اش!
-------------------------------------------------------------------
بوي جوي موليان آيد همي
ياد يار مهربان آيد همي

ديگه آموي و درشتي هاي او
زير پايم پرنيان آيد همي
--------------------------------------------------------------------------
به سلامتي بچه هاي قديم که با ذغال واسه خودشون سيبيل ميذاشتن تا شبيه باباهاشون بشن نه بچه هاي الان که ابروهاشونو بر ميدارن تا شبيه مادراشون بشن

آواتار کاربر
nazi111
همکار قدیمی
همکار قدیمی

پست توسط nazi111 » یک‌شنبه 6 بهمن 1387, 7:08 pm

آقا جلال چرا این حرفو میزنی؟!

ما از این حرفا نداشتیم الان متاسفانه مدتی هستش به دلیل وجود بعضی کاربران اعصاب هممون داره خرد میشه!

لطفا در این شرایط به جای رفتن باش و به ما یاری کن چون سایت به شما نیاز داره. دیگههههههههههههه تموممممممممممممممممممممممم کنید اعصابم خرد شدددددددددددددددددد :twisted:

نذارین سایت دست افراد نا لایق بی افته خواهشا ما الان 1 ساله اینجا با هم دوستیم. اینقدر باید قرص پشت هم باشیم که حتی احساس موفقیت هم به افراد .... دست نده.

با تشکر.نازیلا
کسی موفق می شود که خسته نمی شود.

2009
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط 2009 » یک‌شنبه 6 بهمن 1387, 7:45 pm

o
آخرین ویرایش توسط 2009 در پنج‌شنبه 8 مرداد 1388, 5:20 pm، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.

آواتار کاربر
nazi111
همکار قدیمی
همکار قدیمی

پست توسط nazi111 » یک‌شنبه 6 بهمن 1387, 11:28 pm

2009 نوشته شده:نازیلا جان من شرمندم که این حرف رو میزنم فقط میگم که برایه آینده تجربه بشه اگه توجه کرده باشید تمامه

مشکلات برایه تاپیکه آزاد و یه عده مشخص بود کاشکی انقدر پشتشونو گرم نمیکردید خودتون ببینید چند بار این

تاپیک قفل شد کاشکی از کسایی که از اول نشون دادن ظرفیت ندارن حمایت نمیکردید اگر میبینید این سایت

هک میشه یا عده ای میان توهین میکنن چون معروف شده و تو چشم اومده واسه همینم حیفه حالا این طوری

ولش کنید شما قدیمیا که با هم دوستید یه جلسه بذارید شاید بتونید یه راه حل پیدا کنید

دوست عزیز من فکر میکنم شما همه مسائل را با هم قاطی کردین البته ببخشیدا!!!

من فکر نمی کنم کاری کرده باشم که باعث اغتشاش بشم تو این مدت هم فکر می کنم به خیلیا ثابت شده.و هیچ حمایتی از هیچ فرد خاصی نکردم.اگه شما سراغ دارین عنوان کنید ger: همه مدیران حامی کل کاربران هستند من هم مستثنا نیستم. تاپیک آزاد هم خیلی وقته حذف شده و بنده در جریان تاپیک جدیدش نیستم و هیچ گونه دخالتی هم نداشتم.در هر صورت متاسفم که شما در مورد من حتی اینطور فکر کردین. تمام تلاشم اینه که بتونم مفید باشم و شما از من راضی! من و همه مدیران آرزومند موفقیت شما هستیم و از کوچکترین کمکی دریغ نخواهیم کرد. مشکلات پیش اومده هم ان شالله بعد از اعلام نتایج رفع خواهد شد. باعث حیات سایت شما کاربران فهیم و منطقی هستید.موفق باشید.

من که محکم ایستادم ان شالله به زودی جلال جان هم به ما خواهد پیوست. خدانگهدار bil:
کسی موفق می شود که خسته نمی شود.

2009
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط 2009 » دوشنبه 7 بهمن 1387, 1:06 pm

من هم آرزویه موفقیت و تداومه فعالیت هایه خیر خواهانه شما عزیزان رو دارم rgs

آواتار کاربر
eli
مدیر نمونه سایت کارشناسی
مدیر نمونه سایت کارشناسی

پست توسط eli » دوشنبه 7 بهمن 1387, 2:55 pm

سلام به همه دوستان.

باید عرض کنم که واقعا از این موضوع همگی ناراحت شدیم khk: به خصوص ماهایی که حدود یک سال و نیم در کنار هستیم.

با اینکه من خودم از مخالفان این تصمیم دوست عزیزمون آقای SJJ هستم nar: dd: ولی طبق صحبت‌هایی که با ایشون داشتم مبنی بر تجدید نظرشون، دلایل دوستمون کاملا منطقی بود ولی این قول رو ازشون گرفتم که خیلی زود به جمع بچه‌ها برگردن، چون واقعا تا الان برای این بچه‌ها زحمت کشیدن و این سایت به وجود این دوستمون احتیاج داره.
برای آقای SJJ آرزوی موفقیت و سلامتی دارم و امیدوارم طبق حرف خودشون حداقل به سایت سر بزنن.

موفق باشی و شاد bil:
در قفس کـــــــــه باشی دیگر شیـــــــــر یا قنـــــــــاری بودنت مهم نیســـــــــت.

آزادی یـــــــــک دنیـــــــــاست پراز حرفـــــــــای نگفتـــــــــه.

در کشـــــــــور مـــــــــن آزادی فقط نام یک میدان است.

آواتار کاربر
rosa_127
مدیر انجمن
مدیر انجمن
محل اقامت: Tehran
تماس:

پست توسط rosa_127 » دوشنبه 7 بهمن 1387, 6:20 pm

واقعا متاسفم.
از اين موضوع شخصا خيلي ناراحتم ولي به آقا جلال هم حق مي دم كه اين تصميم رو بگيرن البته براي بازه زماني كوتاه؛ براي ايشون آرزوي شادكامي و موفقيت دارم و تشكر و قدرداني مي كنم از تمام زحماتشون؛ اميدوارم هرچه زودتر به فروم خودشون برگردن.
مشاوره خصوصی کنکور 92 برای متقاضیان قبولی در سراسری تهران

آواتار کاربر
Milo
کاربر خوب
کاربر خوب
محل اقامت: ایران
تماس:

پست توسط Milo » دوشنبه 7 بهمن 1387, 10:21 pm

khk: آخه چرا خوب ؟
دلمون تنگ میشه 1000 تا !
کاشکی زودی برگردید ! :cry: