نظر ، انتقاد ، پیشنهاد و ...

میتوانید مشکلات خود را در اینجا مطرح کنید .
آواتار کاربر
مهيار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
محل اقامت: هورا
تماس:

Re: نظر ، انتقاد ، پیشنهاد و ...

پست توسط مهيار » پنج‌شنبه 22 مهر 1389, 6:12 pm

ببخشید اما من میدونم روی صحبت شما با کیه
متاسفم در مورد زحمت کش ترین فرد سایت این حرفها رو میشنوم .
چون شما نبودین که 3 سال نیم اینجا زحمت بکشید !
با کمال احترام باید به شما بگم که این مسئله مربوط به مدیران میشه .
نمیخوام بحثو باز کنم اما هر کسی بعد این همه مدت فعالیت نیاز به استراحت داره و به اشباع میرسه . شما رویه سایتو میبینید و تاپیک فعالیت مدیران رو نمیبینید و یا مسائل پشت پرده دیگه .
پيش از سحر تاريك است،اما تا كنون نشده که آفتاب طلوع نکند... به سحر اعتماد کنيد.

شکست وجود ندارد مگر در ذهن سازنده‌اش!
-------------------------------------------------------------------
بوي جوي موليان آيد همي
ياد يار مهربان آيد همي

ديگه آموي و درشتي هاي او
زير پايم پرنيان آيد همي
--------------------------------------------------------------------------
به سلامتي بچه هاي قديم که با ذغال واسه خودشون سيبيل ميذاشتن تا شبيه باباهاشون بشن نه بچه هاي الان که ابروهاشونو بر ميدارن تا شبيه مادراشون بشن

آواتار کاربر
baadbadakbaaz
کاربر خوب
کاربر خوب
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط baadbadakbaaz » پنج‌شنبه 22 مهر 1389, 7:07 pm

مهيار نوشته شده:ببخشید اما من میدونم روی صحبت شما با کیه
نمیخوام بحثو باز کنم اما هر کسی بعد این همه مدت فعالیت نیاز به استراحت داره و به اشباع میرسه . شما رویه سایتو میبینید و تاپیک فعالیت مدیران رو نمیبینید و یا مسائل پشت پرده دیگه .
والا علی دایی هم که کاپیتان تیم ملی بود و پدرش سر این مسئله در اومده بود وقتی بازنشسته شد بازوبند رو داد به کسایی که ازش کوچکتر بودن و رفت کنار.
آیا بودن و نبودن ممکنه در کنار هم صرف بشه؟
این مسئله مربوط به مدیران میشه؟مدیران مدیر می شن تا کار کاربر ها رو سر و سامون بدن نه این که یه تشکیلات جدا واسه خودشون راه بندازن. dd:
يـــــــــــــادگـاري

آواتار کاربر
مهيار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
تماس:

پست توسط مهيار » پنج‌شنبه 22 مهر 1389, 7:33 pm

baadbadakbaaz نوشته شده:
والا علی دایی هم که کاپیتان تیم ملی بود و پدرش سر این مسئله در اومده بود وقتی بازنشسته شد بازوبند رو داد به کسایی که ازش کوچکتر بودن و رفت کنار.
آیا بودن و نبودن ممکنه در کنار هم صرف بشه؟
این مسئله مربوط به مدیران میشه؟مدیران مدیر می شن تا کار کاربر ها رو سر و سامون بدن نه این که یه تشکیلات جدا واسه خودشون راه بندازن. dd:

یه سایت مدیر میخواد فقط واسه پاسخ دادن به سئوالات ؟؟
ما مدیرانی داریم که فقط پشت صحنه این سایت کار میکنن . دوستانی داریم که اصلا مدیر نیستند و فعالیت می کنند .
من اصلا منکر مشکل نیستم . اما این مشکلات با خلع درجه یه نفر که سالها زحمت کشیده و توهین به اون ( به صورت خصوصی و یا علنی ) حل نمیشه .
ضمنا هیچ کس تشکیلات خاصی اینجا نداره . خیالتون راحت باشه

بوي جوي موليان آيد همي
ياد يار مهربان آيد همي

ديگه آموي و درشتي هاي او
زير پايم پرنيان آيد همي
به سلامتي بچه هاي قديم که با ذغال واسه خودشون سيبيل ميذاشتن تا شبيه باباهاشون بشن نه بچه هاي الان که ابروهاشونو بر ميدارن تا شبيه مادراشون بشن

آواتار کاربر
Moh3n II
کاربر ویژه بخش فیلم و سینما
محل اقامت: پونک
تماس:

پست توسط Moh3n II » پنج‌شنبه 22 مهر 1389, 7:36 pm

داداش مهیار حرف شما قبول... خوب تقدیر بشه مگه من می گم نشه..
مگه الی خانوم سمتش نشد مدیر نمونه؟
تو خودنو بذار جای یه تازه وارد.
خوب سوال داره دیگه می ره تو لیست مدیرا یه اسم رو انتخاب می کنه سوال بپرسه. خوب جواب نمی گیره. به فکر او هم باشیم.
وگرنه من خودم به شخصه با فرد مذکور خیلی هم دوست بودم...
خیلی هم دوسش دارم به خدا...

ولی وقتی خودش می گه دارم می رم یه بحث دیگه ست...

به هر حال همین که از اسم اینجا معلومه انتقاد پیشنهاده.

و خوب حرف ما هم شاید غلط باشه دیگه.
و ما اختیاری نداریم طبعا.
و اعتراضی هم نداریم.
این فقط یه نظره. شما بزرگتر منی و هرچی بگی قبول می کنم 100%.

اگه اشتباهی کردم همگی ببخشید. این فقط نظر شخصی بود ...

آواتار کاربر
Hamid_CPP
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: C:\WINDOWS\system32

پست توسط Hamid_CPP » پنج‌شنبه 22 مهر 1389, 9:55 pm

جالبه که آقا مهیار با این همه تجربه و فعالیت تو سایت همچین نظری دارن درمورد این بحث.

مهیار جان به به جای اینکه مسئله رو احساسی و جهت دار در نظر بگیرین یک کاری کنین که مشکل کاربران سایت حل بشه این مسئله برای من هم پیش اومده که سوالهایی که از بعضی از مدیران کردم بی جواب مونده ،بالا خره سایت برای کاربران ساخته شده تا مشکلشون راه بیفته نه برای مدیران سایت.
برای به دست آوردن اطلاعات درباره مرکز آموزش عالی شهرضا روی لینک زیر کلیک کنید...
http://www.shahreza-uni.blogsky.com

آواتار کاربر
مهيار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
تماس:

پست توسط مهيار » جمعه 23 مهر 1389, 1:06 am

ببینید عزیزان من حرف شمارو قبول دارم و توضیح هم دادم که حق با شماست .
اما واسه خود من بارها پیش اومده ( من نه مدیرم و نه خودمو در حدی میبینم که اسم مدیر رو خودم بذارم ) که بهم پست خصوصی دادن و سئوال پرسیدن اما واقعا وقت نمیشه به همه اینا پاسخ داده بشه کما اینکه 90% پاسخ داده شده اما مثلا چنین پستی با چنین محتوایی واقعا پاسخ دادن داره ؟؟
رتبه من این شده لطفا راهنمایی کنید که کدوم شهر قبول میشم .
خوب وقتی که تاپیکی به صورت عمومی هست واقعا معقولانه است که اینطوری پاسخ داده بشه .
هدف از ایجاد تاپیک اینه که اول دوستان به جواب سئوالاتشون برسند دوم اینکه این تاپیکها واسه آینده بمونه وگرنه خوب هیچ تاپیکی اینجا ایجاد نمیشه و هر کسی سئوالی داره به صورت شخصی میپرسه اما واقعا بعضی سئوالات هست که نمیشه در جمع پرسیده بشه و ماهیتا پست باید به صورت خصوصی بیاد تا پاسخ داده بشه که در اکثر مواقع پاسخ داده شده .
ما اینجا یه چیزی در حدود 12 هزار کاربر داریم و تعداد محدودی مدیر . من احترام خیلی زیادی واسه مدیران این سایت قائلم و حتی واسه خودم هم پیش اومده که سئوالی پرسیدم و پاسخ داده نشده اما همیشه باید حق بدیم به کسایی که زحمت میکشند چندین سال و خسته شدن . در طول این چند روز که به من یه مسئولیت کوچیک محول شده خداییش خسته شدم حالا شما خودتون یه نفرو که 3 سال اینجا زحمت کشیده رو در نظر بگیرید که چه کشیده و چه بهش گذشته . ضمن اینکه من شخصا شاهد توهینهای خیلی شنیع و زننده به بعضی مدیران بودم که بعضی ها واقعا گذاشتند و رفتند ولی بعضی ها به خاطر عشق به این سایت موندنو هنوز دارند فعالیت میکنند .
ضمنا برداشت اشتباه نشه من منظورم این بود که مدیران خودشون میدونند که چه کاری با یه مدیر کل زحمت کش سایت بکنن و چه تصمیمی در موردش بگیرند و تو چه قسمتی ازش استفاده کنند .
اگر جسارتی به کسی شد عذر میخوام
ممنونم از شما عزیزان

بوي جوي موليان آيد همي
ياد يار مهربان آيد همي

ديگه آموي و درشتي هاي او
زير پايم پرنيان آيد همي

آواتار کاربر
Moh3n II
محل اقامت: پونک
تماس:

پست توسط Moh3n II » جمعه 23 مهر 1389, 1:13 am

مهيار نوشته شده:ببینید عزیزان من حرف شمارو قبول دارم و توضیح هم دادم که حق با شماست .
اما واسه خود من بارها پیش اومده ( من نه مدیرم و نه خودمو در حدی میبینم که اسم مدیر رو خودم بذارم ) که بهم پست خصوصی دادن و سئوال پرسیدن اما واقعا وقت نمیشه به همه اینا پاسخ داده بشه کما اینکه 90% پاسخ داده شده اما مثلا چنین پستی با چنین محتوایی واقعا پاسخ دادن داره ؟؟
رتبه من این شده لطفا راهنمایی کنید که کدوم شهر قبول میشم .
خوب وقتی که تاپیکی به صورت عمومی هست واقعا معقولانه است که اینطوری پاسخ داده بشه .
هدف از ایجاد تاپیک اینه که اول دوستان به جواب سئوالاتشون برسند دوم اینکه این تاپیکها واسه آینده بمونه وگرنه خوب هیچ تاپیکی اینجا ایجاد نمیشه و هر کسی سئوالی داره به صورت شخصی میپرسه اما واقعا بعضی سئوالات هست که نمیشه در جمع پرسیده بشه و ماهیتا پست باید به صورت خصوصی بیاد تا پاسخ داده بشه که در اکثر مواقع پاسخ داده شده .
ما اینجا یه چیزی در حدود 12 هزار کاربر داریم و تعداد محدودی مدیر . من احترام خیلی زیادی واسه مدیران این سایت قائلم و حتی واسه خودم هم پیش اومده که سئوالی پرسیدم و پاسخ داده نشده اما همیشه باید حق بدیم به کسایی که زحمت میکشند چندین سال و خسته شدن . در طول این چند روز که به من یه مسئولیت کوچیک محول شده خداییش خسته شدم حالا شما خودتون یه نفرو که 3 سال اینجا زحمت کشیده رو در نظر بگیرید که چه کشیده و چه بهش گذشته . ضمن اینکه من شخصا شاهد توهینهای خیلی شنیع و زننده به بعضی مدیران بودم که بعضی ها واقعا گذاشتند و رفتند ولی بعضی ها به خاطر عشق به این سایت موندنو هنوز دارند فعالیت میکنند .
ضمنا برداشت اشتباه نشه من منظورم این بود که مدیران خودشون میدونند که چه کاری با یه مدیر کل زحمت کش سایت بکنن و چه تصمیمی در موردش بگیرند و تو چه قسمتی ازش استفاده کنند .
اگر جسارتی به کسی شد عذر میخوام
ممنونم از شما عزیزان
نه آقا مهیار من که حرفاتونو قبول دارم.
حداقل شما همیشه من یکی رو روشن کردین دیگه.
دمت گرم. واقعا تو این چند روزه شما زحمت کشیدی

قفل شده