اخراجی ها

میتوانید مشکلات خود را در اینجا مطرح کنید .
maryam6465
کاربر ساده
کاربر ساده

Re: اخراجی ها

پست توسط maryam6465 » شنبه 21 دی 1387, 9:49 am

دمش گرم yes: ssb: mz: dd: kis: oft:

آواتار کاربر
SJJ
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه

پست توسط SJJ » شنبه 21 دی 1387, 1:01 pm

reza-1366 نوشته شده:ای دی نازنین منreza-1365 حذف شد اخراجم کردند می دونم کار مدیران سایت نیست کار اون sjj لعنتی هستش. اقا چرا من که از کاربران قدیمی و فعال بودم واقعا متاسفم من نه حرف بدی زدم نه به کسی توهین کردم نمی دونم منو چرا اخراج کردین واقعا متاسفم واسه مدیران انجمن. چرا منو اخراج کردین فقط بگین واسه چی خوب من به جان خودم تو انجمن به خیلی از بچه ها کمک کردم پیام های منو ببینین چقدر امده وسوال کردن تو هر بخشی فعالیت کرده بودم ولی خوب هر چی بخوایین نه سایت کردن کار سختی هست و نه انجمن خدا را شکر کار همه بچه ها همینه من خودم تا حالا به 300 نفر این سایت رو معرفی کرده و باعث شده بودم ثبت نام کنند هرکی در مورد کنکور می خواست بدونه من اینجا رو معرفی می کردم ولی واقعا بی معرفتی کردین خیلی خیلی بی معرفتی
دوست عزیز و نسبتا محترم ! tof:
چند تا ایراد اساسی به فعالیت های شما تو این فروم وارده که من با اجازه چند تاشو اینجا می گم :

1-نمی دونم این عادت خوبیه که تو وب ، روی هر مطلبی که می بینین و به نظرتون جالب میاد و نمی یاد دکمه یCopy رو فشار می دین یا نه ... ولی چیزی که می دونم اینه که قطعا این فروم محل Paste کردن اون مطالب نیست ! تصویر
برادر من این سایت نه سایت خبریه ، نه سایت طنزه ، نه سایت آموزش برنامه نویسیه نه هر چیزی که شما فکرشو می کنین ! درسته قسمت گفتگوی آزاد هم داریم ، اما اسمش گفتگوی آزاده ، نه Copy/Paste آزاد !

2-واقعا به نظرتون این کار خوبیه که کل تاپیک ها رو از بالا به پایین کلیک می کنین و می نویسین :
"اینا رو ولش کنین ، یه سر به سایت من بزنید !" ،
اسپم که شاخ نداره ! دم ام نداره ! به نظرتون واقعا واسه بقیه جذابه که وقتی وارد هر تاپیکی می شن تبلیغ سایت شما رو ببینن ؟!

بند 13 قوانین سایت : "از تبلیغ هرگونه سایت ، وبلاگ و محصول دیگر ، به شدت پرهیز کنید."
بند 15 قوانین سایت : " از دادن پست های تکراری در تاپیک های مختلف (اسپم) پرهیز کنید.پست های اضافی پاک خواهند شد."

3-عدم رعایت اصل ادب khk:
نمونه ش اون تاپیک دانشگاه آزاد ! یا همین تاپیک جدید که آقا مهیار زده بود (viewtopic.php?f=1&t=5796&sid=9f08415a96 ... 1c62d518f4) و البته منظوری هم نداشت و فقط یه تاپیک طنز بود ، ولی شما اگه دقت می فرمودین خانم nazi11 یه مقدار از بعضی مطالب اون تاپیک دلگیر شده بودن ، ما ام سعی داشتیم اون تاپیک رو یا ادیتش کنیم ، یا یه جوری سوء تفاهم ها رفع بشه و ... ، این وسط شما اومدی این مطلبو گذاشتی که من واقعا شرم دارم که یه تیکه هاییش رو مجبورم اینجا بزارم تصویر :
reza-1365 نوشته شده:حالا ميريم سراغ اصل مطلب براي دختر بازي اول اينكه بايد تيپه خوبي داشته باشي و بعد اينكه بايدبگم كه دخترها اول تيپتو نگاه ميكنند و اگر دختره خوشش نيومد به قوله معروف ميدند دستت حا لا تو هم بايد كم نياري و تو هم بد جوري بدي دستش و اگر اين طور نشو د وباها ت راه اومد با يد بتو ني خوب صحبت كني تا دختره ازت خوشش بياد

1)چه طوري خانوم خانوما

2) هوا چه طوره ...يا امروز چند شنبه است

3) ميشه چند لحظه وقتتونو بگيرم كوتاه ولي مفيد

4) ميشه چند قدم باهم راه بريم

5) .ميشه با من رفيق شي
.
.
.
بقیه ش رو هم خجالت می کشم بزارم ! khk:
جداً فکر میکنین جای این مطلب توی این سایته ؟! ger:
این یکی دوتا نمونه ش بود ، بعضی موقع ها از کلمه های رکیک هم استفاده می فرمایین ! برای مثال : viewtopic.php?f=1&t=5155&start=15&sid=9 ... 1c62d518f4

فراموش نکنیم ، جای حرفهایی که آدمها سر کوچه بازار می زنن ، اینجا نیست ! ddn:
برادر قرار نیست شما هرجا میری پست می دی یه نفر بیفته دنبال شما پست های شما رو ادیت یا حذف کنه که ! این که نشد کار که ! تصویر

این نکته هم آخر پست تون جالب بود ! :
reza-1365 نوشته شده:جون مادر تون پست های من رو پاک نکنید خواهش می کنم
یعنی تا حالا به این فکر نکردین که چرا پستهاتون پاک می شه ؟! تصویر

4-لطف بفرمایین بحث های حزبی و جناحی تون رو ببرین بیرون از سایت !
بند 10 از قوانین : "بحث های سیاسی ممنوع میباشد و بلافاصله کاربر حذف خواهد شد ( حتی کاربران قدیمی و با سابقه سایت !! )"

5-توهین به سایر اعضا khk:
باز به عنوان نمونه همون تاپیک دانشگاه آزاد که با آقای امیر عباس 1 ماه منو بیچاره کردین از بس که پست های شما رو اصلاح کردم nar: ، آخرشم اون بنده خدا اخراج شد.
حالا توهین به خود من که بماند ، مهم نیست چون کم نمی شنوم.

6-راهنمایی های غلط و بیرون کشیدن تاپیک های کهنه و بدرد نخور و ... رو هم می زاریم به حساب عدم آگاهی! amuz:

نکته ی کنکوریش اینجاست که n بار هم بهتون تذکر دادم ، بازم شما کار خودتونو تکرار می کنین! تصویر

دوست من ، درسته که هدف این سایت پیشرفت علمی و درسی بچه هاست ، اما چه خوبه که بتونیم در کنار علم و درس یه مقدار هم روی فرهنگ و رفتار اجتماعی مون وقت بزاریم ، فکر کنم این مورد از درس خوندن و کسب علم هم مهمتر باشه ، چرا که اصلا یکی از هدف های اصلی کسب علم و دانش ،رشد فرهنگی و اجتماعی هستش.
bil:

تا وقتی که توضیح قانع کننده ای برای تک تک موارد بالا نداشته باشین متاسفانه جزو کاربرهای اخراجی محسوب می شین. :wink:

آواتار کاربر
farshidshd
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه
محل اقامت: My Heart
تماس:

پست توسط farshidshd » شنبه 21 دی 1387, 1:12 pm

reza-1366 نوشته شده: کار مدیران سایت نیست کار اون sjj لعنتی هستش.

khk: نمیدونم چی بگم !! oft:

کد: انتخاب همه

دانشجوی ارشد نرم افزار

آواتار کاربر
Juggernaut
کاربر خوب
کاربر خوب
محل اقامت: اهواز
تماس:

پست توسط Juggernaut » شنبه 21 دی 1387, 3:32 pm

Some kind of joks!!!!
.
دیشب ساعت 4 صبح! همین قدر که SJJ تایپ کرده ، تایپ کرده بودم! یعنی قاطی بودم هــــــاااا. شانس خوب یا بد ، زد و هاردم برقش قطع شد و سیستمم ریست شد. khk: .... دیگه وقت تایپ نداشتم.
.
اصلا میدونید چیه ؟؟؟ من از این آقا شکایت دارم nar: . آسایش برای ما نذاشته! جنتلمنه محترم !!! dd:
.
بابا گفتگوی آزاد یعنی یکی یه چیزی بگه در موردش بحث کنیم. یا یه چیزی بذارید که از درس دور بشیم یه کم بخندیم!
وقتی یکی تاپیک میزنه و نظر میخواد یعنی شما بیای کمکش کنی یا نظرتو بگی . نه گوگل سرچ!
.
پسر خوب ! آخه 420 تا پست دادی. شده تا حالا شده یه بار ، نه فقط یه بار نظر خودت رو بدی؟؟؟ تا یه تاپیک میبینی گوگل رو باز میکنی عنوان تاپیک رو کپی میکنی توی گوکل ->> سرچ ->> توی تاپیکه کارشناسی پیست!!!
.
تا حالا شده فکر کنی که اینجا انجمن بچه های کامپیوتره؟؟؟ اینجا یا همه یا کارشناسی میخونن یا کاردانی ویا پشت کنکور! همه سرچ کردن رو بلدن!
بابا دیگه همه قبل از مبانی کامپیوتر گوگل سرچ رو بلدن !!!!!!!
.
شوخی نیست آقـــــــا ! مسئولین میخوان ببخشن ، باشه ببخشن! ، ولی شاکی خصوصی داره.
.
ولم کنــــــــیــــــــد!!! تصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویر
.
بقیه حرف ها رو هم SJJ زد.
.
کار مدیران سایت نیست کار اون sjj ل***ی هستش.
ضمن اینکه SJJ مدیر این سایته!
.
What`s done is done.
.

تا هستم اي رفيق نداني که کيستم------روزي سراغ وقت من آئي که نيستم

در آستان مرگ که زندان زندگيست--------تهمت به خويشتن نتوان زد که زيستم
.
میخوام بپرم ، سقوط آزاد... یه سقوط آزاد با چشم های بسته...
دعام کنید...برای وقتی که چشمام رو باز میکنم دعام کنید.میخوام از دوباره شروع کنم...از وقتی که مردم...از وقتی که دوباره متولد شدم...

آواتار کاربر
Juggernaut
کاربر خوب
کاربر خوب
محل اقامت: اهواز
تماس:

پست توسط Juggernaut » شنبه 21 دی 1387, 3:56 pm

.
آقا من میگم گناه داره از حالت اخراج درش بیارین ولی نذارین بیش تر از 10 تا کاراکتر پست بده !
.
What`s done is done.
.

تا هستم اي رفيق نداني که کيستم------روزي سراغ وقت من آئي که نيستم

در آستان مرگ که زندان زندگيست--------تهمت به خويشتن نتوان زد که زيستم
.
میخوام بپرم ، سقوط آزاد... یه سقوط آزاد با چشم های بسته...
دعام کنید...برای وقتی که چشمام رو باز میکنم دعام کنید.میخوام از دوباره شروع کنم...از وقتی که مردم...از وقتی که دوباره متولد شدم...

آواتار کاربر
eli
مدیر نمونه سایت کارشناسی
مدیر نمونه سایت کارشناسی

پست توسط eli » شنبه 21 دی 1387, 4:34 pm

واقعا برای شما دوست عزیز متاسفم.

ادب و احترام به دیگران اولین اصل مهم و اساسی در ارتباط با اطرافیان هستش که شما کاملا این مورد رو زیر پا گذاشتید.

در ثانی تمام نکاتی که آقای sjj ذکر کردند مشکلاتی بوده که از ابتدای عضویت شما به طور مستمر وجود داشته و مشکل یکی و دو بار نیست. در ضمن اگر شما میبینید که فقط تذکرات از طرف یک نفر به شما داده میشه دلیل بر دشمنی شخصی این فرد با شما نیست بلکه معمولا مدیران محترم فروم باهم مشورت میکنند و در یک نظر جامع این تصمیمات کرفته میشه و توسط یک نفر اعلام میشه.

واقعا جای گلگی داره در مورد حرفتون، چون مدیران فروم به خصوص آقای sjj برای فروم واقعا زحمت میکشه و نکته جالبش اینجاست که این زحمات چون در پس زمینه کار انجام میشه اصلا دیده نمیشه.

در مورد تاپیک هایی که بعضی دوستان در گفتگوی آزاد میزنن که دیگه جای حرف نیست، خیلی خوبه که دوستان یه مقدار بیشتر رعایت بکنند و هدف اصلی این فروم رو در نظر بگیرند. من به شخصه خیلی از این تاپیک هارو با دیدن نامشون اصلا باز نمی کنم.
فکر میکنم لازم باشه که همگی یک بار دیگه قوانین فروم رو مطالعه کنیم. bil:

موفق باشید.
در قفس کـــــــــه باشی دیگر شیـــــــــر یا قنـــــــــاری بودنت مهم نیســـــــــت.

آزادی یـــــــــک دنیـــــــــاست پراز حرفـــــــــای نگفتـــــــــه.

در کشـــــــــور مـــــــــن آزادی فقط نام یک میدان است.

آواتار کاربر
nazi111
همکار قدیمی
همکار قدیمی

پست توسط nazi111 » شنبه 21 دی 1387, 4:57 pm

با سلام

با نهایت احترامی که برای دوستانی که نظراتشون را اعلام کردن قا ئلم احساس می کنم sjj عزیز بطور کامل توضیح دادند و آقا رضا متوجه کار اشتباه خودش شد.

لطفا اجازه بدید sjj عزیز همونطور که منطقی جواب دادند راه حل منطقی هم به ایشون میدن. هر چند که خودم هم برای پست های اخیر گفتگوی آزاد خیلی ناراحت هستم.

در ضمن به عنوانی که در سایت دارین کمی توجه کنید ما از کاربران فعال انتظار بی احترامی نداریم.ان شالله هر چه زود تر این مشکلات حل شه.
کسی موفق می شود که خسته نمی شود.

آواتار کاربر
reza-1366

پست توسط reza-1366 » شنبه 21 دی 1387, 11:40 pm

اولا خدمت دوستان عزیز سلام می گم
دوستان خوب من کی تو بخش کنکور تایپیک بیهوده زدم کی بگین من تا اونجا که تونستم تو بخش کنکور به بچه ها کمک کردم در مورد دروس وخیلی چیزها.
اخه شما که دم از فرهنگ می زنین چه بگم من تو گفتگوی ازاد امدم و مطالب طنز رو نوشتم کدوم بچه بدون جستجو از خودشون لطیفه می گن. مگه ما گل اقا یا عبید زاکانی هستیم. تو من هیچ جا بی جا مطلب نفرستادم من فقط جواب اقایون رو می دم فقط جواب اقایون رو میدم اقای
sjj عزیز تو مبحث در مورد دانشگاه ازاد من اصلا حرف زشت نزدم تا زمانی که اون اقا شروع کنه و من اصلا حرف بی جا نزدم. بقیه رو هم بالا در مورد گفتگوی ازاد گفتم. به خدا اونقدر کار دارم و درس ریخته چون تو این مدت می دیدم سایت خوبی هستش میومدم از هیچ خانمی عذر نمی خوام sjj تو از اول هم با من مشکل داشتی این تو چند پیام خصوصی که برام فرستادی فهمیده بودم در اینجا جا داره از مدیران سایت رامین پیمان و کنعان اگه مشکلی پیش اوردم عذر خواهی کنم. و از همه اقایون هم عذر می خوام حتیsjj عزیز اگه حرف زشتی در مورد شما زدم شرمنده عذر می خوام.
آخرین ویرایش توسط reza-1366 در یک‌شنبه 22 دی 1387, 12:48 am، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.
نیکی هنری است که خدا به دوستانش داده است.

آواتار کاربر
Milo
کاربر خوب
کاربر خوب
محل اقامت: ایران
تماس:

پست توسط Milo » یک‌شنبه 22 دی 1387, 12:09 am

reza-1366 نوشته شده: تو من هیچ جا بی جا مطلب نفرستادم من فقط جواب اقایون رو می دم من اصلا دخترها رو ادم حساب نمی کنم تو زمینه کامپیوتر حتی اگر برنامه نویس هم باشن

یک نمونه از پست های بی ربط به تاپیک :
viewtopic.php?f=1&t=5686

khk:

با عرض پوزش از همه دوستــــــــــــــــــــان
ولی حالا خداییش با این چند تا پست ئه بی ربط به اون تاپیک بگید لطفا کی خنگه و مغز نداره ؟ تصویر

reza-1366 نوشته شده: اخه شما که دم از فرهنگ می زنین چه بگم من تو گفتگوی ازاد امدم و مطالب طنز رو نوشتم کدوم بچه بدون جستجو از خودشون لطیفه می گن. مگه ما گل اقا یا عبید زاکانی هستیم.
فکر کنم با ذکر منبع باید گفته هاتون رو بیان میکردید !!!!! khk:

reza-1366 نوشته شده: من فقط جواب اقایون رو می دم من اصلا دخترها رو ادم حساب نمی کنم تو زمینه کامپیوتر حتی اگر برنامه نویس هم باشن به جان خودم تا حالا از سه تا شرکت به خاطر اینکه خانم ها به هم می خواستند دستور بدن اخراج شدم چون به نظر من هیچ خانمی مغز نداره بی مغز و تهی هستش فقط جواب اقایون رو میدم

اینجا کی گارد گرفته بود که همه خانومهای فروم رو از دم ئه تیغ رد کردید ؟ تصویر کدوم یکی از خانومها بهتون بی احترامی کرده بودن khk:

reza-1366 نوشته شده:از هیچ خانمی عذر نمی خوام خانم ها رو فقط باید گذاشت تو اشپزخانه اخه خانم چه می فهمه کامپیوتر چیه بره بچه اش رو بشوره.
به نظرم شما به یک روانپزشک نیاز دارید !!!! cuf:

خیلی بی ادب اید ، خیلی خیلی !!!! nar:
تو رفتی و من آهسته پشت سرت گفتم نرو ... تصویر

آواتار کاربر
مهيار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
محل اقامت: هورا
تماس:

پست توسط مهيار » یک‌شنبه 22 دی 1387, 12:13 am

خدايش رضا جان خيلي بد داري پيش ميري اصلا در شان تو نيست اين حرفها حالا اگه از كسي خوشت نمياد دليل نميشه كه بياي جار بزني بد ميگي چرا اخراج ميشي !!
من كار ندارم كه كي راست ميگه اما رعايت كن عزيز دلم .
يا خودت رعايت كن با زبون خوش يا اينكه دوباره مجبورشون ميكني اخراجت كنن
در ضمن رعايت احترام بر همه واجبه حالا هر كسي كه ميخواد باشه اصلا درست نيست كه كسيو محكوم كنيم اونم كسي كه اينهمه واسه اين سايت زحمت كشيده و من شخصه مديونشم . اميدوارم كه دوباره تكرار نشه
در ضمن شما با چه دليلي مياي ميگي خانوما چيزي نميدونن اين حرف از تو واقعا بعيده اگه يكي ديگه بود ميگفتم موخش ايراد داره اما تو ديگه اين حرفو نزن من خودم خيلي ها رو ميشناسم كه لا اقل از من و تو ( تازه ما ها هيچي نيستم ) خيلي بيشتر ميدونن . لطفا احترام ديگه اين مسئله رو تكرار نكن وگرنه خودم مجبور ميشم باهات برخورد كنم اونم به صورت جدي :mrgreen:
بازم از خانوما به خاطر اون تاپيك طنز (واقعا فقط طنز بود و هيچ نيت ديگري در كار نبود ) عذر ميخوام به ويژه nazi , eli خانوم . شما مختاريد كه هر كاري كه دوست دارين با تاپيك انجام بديد bil:
اجازه اش صادر شد :mrgreen:
پيش از سحر تاريك است،اما تا كنون نشده که آفتاب طلوع نکند... به سحر اعتماد کنيد.

شکست وجود ندارد مگر در ذهن سازنده‌اش!
-------------------------------------------------------------------
بوي جوي موليان آيد همي
ياد يار مهربان آيد همي

ديگه آموي و درشتي هاي او
زير پايم پرنيان آيد همي
--------------------------------------------------------------------------
به سلامتي بچه هاي قديم که با ذغال واسه خودشون سيبيل ميذاشتن تا شبيه باباهاشون بشن نه بچه هاي الان که ابروهاشونو بر ميدارن تا شبيه مادراشون بشن

آواتار کاربر
reza-1366

پست توسط reza-1366 » یک‌شنبه 22 دی 1387, 12:51 am

اقا مهیار تو کمتر پاچه خواری این خانم ها رو بکن. اخه تو باید از من دفاع کنی من به خاطر اون تایپیک لعنتی تو دچار این خسران و گرفتار شدم.
نیکی هنری است که خدا به دوستانش داده است.

آواتار کاربر
eli
مدیر نمونه سایت کارشناسی
مدیر نمونه سایت کارشناسی

پست توسط eli » یک‌شنبه 22 دی 1387, 9:09 pm

فکر می‌کنم که این بحث ادامه پیدا نکنه بهتر هستش و تصمیم‌گیری رو به عهده‌ی مدیران محترم فروم بذاریم.

فقط جاداره یک نکته رو ذکر کنم و اونم اینه که خوشبختانه و خداروشکر خانوم‌های این فروم به قدری از لحاظ شخصیتی بالا هستند که هیچ احتیاجی به عذر خواهی افرادی که برای بالاتربردن و نشون دادن خودشون سعی دارند که دیگران رو تحقیر بکنن، ندارند. خوشبختانه جایگاه خانوم‌ها در تمام زمینه‌ها چه علمی، چه کاری و چه در زمینه‌های مختلف زندگی گویای موفقیتشون هستش.

موفق باشید. bil:
در قفس کـــــــــه باشی دیگر شیـــــــــر یا قنـــــــــاری بودنت مهم نیســـــــــت.

آزادی یـــــــــک دنیـــــــــاست پراز حرفـــــــــای نگفتـــــــــه.

در کشـــــــــور مـــــــــن آزادی فقط نام یک میدان است.

آواتار کاربر
reza-1367

پست توسط reza-1367 » یک‌شنبه 22 دی 1387, 11:39 pm

این وضعیت sjj وسایت کارشناسی هستش

تصویر
نیکی هنری است که خدا به دوستانش داده است

آواتار کاربر
reza-1367

پست توسط reza-1367 » یک‌شنبه 22 دی 1387, 11:43 pm

دوستان sjj همه سایت رو بر علیه من شورانده چی بگم چی کار کنم این وضعیت ما

تصویر
نیکی هنری است که خدا به دوستانش داده است

آواتار کاربر
SJJ
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه

پست توسط SJJ » دوشنبه 23 دی 1387, 12:13 am

رضا جان لطف کن دیگه اینجا واینستا ! مگس جمع می شه ! wc:

با عرض پوزش از همه ی دوستان که زودتر از این IP ایشون مسدود نشد. :?
(خداوکیلی اگه اینکارو نمی کردیم ، ایشون هی کوچیک و کوچیک تر می شد ... 65 -> 66 -> 67 -> ... ! تصویر ، می ترسیدم اگه همینجور پیش بره محو بشه ! khk: [Juggi© :mrgreen: ] در کل سعی کن بزرگ شی پسرم ! amuz: )

قفل شده