مشروطی در دانشگاه آزاد

میتوانید مشکلات خود را در اینجا مطرح کنید .
قفل شده
hossein_gmt

مشروطی در دانشگاه آزاد

پست توسط hossein_gmt » چهارشنبه 16 شهریور 1390, 7:37 pm

نمی دونم سوالم رو جای درستی مطرح می کنم یا نه
من دانشجوی کارشناسی ناپیوسته مکانیک هستم(دانشگاه آزاد)
متاسفانه سه ترم مشروط شدم و معدلم هم زیر 10 هستش. امروز رفتم دانشگاه خودمون(واحد ساری) که نمرات ترم قبل که میهمان گرفته بود بودم رو ببرم. کارشناس رشته چون کپی لیست نمرات رو برده بودم، قبول نکرد و گفت باید اصلشو بیاری. ولی نمرات رو نگاه کرد و گفت اخراجی! گفتم بندی تبصره ای؟ خیلی محکم گفت نه اخراج. رفتم پیش مدیر آموزش گفت باید ببینیم شرایطتون به چه صورت هستش و بررسی بشه. دوباره رفتم پیش کارشناس و جریان رو گفتم. گفت حالا بذار نمراتت بیاد یه فرمی هست پر می کنی و ببینیم چی میشه! یعنی هیچ کدوم جواب واضحی ندادن
گویا اگه اخراج بشم کنکورم نمی تونم بدم و باید برم سربازی
حالا تقاضای من از شما دوستان اینه که آیا واقعا راهی برای ادامه تحصیل من هست؟ چون واقعا پشیمونم از وضعیت الانم و می خوام جدا درس بخونم. برم سازمان مرکزی فایده ای داره؟ ملاقاتای مردمی یا چیزی مشابهش هست؟
واقعا ممنون میشم اگه کمکم کنین

آواتار کاربر
ncs2008
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: کرج سیتی
تماس:

Re: مشروطی در دانشگاه آزاد

پست توسط ncs2008 » جمعه 18 شهریور 1390, 11:30 pm

hossein_gmt نوشته شده:نمی دونم سوالم رو جای درستی مطرح می کنم یا نه
من دانشجوی کارشناسی ناپیوسته مکانیک هستم(دانشگاه آزاد)
متاسفانه سه ترم مشروط شدم و معدلم هم زیر 10 هستش. امروز رفتم دانشگاه خودمون(واحد ساری) که نمرات ترم قبل که میهمان گرفته بود بودم رو ببرم. کارشناس رشته چون کپی لیست نمرات رو برده بودم، قبول نکرد و گفت باید اصلشو بیاری. ولی نمرات رو نگاه کرد و گفت اخراجی! گفتم بندی تبصره ای؟ خیلی محکم گفت نه اخراج. رفتم پیش مدیر آموزش گفت باید ببینیم شرایطتون به چه صورت هستش و بررسی بشه. دوباره رفتم پیش کارشناس و جریان رو گفتم. گفت حالا بذار نمراتت بیاد یه فرمی هست پر می کنی و ببینیم چی میشه! یعنی هیچ کدوم جواب واضحی ندادن
گویا اگه اخراج بشم کنکورم نمی تونم بدم و باید برم سربازی
حالا تقاضای من از شما دوستان اینه که آیا واقعا راهی برای ادامه تحصیل من هست؟ چون واقعا پشیمونم از وضعیت الانم و می خوام جدا درس بخونم. برم سازمان مرکزی فایده ای داره؟ ملاقاتای مردمی یا چیزی مشابهش هست؟
واقعا ممنون میشم اگه کمکم کنین
ببین دوست عزیز خوبه که اراده کردی.دانشگاه آزاد یک ترم مشروط شی ترم بعد 14 واحد بیشتر بهت نمی دن-2 ترم میری کمیسیون آموزش و تعهد و از این حرفا-3 ترم من دیدم تو بعضی از دانشکده ها و مقطع ها و نوع دانشگاهها مثلا کاردانی می تونن دانشگاه آزاد بخونن ولی دیگه ریش و قیچی دست دانشگاست و طبق قانون دانشگاه می تونن اخراجت کنن ولی جواب قطعی نموتنن بهت بدن چون در واقع غیر قانونی و ضایع است به خاطر همین تو دانشگاه آزاد(بعضی از مراکز) اختیار دست دانشگاست و یه تعهد میگیرن و حالا برا پولت هم شده یه ترم دیگه بهت مهلت میدن به اصطلاح زیر سیبیلی رد می کنن ولی اینو حواست باشه که تابلو نکنی و ترمی که بهت میدنو واقعا بخونی و چون دیگه جای پشیمانی نیست و اینجوری هم حواست باشه معدلت رو ببری بالا چون زیر 12 بهت مدرک نمی دن انگار صلواتی درس خوندی
یک کیلو باش ولی مرد باش.نیم کیلو باش ولی آدم باش

hossein_gmt

Re: مشروطی در دانشگاه آزاد

پست توسط hossein_gmt » یک‌شنبه 20 شهریور 1390, 9:50 am

دوست عزیز ممنون از جوابت
رفته بودم اون دانشگاهی که مهمان گرفته بودم(تاکستان) مدیر آموزش و کارشناس رشته گفتن ما با همچین شرایطی اخراج نمی کنیم باز بستگی به دانشگاهتون داره
حتما تصمیمم اینه که معدلمو ببرم بالا انقدی که نتونن حرفی بزنن
فقط یه سوال: اگه کارای اداری این قضیه طول بکشه و از موعد انتخاب واحد بگذره چی میشه؟ این ترمو مرخصی باهام حساب می کنن؟ بعد به جاش بهم یه ترم اضافه مهلت میدن؟ چون من حتما سه ترم دیگه لازم دارم برای تموم کردن درسم. دیدم یه فرمی هست تبدیل تمام وقت به پاره وقت، واسه همین کاراست؟
به خدا اصلا دارم دیوونه میشم. دعا کنین

قفل شده