درجات کاربری

آخرین اخبار و اطلاعات مربوط به سایت در این قسمت قرار میگیرد
Ramin
همکار قدیمی
همکار قدیمی
تماس:

Re: درجات کاربری

پست توسط Ramin » دوشنبه 23 دی 1387, 3:50 pm

این درجاتی که گفتید از یک جنبه خوبه...

اما اگه از جنبه دیگه بهش نگاه کنیم , برای کسب درجات بالاتر باعث بوجود آمدن پست های بی مورد نمی شه؟؟؟

یعنی ممکن است یک کاربر برای رسیدن به درجات بالاتر تنها به فکر افزایش پست های خود باشد...

پس کیفیت محتوای پست ها چه تاثیری در کسب درجه دارد؟؟؟

آیا این مورد هم اثر گذار است یا نه؟

با تشکر...
سلام دوست عزیزم
در مورد تعداد پست ها ، این باعث میشه که کاربران فعالیت بیشتری در سایت داشته باشند ولی اگر پست های زائد و بی محتوا ارسال کنند مدیران محترم سایت آنها را حذف خواهند کرد و در صورت ادامه دادن کاربر پستهای ایشون شمارش نخواهد شد .
اما در مورد کیفیت پستها هم در صورتی که کاربری پست های مفید و آموزنده در سایت ارسال کند با توجه به نظر مدیران به این کاربر درجات بالاتری تعلق میگیرد .
فرصتها هیچ گاه از بین نمی روند، بلکه شخص دیگری فرصت از دست داده ما را تصاحب خواهد کرد

Sina-S
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط Sina-S » دوشنبه 23 دی 1387, 5:29 pm

Ramin نوشته شده:
این درجاتی که گفتید از یک جنبه خوبه...

اما اگه از جنبه دیگه بهش نگاه کنیم , برای کسب درجات بالاتر باعث بوجود آمدن پست های بی مورد نمی شه؟؟؟

یعنی ممکن است یک کاربر برای رسیدن به درجات بالاتر تنها به فکر افزایش پست های خود باشد...

پس کیفیت محتوای پست ها چه تاثیری در کسب درجه دارد؟؟؟

آیا این مورد هم اثر گذار است یا نه؟

با تشکر...
سلام دوست عزیزم
در مورد تعداد پست ها ، این باعث میشه که کاربران فعالیت بیشتری در سایت داشته باشند ولی اگر پست های زائد و بی محتوا ارسال کنند مدیران محترم سایت آنها را حذف خواهند کرد و در صورت ادامه دادن کاربر پستهای ایشون شمارش نخواهد شد .
اما در مورد کیفیت پستها هم در صورتی که کاربری پست های مفید و آموزنده در سایت ارسال کند با توجه به نظر مدیران به این کاربر درجات بالاتری تعلق میگیرد .
از توضیح کامل شما ممنونم...

آواتار کاربر
Given_RL
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: کرج
تماس:

پست توسط Given_RL » شنبه 28 دی 1387, 1:28 am

و این درجات چه ارزشی داره ......؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آیا به موقع گفتن و درست رفتار کردن ارزش بالاتری از درجات مطرح شده نداره؟

به نظر من درسته که این چیزها می تونه باعث ایجاد انگیزه و روحیه بشه ولی دلیل موجه ای نیست ......

به هر حال من نظر شخصی خودم رو گفتم ..... ناراحت نشید یه وقتی...
+++++++++++باشه ! ! ! ؟ ؟ ؟+++++++++++

آواتار کاربر
Juggernaut
کاربر خوب
کاربر خوب
محل اقامت: اهواز
تماس:

پست توسط Juggernaut » شنبه 28 دی 1387, 3:21 am

Given_RL نوشته شده:و این درجات چه ارزشی داره ......؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
.
ارزش معنوی!
.
Given_RL نوشته شده:آیا به موقع گفتن و درست رفتار کردن ارزش بالاتری از درجات مطرح شده نداره؟
.
درجه هایی که به تعداد پست ها مربوط میشه صرفا" یه جور سمبله و نشون میده که یک نفر که قبل از شما عضو این سایت بوده چه قدر فعالیت داشته.
.
اگر همین الان کانتر پست های من صفر بشه و یا به طور اتفاقی نام کاربریم حذف بشه ، آیا این اتفاق از اومدنم به این سایت جلو گیری میکنه؟ آیا اینکه من با یه نام کاربری جدید بیام روی شخصیت من تاثیری میذاره؟
.
SJJ, SJJ ,SJJ , SJJ SJJ , همش یک شخصیته ، با مسئولیت های متفاوت ولی همون مدیر دوست داشتنی cuf:
.
Given_RL نوشته شده:به نظر من درسته که این چیزها می تونه باعث ایجاد انگیزه و روحیه بشه ولی دلیل موجه ای نیست ......
.
شما اگر توی هر سایت دیگه ای عضو بشید همچین درجاتی رو مشاهده میکنید و حتی با وسعت و تنوع بیشتر. و این درجات همه جا وجود داره.
.
مثلا اگر همین سایت همچین تاپیکی به اسم درجات کاربری نداشت ، آیا شما و دیگر دوستان تاپیکی میزدید با موضوع درجات کاربری؟ و انتقاد از اون؟
همین طور که در سایتهای دیگری که در ساعت بیشتر از 5000 کاربر آنلاین دارند همچین تاپیکی نیست! و شما هم تاپیکی درست نمیکنین! و کسی هم نمیگه این درجه چرا اینطوریه یا اونطوری.
این تاپیک در قسمت اخبار و اطلاعات این سایت گذاشته شده که جنبه اطلاع رسانی داره... و برای اطلاع از تغییرات ...
.
Given_RL نوشته شده:به هر حال من نظر شخصی خودم رو گفتم ..... ناراحت نشید یه وقتی...
.
این قسمت "درجات کاربری" در سایت های دیگه معمولا در قسمت Faq قرار داره میشه که قالبا" صفحه ای ReadOnly یه .
اینکه این تاپیک اینجاست به این خاطره که نظر شما محترمه bil:
.
موفق باشید...
.
What`s done is done.
.

تا هستم اي رفيق نداني که کيستم------روزي سراغ وقت من آئي که نيستم

در آستان مرگ که زندان زندگيست--------تهمت به خويشتن نتوان زد که زيستم
.
میخوام بپرم ، سقوط آزاد... یه سقوط آزاد با چشم های بسته...
دعام کنید...برای وقتی که چشمام رو باز میکنم دعام کنید.میخوام از دوباره شروع کنم...از وقتی که مردم...از وقتی که دوباره متولد شدم...

آواتار کاربر
Given_RL
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: کرج
تماس:

پست توسط Given_RL » شنبه 28 دی 1387, 2:20 pm

Juggernaut نوشته شده:
Given_RL نوشته شده:و این درجات چه ارزشی داره ......؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
.
ارزش معنوی!
.
Given_RL نوشته شده:آیا به موقع گفتن و درست رفتار کردن ارزش بالاتری از درجات مطرح شده نداره؟
.
درجه هایی که به تعداد پست ها مربوط میشه صرفا" یه جور سمبله و نشون میده که یک نفر که قبل از شما عضو این سایت بوده چه قدر فعالیت داشته.
.
اگر همین الان کانتر پست های من صفر بشه و یا به طور اتفاقی نام کاربریم حذف بشه ، آیا این اتفاق از اومدنم به این سایت جلو گیری میکنه؟ آیا اینکه من با یه نام کاربری جدید بیام روی شخصیت من تاثیری میذاره؟
.
SJJ, SJJ ,SJJ , SJJ SJJ , همش یک شخصیته ، با مسئولیت های متفاوت ولی همون مدیر دوست داشتنی cuf:
.
Given_RL نوشته شده:به نظر من درسته که این چیزها می تونه باعث ایجاد انگیزه و روحیه بشه ولی دلیل موجه ای نیست ......
.
شما اگر توی هر سایت دیگه ای عضو بشید همچین درجاتی رو مشاهده میکنید و حتی با وسعت و تنوع بیشتر. و این درجات همه جا وجود داره.
.
مثلا اگر همین سایت همچین تاپیکی به اسم درجات کاربری نداشت ، آیا شما و دیگر دوستان تاپیکی میزدید با موضوع درجات کاربری؟ و انتقاد از اون؟
همین طور که در سایتهای دیگری که در ساعت بیشتر از 5000 کاربر آنلاین دارند همچین تاپیکی نیست! و شما هم تاپیکی درست نمیکنین! و کسی هم نمیگه این درجه چرا اینطوریه یا اونطوری.
این تاپیک در قسمت اخبار و اطلاعات این سایت گذاشته شده که جنبه اطلاع رسانی داره... و برای اطلاع از تغییرات ...
.
Given_RL نوشته شده:به هر حال من نظر شخصی خودم رو گفتم ..... ناراحت نشید یه وقتی...
.
این قسمت "درجات کاربری" در سایت های دیگه معمولا در قسمت Faq قرار داره میشه که قالبا" صفحه ای ReadOnly یه .
.
موفق باشید...
.
دوست عزیز من در این سایت با کسی دشمنی و مشکل ندارم ولی گویا شما بعد از هر پست من قصد جبهه

گیری دارید ... اگر دقت کرده باشید در انتهای پست قبلی هم نوشتم این تنها نظر شخصی بنده است ....

قصد بحث کردن ندارم ... ولی گویا شما از مدیران سایت فعال تر هستید ... امیدوارم به بالاترین درجات موجود در

سایت نایل بیائید .

در نهایت من از شما معذرت می خوام اگر صحبت های من رو نپسندید .......ببخشید .. عفو کنید ... :idea:
+++++++++++باشه ! ! ! ؟ ؟ ؟+++++++++++

آواتار کاربر
Juggernaut
کاربر خوب
کاربر خوب
محل اقامت: اهواز
تماس:

پست توسط Juggernaut » شنبه 28 دی 1387, 3:17 pm

.
Given_RL
مطمئنا" سوء تفاهم شده...شاید دو پست پشت سر هم که نیاز به پاسخ داشت ، اتفاقی مال شما بوده.
ضمن اینکه وقتی سوالی پیش میاد معمولا" فقط جواب لازم رو میدم و انواع نام های کاربری مختلف توی ذهنم نمیمونه.
اگر هم به ساعت پست ها نگاه کنید می بینید که جوابها مربوط به ساعت 3 صبح هست و از اونجایی الان وقت امتحان هاست و همه درگیر امتحان ها هستن و از اونجایی که من پای کامپیوتر درس میخونم و همیشه آنلاین هستم ممکنه اولین نفری باشم که به پست شما پاسخ میدم ، پس حمل بر موضع گیری نشه!!
.
Given_RL نوشته شده:اگر دقت کرده باشید در انتهای پست قبلی هم نوشتم این تنها نظر شخصی بنده است
.
نقل قول از خودم در پست قبلی :
Juggernaut نوشته شده:.
.
موفق باشید...
.
.
نقل قول از یکی از بزرگان :
اگر همیشه در حال قضاوت کردن در مورد مردم باشید ، دیگر وقتی برای دوست داشتن نخواهید داشت.
.
What`s done is done.
.

تا هستم اي رفيق نداني که کيستم------روزي سراغ وقت من آئي که نيستم

در آستان مرگ که زندان زندگيست--------تهمت به خويشتن نتوان زد که زيستم
.
میخوام بپرم ، سقوط آزاد... یه سقوط آزاد با چشم های بسته...
دعام کنید...برای وقتی که چشمام رو باز میکنم دعام کنید.میخوام از دوباره شروع کنم...از وقتی که مردم...از وقتی که دوباره متولد شدم...

آواتار کاربر
reza-1365
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: فعلا ایران

پست توسط reza-1365 » شنبه 19 بهمن 1387, 3:07 am

دوستان تو این سایت درجه کاربری و مدیر مهم نیست نه اینکه مهم نیست هست ولی دوستان ما دوره هم

جمع شدیم انشالله تا ارشد به هم کمک کنیم نه در جه کاربری مهمه نه چیز دیگه من از اوایل ساخت سایت

بودم و خیلی این سایت رو دوست دارم و واسم درجه کاربری مهم نیست الان کنعان رو ببینین با چه علاقه ای

زحمت می کشه ایشون رییس کل بودن حقشون هر جا بوده هر کمکی تونستن به بچه ها کردن.
برای تعجیل در ظهور و سلامتی امام زمان (ع) یک صلوات بفرستید.

قفل شده