نحوه پذیرش دانشجوی فنی‌و‌حرفه‌ای در سال ۹۱

آخرین اخبار و اطلاعات مربوط به سایت در این قسمت قرار میگیرد
قفل شده
آواتار کاربر
arezoo68
کاربر خوب
کاربر خوب
محل اقامت: قزوین

نحوه پذیرش دانشجوی فنی‌و‌حرفه‌ای در سال ۹۱

پست توسط arezoo68 » سه‌شنبه 1 آذر 1390, 7:44 am

سهراب رضایی با بیان این‌که کنکور ویژه‌ای برای متقاضیان ورود به دانشگاه فنی و حرفه‌ای برگزار می‌شود، گفت: داوطلبان برای حضور در دانشگاه فنی و حرفه‌ای می‌توانند از طریق ۲ کنکور کاردانی به کارشناسی و دیپلم به کاردانی پذیرفته شوند و دبیرستانی‌ها اجازه شرکت در آزمون کارشناسی ناپیوسته ویژه آموزشکده‌ها را ندارند.

وی توضیح داد: دانشگاه فنی و حرفه‌ای در اکثر رشته‌ها از طریق کنکور دیپلم به کاردانی داوطلبان را جذب می‌کند و در تعداد معدودی از رشته‌ها از طریق کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشجو پذیرش می‌شود، ضمن این‌که این دو کنکور از سال‌های گذشته برگزار می‌شده و آزمون جدیدی نیست.

رضایی با اشاره به تفاوت ۲ کنکور دیپلم به کاردانی و کارشناسی ناپیوسته افزود: کنکور دیپلم به کاردانی برای فنی و حرفه‌ای‌ها و کاردانی به کارشناسی نه‌تنها برای فوق‌دیپلم‌های دانشگاه فنی و حرفه‌ای بلکه برای فوق‌دیپلم‌های سایر رشته‌ها نیز برگزار می‌شود.

وی با اشاره به منابع کنکور دیپلم به کاردانی گفت: منابع دیپلم به کاردانی همان درس‌های هنرستان‌هاست. در کاردانی به کارشناسی منابع امتحانی با توجه به رشته‌ها تخصصی می‌شود. دانشگاه فنی و حرفه‌ای هم‌اکنون ۶۰ رشته دارد که تغییر دادن این رشته‌ها کمی مشکل است.

رییس دانشگاه فنی و حرفه‌ای در ادامه با اشاره به بازنگری دروس و سرفصل‌های رشته‌های فنی و حرفه‌ای اضافه کرد: کارگروه‌های بازنگری دروس و سرفصل‌ها در حال راه‌اندازی است تا درس‌ها عوض شود. با تغییر درس‌ها از سال آینده به بعد، سرفصل‌های امتحانی ممکن است در برخی رشته‌ها تغییر کند و تغییرات در منابع درسی امتحانی با هماهنگی سازمان سنجش صورت می‌گیرد.
منبع: خبرخونه
تو این متن چی اضافه یا کم شد نسبت به سال های قبل؟من که متوجه نشدم! fekr

**روزگارِ غریبی‌ست، نازنین
****و عشق را
******کنارِ تیرکِ راهبند
********تازیانه می‌زنند.

<><><><><><><><><><><><><><>
تاپیک کنکوری های کارشناسی ناپیوسته-سراسری91 و علمی کاربردی90
اطلاعیه!تطبیق واحد از دانشگاهی به دانشگاهی دیگر

آواتار کاربر
farzadprogram
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: تهران
تماس:

Re: نحوه پذیرش دانشجوی فنی‌و‌حرفه‌ای در سال ۹۱

پست توسط farzadprogram » شنبه 12 آذر 1390, 12:21 am

دوستان من دانشجوی کاردانی نرم افزار هستم و تا تابستان 91 درسم تموم میشه .
زمان ثبت نام برای کاردانی به کارشناسی سراسری 91 کی هست ؟

siteman
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: karaj
تماس:

پست توسط siteman » شنبه 12 آذر 1390, 12:35 am

farzadprogram نوشته شده:دوستان من دانشجوی کاردانی نرم افزار هستم و تا تابستان 91 درسم تموم میشه .
فکر کنم دفترچه اسفند ماه میاد.....
ایشالله که قبولی....و مطمئن باش با این اوضاع همه قبولن چه کسی که بخونه و چه کسی که نخونه danesh رتبه ی 15هزار با رتبه ی220 با هم توی دانشکده هستن....پس قبولی bale bale
شب را به روزر و روز را به شب بی هیچ ناکجایی می رسانیم بی آنکه غافل از پایان لحظه لحظه های عمرمان باشیم...
و هر روزمان تکرار روز های قبل و قبل و باز هم قبل می باشد بی آنکه روزی نو داشته باشیم...تکرار هم برایمان عادت شده و چه روزی پایان تکرار هاست... این را هم کسی نمی داند

جزوه ایجاد بانک اطلاعاتی دکتر معصومی
http://qiau.ac.ir/teacher/files/41491/0 ... -38-40.zip

آواتار کاربر
farzadprogram
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط farzadprogram » شنبه 12 آذر 1390, 11:39 am

siteman نوشته شده:
farzadprogram نوشته شده:دوستان من دانشجوی کاردانی نرم افزار هستم و تا تابستان 91 درسم تموم میشه .
ایشالله که قبولی....و مطمئن باش با این اوضاع همه قبولن چه کسی که بخونه و چه کسی که نخونه danesh رتبه ی 15هزار با رتبه ی220 با هم توی دانشکده هستن....پس قبولی bale bale

مرسی دوست گلم هم واسه جوابت و هم واسه امیدواری که دادی چون من اصلا امید به قبولی ندارم .
یه سوال دیگه هم داشتم این دفترچه ای هم که الان اومده واسه چیه من خوندمش نوشته بود کسانی که کاردانی دارن میتونن شرکت کنن .

آواتار کاربر
arezoo68
کاربر خوب
کاربر خوب
محل اقامت: قزوین

پست توسط arezoo68 » شنبه 12 آذر 1390, 3:23 pm

farzadprogram نوشته شده:
siteman نوشته شده:

مرسی دوست گلم هم واسه جوابت و هم واسه امیدواری که دادی چون من اصلا امید به قبولی ندارم .
یه سوال دیگه هم داشتم این دفترچه ای هم که الان اومده واسه چیه من خوندمش نوشته بود کسانی که کاردانی دارن میتونن شرکت کنن .
دفترچه ای که الان اومده برای نظری هاست، کسانی که پیش دانشگاهی گرفتن و می خوان کنکور شرکت کنن.
درسته، کسایی که کاردانی دارن میتونن شرکت کنن ولی تطبیق واحد نمی زنن و مدرک کاردانی ما معادل مدرک پیش دانشگاهی آنهاست.
من 2سال پیش پیگیر شدم، با قطعیت گفتن تطبیق نمی زنن، شاید الان قانون فرق کرده باشه.

**روزگارِ غریبی‌ست، نازنین
****و عشق را
******کنارِ تیرکِ راهبند
********تازیانه می‌زنند.

تاپیک کنکوری های کارشناسی ناپیوسته-سراسری91 و علمی کاربردی90
اطلاعیه!تطبیق واحد از دانشگاهی به دانشگاهی دیگر

قفل شده