نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی

آخرین اخبار و اطلاعات مربوط به سایت در این قسمت قرار میگیرد
قفل شده
karimi

نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی

پست توسط karimi » سه‌شنبه 4 مرداد 1390, 1:45 am

نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی علمی و کاربردی پودمانی کی اعلام می گردد؟

shabnam22
کاربر معمولي
کاربر معمولي

Re: نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی

پست توسط shabnam22 » شنبه 8 مرداد 1390, 8:46 pm

karimi نوشته شده:نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی علمی و کاربردی پودمانی کی اعلام می گردد؟
اعلام شد همین امروز .
من یه هفته به کنکور کتاب عمومی مدرسان شریف رو گرفتم و چیز زیادی ازش نخوندم .رو تخصصی ها کار کردم رفتم دیدم فقط عمومیه ger: انقدر تعجب کردم !!! از عمومی ها مبانی خونده بودم .
کلا زیاد نخونده بودم و خیلی بد بود که نمیدونستم اختصاصی ها نمیان !! و انگار معدل تاثیر داشته !
اما امروز دیدم itچالوس قبول شدم str: :grin: . خیلی خوشحال شدم و البته برای ازاد خیلی تلاشم و بیشتر میکنم چون سراسری یکم شاید بد دادم . :wink:
امیدوارم شما هم قبول شده باشین . :wink:

peymanmst
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط peymanmst » یک‌شنبه 9 مرداد 1390, 12:29 am

shabnam22 نوشته شده:
karimi نوشته شده:نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی علمی و کاربردی پودمانی کی اعلام می گردد؟
اعلام شد همین امروز .
من یه هفته به کنکور کتاب عمومی مدرسان شریف رو گرفتم و چیز زیادی ازش نخوندم .رو تخصصی ها کار کردم رفتم دیدم فقط عمومیه ger: انقدر تعجب کردم !!! از عمومی ها مبانی خونده بودم .
کلا زیاد نخونده بودم و خیلی بد بود که نمیدونستم اختصاصی ها نمیان !! و انگار معدل تاثیر داشته !
اما امروز دیدم itچالوس قبول شدم str: :grin: . خیلی خوشحال شدم و البته برای ازاد خیلی تلاشم و بیشتر میکنم چون سراسری یکم شاید بد دادم . :wink:
سلام
تبریک میگم به شما goll
منم الان دیدم فقط یک سوال داشتم جلوی اسمم چیزی ننوشته که قبول شدم یا نه از کجا باید بفهمم؟
فقط کد ونام رشته ای رو که اول انتخاب کردم زده همین!

آواتار کاربر
Ali_Computer69
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: سرزمین مفرغ ها

پست توسط Ali_Computer69 » یک‌شنبه 9 مرداد 1390, 12:34 am

peymanmst نوشته شده:
shabnam22 نوشته شده:
اعلام شد همین امروز .
سلام
تبریک میگم به شما goll
منم الان دیدم فقط یک سوال داشتم جلوی اسمم چیزی ننوشته که قبول شدم یا نه از کجا باید بفهمم؟
فقط کد ونام رشته ای رو که اول انتخاب کردم زده همین!
خوب شما قبول شدید اون کد هم محل قبولیتونه.
تبریک میگم

elitanha
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط elitanha » یک‌شنبه 9 مرداد 1390, 10:23 am

سلام دوستای گلم کسی خبر داره برای ثبت نام این کارشناسی پودمانی کی باید اقدام کنیم؟
من قبول شدم اما میخوام صبر کنم تا اول مهر که نتیجه ازاد بیاد ؟ به نظرتون امکانش هست؟
ازاد بهتره برم یا علمی و کاربردی که الان قبول شده؟الان فناوری قبول شدم اما ازادم مهندسی نرم افزاره

peymanmst
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط peymanmst » یک‌شنبه 9 مرداد 1390, 11:47 am

elitanha نوشته شده:سلام دوستای گلم کسی خبر داره برای ثبت نام این کارشناسی پودمانی کی باید اقدام کنیم؟
من قبول شدم اما میخوام صبر کنم تا اول مهر که نتیجه ازاد بیاد ؟ به نظرتون امکانش هست؟
ازاد بهتره برم یا علمی و کاربردی که الان قبول شده؟الان فناوری قبول شدم اما ازادم مهندسی نرم افزاره
دوست عزیز
برای اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه کنید
http://www.noet.ir/noet/FullStory.aspx?gid=5&id=956
از لحاظ هزینه علمی کاربردی خیلی بهتره
این رشته هم مهندسی فناوری اطلاعات و ارتباطات هستش shad
آخر سر به خودتون بستگی داره که از پسه درسای کدوم یکی بر میاید و بیشتر علاقه دارین bale

تجربه به من ثابت کرده ddn: برای کار فقط لیسانسش مهمه تو این مملکت اینکه کجا خوندی و چی خوندی و معدلت چند بود کشکه khk: البته برای آقایون اینطوره خانوما رو نمیدونم

موفق باشید goli

shabnam22
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط shabnam22 » یک‌شنبه 9 مرداد 1390, 7:37 pm

elitanha نوشته شده:سلام دوستای گلم کسی خبر داره برای ثبت نام این کارشناسی پودمانی کی باید اقدام کنیم؟
تبریک به همه دوستان . goll
ثبت نام اخر شهریوره و اگر به لینکی که دوستمون دادن برید همه چیز رو توضیح داده حالا ن باید برم ببینم ازاد و چیکار میکنم :wink:

elitanha
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط elitanha » سه‌شنبه 1 شهریور 1390, 8:31 pm

سلام ممنون از دوستان که جوابمو دادن لطف کردید.
سوال دیگه ای که برام پیش اومده اینکه ایا کسایی که کارشناسی پودمانی قبول شدن دوباره ترم اخر باید امتحان جامع بدن؟ممنون از کمکاتون همگی موفق در پناه خداوند مهربون

shayda
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط shayda » چهارشنبه 2 شهریور 1390, 1:42 pm

سلام می دونید نتایج آزمون سراسری کی میاد؟ممنون میشم جواب بدید. danesh

omega

پست توسط omega » چهارشنبه 2 شهریور 1390, 4:06 pm

سازمان سنجش آموزش كشور ضمن آرزوي موفقيت براي خواهران و برادران داوطلب شركت‌كننده در آزمون پذيرش دانشجو از دورة كارداني به دورة كارشناسي ناپيوسته سال 1390، بدين‌وسيله به اطلاع داوطلبان مذكور مي‌رساند كه نتيجة اوليه آزمون به صورت كارنامه تنظيم و كارنامه مذكور، از روز شنبه 5/6/90 بر روي سايت سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني www.sanjesh.org قرار داده مي‌شود. هر يك از داوطلبان شركت‌كننده در آزمون مي‌توانند از روز شنبه 5/6/90 به منظور اطلاع از نتيجه آزمون خود و مشاهده كارنامه نتايج اوليه به سايت سازمان سنجش آموزش كشور مراجعه و با وارد نمودن شماره پرونده و اطلاعات كارت اعتباري ثبت‌نام و يا شماره پرونده، كد رهگيري و شماره شناسنامه و يا شماره داوطلبي، نام خانوادگي، نام، شماره شناسنامه و تاريخ تولد نسبت به پرينت كارنامه خود اقدام نمايند.

peymanmst
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط peymanmst » چهارشنبه 16 شهریور 1390, 7:56 pm

سلام دوستان

ثبت نام پودمانی که گفته از 27 شهریور شروع میشه
من سراسری کاردانی به کارشناسی هم قبول شدم ولی اصلا فکرشو هم نمیکردم این همه دانشگاه غیرانتفاعی توش باشه اصلا انگار از دولتی خبری نیس! khk:

لطفا راهنمایی کنید کدومو برم پودمانی یا غیر انتفاعی؟
رشتم هم فناوری اطلاعات هستش ict
goll

NAZANIN JOON
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط NAZANIN JOON » شنبه 8 مهر 1391, 5:14 pm

[quote="peymanmst"]سلام دوستان

ثبت نام پودمانی که گفته از 27 شهریور شروع میشه
من سراسری کاردانی به کارشناسی هم قبول شدم ولی اصلا فکرشو هم نمیکردم این همه دانشگاه غیرانتفاعی توش باشه اصلا انگار از دولتی خبری نیس! khk:

لطفا راهنمایی کنید کدومو برم پودمانی یا غیر انتفاعی؟
رشتم هم فناوری اطلاعات هستش ict
goll[/quot
دوست عزیز
فناوری اطلاعات میشه it
ict زیرگروه برق میشه
امروزقراربودنتایج کاردانی به کارشناسی بیادپس چراخبری نیست nar:
کوزت
اینجا کسیــ به فکر دستهایــ تو نیست
نفسهایتــ را خرج گرم کردنــ دستهایتــ کنــ
جاییــ که اشک اتفاق بوداری نیستــ
سبک نشویــ
سنگین تریــ