داستان کوتاه (گلدان و سكه)

عاشقان شعر و ادبیات بیایید اینجا

مدیر انجمن: Moh3n II

قفل شده
آواتار کاربر
sungirl
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: آنجا که دل خوش است

داستان کوتاه (گلدان و سكه)

پست توسط sungirl » جمعه 5 آذر 1389, 3:38 pm

روزی دست پسر بچه ای که در خانه با گلدان کوچکی بازی می کرد، در آن گیر کرد و هر کاری کرد، نتوانست دستش را از گلدان خارج کند. به ناچار پدرش را به کمک طلبید.

اما پدرش هم هر چه تلاش کرد نتوانستند دست پسر را از گلدان خارج کنند. پدر دیگر راضی شده بود به شکستن گلدان که خیلی هم گرانقیمت بود. قبل از این کار به عنوان آخرین تلاش به پسرش گفت: دستت را باز کن، انگشت هایت را به هم بچسبان و آنها را مثل دست من جمع کن. آن وقت فکر می کنم دستت بیرون می آید.

پسر گفت: می دانم اما نمی توانم این کار را بکنم.

پدر که از این جواب پسرش شگفت زده شده بود پرسید: چرا نمی توانی؟

پسر گفت: اگر این کار را بکنم سکه ای که در مشتم است، بیرون می افتد.

گاهی در زندگی به بعضی چیزهای کم ارزش چنان اهمیت می دهیم که ارزش دارایی های پرارزشمان را فراموش می کنیم
ما همه با هم رفیقیم ^_^

آواتار کاربر
phs
کاربر متوسط
کاربر متوسط

Re: داستان کوتاه (گلدان و سكه)

پست توسط phs » جمعه 22 بهمن 1389, 10:52 am

sungirl نوشته شده:روزی دست پسر بچه ای که در خانه با گلدان کوچکی بازی می کرد، در آن گیر کرد و هر کاری کرد، نتوانست دستش را از گلدان خارج کند. به ناچار پدرش را به کمک طلبید.

اما پدرش هم هر چه تلاش کرد نتوانستند دست پسر را از گلدان خارج کنند. پدر دیگر راضی شده بود به شکستن گلدان که خیلی هم گرانقیمت بود. قبل از این کار به عنوان آخرین تلاش به پسرش گفت: دستت را باز کن، انگشت هایت را به هم بچسبان و آنها را مثل دست من جمع کن. آن وقت فکر می کنم دستت بیرون می آید.

پسر گفت: می دانم اما نمی توانم این کار را بکنم.

پدر که از این جواب پسرش شگفت زده شده بود پرسید: چرا نمی توانی؟

پسر گفت: اگر این کار را بکنم سکه ای که در مشتم است، بیرون می افتد.

گاهی در زندگی به بعضی چیزهای کم ارزش چنان اهمیت می دهیم که ارزش دارایی های پرارزشمان را فراموش می کنیم
خيلي آموزنده بود ......
حق كهنسال تر از قانون است ......

idoscod

Re: داستان کوتاه (گلدان و سكه)

پست توسط idoscod » جمعه 3 آذر 1391, 6:44 am

goll

)ساختمان داده :
منبع درسی : ساختمان Equipación De Futbol لیپ شوتز - ساختمان هورویتز
منبع تستی : هر دو کتاب مقسمی و پارسه خوب هستند . با این تفاوت که پارسه تستهاش کمتر و مفید تره و مطالب رو جمع تر گفته و Camiseta De Futbol توضیح بی خودی نداره

قفل شده