دفتر خاطرات ...

عاشقان شعر و ادبیات بیایید اینجا

مدیر انجمن: Moh3n II

آواتار کاربر
nasim1
كاربر عالي
كاربر عالي

Re: دفتر خاطرات ...

پست توسط nasim1 » یک‌شنبه 26 آبان 1392, 10:21 pm

rooz یادش بخیر
krn: تو اصفهان ی دهکه تفریحی زاینده رود چادگان پیش سد زاینده رود nisdh ما تعطیلات اونجا پلاسیم
fekr عرض کنم حضورتون ما هر وقت میرفتیم این ویلاهاش دوتا اتاق و پذیرایی داشت yes: مام ک حدودا سی نفر کلا فک و فامیل همیشه باهم میریم بیرون ha: ما هر وقت میریم مسئوله ک میخواد ویلارو تحویلمون بده هی یکی یکی ماشینا ک نگه میدارن هیچی دیگه دهنش بازتر میشه khk: اخرین ماشین ک میاد میگه یهنی بازم هسین :wink: خلاصه فرض کن تو ماشین اخر باشی من ک از ماشین پیداه شدم قیافشو دیدم داشتم میترکیدم از خنده :grin: nar: حالا اینا رو بیخیال . ger مارفتیم تو ویلا دیدم بابااااااااااااااااا اینجا چرا فقط ی پذیرایی داره اصن اتاق یوخ :( قیافه ها همه ger سی نفر ادم fekr حالا چطور اینجا باید خوابید ddn: فک میکنید چیکار کردیم هوا بیرونم ب شدت سرد نمیشه چادر زد gsg 1 شبم ک نبود 3 شب khk: دوساعت فک کردیم اخرش ی طناب از تو ماشینا اوردیم از این سر پذیرایی تا اون سرش بستیمو ملافه ها رو انداختیم روش ha: ha: ha: ha: مث مسجد شده بود زنونه مردونش کردیم ger فقط با کلی بد بختی جاگیر شدیم یهنی فقط جاگیرا دست یکی تو سر من پا من تو حلق یکی دیگه خخخخخخخخخخ dan nisdh baba: اصن ی وضییی :wink: حالا تازه پسرا مزه پرونیاشون گل کرده nar: خجالت نمیکشن گنده ها صدا بزغاله خر گاو سگ انواع شخصیتا تلوزیون ha: شخصیتا توی جنگل امازون :wink: از خجالتا همگی در اومدن nar: مام از اینطرف ملافه ها هععی میگیم ساکت خوابمون میاد bale اونام ک عاشق حرص در اوردن nar با کلی بدبختی خودشون خسته شدن خوابشون برد :( من خوابم نمیبرد cuf: همه خواب بودن فقط منو بغل دسیم بیدار بودیم ha: ha: ha: ha: ساعت یک و دو شب ی دفه دیدیم از طرف مردا صدای بزغاله همون گوبشند میاد looc looc ما دوتا این شکلیییی کییییییییییییییی بود nar: پاشدم میبینم یکی از پسرا تو خواب صدا بزغاله درمیاره ha: بماند ک ما تا صبح هی بهم نگا میکردیمو رو زمین کلکوبتری میرفتیم از خنده ha: ha: ha: ha: اینشم بماند ک من برا همگی تعریف کردمو کلی خندیدیم ddn: خدا منو ببخشه
همه دنیا در حکم یه دوربین عکاسی است، لطفالبخند بزنید !!

قفل شده