مهندسی نرم افزار

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کارشناسی ارشد بپردازید

مدیر انجمن: rosa_127

قفل شده
zshaeri

مهندسی نرم افزار

پست توسط zshaeri » دوشنبه 4 مرداد 1389, 9:40 pm

من برای مهندسی نرم افزار میخام کتاب پرسمن سالخورده را بگیرم
نظرتون چیه؟؟؟
آیا این کتاب 2 جلده؟هر 2 جلد لازمه؟؟
ممنون میشم راهنماییم کنبد

آواتار کاربر
mehdijj
کاربر متوسط
کاربر متوسط

Re: مهندسی نرم افزار

پست توسط mehdijj » سه‌شنبه 5 مرداد 1389, 3:32 am

کتاب پرسمن یه کتاب خیلی خیلی حجیمی هست که دو جلد داره و خیلی هم گرون هست چاپ قدیمش 18 هزار تومن بده چاپ جدید فکر کنم به 38 هزار تومن هم رسیده باشه فکر کنم کتاب تست رو بگیری بهتر باشه البته کتاب پرسمن مرجع هست
شهید دکتر مصطفی چمران
دکتری فیزیک هسته ای گرایش گداخت هسته ای از بزرگترین و یکی از معتبر ترین دانشگاه های دنیا برکلی کالیفرنیای امریکا-شاگرد اول دانشگاه برکلی از بین تمامی نوابغ و مغزهای دنیا-استاد تمام دانشگاه برکلی-عضو سازمان فضایی ناسا-عضو موسسه بزرگ و معتبر T&T امریکا-یکی از بزرگترین دانشمندان فیزیک اتمی دنیا-مرد خاکی جبه های جنوب لبنان-معاون نخست وزیر-وزیر دفاع-نماینده مجلس-و سردار جبه های جنوب سردار دهلاویه

---------------------------------------------
مصطفی می‌گفت: «در دنیا آدم‌هایی هستند که به ظاهر زنده‌اند. نفس می‌کشند. راه می‌روند، حرف می‌زنند، زندگی می‌کنند، اما در حقیقت اسیر دنیا، برده زندگی و ذلیل حوادث هستند. اینان برای آن‌که نمیرند، آن‌قدر خود را کوچک می‌کنند که گویا مرده‌اند. اما انسان‌های آزاده، ممکن است کوتاه زندگی کنند، ولی تا آنجا که زنده هستند، به راستی زندگی می‌کنند و با اختیار خود نفس می‌کشند. محکوم اراده دیگری نیستند. دیگران تسلیم او هستند».

آواتار کاربر
EnR

Re: مهندسی نرم افزار

پست توسط EnR » چهارشنبه 6 مرداد 1389, 6:15 pm

کتاب پرسمن سالخورده که یک جلده قیمتشم 6000 تومنه من تازگی گرفتم

قفل شده