دفترچه پیام نور کاردانی رو کی میدن ؟

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی پیوسته بپردازید

مدیر انجمن: fatemi

قفل شده
آواتار کاربر
m0trix
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط m0trix » پنج‌شنبه 24 تیر 1389, 4:17 pm

کسی میدونه ثبت نام کاردانی پیام نور کی هست ؟

در ضمن هزینه هر ترم توی پیام نور چقدره ؟

نیا باران زمین جای قشنگی نیست !

من اهل زمینم خوب میدانم که گل در عقد زنبور است

و سوادی بلبل دارد و گل را هم دوست میدارد

آواتار کاربر
fatemi
مدیر انجمن
مدیر انجمن

Re: دفترچه پیام نور کاردانی رو کی میدن ؟

پست توسط fatemi » پنج‌شنبه 24 تیر 1389, 6:54 pm

اول اینکه پیام نور کاردانی نداره ،اگه منظورت فراگیر کارشناسی پیام نور سال 89 هست که ثبت نامش دی ماه 88 بود آزمون هم 30 اردیبهشت برگزار شد
دانشگاه پیام نور آزمون کاردانی به کارشناسی داره ، کارشناسی و کارشناسی ارشد
هزینه هم تو مایه های شبانه هست .

آواتار کاربر
S@eed
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: اصفهان

پست توسط S@eed » پنج‌شنبه 24 تیر 1389, 7:37 pm

fatemi نوشته شده:اول اینکه پیام نور کاردانی نداره ،اگه منظورت فراگیر کارشناسی پیام نور سال 89 هست که ثبت نامش دی ماه 88 بود آزمون هم 30 اردیبهشت برگزار شد
یعنی دانشگاه پیام نور ، مقطع کاردانی ثبت نام نمیکنه ؟! ger:

آواتار کاربر
masoud.t
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı
تماس:

پست توسط masoud.t » پنج‌شنبه 24 تیر 1389, 9:15 pm

S@eed نوشته شده:
fatemi نوشته شده:اول اینکه پیام نور کاردانی نداره ،اگه منظورت فراگیر کارشناسی پیام نور سال 89 هست که ثبت نامش دی ماه 88 بود آزمون هم 30 اردیبهشت برگزار شد
یعنی دانشگاه پیام نور ، مقطع کاردانی ثبت نام نمیکنه ؟! ger:
نـــــــــــــــــــه.تازه کسایی هم که کاردانی دارن و برن برای کارشناسی پیام نور دوباره باید واحد های کاردانی رو پاس کنند. khk:
الملك يبقي مع الكفر و لايبقي مع الظلم

گاهی ماهی واسه موندن باید از آب جدا شه...

------------------

آواتار کاربر
fatemi
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست توسط fatemi » جمعه 25 تیر 1389, 5:59 am

آقا مسعود گمونم اشتباه میکنید . چون دوست من کاردانی نرم افزار دانشگاه آزاد داشت بعد کنکور کاردانی به کارشناسی پیام نور داد و قبول شد . الانم داره لیسانس حقوق میگیره بدون اینکه دوباره واحدهای کاردانی رو پاس کنه .
آقا سعید بعضی موسسه ها هستن که به دیپلم های کاردانش و فنی و حرفه ای مدرک پیش دانشگاهی میدن که بتونن تو دانشگاه های پیام نور مهندسی بگیرن . توی شیراز خودمون که یه 20 تا از این موسسه ها هست . شما میتونید لیسانس فراگیر پیام نور خیلی از رشته ها رو ادامه تحصیل بدین فقط باید دوره پیش دانشگاهی بگذرونید که اونم مدت زمانش به موسسه ها ربط داره . مثلا اگه شما دیپلم متالوژی کاردانش داشته باشید میتونید مهندسی صنایع دانشگاه پیام نور رو بگیرید یعنی کارشناسی پیوسته . دانشگاه پیام نور تنها دانشگاه ایران هست که به دانش آموز های فنی و کاردانش
اجازه میده مستقیم لیسانس یا مهندسی هر رشته ای رو که دوست دارن بگیرن .

آواتار کاربر
S@eed
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط S@eed » جمعه 25 تیر 1389, 6:28 pm

fatemi نوشته شده:آقا مسعود گمونم اشتباه میکنید . چون دوست من کاردانی نرم افزار دانشگاه آزاد داشت بعد کنکور کاردانی به کارشناسی پیام نور داد و قبول شد . الانم داره لیسانس حقوق میگیره بدون اینکه دوباره واحدهای کاردانی رو پاس کنه .
آقا سعید بعضی موسسه ها هستن که به دیپلم های کاردانش و فنی و حرفه ای مدرک پیش دانشگاهی میدن که بتونن تو دانشگاه های پیام نور مهندسی بگیرن . توی شیراز خودمون که یه 20 تا از این موسسه ها هست . شما میتونید لیسانس فراگیر پیام نور خیلی از رشته ها رو ادامه تحصیل بدین فقط باید دوره پیش دانشگاهی بگذرونید که اونم مدت زمانش به موسسه ها ربط داره . مثلا اگه شما دیپلم متالوژی کاردانش داشته باشید میتونید مهندسی صنایع دانشگاه پیام نور رو بگیرید یعنی کارشناسی پیوسته . دانشگاه پیام نور تنها دانشگاه ایران هست که به دانش آموز های فنی و کاردانش
خیلی ممنون از توضیحاتتون.
قرار بود از امسال دیگه پیش دانشگاهی نخواد! قانونش اجرا نشد؟!
میدونید تاریخ توزیع دفترچه ها و ثبت نام بعدیش ، کی هست؟؟

آواتار کاربر
fatemi
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست توسط fatemi » جمعه 25 تیر 1389, 6:40 pm

خواهش میکنم .قابل نداشت . تا دفترچه ها نیاد هیچ چیز معلوم نیست . دفترچه ها دی ماه میاد .
اگه به سایت سازمان سنجش بری اخبار ثبت نام ها رو درج کرده .

آواتار کاربر
mehdijj
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط mehdijj » جمعه 25 تیر 1389, 9:38 pm

آقا مسعود گمونم اشتباه میکنید . چون دوست من کاردانی نرم افزار دانشگاه آزاد داشت بعد کنکور کاردانی به کارشناسی پیام نور داد و قبول شد . الانم داره لیسانس حقوق میگیره بدون اینکه دوباره واحدهای کاردانی رو پاس کنه .
1-حرف شما تا حدودی درسته کسایی که دیپلم دارن باید حتما پیش دانشگاهی داشته باشن
تا بتونن در فراگیر پیام نور شرکت کنن.کاردانی به کارشناسی هم داره که فقط رشته های معارف و چند تا رشته خاص هست ولی رشته های مهندسی و مهندسی کامپیوتر رو نداره
کسی که فوق دیپلم داشته باشه می تونه فراگیر شرکت کنه در صورت قبولی هم 20 واحد بیشتر تطبیق نمی خوره من خودم کاردانی پیوسته آموزشکده داشتم که در نهایت 20 واحد تطبیق خورد تازه با کلی شرط و شروط که باید رشته کاردانی با کارشناسی تطابق داشته باشه

2-کسی که دیپلم فنی حرفه ای یا کاردانش داره واسش بهتره که نره مهندسی کامپیوتر پیام نور من که کاردانی دارم توش موندم این قد حجم کتاب ها زیاد و سنگین هست و هر کدوم از کتاب ها کتاب های مرجع هستن که خوندن کتاب ها زمان زیادی ازتون میگیره و امتحان تستی و تشریحی که مثه کنکور برگذار میشه و همه جا سوالاتش یکسانه .دروس ریاضی که فوق العاده مشکل و سخت هست و اگه زرنگ باشی بتونی 6 یا 7 ساله مدرکتو بگیری.همین ریاضی 1 پیام نور اونایی که رشته ریاضی فیزیک بودن هم الان توش موندن و من کسی رو می شناسم که 6 بار ریاضی 1 رو گرفته ولی بازم پاس نکرده
نمی خوام نا امید تون کنم ولی اگه می خواید با دیپلم کارو دانش و فنی برید پیام نور باید خیلی خیلی زحمت بکشید اگه با فوق دیپلم برید کمی واستون راحت تره
بهر حال اگه خیلی خیلی زیاد درس بخونی می تونید همه درسا رو به راحتی پاس کنید موفق باشید
شهید دکتر مصطفی چمران
دکتری فیزیک هسته ای گرایش گداخت هسته ای از بزرگترین و یکی از معتبر ترین دانشگاه های دنیا برکلی کالیفرنیای امریکا-شاگرد اول دانشگاه برکلی از بین تمامی نوابغ و مغزهای دنیا-استاد تمام دانشگاه برکلی-عضو سازمان فضایی ناسا-عضو موسسه بزرگ و معتبر T&T امریکا-یکی از بزرگترین دانشمندان فیزیک اتمی دنیا-مرد خاکی جبه های جنوب لبنان-معاون نخست وزیر-وزیر دفاع-نماینده مجلس-و سردار جبه های جنوب سردار دهلاویه

---------------------------------------------
مصطفی می‌گفت: «در دنیا آدم‌هایی هستند که به ظاهر زنده‌اند. نفس می‌کشند. راه می‌روند، حرف می‌زنند، زندگی می‌کنند، اما در حقیقت اسیر دنیا، برده زندگی و ذلیل حوادث هستند. اینان برای آن‌که نمیرند، آن‌قدر خود را کوچک می‌کنند که گویا مرده‌اند. اما انسان‌های آزاده، ممکن است کوتاه زندگی کنند، ولی تا آنجا که زنده هستند، به راستی زندگی می‌کنند و با اختیار خود نفس می‌کشند. محکوم اراده دیگری نیستند. دیگران تسلیم او هستند».

آواتار کاربر
S@eed
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط S@eed » شنبه 26 تیر 1389, 4:46 pm

مرسی از توضیحات هر دوتون! :wink:
فعلاً که امکان پیش خوندن برام وجود نداره.
دنبال یه دانشگاهی میگردم که بی دردسر ثبت نامم کنه! :mrgreen:
خدا کنه این دانشگاه آزاد از دستم نپره..

قفل شده

بازگشت به “کنکور کاردانی پیوسته ( فنی و حرفه ای )”