يه راهنمايي مي خوام.

سوالات و ابهامات خودتون را در رابطه با خدمت سربازی در این بخش مطرح کنید

مدیر انجمن: مشاور سایت کارشناسی

قفل شده
157945

يه راهنمايي مي خوام.

پست توسط 157945 » سه‌شنبه 29 دی 1388, 9:35 am

با سلام .من متولد نيمه اول 69 هستم.پارسال كنكور دادم پاره وقت آزاد قبول شدم.من خودم را براي
اعزام معرفي كردم و تاريخ اعزامم افتاد سوم فروردين.رفتم تاريخ را تا سوم خرداد عقب انداختم ولي
با اين وضعيت يه ماه حساس قبل از كنكور را ازدست ميدم.سوال اول من اينه كه آيا مي تونم تاريخ را
عقب تر بندازم؟سوال بعدي اينكه الان دارن براي ترم بهمن ثبت نام مي كنن من اگه برم همون پاره وقتي كه پارسال قبول شدم را ثبت نام كنم و بعد كنكور بدم و يه جاي خوب قبول بشم مي تونم به جاي
جديد برم يا نه ؟لطفا هر چي به ذهنتون ميرسه بگبد چون خيلي به هم ريختم.با تشكر.

آواتار کاربر
پیر کاردانی
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: قطعه ای از بهشت

Re: يه راهنمايي مي خوام.

پست توسط پیر کاردانی » سه‌شنبه 29 دی 1388, 3:00 pm

157945 نوشته شده:با سلام .من متولد نيمه اول 69 هستم.پارسال كنكور دادم پاره وقت آزاد قبول شدم.من خودم را براي
اعزام معرفي كردم و تاريخ اعزامم افتاد سوم فروردين.رفتم تاريخ را تا سوم خرداد عقب انداختم ولي
با اين وضعيت يه ماه حساس قبل از كنكور را ازدست ميدم.سوال اول من اينه كه آيا مي تونم تاريخ را
عقب تر بندازم؟سوال بعدي اينكه الان دارن براي ترم بهمن ثبت نام مي كنن من اگه برم همون پاره وقتي كه پارسال قبول شدم را ثبت نام كنم و بعد كنكور بدم و يه جاي خوب قبول بشم مي تونم به جاي
جديد برم يا نه ؟لطفا هر چي به ذهنتون ميرسه بگبد چون خيلي به هم ريختم.با تشكر.
سلام
تا جایی که من می دونم فقط یک تاریخ رو تمدید می کنند.
اما بازم برو درخواست بده.
اما واسه انصراف.
اگر معافیت تحصیلی داده میشه.
طبق چیزایی که نظام وظیفه جدیدا گفت تا قبل از 4 ماه از انصرافی اگر در دانشگاه دیگه ای در همون مقطع ثبت نام کنی معافیتت تمدید میشه.
ولی من از معاون ناجا بود فکر کنم تو تلویزیون شنیدم.
این رو دقیق باید از نظام وظیفه بپرسی.

یا علی
تلاش نکن تا شکست نخوری

تا تلاشی دیگر
یا علی

قفل شده