تكميل ظرفيت سراسري 87

آرشیو نتایج سالهای قبل کنکور را از اینجا ببینید به همراه کارنامه های سالهای قبل
قفل شده
jojo_link

Re: تكميل ظرفيت سراسري 87

پست توسط jojo_link » شنبه 25 آبان 1387, 11:40 pm

سلام و خسته نباشيد به همه دوستاني كه زحمت مي كشن و وقت ميزارن تا جواب سوالا و مشكلات ما رو بدن ممنون.
مي خواستم اگه كسي ميدونه كه تو مرحله اول دانشگاه سراسري گرمسار تا چه رتبه اي رو پذيرش كرده؟؟ و اينكه رتبه آخرين فرد قبولي چند بوده و سوم اينكه به نظر شما دوستان بزرگوار تو تكميل ظرفيت تا چه رتبه اي رو پذيرش مي كنه اگه جواب بدين بازم ممنون ميشم.
با تشكر از همه دوستان.
بازم سلام
دوستان خواهشن كمك كنيد و جواب سوال منو بدين چون اونطوري تا جوابا بياد من 1000 بار مردم و زنده شدم اونم تو اين شرايط خيلي درهم برهم من لطفا جواب بدين.

لطفا جواب بدين.
آخرین ویرایش توسط jojo_link در شنبه 25 آبان 1387, 11:46 pm، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.

jojo_link

پست توسط jojo_link » شنبه 25 آبان 1387, 11:43 pm

[quote="kanan"][quote="jojo_link"]سلام و خسته نباشيد به همه دوستاني كه زحمت مي كشن و وقت ميزارن تا جواب سوالا و مشكلات ما رو بدن ممنون.
مي خواستم اگه كسي ميدونه كه تو مرحله اول دانشگاه سراسري گرمسار تا چه رتبه اي رو پذيرش كرده؟؟ و اينكه رتبه آخرين فرد قبولي چند بوده و سوم اينكه به نظر شما دوستان بزرگوار تو تكميل ظرفيت تا چه رتبه اي رو پذيرش مي كنه اگه جواب بدين بازم ممنون ميشم.
با تشكر از همه دوستان.[/quote]
با سلام
دوست عزيز يه نگاه به لينك زير بنداز:
viewtopic.php?f=20&t=5362&start=0
يه نفر از گرمسار قبول شده با رتبه 1671 ديگه بقيشو نميدونم
تا اونجا كه معلوم 9200 قبول شده ديگه بالاتر از اون معلوم نميدونم
تا جايي كه فكر كنم مثلا 10000 تو زاهدان 80% قبول
اصلا نميشه گفت تا چه رتبه اي پذيرش ميكنند ببين يه مثال ميزنم ولي نخند تكميل ظرفيت مثل هندوانه هستش تا چاقو نزني معلوم نيست توش چيه
تكميل ظرفيت مثل اينه يه دفعه 20000 ميبيني قبول شده اصلا نميشه 100% گفت تا چه رتبه اي قبول ميشن[/quote]

سلام
ممنون دوست عزيز از راهنمايي تون ولي من منظورتونو از اين 9200 نگرفتم لطفا توضيح بيشتري بدين اگه ممكنه بازم از جوابتون ممنون.

ana

پست توسط ana » یک‌شنبه 26 آبان 1387, 12:04 am

سلام

من رتبم شده 9434 یکی بگه کجا رو بزنم که حتما قبول بشم

ممنون میشم جوابمو بدین

راستی میتونم هم کامپیوتر بزنم هم یه رشته دیگه مثلا علوم انتظامی؟

تو رو خدا جوابمو بدین

آواتار کاربر
Milo
کاربر خوب
کاربر خوب
محل اقامت: ایران
تماس:

پست توسط Milo » یک‌شنبه 26 آبان 1387, 12:09 am

[quote="ana"]سلام

من رتبم شده 9434 یکی بگه کجا رو بزنم که حتما قبول بشم

ممنون میشم جوابمو بدین

راستی میتونم هم کامپیوتر بزنم هم یه رشته دیگه مثلا علوم انتظامی؟

تو رو خدا جوابمو بدین[/quote]

دوست جان ها ، جون ئه من :D اینهمه توروخدا توروخدا نگید !
شما هر کجایی رو حس می کنید بیشتر دوست دارید همونجا رو بزنید ! اگر قبول شدید که فبها وگرنه که بازم خدا بزرگه تلاش کنید برای ساله دیگه .

اما شما دوست جان : رتبه ی شما خوبه . مطمئن باشید که قبولید . به قول دوست جان کنعان اصلا توی تکمیل ظرفیت هیچ چیزش مشخص نیستش . یهو می بینید فلان کس با رتبه ی 20 هزار هم قبول شدش !

در مورد دو رشته انتخاب کردن هم باید بگم نه ريال اصلا ئه اصلا به هیچ عنوان نمی تونید این کارو بکنید !
فقط و فقط کامپیوتر ، نرم افزار و سخت افزار ...
دیگه هیچ رشته دیگه ای رو مجاز نیستید که انتخاب کنید .

آواتار کاربر
kanan
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: تبريز شهر اولين ها

پست توسط kanan » یک‌شنبه 26 آبان 1387, 12:12 am

با سلام
دوست عزيز شما پرسيدين كه آخرين نفر كه قبول شده رتبش چند بود؟
آخرين فردي كه قبول شده تا جايي كه من ميدونم 9200 اونم تو زاهدان ممكنه رتبه هاي بيشتر از 9200 هم قبول شده باشن ولي من خبر ندارم
دوست عزيز enigma حالا يادم افتاد و دوباره نگاه كردم ممكنه اصلا خسارت ندين چون نوشته هر كسي قبلا قبول شده و دوباره تو تكميل ظرفيت قبول ميشه قبولي قبلي آنها باطل و با آنها به عنوان دانشجو انتقالي رفتار ميشود ممكنه اصلا خسارت نگيرن
دوستاني كه ميخوان آزاد بدن يه دفعه فقط فكر و ذهنتون معطوف تكميل ميكنيد و از آزاد هم ميمونيد حتما به درسهاي دانشگاه آزاد نگاه كنيد تا اگر تو تكميل ظرفيت قبول نشدين كه انشاالله همتون قبول ميشين تو دانشگاه آزاد لااقل قبول بشين

آواتار کاربر
enigma

پست توسط enigma » یک‌شنبه 26 آبان 1387, 11:30 am

ممنون kanan عزیز
من که پاک گیج شدم
فکر میکنم منظورش تو تذکر دوم از کسانی که قبلا پذیرفته شدند یعنی سال های 86 و 85 اینهاست چونکه در تذکر اول میگه پذیرفته شدگان 87 یعنی همین امسال قبولی قبلیشون کان لم یکن میشه

پس فکر میکنم نتونیم انتقالی بگیریم اما معلوم هم نیست باید بشینیم ببینیم اولا قبول می شیم ثانیا وضعیت چه جوریه انصراف یا انتقالی
خدا از دهنت بشنوه انتقالی باشه وگرنه کار خیلی سخت میشه

راستی در مورد اینکه بچه ها می پرسند تا چه رتبه ای قبول میشه یا ایا من با این رتبه مثلا 20000 هزار می تونم قبول بشم یا نه

فقط میتونم بگم که هر جایی رو که علاقه دارین بزنید و اصلا به رتبه قبولی اخرین فرد قبول شده در مرحله قبل یا سال های قبل نگاه نکنید

سیستم تکمیل ظرفبت اصلا نه به بومی بودن کار داره نه به رتبه شما فقط به صورت نردبانی بچه ها رو طبق رتبه می چینه و یکی یکی جاهای خالی رو بهشون اختصاص میده

مثلا اگه دانشگاه الف 30 تا خالی داشته باشه این 30 نفر رو با هر رتبه ای پر میکنه و اگه شما شانس داشته باشید با هر رتبه ای اگه 30 نفر که رتبشون بهتر از شما بوده اون 30 تا جارو انتخاب نکنند و مثلا 28 نفر انتخاب کنند و سیستم برسه به نام شما همون یک جای خالی هم برای شما اختصاص میده

پس نه به رتبتون توجه کنید نه به رتبه اخرین فرد قبولی یا سطح دانشگاه و این حرفا فقط به خدا توکل کنید که هر چی خیره براتون پیش بیاد فقط طبق علاقه انتخاب کنید

در یک کلمه تکمیل ظرفیت یعنی شانس

آواتار کاربر
enigma

پست توسط enigma » یک‌شنبه 26 آبان 1387, 2:24 pm

دوستان عزیزم خیلی خیلی توجه کنند
به خصوص کسایی که ترم اول ثبت نام کردند !!!

چند ساعته دارم تو نت سرچ میکنم آخر تونستم بخشنامه و آیین نامه های مربوط رو بدست بیارم و از همه جالبتر چیزی که خودم دنبالش بود این قسمتش بود

بخشنامه

بازگشت به نامه شماره 417/80/م آ مورخ 27/1/80 و پيرو بخشنامه شماره 2454/12/24 مورخ 27/6/78 به استحضار مي رساند، در صورتي كه سازمان سنجش آموزش كشور قبولي دانشجوي ثبت نام شده در آن موسسه را در جريان تكميل ظرفيت منتفي اعلام نمايد مشمول بند 3 بخشنامه شماره 2454/12/24 مورخ 27/6/78 مي گردد و موسسه موظف به بازپرداخت شهريه ثابت و متغير آن نيمسال تحصيلي به دانشجو و ارسال مدارك به موسسه مقصد مي باشد، اما اگر زمان اعلام سازمان سنجش به گونه اي باشد كه دانشجو در امتحانات پايان ترم شركت نموده باشد، موسسه موظف به ارسال ريزنمرات و مدارك دانشجو به موسسه مقصد مي باشد و شهريه هاي ثابت و متغير اخذ شده بابت نيمسالي كه دانشجو در موسسه مشغول تحصيل بوده است مسترد نخواهد شد. به هر حال اخذ هزينه انتقال از اينگونه دانشجويان مطابق بند 5 بخشنامه فوق الذكر مجاز نمي باشد.

منبع : http://www.mit.ac.ir/AiynamehAmoozeshi.aspx

پس حواستون باشه سرتون کلاه نگذارند کسایی که ثبت نام کردند و تکمیل ظرفیت قبول می شن نه تنها نمی تونند جلوی شما رو بگیرند لبکه موظف هستند حتی پولی رو که گرداخت کردین بر گردونند مگر اینکه ترم رو کامل گذرونده باشین و واحد ها رو تطبیق میدین

پول دیگه حق ندارند ازتون بگیرند

بی جهت نیست که میگویند Google is God

jojo_link

پست توسط jojo_link » یک‌شنبه 26 آبان 1387, 5:34 pm

[quote="kanan"]با سلام
دوست عزيز شما پرسيدين كه آخرين نفر كه قبول شده رتبش چند بود؟
آخرين فردي كه قبول شده تا جايي كه من ميدونم 9200 اونم تو زاهدان ممكنه رتبه هاي بيشتر از 9200 هم قبول شده باشن ولي من خبر ندارم
دوست عزيز enigma حالا يادم افتاد و دوباره نگاه كردم ممكنه اصلا خسارت ندين چون نوشته هر كسي قبلا قبول شده و دوباره تو تكميل ظرفيت قبول ميشه قبولي قبلي آنها باطل و با آنها به عنوان دانشجو انتقالي رفتار ميشود ممكنه اصلا خسارت نگيرن
دوستاني كه ميخوان آزاد بدن يه دفعه فقط فكر و ذهنتون معطوف تكميل ميكنيد و از آزاد هم ميمونيد حتما به درسهاي دانشگاه آزاد نگاه كنيد تا اگر تو تكميل ظرفيت قبول نشدين كه انشاالله همتون قبول ميشين تو دانشگاه آزاد لااقل قبول بشين[/quote]

سلام
خوب دوست عزيز پس من منظورمو درست نگفتم چون منظور من از آخرين فرد قبولي تو خوده دانشگاه گرمسار بود يعني رتبه اون آخرين فردي كه قبول كردن چند بوده و الان ممكنه تا چه رتبه اي رو بگيرن چون تو تكميل ظرفيت معمولا يكم از دفعه اول بيشتره مثلا اگر آخرين فرد قبولي تو گرمسار رتبه اش شده باشه 2500 الان واسه تكميل ظرفيت ممكنه تا 3500 بگيره البته اين نظر منه كه اميدورام درست باشه اگه شما نظر ديگه اي دارين لطفا بگيد بازم ممنون به خاطره راهنمايي تون دوست عزيز.

miladnasa2004
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط miladnasa2004 » یک‌شنبه 26 آبان 1387, 5:56 pm

((در مورد دو رشته انتخاب کردن هم باید بگم نه ريال اصلا ئه اصلا به هیچ عنوان نمی تونید این کارو بکنید !
فقط و فقط کامپیوتر ، نرم افزار و سخت افزار ...
دیگه هیچ رشته دیگه ای رو مجاز نیستید که انتخاب کنید .))

milo جان 100% این حرفتو تایید می کنی ؟
یعنی کسی که نرم افزار خوده می تونه سخت افزار رو هم بزنه و یا در هم بزنه این دو گرایشو ؟
تو انتخاب رشته اولیه که این طور بود یادمه ولی تو تکمیل ظرفیت رو شک دارم شما مطمنی این گونه است ؟

راستی نگفتین با 18000 کجا شانس قبولیش بیشتره ؟

آواتار کاربر
Milo
کاربر خوب
کاربر خوب
محل اقامت: ایران
تماس:

پست توسط Milo » یک‌شنبه 26 آبان 1387, 8:12 pm

[quote="miladnasa2004"]
milo جان 100% این حرفتو تایید می کنی ؟
یعنی کسی که نرم افزار خوده می تونه سخت افزار رو هم بزنه و یا در هم بزنه این دو گرایشو ؟
تو انتخاب رشته اولیه که این طور بود یادمه ولی تو تکمیل ظرفیت رو شک دارم شما مطمنی این گونه است ؟

راستی نگفتین با 18000 کجا شانس قبولیش بیشتره ؟[/quote]

:D
بله شما در هم بزن ( مگه سبزی فروشیه ؟ ) حالا یه اصطلاحه قشنگتر هم میشد بگید :D
والا نمی دونم ، من خودم رتبم شده 13 هزار فقط هم مشهد رو میخوام پس فقط مشهد رو میزنم . توکل به خدا ...
فقط میشه گفت توکل به خدا ;)

آواتار کاربر
دومان

پست توسط دومان » دوشنبه 27 آبان 1387, 12:57 am

سلام
دوست عزیز کنعان
من سال 84 از ترم بهمن وارد دانشگاه سراج شدم که به خاطر کم بودن ورودی ما،مجبور شدیم بعضی واحد ها رو از دانشوران یا نبی اکرم بگیریم
به هر حال من نگفتم نبی اکرم موسسه ی بدی هست ولی چون دوستان زیادی اونجا دارم،خیلی راضی نیستن،مخصوصاً از بعضی اساتید اونجا!!
در جواب جنابعالی که فرمودید،((چرا قائم شهر رو انتخاب کردید ولی نرفتید!؟))
باید عرض کنم،اولا من در زمان انتخاب شهر ،اصلاً شناختی نسبت به این موسسه نداشتم(حتی یه سایت هم نداره این موسسه!!)،و اون رو تو انتخاب 33 نوشته بودم،از شانسم همون در اومدم!!
ثانیاً این موسسه خوشبختانه برای تکمیل ظرفیت،اعلام کمبود کرده،و دیگه شما نمی تونید این اتهام رو به من بزنید که جای یه نفر رو، گرفتم و نرفتم!!

در پایان از دوستان یه سوال داشتم:
فارغ التحصیلان کاردانی،(پسر) آیا دفترچه ی آماده به خدمت رو فرستاده اند یا نه؟
یعنی در اون فرصت 6 ماهه میشه بدون فرستادن دفترچه ی آماده به خدمت ،در دانشگاهی ثبت نام کرد؟؟ یا باید حتما بفرستیم؟

ممنوم میشم اگه جواب بدین
یاشاسین

آواتار کاربر
kanan
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: تبريز شهر اولين ها

پست توسط kanan » دوشنبه 27 آبان 1387, 1:18 am

با سلام
اوه اوه همون اولش رفتي سراج تو خيابان بهار اون موقع كه واقعا اوضاش بد
در مورد نبي اكرم اونو منم شنيدم استاداش بد نيست خوب هم نيست ولي پدرم آدمو درميارن ولي از بقيه لحاظ نسبت به بقيه موسسات خوبه
دومان همشهري شما كه قبول شدين و با بقيه دوستان هم هستم اونايي كه قبول شدن حتي نرفتن براي ثبت نام تو اين دو تا تاپيك كارنامه شون بزارن تا براي بقيه دوستان كه سالهاي بعد ميخوان كنكور بدن كمكي باشه ممنون
viewtopic.php?f=2&t=5237&start=0

viewtopic.php?f=2&t=5574

[quote="دومان"]ثانیاً این موسسه خوشبختانه برای تکمیل ظرفیت،اعلام کمبود کرده،و دیگه شما نمی تونید این اتهام رو به من بزنید که جای یه نفر رو، گرفتم و نرفتم!![/quote]
اينو شانس آوردي كه كلا امسال تكميل ظرفيت دادن والا بازم...(شوخي كردم اينم مشكل اين قسمت شكلك نيست)
در مورد اون سوال آخر اوخ اوخ اصلا ريسك نكن برو بپرس من با اين مشكل مواجه شدم غيبت خوردم (البته من دفترچه رو دير فرستادم براي پاك كردن اون 3 ماه پدرم در اومد)حتما برو از نظام وظيفه بپرس اگه هم آدرسشو نميدوني اينه آخر اماميه همون راه كه به دانشگاه پيام نور ميره پشت پارك مشروطه اونجا طبقه بالا برو درست وقتي از پله ها بالا رفتي روبرو اتاق 5 سرهنگ عباسي از اون بپرس اون راهنماييت ميكنه

hsajj

پست توسط hsajj » دوشنبه 27 آبان 1387, 9:38 am

سلام
من میخوام توی تکمیل ظرفیت موسسه غیر انتفاعی علوم و فن آوری سپاهان رو انتخاب کنم
هر کسی که اطلاعاتی راجع به این موسسه داره لطف کنه و بگه
خیلی ممنون
راستی کسی سرفصل کامل دروس دوره کارشناسی نا پیوسته رو نداره ؟؟؟

miladnasa2004
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط miladnasa2004 » دوشنبه 27 آبان 1387, 9:59 am

((راستی کسی سرفصل کامل دروس دوره کارشناسی نا پیوسته رو نداره ؟؟؟))

اگه منظورت کل واحداس اینه نمی دونم به دردت می خوره یا نه!!

یعنی هر چه هست و نیست همینه
چارت درسي كارشناسي ناپیوسته كامپيوتر(نرم افزار)

ترتيب اين چارت بر اساس دروسي است كه يك دانشجوي مقطع كارشناسي ناپیوسته كامپيوتر مي‌تواند در يك ترم آنها را اخذ نمايد. دقت داشته باشيد كه با رعايت كردن پيش‌نيازها و هم‌نياز‌ها مي‌توانيد دروس مورد نظر خودتان را، مشروط بر ارائه شدن آن درس توسط دانشگاه، انتخاب واحد نماييد. مي‌توانيد چارت درسي خود را از لينك زير دانلود نماييد:

چارت درسي مقطع كارشناسي ناپیوسته كامپيوتر
http://doroosecomputer.86ir.com/shafti/ ... si-new.pdf

این هم درباره علوم و فنون سپاهان این طور که بچه های همین فاروم معرفی کردند
viewtopic.php?f=28&t=5265

((در جواب جنابعالی که فرمودید،((چرا قائم شهر رو انتخاب کردید ولی نرفتید!؟))

دومان جان حالا که تو رفتی قائم شهر میشه بیشتر معرفی کنی تا ما هم بیشتر درباره این موسسه بدونیم ؟
(منظورت موسسه غیرانتفاعی صنعتی قائم- قائم شهر هست یا موسسه دیگه ای در اونجا اگه اطلاعاتی داری درباره این موسسه بزار چون واقعا من دونبالش گشتم نبود هیچی!!)

p_elham

پست توسط p_elham » دوشنبه 27 آبان 1387, 1:04 pm

سلام دوستان
خواهش مي كنم بيشتر توضيح بدين من گيج شدم.
سازمان سنجش خودش ليست كسايي كه مي تونن توي تكميل ظرفيت شركت كنن رو مي ده يا ما بايد خودمونكار يبكنيم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

قفل شده