دانشکده دولتی قوچان

مدیر انجمن: مهيار

nanimehr
کاربر فعال
کاربر فعال
محل اقامت: کویر
تماس:

دانشکده دولتی قوچان

پست توسط nanimehr » سه‌شنبه 29 مرداد 1387, 11:03 am

دوستان عزیز با توجه به اینکه این دانشکده تازه برا نرم افزار تو مقطع ما داره جمعا 80 دانشجو پذیرش میکنه اگه کسی از دوستان اطلاعات یا حتی نظری راجع به این دانشکده داره خواهشمندم دریغ نکنید.
با تشکر از شما دوستان عزیز bil:
----------------------------------------------------------------------------
در دنیایی که همه به دنبال چشمان زیبا هستند، تو به دنبال نگاه زیبا باش. دکتر علی شریعتی
میگن با یک گل بهار نمیشه ، اما ما یه گل داریم که با اومدنش تموم دنیا بهار میشه؛ جهت تعجیل در فرج آقا امام زمان صلوات.

آواتار کاربر
مهيار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
محل اقامت: هورا
تماس:

Re: دانشکده دولتی قوچان

پست توسط مهيار » سه‌شنبه 29 مرداد 1387, 11:52 am

دوستان اين دانشگاه سال اوله كه داره مهندسي كامپيوتر ميگيره . سايت دانشگاه هم هيچي در مورد اين دانشگاه نداره http://www.quchan-tech.ac.ir

به نظر من سال اول هيچي نميشه در مورد اين دانشگاه گفت هر كس هم سال اول بره اين دانشگاه (البته به نظر من) ميشه مثه موش آزمايشگاهي . والله من بار اول اسم اين دانشگاه رو ميشنوم .
به هر حال خوشحال ميشم اگه كسي اطلاعاتي داره ما رو هم در جريان بذاره .
پيش از سحر تاريك است،اما تا كنون نشده که آفتاب طلوع نکند... به سحر اعتماد کنيد.

شکست وجود ندارد مگر در ذهن سازنده‌اش!
-------------------------------------------------------------------
بوي جوي موليان آيد همي
ياد يار مهربان آيد همي

ديگه آموي و درشتي هاي او
زير پايم پرنيان آيد همي
--------------------------------------------------------------------------
به سلامتي بچه هاي قديم که با ذغال واسه خودشون سيبيل ميذاشتن تا شبيه باباهاشون بشن نه بچه هاي الان که ابروهاشونو بر ميدارن تا شبيه مادراشون بشن

آواتار کاربر
rahimfrd
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: مرودشت
تماس:

پست توسط rahimfrd » چهارشنبه 30 مرداد 1387, 2:06 pm

1-تو دور اول سفر های ریاست جمهوری تاسیس شده (سال 1385)
2-از زیر مجموعه های دانشگاه فردوسی مشهده و احتمالآ استاداشم از اونجان
3-جای پیشرفت داره چون خود قوچان بنیه علمی قویی داره
4-قراره تبدیل به دانشگاه صنعتی بشه
5-و رشته های مهندسی شیمی ، مهندسی کامپیوتر ، کاردانی و کارشناسی ناپیوسته کامپیوتر و مخابرات و جدیدآ مهندسی عمران رو پذیرش داره

بدو بدو الان الان ظرفیت پر میشه go:
به سراغ من اگر میایید پشت هیچستانم

آواتار کاربر
مهيار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
تماس:

پست توسط مهيار » چهارشنبه 30 مرداد 1387, 5:55 pm

اينو من شنيدم كه اساتيدش از دانشگاه آزاد قوچان هستند .
-قراره تبدیل به دانشگاه صنعتی بشه
ger:

اينو مطمئني؟ اما بعيد ميدونم ميدوني دانشگاه اگه بخواد صنعتي بشه چه امكانات و مزايايي ميخواد كه بايد داشته باشه و از نظر قدمت و موفقيتهاي علمي و تحصيلي بايد تويه چه سطحي باشه .
به نظر من اين فقط در حد يه شايعه است . دانشگاهي كه هنوز يه سايت درست و حسابي نداره چطوري ميتونه صنعتي بشه ؟ خيلي بعيد به نظر ميرسه .

بوي جوي موليان آيد همي
ياد يار مهربان آيد همي

ديگه آموي و درشتي هاي او
زير پايم پرنيان آيد همي
به سلامتي بچه هاي قديم که با ذغال واسه خودشون سيبيل ميذاشتن تا شبيه باباهاشون بشن نه بچه هاي الان که ابروهاشونو بر ميدارن تا شبيه مادراشون بشن

nanimehr
کاربر فعال
کاربر فعال
تماس:

پست توسط nanimehr » پنج‌شنبه 31 مرداد 1387, 6:21 am

rahimfrd عزیز ازت به خاطر این اطلاعات مفید تشکر میکنم.

مهیار عزیز به نظر من باید کمی بیشتر رو این قضیه فکر کنیم و نسبت به این دانشگاه بدبین نباشیم و تحقیقات بیشتری راجع به صحت این قضیه انجام دهیم. bil:
در دنیایی که همه به دنبال چشمان زیبا هستند، تو به دنبال نگاه زیبا باش. دکتر علی شریعتی
میگن با یک گل بهار نمیشه ، اما ما یه گل داریم که با اومدنش تموم دنیا بهار میشه؛ جهت تعجیل در فرج آقا امام زمان صلوات.

bbk_agp
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط bbk_agp » پنج‌شنبه 31 مرداد 1387, 12:19 pm

اینارو میگم که مد نظر داشته باشین، و گرنه من هیچ اطلاعی از دانشگاه قوچان ندارم...

شهرش که یه شهر بین راهی است (بین مشهد و بجنورد) و احتمالا شهره کوچکی خواهد بود...
rahimfrd نوشته شده:12از زیر مجموعه های دانشگاه فردوسی مشهده و احتمالآ استاداشم از اونجان
:
ما هم فکر می کردیم که چون بناب از زیر مجموعه های دانشگاه تبریز است، احتمالااستاداش از اونجا بیاین که صد البته اینطور نیست.

rahimfrd نوشته شده:13جای پیشرفت داره چون خود قوچان بنیه علمی قویی داره
:
جای پیشرفت حتما خواهد داشت، ولی حرف اینجاست که تا کی ممکنه یه دانشگاه پیشرفته بشه... 3 سال دیگه؟ 15 سال دیگه؟؟؟؟ شایدم 30 سال دیگه...

rahimfrd نوشته شده:1-4قراره تبدیل به دانشگاه صنعتی بشه
:
بزک نمیر بهار میاد، خربزه با خیار میاد...

به نظر من تو نقشه پیداش کنین، وضعیت آب و هواییش رو در نظر بگیرین... شهرشو بپرسین که کوچیک یا بزرگ... اینا همش بعدا مشکل میشه...

go: go: go: go: go: اول فکر کن بعدا بدو... چون ممکنه با همون سرعت سرت به سنگ بخوره
تصویرThe Longest Journey Begins with the First Stepتصویر
تصویر

آواتار کاربر
مهيار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
تماس:

پست توسط مهيار » پنج‌شنبه 31 مرداد 1387, 12:59 pm

bbk_agp نوشته شده:اینارو میگم که مد نظر داشته باشین، و گرنه من هیچ اطلاعی از دانشگاه قوچان ندارم...

شهرش که یه شهر بین راهی است (بین مشهد و بجنورد) و احتمالا شهره کوچکی خواهد بود...
rahimfrd نوشته شده:12از زیر مجموعه های دانشگاه فردوسی مشهده و احتمالآ استاداشم از اونجان
:
ما هم فکر می کردیم که چون بناب از زیر مجموعه های دانشگاه تبریز است، احتمالااستاداش از اونجا بیاین که صد البته اینطور نیست.

rahimfrd نوشته شده:13جای پیشرفت داره چون خود قوچان بنیه علمی قویی داره
:
جای پیشرفت حتما خواهد داشت، ولی حرف اینجاست که تا کی ممکنه یه دانشگاه پیشرفته بشه... 3 سال دیگه؟ 15 سال دیگه؟؟؟؟ شایدم 30 سال دیگه...

rahimfrd نوشته شده:1-4قراره تبدیل به دانشگاه صنعتی بشه
:
بزک نمیر بهار میاد، خربزه با خیار میاد...

به نظر من تو نقشه پیداش کنین، وضعیت آب و هواییش رو در نظر بگیرین... شهرشو بپرسین که کوچیک یا بزرگ... اینا همش بعدا مشکل میشه...

go: go: go: go: go: اول فکر کن بعدا بدو... چون ممکنه با همون سرعت سرت به سنگ بخوره
كاملا با نظر شما موافقم . در مورد شهر قوچان هم بگم تقريبا شهر كوچيكيه در فاصله 2 ساعتي شهر مشهد (حدود 195 كيلومتر) آب و هواش تقريبا كوهستانيه مثل شهرهاي شمالي خراسان تابستون خنك و زمستون سرد تقريبا شهر محروميه . دانشگاه آزادش خيلي معروف و با كلاسه . اما امسال بار اولي بود كه در مورد دانشگاه دولتيش چيزي ميشنيدم . به هر حال قبل از انتخاب حتما با اين دانشگاه تماس بگيريد و اطلاعات كسب كنيد چون سايت درستو حسابي نداره به ويژه بچه هاي شهر ستاني .

بوي جوي موليان آيد همي
ياد يار مهربان آيد همي

ديگه آموي و درشتي هاي او
زير پايم پرنيان آيد همي

آواتار کاربر
rahimfrd
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط rahimfrd » پنج‌شنبه 31 مرداد 1387, 9:47 pm

مهيار نوشته شده:
اينو من شنيدم كه اساتيدش از دانشگاه آزاد قوچان هستند .
-قراره تبدیل به دانشگاه صنعتی بشه
ger:

اينو مطمئني؟ اما بعيد ميدونم ميدوني دانشگاه اگه بخواد صنعتي بشه چه امكانات و مزايايي ميخواد كه بايد داشته باشه و از نظر قدمت و موفقيتهاي علمي و تحصيلي بايد تويه چه سطحي باشه .
به نظر من اين فقط در حد يه شايعه است . دانشگاهي كه هنوز يه سايت درست و حسابي نداره چطوري ميتونه صنعتي بشه ؟ خيلي بعيد به نظر ميرسه .
واقعیتش رو بخوای من حرفی رو بی دلیل نمیزنم و اهل شایعه هم نیستم
اینم منبع
http://www.iribnews.ir/MainContent.aspx?news_num=148727
http://rasekhoon.net/News/show-2466.aspx

nanimehr
کاربر فعال
کاربر فعال
تماس:

پست توسط nanimehr » پنج‌شنبه 31 مرداد 1387, 10:08 pm

حالا یکی از دوستان یه زحمتی میکشه یه اطلاعاتی جمع آوری میکنه دیگه بی مهری نکنیم. khk:

bbk_agp
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط bbk_agp » پنج‌شنبه 31 مرداد 1387, 11:16 pm

nanimehr نوشته شده:حالا یکی از دوستان یه زحمتی میکشه یه اطلاعاتی جمع آوری میکنه دیگه بی مهری نکنیم. khk:
نمی دونم... شاید لحن نوشتم تند بوده یا فکر کردین دارم مسخره می کنم... اصلا اینطور نیست... فقط خواستم چندتا چیز رو یادآوری کنم...

rahimfrd عزیز خیلی ممنون به خاطر اطلاعات... اگه ناراحت شدین عذر می خوام...

یه نکته رو هم در نظر بگیرین... دانشگاه آزاد بناب هم خیلی خیلی بزرگه... ولی این دلیل نمیشه که دانشگاه دولتیش هم بزرگ و باحال باشه...
تصویرThe Longest Journey Begins with the First Stepتصویر
تصویر

nanimehr
کاربر فعال
کاربر فعال
تماس:

پست توسط nanimehr » جمعه 1 شهریور 1387, 9:22 am

یه نکته رو هم در نظر بگیرین... دانشگاه آزاد بناب هم خیلی خیلی بزرگه... ولی این دلیل نمیشه که دانشگاه دولتیش هم بزرگ و باحال باشه...

خوب نمیشه اینجا رو هم با بناب مقایسه کرد، یکی از دوستان بنده بناب درس خونده و بهم تا حدودی شرایط اونجا را گفته. :wink:

آواتار کاربر
rahimfrd
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط rahimfrd » یک‌شنبه 3 شهریور 1387, 1:09 pm

bbk_agp نوشته شده:
nanimehr نوشته شده:حالا یکی از دوستان یه زحمتی میکشه یه اطلاعاتی جمع آوری میکنه دیگه بی مهری نکنیم. khk:

نه قربانت بشم این حرفا چیه ، خوب حق داری حرفی رو بدون دلیل قبول کنی اصلآ اشتباه از من بود که همون اول منابع رو نذاشتم

آواتار کاربر
مهيار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
تماس:

پست توسط مهيار » یک‌شنبه 3 شهریور 1387, 2:36 pm

rahimfrd عزيز ممنون به خاطر اطلاعات اما مطلبي كه به من اثبات شده اينه كه نبايد به حرف مسئوليني كه زيربط مسئله اي نيستند اعتماد كرد . آقاي استاندار يه حرفي زده ميدوني بايد يه دانشگاه چه مراحلي رو طي كنه تا بشه صنعتي . شايد اينجا جاش نباشه كه بگم اما اگر قرار بود كه به حرف كاري درست بشه قطار شهري مشهد كه تويه اولويت تمامي طرحهاي عمراني استانه 12 ساله كه هي ميگن امسال افتتاح ميشه اما هنوز نشده همين پروژه بيمارستان 125 تخت خوابي كه تويه خبر مربوط به دانشگاه اومده كه 95 % پيشرفت داشته من بنا شو از نزديك ديدم نه امسال بلكه از همون اوائلي كه كار ساختش شروع شده بود امسال كه گذري اين بنا روديدم نسبت به 2 سال گذشته 25 % پيشرفت رو به زور داشته . در هر حال مقصود من از اين حرفها اينه كه نميشه به حرف كسي كه ميگه در آينده نزديك فلان ميكنم اعتماد كرد اصلا يه نفر نيست كه بگه شايد 10 % كار با شما باشه نميدونم فلان وزارتخونه بايد تائيد كنه بره چند تا شورا روش نظر بدن ميدونيد اين روند چند سال طول ميكشه ؟ به هر حال ميتونيد وارد سايت دانشگاه صنعتي شريف بشيد و مراحلي رو كه طي كرده تا صنعتي شده رو ببينيد . اصلا قصد ندارم كه نظر كسي رو تغيير بدم فقط من ميگم با چشم باز و مشاوره انتخاب كنيد . من خودم اين شهرو جزء انتخابهام قرار ندادم با اين كه 1 ساعت ونيم با من فاصله داره.

بوي جوي موليان آيد همي
ياد يار مهربان آيد همي

ديگه آموي و درشتي هاي او
زير پايم پرنيان آيد همي

nanimehr
کاربر فعال
کاربر فعال
تماس:

پست توسط nanimehr » چهارشنبه 27 شهریور 1387, 8:04 pm

خوب نتیجه ها اومد و دیدیم که همون دانشگاه بیرجند سطحش از اینجا بیشتره، اینجا رو میشه بعد از باهنر شیراز و بناب در نظر گرفت چون با 600 و 700(اون طور که تو همین سایت دیدیم) و شایدم بیشتر هم lat: روزانه قوچان قبول شدن.

vahidreza

پست توسط vahidreza » پنج‌شنبه 26 دی 1387, 1:55 pm

با سلام به تمام بچه های پشت کنکوری من دانشجوی مهندسی مکانیک فردوسی والبته متولد وبزرگ شده ی قوچان هستم می خواستم همه ی شما بدونین قوچان نه یک شهر کوچک بین راهیه ونه دانشکده اش دانشکده ی کم اعتباریه قابل توجهتون تو کل ایران فقط 5 دانشگاه رشته مهندسی نفت داره که یکی از اونا همین دانشگاهه مطمئنا ایجاد چنین رشته ای نیاز مند هیئت علمی قوی آزمایشگاه های مجهز و... است که اگه قوچان نداشت وزارت علوم این رشته رو تصویب نمی کرد همچنین این دانشکده فقط دو سال پس از افتتاحش دارای 7رشته مهندسیه نفت عمران نرم افزار و... این نشانگر شتاب دانشکده در پیشرفت هم کمی وهم کیفیه در آخرشهر قوچان بعنوان قطب علمی ودانشجویی خراسان با بیش از چهارده هزار دانشجو دارای مردمی فهیم ومتدین والبته با معرفت است.

ارسال پست