تحصن در دانشگاه زنجان

مدیر انجمن: مهيار

pashmaloo
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

تحصن در دانشگاه زنجان

پست توسط pashmaloo » دوشنبه 27 خرداد 1387, 10:45 am

ظاهرا مدیر آموزش دانشگاه زنجان در حال تجاوز به یکی از دانشجویان دختر بوده که دانشجویان پسر - دختر را نجات میدهند و مدیر آموزش را به حراست معرفی میکنند .
اینم از فیلمش که میتونین دانلود کنین :

http://www.sendspace.com/file/uf1q9c

نکته : فیلم فوق خالی از هرگونه صحنه است و فقط اضطراب بیش از حد مدیر آموزش و قصد فرار او از معرکه را نشان میدهد ! با خیال راحت تماشا کنید !

حواستونو جمع کنید !

آواتار کاربر
mehdi_matrix
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: myhome&
تماس:

پست توسط mehdi_matrix » دوشنبه 27 خرداد 1387, 4:36 pm

منم،ديدم.بنده خدا چه وحشتي كرده بوده،اونموقع ديگه خون به مغزش نميرسيده!!!
درضمن بايد به عرضتون برسونم،دختره قبلا مشكل داشته و مي خواستن بندازنش بيرون كه ميره به مدير فرهنگي التماس ميكنه و....
فكر ميكنم بچه ها براش نقشه كشيده بودن.
راستي،اين همون دانشگاهي نيست كه كارشناسي كامپيوتر پذيرش ميكنه؟؟؟ :D

mamad_msp
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط mamad_msp » دوشنبه 27 خرداد 1387, 5:56 pm

دوستالن VOA هم خبرشو اعلام کرد.
اگر کسی می دونه که کدوم دانشگاه بود اسمشو ببره. من فقط شنیدم دانشگاه زنجان.
راستی از کجا می دونین دختره مشکل داشت؟>؟؟؟؟
اخبار گفت دختره مشکل انضباطی داشت نگفته که خراب بود؟؟؟
راستی دیدن عجب دری داشت اتاقش :lol: در اتاق دانشگاه ما پس برای همین یه پنجره کوچولو گذاشتن

آواتار کاربر
Application_13
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط Application_13 » دوشنبه 27 خرداد 1387, 8:45 pm

amin نوشته شده:راستی از امکاناتِ چی؟ (منظور موضوع پسته)
سلام.
فکر کنم تجاوز به دانشجویان از امکانات دانشگاه زنجان بوده :shock:
احمدرضا عابدزاده - عقاب آسیا را هرگز فراموش نکنیم...

قوانین سایت........ مهمه......قربونه همتون بشم بخونید

http://www.forum.karshenasi.com/viewtopic.php?t=4920

آواتار کاربر
comp
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط comp » دوشنبه 27 خرداد 1387, 10:51 pm

از شنیدن این خبر از یکی از دوستان کاملا شوکه شدم. و بیشتر از رفتار دانشجویان دانشگاه. بابا چرا این همه شلوغ کاری می کنین البته خیلی ها دارن بازیچه دست یه عده افراد سود جو که در این ماجرا ذینفع هستن، میشن. شما که از وضع مملکت ما خبر دارین روزانه هزار اتفاق فجیع تر از این اتفاق می افته ولی صدای هیچکی در نمی یاد حالا خوبه که رابطه فیزیکی برقرار نشده اگر رابطه مذکور شکل می گرفت لابد توقع داشتید احمدی نجات هم استعفا بده. البته شماها که بدتون نمی یاد هر از چند گاهی از این اتفاقا،اتفاق بیفته 4،5 روز در دانشگاهو گل بگیرید البته حالت اُمگا زمانی به تحقق می پوندد که این اتفاق در زمان برگزاری امتحانات بیفته

pashmaloo
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط pashmaloo » سه‌شنبه 28 خرداد 1387, 12:02 am

فقط خدا میدونه از اولش تا اون چهار پنج سال پیش که نه موبایلی بوده که دوربین داشته باشه و نه ضبط صوت دیجیتالی و نه بلوتوث بود و نه امکانات دیگه ای :
به چندتا دانشجو تجاوز شده !
چندتا مسئول دانشگاهی از قدرتشون سوء استفاده کردن و ...

(و صد البته چند نفر با سوء استفاده از جنسیتشون نمره گرفتن یا از اخراج شدن فرار کردن ؟ )

نکته : چی فکر کردین ؟ آخرش میگن که مسئول محترم از دختر تقاضای ازدواج موقت کرده بوده و دختره هم قبول کرده بوده ! - تازه کلی هم جریمه میچینن واسه دانشجوهایی که به دفتر مدیر محترم یورش آورده بودن و عشق و حال اینها را به هم زدند ! - کسی که قدرت داشته باشه روی سیبیل شاه هم ناقاره میزنه !

نکته دوم : حتما داستان مونیکا لوئینسکی با بیل کلینکتون را یادتونه ! داستانه اونا هم با نوشته وبلاگ یکی از کارکنان کاخ سفید شروع شد و به رسانه ها کشیده شد ! - اینم از فواید تکنولوژی !

mamad_msp
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط mamad_msp » سه‌شنبه 28 خرداد 1387, 12:15 am

دوستان من چوب خطم پر و در این باره ها به من اخطار شده صحبت نکنم از طرف قدرتمندان :lol:
ولی بابا اینجا ایرانه اصلا بحث کردن درباره اینا بیهودست. مگر اون 2تا تهرانی که گرفتن چی شد مگر این مرده چی می شه
ببین قانون فقط برای فقیراست و اونای که قدرت ندارن.
قدرت داشته باشی قانون مذهب دین اسلام همه اینا کشکه.
اگه دوستان یکم فلسفه خون باشن می تونین خیلی راحت همه این حرفا رو برا خودتون ثابت کنین.
من خودم 2نفر می شناسم که الان مهندس شدن 20واحد بیشتر به خاطر جنس و صدای نازکشون گرفتن.
ولی اینا همه حاشیست.
بی خیال این موضوع شین و الکی محفل درسی الوده بازی های ایران نکنین بذارین حداقل این سایت
فقط فقط درسی باشه
البته حق ما دانشجوهاست که از خودمون دفاع کنیم ولی تو ایران این حق ما نیست
اینو قبول کنین.
و نذارین سایت غیر درسی شه.
بابا فکر فردا پس فردا رو کنین که مجبوریم با فیلتر شکن وارد سایت بشیم :lol: :wink:

آواتار کاربر
mehdi_matrix
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: myhome&
تماس:

پست توسط mehdi_matrix » سه‌شنبه 28 خرداد 1387, 12:25 am

mamad_msp نوشته شده:دوستان من چوب خطم پر و در این باره ها به من اخطار شده صحبت نکنم از طرف قدرتمندان :lol:
ولی بابا اینجا ایرانه اصلا بحث کردن درباره اینا بیهودست. مگر اون 2تا تهرانی که گرفتن چی شد مگر این مرده چی می شه
ببین قانون فقط برای فقیراست و اونای که قدرت ندارن.
قدرت داشته باشی قانون مذهب دین اسلام همه اینا کشکه.
اگه دوستان یکم فلسفه خون باشن می تونین خیلی راحت همه این حرفا رو برا خودتون ثابت کنین.
من خودم 2نفر می شناسم که الان مهندس شدن 20واحد بیشتر به خاطر جنس و صدای نازکشون گرفتن.
ولی اینا همه حاشیست.
بی خیال این موضوع شین و الکی محفل درسی الوده بازی های ایران نکنین بذارین حداقل این سایت
فقط فقط درسی باشه
البته حق ما دانشجوهاست که از خودمون دفاع کنیم ولی تو ایران این حق ما نیست
اینو قبول کنین.
و نذارین سایت غیر درسی شه.
بابا فکر فردا پس فردا رو کنین که مجبوریم با فیلتر شکن وارد سایت بشیم :lol: :wink:
:roll:

آواتار کاربر
comp
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط comp » سه‌شنبه 28 خرداد 1387, 11:27 am

به نظر من این ماجرا بیشتر از این که تحصن چند دانشجو (چند هزارو شاید هم دهها هزار :!: ) باشه بیشتر سیاسی به نظر می رسه که افراد کثیری توانایی هضم و قبول اون رو ندارن
اتفاقات مشابه زیادی تو این چند وقته افتاده که یکی از اونا تعرض مسول حراست یکی از دانشگاها به دانشجویان دختر بود (البته تعرض به معنای واقعی) که آب از آب تکون نخورد. حالا در این جا تعرضی صورت نگرفته(نه به اون صورت) فقط مساله نیت و قفل بودن دره (اگه در قفل بوده باشه :?: )اگه در قفل نباشه اون آقا به سادگی می تونه خودشو از اتهامات وارده خلاص کنه .حداکثر حکمی که به نظر می رسه صادر بشه اینکه اون آقا به انفصال یک یا دو ساله از خدمت محکوم بشه.فقط همین
به به چه حکمی صادر کردم.

آواتار کاربر
comp
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط comp » پنج‌شنبه 30 خرداد 1387, 1:11 pm

بابا فکر فردا پس فردا رو کنین که مجبوریم با فیلتر شکن وارد سایت بشیم
شما فکر می کنین مدیران این فروم(eli,sjj جون) همین جوری مدیر شدن.نخیر آقا! اینها بعد اخذ مدرک فروم داری در امتحان تخصصی فروم داری شرکت نموده و پش از موفقیت در این آزمون سخت که قریب 10000 نفر شرکت کننده در آن حضور داشت دو مرحله مصاحبه عقیدتی رو نیز به سادگی با موفقیت پشت سر گذاشتن و سپس در این فروم مشغول به کار شدن.حلا خودتون فکر کنید ببینید که آیا امکان ف...ل...ت...ر شدن سایت وجود داره
نیروهای امنیتی

شما نباید نام ارگان مذبور رو همین جوری به کار ییرید از شما که مدیر این سایت وزین هستید بعیده
بهترین حالت برای پایان تحصن اتفاق افتاد
برید خدارو شکر کنید که نخواستن برخورد شدید با دانشجویان انجام بدن و برید نماز تشکر از خدارو به جا بیارید
ما در حال حاضر به 70% خواسته هامون رسیدیم
البته من فکر نکنم این 30% شما تا 6 ماه آینده به تحقق بپیونده! اگه امروز ندافو برکنار کنن فردا پس فردا که یه اتفاق مشابه بیفتاه باید وزیر علوم رو برکنار کنن و اگه دوباره این اتفاق افتاد باید رئیس جمهور محبوبمون( :lol: ) رو بر کنار کنن.با این اوصاف بعد از چند ماه که آبها از آسیاب افتاد نداف رو برکنار می کنن که حرف دانشجوها به کرسی ننشسته باشه.
نکته بسیار مهمی که مسبب این جریانات بود و همه از اون قافل بودن سازوکار بیمار دانشگاههاست چرا نباید یه قانون مدون برای اخراج داشجو در دانشگاهها وجود داشته باشه و تا کی باید سلیقه ای عمل بشه و شاهد این اتفاقات باشیم.
قربون شما کارشناس مسائل کارشناسی دات کام و دانشگاه زنجان :)

mamad_msp
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط mamad_msp » پنج‌شنبه 30 خرداد 1387, 1:40 pm

کجا رفتی عزیز کارشناس : نوشیدنی که برات باز کردیمو یادت رفت نوش کنی عزیز :lol:

mamad_msp
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط mamad_msp » پنج‌شنبه 30 خرداد 1387, 11:11 pm

این منبع آگاه درخصوص رخداد اخیر دانشگاه زنجان توضیح داد: در این ماجرا ظاهراً پس از اینکه دختر دانشجو فریاد می زند و روسری خود را برمی دارد، تعدادی از اعضاء انجمن منحله دانشگاه زنجان در حالیکه حتی دفتر معاون دانشگاه قفل نبوده با دوربین وارد اتاق می شوند.

وی ضمن تأکید بر پیگیری ادعای این دختر دانشجو و برخورد قانونی با فرد خاطی در صورت اثبات ادعا، ادامه داد: نکته جالب در این ماجرا صدور و انتشار بیانیه دفتر تحکیم دقایقی پس از این رخداد و دعوت گسترده از دانشجویان برای تجمع و تعویق امتحانات است.

این منبع آگاه خاطرنشان کرد: طراحان پروژه ایجاد ناآرامی در دانشگاهها این بار برخلاف 18 تیر 78 که آشوب از تهران آغاز شد و با عدم پشتیبانی از سوی اغلب دانشگاهها در سایر نقاط کشور ناکام ماند، از حدود یک ماه پیش از سالروز این واقعه، این بار ناآرامی ها را از دانشگاههای شهرستان ها به سمت مرکز آغاز کرده اند و با کلید زدن اعتراضات صنفی آن را به مسائل سیاسی تسری می دهند.

برو بپ زنجانی : می گن سیاسی بوده :؟

آواتار کاربر
SJJ
مشاور وِیژه
مشاور وِیژه

پست توسط SJJ » جمعه 31 خرداد 1387, 12:22 pm

نه بابا ، اول یه عده می خواستن سیاسیش کنن ولی بعدا خیلی هوشمندانه این قضیه جمع و جور شد.
در طول تحصن هم مکرر اعلام می شد که این تحصن صنفیه و سیاسی نیست.
به همین خاطر بود که اتفاق خاصی واسه کسی نیفتاد (البته تا الان).

آواتار کاربر
comp
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط comp » جمعه 31 خرداد 1387, 1:03 pm

کجا رفتی عزیز کارشناس : نوشیدنی که برات باز کردیمو یادت رفت نوش کنی عزیز
ممنون اینها تو بوفه ایقدر از این هله هوله ها(مک دونالد ، باقالی و...) بهم تعارف کردن که روده هام دراره یه جوری میشه خدا بگم چیکارشون کنه تصویر
اما زیاد نگران نشید الان وضعیت عمومی بنده رضایت بخشهتصویر
توجهتون رو به چند خبر جلب می کنم
وزیر علوم : با استناد به عكس حادثه زنجان نمي‌توانند غوغا كنند
لینک خبر :http://www.aftab-yazd.com/textdetalis.a ... xtID=49458
و یه لینک دیگه :http://www.aftab-yazd.com/textdetalis.a ... xtID=49267

آواتار کاربر
kanan
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: تبريز شهر اولين ها

پست توسط kanan » جمعه 31 خرداد 1387, 5:15 pm

با سلام