مدار منطقی مقسمی

جهت طرح ابهامات و مشکلات درسی خود به این بخش مراجعه نمایید

مدیر انجمن: rosa_127

قفل شده
آواتار کاربر
Application_13
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: تهران
تماس:

مدار منطقی مقسمی

پست توسط Application_13 » جمعه 6 اردیبهشت 1387, 4:37 pm

سلام دوستان.
به نظر شما کتاب مقسمی (مدار منطقی) خوبه؟ یعنی کافیه؟

Farnaz
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط Farnaz » جمعه 6 اردیبهشت 1387, 8:55 pm

اگه وقت کافی واسه خوندن داشته باشید خوبه . اما من که مدارم خیلی ضعبف بود با اینکه از تمام کتاب های مقسمی استفاده کردم کتاب مدار مدرسان خیلی کمکم کرد . پیشنهادش می کنم .

آواتار کاربر
shahrooz
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط shahrooz » جمعه 6 اردیبهشت 1387, 9:31 pm

دوست عزیز کتاب اقای مقسمی کتاب بدی نیست و بیشتر اونای که از کتاب میخوان بخونن برای کنکور این کتاب رو انتخاب میکن و من کتابی ندیدم که ساده تر از مقسمی گفته باشه .اما از نظر کافی بودن , کافی برای چی؟ برای 100؟شما میخوایی چند بزنی؟این سوال :کافیه؟ دمه کنکور به جون بیشترا میفته و بیشتر هم به خاطر استرس زیاده .کافیه زمانی معنا پیدا میکنه که شما بخواید 100 بزنید مگر نه از هر کتابی با کمی تلاش میشه یه درصد 30 - 50 در اورد حالا برای این کار یه کتاب که خیلی های باهاش کنکور دادن و چند بار تجدید چاپ شده و غلط هاش در اومده میتونه انتخاب خوبی باشه.این در حالیه که خیلی ها همین کتاب ها رو هم خوب نمی خونن گواهش هم نتایج آزاد بچه ها که تو سایت هست رو یه نگاه بکنی میبینی که در حالی که سوالهای ازاد امسال خیلی ساده بود ولی باز خیلی ها خوب نزدند .به نظر من هر کتابی که دارید رو بخونید و فکرتون رو درگیر این امور نکنید . تست زیاد حل کنید تست های سی آزمون تست های خوبیه به اضافه تستهای سال گذشته که حتما حل میکنید .با کمی تلاش میتونی درصد خوبی بزنید .

آواتار کاربر
Application_13
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: تهران
تماس:

پست توسط Application_13 » جمعه 6 اردیبهشت 1387, 9:51 pm

سلام دوستان عزیز.
من تا الان ساختمان داده با ذخیره بازیابی رو تموم کردم.
الانم می خوام مدار بخونم. اونم در حدی که کم کم 60 بزنم. واسه همینم پرسیدم که مقسمی خوبه یا نه.
ممنون از راهنماییتون.

قفل شده