کلاس

این بخش مختص کسانی است که خود را برای کنکور آماده میکنند ( مشاوران این بخش از رتبه هایی برتر کنکور در سالهای گذشته هستند )

مدیر انجمن: rosa_127

samira3

کلاس

پست توسط samira3 » پنج‌شنبه 15 آذر 1386, 11:11 am

سلام
اگه میخوای بری اندیشه اساتیدبری نرو چون دختر ثبت نام نداره وقفط آقا ما که دو ماه .. کرد پس مواظب باش شما
من برای کلاس رفتم کاوشگران که استاد جمعدار هم اون جا درس میده وتنها فرق اون در اینه به جای عادلی نیا مقسمی و یوسفی درس میده و گرنه استاد اون جا مثل استاد اونجا

در ضمن هزینه هر کلاسش خیلیی کمتر است وهر کلاسش 20000فرق داره
باز هم اطلاعات خاصی بگو :roll:

آواتار کاربر
shahrooz
کاربر ساده
کاربر ساده

Re: کلاس

پست توسط shahrooz » پنج‌شنبه 15 آذر 1386, 12:23 pm

samira3 نوشته شده:سلام
اگه میخوای بری اندیشه اساتیدبری نرو چون دختر ثبت نام نداره وقفط آقا ما که دو ماه .. کرد پس مواظب باش شما
من برای کلاس رفتم کاوشگران که استاد جمعدار هم اون جا درس میده وتنها فرق اون در اینه به جای عادلی نیا مقسمی و یوسفی درس میده و گرنه استاد اون جا مثل استاد اونجا

در ضمن هزینه هر کلاسش خیلیی کمتر است وهر کلاسش 20000فرق داره
باز هم اطلاعات خاصی بگو :roll:
دوست من
در مورد فقط پسر گرفتن شما کی رفتید؟ من برا آزاد اونجا بودم تا آبان هم سره کلاس بودم نصف کلاس دختر بودن .در مورد اینکه استاد ها فرقی نمی کنند و فقط به جای عادلی نیا ٬مقسمی در س میده یکی از حسن های اندیشه اساتید همینه شک نکن که عادلی نیا از مقسمی بهتر درس میده نتیجه آزمون های تابا هم همین رو نشون میده غیر از دو نفر اول که تو آزمون جامع دوم از آموزشگاه مقسمی بوداند (اون هام بیشتر عمومی هارو بالا زده بودند مثلا نفر اول ادبیات ۱۰۰ زده بود و زبان و معارف هم همین حدود و از اختصاصی ها هم فقط سیستم رو ۱۰۰ زده بود که من تو همون آزمون ۹۰ زدم برنامه نویسی رو منفی زده بود.....)۹۰ درصد ۴۰ نفر اول آزمون از بچه های اندیشه اساتید بودند .
در مورد قیمت هم اطلاعی ندارم پس نظر نمیدم .راستی سیستم عاملو مقسمی خودش میگه یا سلامی؟

samira3

پست توسط samira3 » یک‌شنبه 18 آذر 1386, 4:16 pm

من تا 15ابان اللاف اندیشه بودم هی میگفتن دختر ثبت نام نداریم و یک دفعه زنگ میزدن میگفتن داریم آخر ما نفهمیدیم داره یانه موسسه ای که اینجوری آدم اللاف میکنه بدرد خودشون میخوره
تازه استاد عادلی نیا از استاد طورانی که بهتر نیست دوسته من تویی همین موسسه سر کلاس استاد طورانی نشسته از شانسه ماحالا مقسمی درس میده
تازه روی برد موسسه اسمه آقای عادلی نیا هم است
سیستم هم مقسمی درس میده

آواتار کاربر
shahrooz
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط shahrooz » یک‌شنبه 18 آذر 1386, 6:34 pm

samira3 نوشته شده:
تازه استاد عادلی نیا از استاد طورانی که بهتر نیست
اگر من گفتم که عادلی نیا از مقسمی بهتره چون سره کلاس هر دو نشستم و بعد اومدم نتایج دو تا آموزشگاه رو مقایسه کردم تو چند آزمون مشترک و با بچه های خود مقسمی حرف زدم به شما گفتم که از نظر من عادلی نیا بهتره ،ممکنه شما سره کلاس عادلی نیا بیایید نتونید باهاش ارتباط برقرار کنید و از کلاس راضی نباشد همونطور که من از مقسمی راضی نبودم نمونه بارزش جمعدار تقریبا تنها استادی که همه از درسش راضی هستند و قبولش دارند ولی خیلی ها نمی تونن اخلاق بدشو حتی با درس خوبش تحمل کنند. پس خودتون رو در گیر اینکه کدوم استاد بهتره نکنید . طورانی عادلی نیا هر دو استاد های خوبی هستند و من هم هیچ تعصبی رو هیچ کدوم ندارم که بگم اون یکی از اون یکی بهتره اگر هم به گفته شما یکی از ایندو بهتر از اون یکی باشه اختلاف اونقدر نیست با عوض کردن استاد ،برنامه نویسی شما از ۳۰ به ۸۰ برسه پس دنبال کسی باشید که باهاش راحتر ارتباط برقرار میکنید .اما در مورد مقسمی جریان فرق میکنه که من نظرم رو که حاصل تجربه ام بود نه از روی حرف دیگران و دوستام گفتم

samira3

پست توسط samira3 » چهارشنبه 21 آذر 1386, 11:33 am

من هم از تجربه شما استفاده میکنم ولی دیر شده چون من ساختمان داده با مقسمی برداشتم و c++,cبا یوسفی برداشتم نظرتون بگین یوسفی خوبه
من در ضمن تویی دروس برنامه نویسی زیاد نمی لنگم وکشته مرده دروس برنامه نویسی هستم وتوویی دانشگاه هم نمره یک همیشه مال من بود باز میگم من کشته کد نوشتن هستم اگه چه خیلیا بدشون میاد ولی من میمیرم واسش

با این حال از شما کمال قدر دانی دارم میگم ما هم می خواستیم بریم اندیشه ولی با ما بازی کردن ما هم از سر ناچاری رفتیم کاوشگران

yazdanfar
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط yazdanfar » چهارشنبه 21 آذر 1386, 8:40 pm

مقسمي كه هر چي كتاباش عاليه درس دادنش مزخرفه اما يوسفي قشنگ درس ميده

ولي فوق العاده دو دره بازه مخصوصا اگه بچه هاي كلاسم پاش بشن تو ساختمان داده

هم قوي نيست برا همينم كلي از مطالبه سختو به هواي اينكه بعدا ميگه ميپيچونه

تو كاوشگران فقط جمعدار خوبه تو مدرسان شريف هوشياري و عشقي و دكتر دهكردي

تو انديشه اساتيد عادلي نيا و وتر و سلامي البته جمعدار اونجام هست پارسه رو كه

انقدر گرونه فكرشم نميكنم در ضمن كلاساش خيلي فشردست 8 تا 10 هفته با اينكه

ساعته درسيش از بقيه موسسه هام بيشتره اومده ساعته كلاسارو تو هفته زياد كرده

مخ ميتركونه كلاساي ماهانم كه يه محصول مشتركيه از همه كلاسا جالبم نيست

كلاساي شير افكن مزخرفه فقط با مسائله حاشيه اي مشتري جمع ميكنه سنجش سه

جهش و پوران پژوهش و سنجش و دانشم كه اصلا قابله بحث نيستن در هر صورت

موفق باشيد :roll:

آواتار کاربر
honeyeh
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط honeyeh » پنج‌شنبه 22 آذر 1386, 9:24 am

سلام. من خونمون کرجه می خوام بعد از اینکه که جوابای آزاد اومد ثبت نام کنم برای برنامه نویسی. چون همین جوریش تو cوpascal می لنگیدم چون رشتم ریاضی بود تو دانشگاهم که چیزی یاد نمیدن :cry: نمی دونم چی کار کنم :!: :? کرج هم که کلاس نداره.باید بیام تهران. شماها که تجربه دارید یا کلاس رفتید می تونید بگید کجا برم کدوم آموزشگاه گیج شدم من!!! :cry: :oops: هر کی میگه یه استاد خوبه.بالاخره کدوم بهتره :!: :?:

yazdanfar
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط yazdanfar » پنج‌شنبه 22 آذر 1386, 9:40 am

سلام

شما اگه تهرانم بيايد كلاساي غرب به دردتون ميخوره تا اونجايي كه من ميدونم غرب تهران

يه انديشه اساتيده يه مدرسان شريف كه انديشه اساتيد عادلي نيا برنامه نويسي درس

ميده و كتابه مدرسانم اون نوشته خوبم هست مدرسانم اگه برنامه نويسي با هوشياري بر

داري خوبه البته مدرسانيا خيلي كلاه بردارن برا همين بايد تو قراردادتون كتبا قيد كنيد با آقاي

هوشياري اينم سايته انديشه اساتيد

http://www.asatid-iran.ir/
آخرین ویرایش توسط yazdanfar در پنج‌شنبه 22 آذر 1386, 9:44 am، در مجموع 2 بار ویرایش شده است.

آواتار کاربر
rosa_127
مدیر انجمن
مدیر انجمن
محل اقامت: Tehran
تماس:

پست توسط rosa_127 » پنج‌شنبه 22 آذر 1386, 9:41 am

هر کی میگه یه استاد خوبه.بالاخره کدوم بهتره
دوست عزیز مطمئنا برای هر درسی اساتید مجربی هست که هر کسی با توجه به تجربه و اطلاعات شخصیش بهترین رو معرفی می کنه؛ و این که بخوایم از همه نظر(تسلط به درس، فن بیان، اخلاق و ارتباط با دانشجو، نحوه رفع اشکالات درسی و ...) بگیم یک استاد بهترین هست، حرفی اغراق آمیزه.
نظر شخصی من این هست که شما از بین موسسات کنکوری مناسب مثل پارسه، کاوشگران، اندیشه اساتید یکی رو انتخاب کنین و برای تصمیم گیری در این باره خودتون تحقیق کنین و علاوه بر در نظر گرفتن استاد، مسیر رفت و آمد، ساعت کلاس، شهریه و ... رو هم در نظر داشته باشین.
مشاوره خصوصی کنکور 92 برای متقاضیان قبولی در سراسری تهران

samira3

پست توسط samira3 » پنج‌شنبه 22 آذر 1386, 11:53 am

باز هم میگم اندیشه دختر ثبت نام نداره چون ما از اول هر زنگ زدیم هی به ما زنگ میزدن میگفتن داریم بعد میگفتن نداریم آقا ما را دو ماه اللاف کردن من تمام دوستام اندیشه رفتن ورتبه های خوبی اوردن ولی امسال دختر نداره

آواتار کاربر
DaRyA

پست توسط DaRyA » یک‌شنبه 25 آذر 1386, 11:24 am

سلام به همه برو بچه های کنکوری ....

من هم میخوام به خواست خدا امسال کنکور بدم ... :oops:

میخوام برای کلاسهای کاوشگران ثبت نام کنم .حالا موندم دوره اول رو شرکت کنم یا دوره دوم رو چون که تو هر دوره استادای هر درس فرق میکنن. میخواستم بدونم که یوسفی و جمعدار و سلامی و مقسمی و رضوانی هر کدوم چه درسایی رو بهتر ارائه میدن ؟؟؟

ساختمان داده های یوسفی خوبه یا مقسمی؟؟؟
سیستم مقسمی خوبه یا سلامی؟؟؟
vb رو جمعدار خوب تدریس میکنه؟؟؟
کلاس c++ رضوانی چه جوریه؟؟؟

با تشکرات فراوان :roll:

مرسی

دریا

امروز همان فرداییست كه دیروز در انتظارش بودی !!!!

yazdanfar
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط yazdanfar » یک‌شنبه 25 آذر 1386, 12:29 pm

سلام

ساختمان داده مقسمی

ذخیره یوسفی

سیستم عامل سلامی

VB و مدار جمعدار عالیه

اما مهمترینش اینکه از من به تو نصیحت بین این استادایی که گفتن تفاوته سطح علمی

کمه ولی رضوانی هیچی بلد نیست من برنامه نویسیشو رفتم از جلسه سوم به بعد کلاس

نصف میشه اگه ++c با مقسمی یا یوسفی داشت بر دار اگه نداشت برو مدرسان پیش

هوشیاری

آواتار کاربر
DaRyA

پست توسط DaRyA » دوشنبه 26 آذر 1386, 12:55 pm

مرسی برای اطلاعات

استاد طورانی که تو پارسه هست چطوره ؟؟؟؟ برای ساختمان داده و ذخیره .... نسبت به مقسمی یا یوسفی از نظر تدریس برتری داره یا نه ؟؟؟؟

آواتار کاربر
DaRyA

پست توسط DaRyA » شنبه 1 دی 1386, 1:10 pm

آقا كسي نيست جواب منو بده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :shock:

آواتار کاربر
shahrooz
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط shahrooz » شنبه 1 دی 1386, 2:32 pm

DaRyA نوشته شده:

مرسی برای اطلاعات

استاد طورانی که تو پارسه هست چطوره ؟؟؟؟ برای ساختمان داده و ذخیره .... نسبت به مقسمی یا یوسفی از نظر تدریس برتری داره یا نه ؟؟؟؟

طورانی از مقسمی و یوسفی بهتره شک نکن

قفل شده