آ(خواهشا راهنمایی و کمکم کنید تا التماس نکردم)

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
sam90

آ(خواهشا راهنمایی و کمکم کنید تا التماس نکردم)

پست توسط sam90 » دوشنبه 6 شهریور 1391, 2:26 pm

سلام-من کنکور دولتی رو خوب دادم به احتمال زیاد دولتی تهران یا حالا یه جایی دیگه قبول میشم-ولی حالا یه کار تمام وقت پیدا کردم میخواهم برم پیام نور کمکم کنید چطوری برم -می خواهم شهر خودمون بمونم و کار کنم مرتبط بارشته ام وحقوقش ام خوبه ولی تمام وقته-حالا جای پیام نوری چیزی هست که من برم بزارن نری سر کلاس gld gld .................................................................خواهش میکنم goli goli

siteman
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: karaj
تماس:

Re: آ(خواهشا راهنمایی و کمکم کنید تا التماس نکردم)

پست توسط siteman » دوشنبه 6 شهریور 1391, 2:46 pm

sam90 نوشته شده:سلام-من کنکور دولتی رو خوب دادم به احتمال زیاد دولتی تهران یا حالا یه جایی دیگه قبول میشم-ولی حالا یه کار تمام وقت پیدا کردم میخواهم برم پیام نور کمکم کنید چطوری برم -می خواهم شهر خودمون بمونم و کار کنم مرتبط بارشته ام وحقوقش ام خوبه ولی تمام وقته-حالا جای پیام نوری چیزی هست که من برم بزارن نری سر کلاس gld gld .................................................................خواهش میکنم goli goli
اگه بقیه فهمیدن مشکل این خانوم چیه به منم بگن tof:
خب دولتی قبول شدی برو دیگه....کار کار کار...همیشه کار هست....اسن وقتی قبول شدی برو سر کار...با استاد بحرف بگو مشکل دارم برو سر کار والله dan
شب را به روزر و روز را به شب بی هیچ ناکجایی می رسانیم بی آنکه غافل از پایان لحظه لحظه های عمرمان باشیم...
و هر روزمان تکرار روز های قبل و قبل و باز هم قبل می باشد بی آنکه روزی نو داشته باشیم...تکرار هم برایمان عادت شده و چه روزی پایان تکرار هاست... این را هم کسی نمی داند

جزوه ایجاد بانک اطلاعاتی دکتر معصومی
http://qiau.ac.ir/teacher/files/41491/0 ... -38-40.zip

atena68
محل اقامت: خوزستان

پست توسط atena68 » دوشنبه 6 شهریور 1391, 5:40 pm

سلام
به نظر من اگه کنکور رو خوب دادی کارو ولش کن
اول و آخرش که باید درستو ادامه بدی پس زودتر تمومش کن
منم سال قبل به امید کار اصلا نرفتم کنکور بدم اما فقط 2ماه سرکار بودم و بعدش پشیمون ازینکه 1سال رو هدر دادم ger

sam90

پست توسط sam90 » دوشنبه 6 شهریور 1391, 11:53 pm

siteman نوشته شده:
sam90 نوشته شده:سلام-من کنکور دولتی رو خوب دادم به احتمال زیاد دولتی تهران یا حالا یه جایی دیگه قبول میشم-ولی حالا یه کار تمام وقت پیدا کردم میخواهم برم پیام نور کمکم کنید چطوری برم -می خواهم شهر خودمون بمونم و کار کنم مرتبط بارشته ام وحقوقش ام خوبه ولی تمام وقته-حالا جای پیام نوری چیزی هست که من برم بزارن نری سر کلاس gld gld .................................................................خواهش میکنم goli goli
اگه بقیه فهمیدن مشکل این خانوم چیه به منم بگن tof:
خب دولتی قبول شدی برو دیگه....کار کار کار...همیشه کار هست....اسن وقتی قبول شدی برو سر کار...با استاد بحرف بگو مشکل دارم برو سر کار والله dan
اخه تهرانم که قبول شدم خوابگاه که نمیدن ترمی یه میلیون خرج داره ولی اینجا ماهی 500 کار میکنی در ضمن پسرم --خانوم نیستم عزیز

calej2009
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط calej2009 » دوشنبه 27 شهریور 1391, 5:18 pm

کنکور کاردانی به کارشناسی تا جایی که من اطلاع دارم ، پیام نور نداره
فقط پیام نور فراگیر هستش که ربطی به این کنکوری که دادی نداره
دفترچه اش مهرماه میاد و امتحانش هم دی ماهه
نیازی به خوندن هم نداره ، فقط کافیه سر جلسه حضور داشته باشی
داداشم همه ی درس هاشو منفی زده بود ولی بازم قبول شده بود poo
اگه کس دیگه ای اطلاعات جامع تری داره ، خوشحال میشم بدونم

قفل شده