کلاس کنکور کجا برم؟

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
firouz68
کاربر ساده
کاربر ساده

کلاس کنکور کجا برم؟

پست توسط firouz68 » چهارشنبه 2 فروردین 1391, 11:40 pm

من میخوام امسال تو کنکور آزاد کاردانی به کارشناسی دانشگاه تهران جنوب قبول بشم. الان تراز حدودی 5400 رو میتونم بیارم ولی باید 1000 تا ترازم بره بالا. اما مشکل من اینه که هیچ کلاسی رو نمیشناسم. بعضی جاها رو هم که میشناسم میگن که شروع شده. پس چه میشه کرد؟

آواتار کاربر
Moh3n II
کاربر ویژه بخش فیلم و سینما
محل اقامت: پونک
تماس:

Re: کلاس کنکور کجا برم؟

پست توسط Moh3n II » پنج‌شنبه 10 فروردین 1391, 12:20 pm

firouz68 نوشته شده:من میخوام امسال تو کنکور آزاد کاردانی به کارشناسی دانشگاه تهران جنوب قبول بشم. الان تراز حدودی 5400 رو میتونم بیارم ولی باید 1000 تا ترازم بره بالا. اما مشکل من اینه که هیچ کلاسی رو نمیشناسم. بعضی جاها رو هم که میشناسم میگن که شروع شده. پس چه میشه کرد؟
اگر تهران هستی که کلاس اندیشه اساتید استاد عادلی نیا رو برو که فکر کنم خرداد اون موقع تازه شروع می شه. یعنی بعد از دفترچه آزاد تازه کلاس می ذاره

saeedking2012

پست توسط saeedking2012 » جمعه 11 فروردین 1391, 1:40 am

سلام دوستان
بنده هم امسال کنکوری هستم اما رشته من تفاوت داره اگر بگم من رو میندازن بیرون tof:

دوستان من برای آمادگی تو کنکور می خوام برم بسته مدرسان شربف رو بگیرم اما وقتی فهمیدم قیمتش صعودی هست دیگه می خوام بیخیال بشم من فقط می خواستم برای آزمون ها شرک کنم که یکمی زور بالا سرم باشه که درس بخونه مام 8 مرحله آزمون 260 تومان خدایش خیلی گرون هست و همش مجبور می کنند که بسته آموزشی رو بخرم من بدبخت رو نگو که ترم آخر رفتم تمام کتابخانه کتاب های دست دوم مدرسان رو بخرم تا کمی برام ارزونتر در بیاد اما الان نه
حالا دوستان چیکار کنم یک راهنمایی کنید .بیخیال آزمون های آزمایشی بشم یا برم بسته رو بخرم قمیتش هم 310 تومان است

firouz68
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط firouz68 » شنبه 12 فروردین 1391, 7:11 pm

Moh3n.Cinema نوشته شده:
firouz68 نوشته شده:من میخوام امسال تو کنکور آزاد کاردانی به کارشناسی دانشگاه تهران جنوب قبول بشم. الان تراز حدودی 5400 رو میتونم بیارم ولی باید 1000 تا ترازم بره بالا. اما مشکل من اینه که هیچ کلاسی رو نمیشناسم. بعضی جاها رو هم که میشناسم میگن که شروع شده. پس چه میشه کرد؟
اگر تهران هستی که کلاس اندیشه اساتید استاد عادلی نیا رو برو که فکر کنم خرداد اون موقع تازه شروع می شه. یعنی بعد از دفترچه آزاد تازه کلاس می ذاره
بله من تهران هستم. یعنی خرداد تازه شروع میکنن و به همه مباحث میرسن؟ چون توی سایت نوشتن فقط جمعه ها. یعنی خرداد و تیر و مرداد رو هم داشته باشیم میشه 12 جلسه. میشه تو این 12 جلسه مدار، برنامه نویسی و دروس تخصصی رو طوری یاد گرفت که هر کدوم رو میانگین 25% زد؟

آواتار کاربر
Moh3n II
محل اقامت: پونک
تماس:

پست توسط Moh3n II » دوشنبه 14 فروردین 1391, 8:20 pm

firouz68 نوشته شده:
Moh3n.Cinema نوشته شده:
بله من تهران هستم. یعنی خرداد تازه شروع میکنن و به همه مباحث میرسن؟ چون توی سایت نوشتن فقط جمعه ها. یعنی خرداد و تیر و مرداد رو هم داشته باشیم میشه 12 جلسه. میشه تو این 12 جلسه مدار، برنامه نویسی و دروس تخصصی رو طوری یاد گرفت که هر کدوم رو میانگین 25% زد؟
بله چون سطح سوالات آزاد پایینه می بندن مباحث رو.
پارسال 90% بچه هاشانتخاب اول ازاد قبول شدن

قفل شده