دانشگاه علوم و تحقیقات

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
konkoorkk
کاربر متوسط
کاربر متوسط

دانشگاه علوم و تحقیقات

پست توسط konkoorkk » یک‌شنبه 8 آبان 1390, 8:19 am

با سلام
دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات در تهران قرار داره؟ این دانشگاه رشته های مهنسی هم داره؟ کلا رشته های اصلی این دانشگاه چه چیزهایی هست؟ تراز برای قبولی در اون خیلی بالاست یا میشه راحت قبول شد؟ من تا الان فکر میکردم فقط تهران شمال و تهران جنوب و تهران مرکز دانشگاه های آزاد رسمی در تهران هستند. و البته قیامدشت (تهران شرق). اما اسم علوم و تحقیقات رو تازه شنیدم! این دانشگاه هم به اصطلاح از لحاظ کیفیت و سختی قبولی و اعتبار در حد تهران جنوب هست؟ من یادم نمیاد برای دفترچه کارشناسی اسم این دانشگاه رو دیده باشم که بتونم انتخابش کنم. پس شرایطش چجوریه؟ممنون

konkoorkk
کاربر متوسط
کاربر متوسط

Re: دانشگاه علوم و تحقیقات

پست توسط konkoorkk » سه‌شنبه 10 آبان 1390, 5:15 pm

کسی از این دانشگاه اطلاعاتی نداره؟ شناخته شده نیست در مجموع؟

آواتار کاربر
amino
کاربر متوسط
کاربر متوسط
محل اقامت: طهرون

پست توسط amino » سه‌شنبه 17 آبان 1390, 12:28 am

konkoorkk نوشته شده:با سلام
دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات در تهران قرار داره؟ این دانشگاه رشته های مهنسی هم داره؟ کلا رشته های اصلی این دانشگاه چه چیزهایی هست؟ تراز برای قبولی در اون خیلی بالاست یا میشه راحت قبول شد؟ من تا الان فکر میکردم فقط تهران شمال و تهران جنوب و تهران مرکز دانشگاه های آزاد رسمی در تهران هستند. و البته قیامدشت (تهران شرق). اما اسم علوم و تحقیقات رو تازه شنیدم! این دانشگاه هم به اصطلاح از لحاظ کیفیت و سختی قبولی و اعتبار در حد تهران جنوب هست؟ من یادم نمیاد برای دفترچه کارشناسی اسم این دانشگاه رو دیده باشم که بتونم انتخابش کنم. پس شرایطش چجوریه؟ممنون
سلام عزیز . دانشگاه خیلی خوبیه . از نظر علمی هم از دانشگاه های ازاد شمال و جنوب بالاتره . دلیل اینکه تو دفترچه ندیدی به این دلیله که این دانشگاه برای دانشجوبان دبیرستانیه نه هنرستانی یعنی اونایی که پیوسته اند نه ما که تاپیوسته ایم و از هنرستانیم . البته تا اونجایی که من اطلاع دارم اینجوریه . ولی توی دانشگاه های ازاد هم سطح شاید هم بالاتر از باراجین باشه .
موفق باشی
پاتوق بچه های دانشگاه رجاء
http://www.forum.karshenasi.com/viewtop ... =2&t=11326

" اللهم ارزقنی شفاعته الحسین یوم الورود" آمین

konkoorkk
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط konkoorkk » چهارشنبه 18 آبان 1390, 12:01 pm

متشکرم.

قفل شده