شرکت دوباره در آزمون سراسری

این بخش مختص کسانی است که خود را برای کنکور آماده میکنند ( مشاوران این بخش از رتبه هایی برتر کنکور در سالهای گذشته هستند )

مدیر انجمن: rosa_127

قفل شده
M.SGH

شرکت دوباره در آزمون سراسری

پست توسط M.SGH » سه‌شنبه 3 آبان 1390, 11:23 pm

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت اساتید محترم
بنده در یکی از رشته های هنر در مقطع کارشناسی در دانشگاه دولتی تحصیل کردم.آیا می توانم دوباره در آزمون سراسری در رشته دبیرستانم یعنی علوم تجربی دوباره امتحان بدهم؟!

siteman
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: karaj
تماس:

Re: شرکت دوباره در آزمون سراسری

پست توسط siteman » سه‌شنبه 3 آبان 1390, 11:25 pm

M.SGH نوشته شده:با سلام و عرض خسته نباشید خدمت اساتید محترم
بنده در یکی از رشته های هنر در مقطع کارشناسی در دانشگاه دولتی تحصیل کردم.آیا می توانم دوباره در آزمون سراسری در رشته دبیرستانم یعنی علوم تجربی دوباره امتحان بدهم؟!
سلام تا جایی که من اطلاع دارم نمیشه
برو بند قوانینشو ببین نوشته کسایی که در مقطع بالاتر دارن تحصیل میکنند نمیتونن شرکت کنن....
در ضمن شما دولتی هم دارین میخونین فکر نکنم اصلا بشه مگر پیام نور یا غیرانتفاعی اگه اونم اجازه بدن bale bale goll
شب را به روزر و روز را به شب بی هیچ ناکجایی می رسانیم بی آنکه غافل از پایان لحظه لحظه های عمرمان باشیم...
و هر روزمان تکرار روز های قبل و قبل و باز هم قبل می باشد بی آنکه روزی نو داشته باشیم...تکرار هم برایمان عادت شده و چه روزی پایان تکرار هاست... این را هم کسی نمی داند

جزوه ایجاد بانک اطلاعاتی دکتر معصومی
http://qiau.ac.ir/teacher/files/41491/0 ... -38-40.zip

mojtaba64
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط mojtaba64 » چهارشنبه 4 آبان 1390, 12:30 am

سلام

هر کسی فقط یک بار می تونه از امکانات دولتی در هر مقطع تحصیلی استفاده کنه. مثلا شما که در مقطع کارشناسی به صورت رایگان تحصیل کردید دیگه نمی تونید در این مقطع از امکانات دولتی استفاده کنید ولی برای ارشد مشکلی نیست...

من چند سال پیش که همین مورد برای خودم پیش اومد تحقیق کردم. فکر نمی کنم الان هم تغییر کرده باشه. در مورد شبانه هم اطلاع ندارم شاید شبانه بشه ولی روزانه نه ...

ziba103

پست توسط ziba103 » یک‌شنبه 20 آذر 1390, 7:13 pm

دوست عزیز این کار حتما میشه اما شما دیگه روزانه نمیتونی بری اگه هم قبول بشی شهریه ازت میگیرند اما شبانه و پیام نور و بقیه رو میتونی
موفق باشی

قفل شده