مدیریت MBA در ارشد

این بخش مختص کسانی است که خود را برای کنکور آماده میکنند ( مشاوران این بخش از رتبه هایی برتر کنکور در سالهای گذشته هستند )

مدیر انجمن: rosa_127

قفل شده
marde javan

مدیریت MBA در ارشد

پست توسط marde javan » دوشنبه 2 آبان 1390, 10:52 am

با سلام خدمت دوستان گرامی
من دانشجوی ترم اول کارشناسی ناپیوسته الکترونیک هستم و سال 1392 فارغ التحصیل در این رشته میشوم. برای ارشد من در تعیین رشته مورد علاقه دچار تردید شده ام, یعنی نمیدانم همین فنی مهندسی را در زمینه کنترل ادامه بدهم یا به رشته مدیریت MBA گرایش پیدا کنم؟ با توجه به ریاضی وار بودن رشته مهندسی کنترل به هر حال گاهی اوقات حوصله ادم سر میرود و صبر و حوصله خاص خودش را میخواهد ولی ادامه تحصیل در رشته مدیریت MBA به فکرم رسید و هم اکنون چیزهایی که برای من مهم هستش این است که اولا هر رشته ای که در ارشد ادامه بدهم بعد از فارغ التحصیلی در ان رشته, بازار کار و درامدش خیلی برایم مهم است, همچنین اینکه پذیرش در روزانه MBA تقریبا کم و حدود شاید 100 نفر در کل کشور را داشته باشد و مابقی غیر انتفاعی و پولی است که بیش از 6 میلیون هزینه را دارد که برای من که از نظر مالی متوسط هستم بازهم زیاد است. درکل میخواستم ضمن معرفی MBA لطف کنید که منابع کنکور ارشد و همچنین دروس مقطع ارشد آن را بگذارید و در این زمینه خواهشا راهنمایی کنید چون واقعا سردرگم شده ام.
با سپاس

ali120
کاربر ساده
کاربر ساده

Re: مدیریت MBA در ارشد

پست توسط ali120 » دوشنبه 25 اردیبهشت 1391, 11:29 am

GMAT بهترین کتاب واسه مهندس نامی مدرسان شریفه. حدود 2000 تا مثال حل شده داره، تمام تستهای کنکورهای قبل رو تا آزمون 91 هم حل کرده، بقیه کتابها کامل نیستن و مثال و توضیح خیلی کم دارن. البته من از قبولی های پارسال و یکی از دوستام که امسال میخواد شرکت کنه شنیدم، هنوز کتاب رو نخریدم

قفل شده