اطلاعات و قبولی های اديبان گرمسا

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
aria

اطلاعات و قبولی های اديبان گرمسا

پست توسط aria » جمعه 23 شهریور 1386, 3:30 pm

سلام
خسته نباشيد به شمايي كه از اين ماراتن كنكور سر بلند بيرون آمديد و آروزي موفقيت و پيروزي به آنهايي كه نتوانستند به هر طريق از اين سد بلند عبور كنند و اميداواريم در كنكور هاي آتي سر بلند باشند.
کسی از بچه ها هست که اديبان گرمسار قبول شده باشد؟
یا اطلاعاتی راجع به این موسسه داشته باشد؟
ثبت نام ورودي هاي جديد در اين موسسه پنج شنبه 29 شهريور مي باشد
كسي اطلاعات ديگري داشت در يغ نكند
من در حال جمع آوري اطلاعات در مورد آن جا هستم براي من مهمترين مسئله در انتخاب شهرها بعد مسافت بود چرا كه از لحاظ سطح علمي به نظر نمي رسد موسسات غير انتفاعي شهرستانهاي كوچك و بعضا بزرگ تفاوت چنداني داشته باشد و نزديك ترين موسسه به تهران همين اديبان گرمسار مي باشد و بعد از آن آبيك قزوين بعد آرادان وبعد قم و قزوين مي باشد جاي تعجب دارد به كساني كه رتبه هاي خوبي نيز آودرند ولي چالوس را زدند يا آمل.
نكته ديگري مهم به نظر مي رسد بعضي از موسسات اقدام به اجبار براي گذراندن دروس جبراني به عمل مي آورند كه در حدود 14 واحد و يا يك ترم تحصيلي است
كه ممكن است به پنج و يا شش ترمه شدن بيانجامد
آخرین ویرایش توسط aria در یک‌شنبه 25 شهریور 1386, 9:18 am، در مجموع 3 بار ویرایش شده است.

amir_sh
محل اقامت: tehran
تماس:

پست توسط amir_sh » شنبه 24 شهریور 1386, 8:32 am

سلام . منم اديبان انتخاب سومم بود كه اونجا قبول شدم منتها اطلاعات منم نسبت به اديبان مثل خودته اون رو هم از تو سايتش گرفتم ولي با توجه به برنامه زماني كلاساش و برنامه ريزي كه داره و ثبت نام اينترنتي و سروييس و اين چيزا به نظر بد نمياد .راستي شما كجاي تهران هستي شايد بچه محل درومديم ما تو فرجام هستيم . با آيدي " c14ym4n " هم تو مسنجر لاگين ميكنم خواستي اونجا PM بده

ali_konkori
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط ali_konkori » شنبه 24 شهریور 1386, 10:52 am

سلام منم ادیبان گرمسار قبول شدم میشه لطفا سایت موسسه رو بگید ممنون میشم من که هر چی زنگ میزنم موفق به ارتباط نمیشم..

AbBaS.A
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط AbBaS.A » شنبه 24 شهریور 1386, 11:39 am

اینم برای علی کنکوری عزیز

http://www.adiban.ac.ir

ssahar
کاربر ساده
کاربر ساده

منم!!

پست توسط ssahar » شنبه 24 شهریور 1386, 2:08 pm

منم با رتبه 915اديبان قبول شدم .اولين اولويتم بودبعد ازتهران..
كسي هست كه بخوادازغيرانتفاعي تهران بياداديبان بگه؟؟؟؟؟؟/!!

بچه ها ميشه رفت وامد يا بايدرفت خوابگاه؟؟نهايت هزينه شهريه چقدرميشه؟؟هيي ازين شهريه ها....بابام حالمو گرفته....

جواب بديد
ممنون.

آواتار کاربر
maryam banoo
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: تهران

پست توسط maryam banoo » یک‌شنبه 25 شهریور 1386, 2:00 am

سلام
من خودم آیندگان تنکابن قبول شدم ولی یکی از دوستام دانشجوی دانشگاه آزاد گرمساره، اون رفت وآمد میکنه، بستگی داره از کجای تهران بخواید برید، ما که اکباتان هستیم یعنی غرب تهران، از اینجا حدوده 3.5 الی 4 ساعته
ولی خوب به نظرم زمستون خیلی سخته چون اگه کلاسه 8 صبح داشته باشید باید 4 یا 5 از خونه بزنید بیرون، اگه خوابگاه یا خونه بگیرید راحتترید.
این اطلاعات من بود، امیدوارم کمکی بهتون بکنه

بچه شما آماره آیندگانه تنکابن رو دارید؟ :?: من هیچی در موردش نمی دونم :cry: ممنون میشم اگه کسی آماری داره راهنمایی کنه

موفق باشید

آواتار کاربر
arash_Abedini
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط arash_Abedini » یک‌شنبه 25 شهریور 1386, 9:07 am

[

بچه شما آماره آیندگانه تنکابن رو دارید؟ :?: من هیچی در موردش نمی دونم :cry: ممنون میشم اگه کسی آماری داره راهنمایی کنه

موفق باشید[/quote]

در مورد تنکابن اول میخواستم درباره مردم بگم که بی خیال شدم( همه جا خوب و بد داره دیگه)
دوم اینکه ظاهرا خوابگاه خبر نیست سوم اینکه اجاره خونه سر به فلک میکشه علتش هم چون شهر ساحلیه چهارم هیچ سایتی تو اینترنت نداره من که به قول بچه ها از اینترنت میوه هم میکشم بیرون از این موسسه هیچ سایت یا آمار خاصی پیدا نکردم :?: :?:

من واسه خونه چون یکی از دوستانم تو سادات محله رامسر که فکر کنم حدودا یه 45 دقیقه یه خود شهسوار راهه یه ویلا دارن که عاجزانه باید برم پیشش ببینم میتونم جور کنم یا نه

این دانشگاه قبول شدم ما هم فیلمیه واسه خودش :!:

من که فکر نمی کردم قبول شم ...اما حالا که قبول شدم باید ناز کنم چون اگه بخوام برم کلی موقعیت کاری که دارم رو باید ول کنم یه دوسال بازم واسه خودم بچرخم. :roll:
موفقیت تقدیر من است من بی تقصیرم...

آواتار کاربر
sara_4170
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط sara_4170 » یک‌شنبه 25 شهریور 1386, 2:11 pm

aria نوشته شده:جاي تعجب دارد به كساني كه رتبه هاي خوبي نيز آودرند ولي چالوس را زدند يا آمل.
نكته ديگري مهم به نظر مي رسد بعضي از موسسات اقدام به اجبار براي گذراندن دروس جبراني به عمل مي آورند كه در حدود 14 واحد و يا يك ترم تحصيلي است
كه ممكن است به پنج و يا شش ترمه شدن بيانجامد
آريا جان .. دقيقا خودت تو پستي كه دادي جواب خودتم دادي!!! اگه مسافت مورد نظر نباشه .. دو تا غير انتفاعي هاي امل و چالوس در سطح كشور واقعا خوبن!! هم از نظر امكانات و هم از نظر همين مسئله ارايه واحد و امثال اينا!!!
البته منظورم از امكانات چيز نسبي هست.. يعني نسبت به دانشگاههاي ديگه!!
مثلا اين سايت دانشگاه امل :::
http://shomal.ac.ir/fa/
نگاه كن!!! كمتر دانشگاه غير انتفاعي هست كه اين طوري و با اين مشخصات باشه!!! حتي صدرا و علم و فرهنگ كه تو تهرانه مثله يه مدرسه ابتدايي مي مونن تا دانشگاه!!!
خوب البته واسه هر كس يه چيزي مهمه!!! درسته سطح علمي دانشگاه خيلي مهمه!!!
اما من و خيلي ها مثل من ترجيح مي دن تو يه دانشگاه با سطح علمي خوب و داراي امكاناته خوب درس بخونن!!! كه امل و چالوس .. هر دو تاي اينا رو كم و بيش داره!!!
راجب به واحد هاي جبراني هم حق با شماست.. مثلا ارادان كه تو دفترچه صراحتا گفته واحد جبراني مي ديم!!!
خوب بودن و البته وسعت دانشگاه تو پذيرش رشته هاي مختلف و در مقاطع مختلف خيلي تو اين امر تاثير داره!!
كه باز چون امل و چالوس دو تا غير انتفاعي هستن كه تعداد زيادي رشته پذيرش مي كنن .. كمتر از اين دره پيت بازي ها توش هست!!! كه با دادن واحد جبراني پدر بچه هارو در بيارن!!!

به هر حال هر جا هستي موفق باشي

آواتار کاربر
maryam banoo
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: تهران

پست توسط maryam banoo » یک‌شنبه 25 شهریور 1386, 7:43 pm

آقا آرش نگرانم کردیاتصویر
یعنی میگید بی خیال شم نرم؟
من زنگ زدم پرسیدم گفتن واسه خانمها خوابگاه داره
در ضمن اینجور شهرای ساحلی فقط تابستونا مسافر زیاد داره و کرایه خونه ها رو بالا میبرن و واسه ما ناز میککنن، همین که تابستون تموم شه واسه اجاره خونه التماس میککن
تو رو خدا اگه آماری گرفتی به منم بگو

آواتار کاربر
arash_Abedini
کاربر ساده
کاربر ساده
تماس:

پست توسط arash_Abedini » یک‌شنبه 25 شهریور 1386, 9:00 pm

maryam banoo نوشته شده:آقا آرش نگرانم کردیاتصویر
یعنی میگید بی خیال شم نرم؟
من زنگ زدم پرسیدم گفتن واسه خانمها خوابگاه داره
در ضمن اینجور شهرای ساحلی فقط تابستونا مسافر زیاد داره و کرایه خونه ها رو بالا میبرن و واسه ما ناز میککنن، همین که تابستون تموم شه واسه اجاره خونه التماس میککن
تو رو خدا اگه آماری گرفتی به منم بگو

آمار گرفتم توپ .... :?: :?: :?:

پانسیون :

000/135 هزار پیش با ماهی 000/35 که پول پیش برای تلفن میگیرن علتش همون خصوصی بودن خوابگاه که ممکنه پول تلفن اتاق ها زیاد شه این پول رو میگرن :arrow:

از یه کارمندمون که خواهرش اونجا بود پرسیدم که اینرو گفت
مردمش هم خوبن دانشجو هم خیلی داره :)

کلی جای تفریحی داره بالای 40 تا ثبت شده که واسه من هم که شدیدا به کوه علاقه دارم و اون سمتی زیاد کوه نرفتم وقت خوبیه 8)

اما اینکه برای من زیاد مناسب نیست اینه که من توی دو سه وضعیت خوب تو شهرستان گرگان قرار گرفتم که تمام امکانات الان برام مهیاست که با این قبولی تو این شهر عملا باید کارو بارم رو بیخیال شم ... کلی بگم تو بدترین موقعیت خوب زندگیم قرار گرفتم
یا کار یا درس که فکر کنم دانشگاهو بچسبم ... خیلی باید فکر کنم :shock: :shock:
موفقیت تقدیر من است من بی تقصیرم...

قفل شده