یک کار عجیب

این بخش مختص کسانی است که خود را برای کنکور آماده میکنند ( مشاوران این بخش از رتبه هایی برتر کنکور در سالهای گذشته هستند )

مدیر انجمن: rosa_127

قفل شده
mostafadav

یک کار عجیب

پست توسط mostafadav » سه‌شنبه 22 شهریور 1390, 10:19 am

با عرض سلام خدمت کاربران عزیز
متولدنیمه دوم 71 هستم ودر کنکور 90 شرکت کردم ،سراسری قبول نشدم ولی آزاد برق تهران غرب قبول شدم،حالا می خوام ترم اول آزاد رو بخونم برای ترم بعد مرخصی بگیریم و از بهمن بشینم برای کنکور 91 بخونم ،این کار ممکنه؟ در صورت قبولی در دانشگاه دولتی آیا اجازه رفتن به دانشگاه دولتی رو دارم ؟ از نظر خدمت و.... مشکلی پیش نمی یاد یا مثلا دانشگاه دولتی منو می پذیره؟اگه قبول نشدم دوباره می تونم همون دانشگاه آزاد ادامه تحصیل بدم؟
goll

mostafadav

Re: یک کار عجیب

پست توسط mostafadav » پنج‌شنبه 7 مهر 1390, 11:34 pm

اگه تا پنج روز دیگه جواب ندین ممکنه برای همیشه جواب این سوالم دیر شه ger

mostafadav

پست توسط mostafadav » پنج‌شنبه 7 مهر 1390, 11:39 pm

خواهش میکنم جواب بدید

disloyal
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط disloyal » یک‌شنبه 17 مهر 1390, 6:42 pm

هیچ مشکلی پیش نمیاد دوست عزیز بشین بخون فقط اگه قبول نشی یه ترم عقب میفتی اگرم باز برق قبول بشی فک کنم نمره های بالای 14 برات تطبیق بدن

آواتار کاربر
travian
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: پايتخت

پست توسط travian » یک‌شنبه 17 مهر 1390, 10:48 pm

سلام دوست گلم
mostafadav نوشته شده: حالا می خوام ترم اول آزاد رو بخونم برای ترم بعد مرخصی بگیریم و از بهمن بشینم برای کنکور 91 بخونم ،این کار ممکنه؟
بله bale
mostafadav نوشته شده:در صورت قبولی در دانشگاه دولتی آیا اجازه رفتن به دانشگاه دولتی رو دارم ؟
بله bale
mostafadav نوشته شده: از نظر خدمت و.... مشکلی پیش نمی یاد یا مثلا دانشگاه دولتی منو می پذیره؟
والا از نظر خدمت نمی دونم ، شما این قسمت سوالت رو از آقا فرشید بپرس که مشاور ویژه نظام وظیفه هستن
mostafadav نوشته شده: اگه قبول نشدم دوباره می تونم همون دانشگاه آزاد ادامه تحصیل بدم؟
بازم بله bale

موفق باشی goll goll
درياي آرام ناخداي قهرمان نمي سازد

قفل شده