کنکور هلـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــند

این بخش مختص کسانی است که خود را برای کنکور آماده میکنند ( مشاوران این بخش از رتبه هایی برتر کنکور در سالهای گذشته هستند )

مدیر انجمن: rosa_127

قفل شده
آواتار کاربر
benyaminarya
محل اقامت: DenHaag-NL

کنکور هلـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــند

پست توسط benyaminarya » دوشنبه 21 شهریور 1390, 6:24 pm

سلام به همه
نمی دونم از کجا شروع کنم...بزارید اینجور بگم که من الان هلند ساکنم یعنی نزدیک 5 سال میشه.....
اما به دلایلی مجبور به بازگشت به ایران هستم...و متعصفانه امکانه ماندنم در هلند نیست.....برای همین مجبورم که کنکور ایران را بدم....البته بگماااا من ایرن که بودم سمپاد می رفتم و با ازمونا مرآت بزرگ شدم danesh
اما همون جور که گفتم خیلی وقته سمت کتابا ایرانی نرفتم....اها اینم بگم من به ایرانی می بایست پارسال کنکور می دادم........حالا اینو ولش کنید..کمک کنید...برنامه،نصیحت،...هر چیزی که فکر کنید بهم کمک می کنه..آها راستی من 1 مشاورم دارم و الان 3 هفته هم هست که شروع کردم به خوندن... danesh هفته ای مفید 60 ساعت رو می خونم ،وقت آزاد و تفریحم هم سر جاش هست تو برنامم.
به قول مشاورم اول هدف،منم هدفم امیرکبیر معماریه واینم بگم من خیلی از خودم توقعم زیاده برا همین می خوام رتبه 2 رقمی بیارم danesh ..
فقط کمکم کنید..نصیحت..راهنمایی...نکته یا فرمولللللل... ktb:

مرسییییی از همه

بنیامین yes:
A little bit of powder, a little bit of paint,that makes a girl's complexion seem what it ain't

آواتار کاربر
travian
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: پايتخت

Re: کنکور هلـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــند

پست توسط travian » سه‌شنبه 22 شهریور 1390, 12:42 am

سلام

این خیلی خوبه که استارت رو زدید ، و اون هم هفته ای 60 ساعت

این خیلی عالیه bale ، و کار قشنگی که می کنید اینه که در کنار درس به تفریح و کارهای دیگه هم می پردازید

که این خیلی خیلی خوبه bil: ، سعی کنید که همین کار رو تا آخر برنامتون داشته باشید

چون اینجوری هیچ وقت از درس خسته نمی شید ، سعی کنید از همین اول با برنامه ریزی پیش برین

همیشه به این فکر کنید که به هدفتون رسیدید و خودتون رو تو دانشگاه مورد نظرتون که امیر کبیره فرض کنید ، این باعث میشه که شما انرژی و انگیزه زیادی بدست بیارید yes: bil:

به آدرس زیر هم سر بزنی بد نیست ، اگه خودت هم تجربیاتی داری تو این تاپیک که آدرسش رو قرار دارم حتما قرار بده:

http://www.forum.karshenasi.com/viewtop ... f=3&t=9738

موفق باشی goll
درياي آرام ناخداي قهرمان نمي سازد

آواتار کاربر
benyaminarya

پست توسط benyaminarya » سه‌شنبه 22 شهریور 1390, 12:08 pm

مرسی از جوابت اما میشه یکم بیشتر کمک کنی و اگه کتابی یا سایتی یا مثلا فرمولا خوب و کاری بلدی بهم بگی؟
آها 1 زحمت دیگه هم داشتم....دانشگاه ها تاپ ایران برا من....تو معماری یا برق (اینم دوست دارم)بحٍ سر تهران نیست(هرچند اولویت با تهرانه برا من)اما برام مهم که دانشگام تراز 1 باشه،کدوماس؟ rooz
A little bit of powder, a little bit of paint,that makes a girl's complexion seem what it ain't

banizahra
محل اقامت: کوهبنان
تماس:

پست توسط banizahra » پنج‌شنبه 21 مهر 1390, 11:04 am

باسلام خدمت شما دوست عزیز بابا بازم شما هفته ای 60ساعت درس میخونید من بعد از 4سال دوری از درس به دلیل یک سری مشکلات عزمم رو جزم کردم که برای کنکور 91درس بخونم اما نمی دونم از کجا شروع کنم شما می تونید کمکم کنید امکانش هست برنامه تون رو ارائه دهید ktb:

آواتار کاربر
benyaminarya

پست توسط benyaminarya » دوشنبه 25 مهر 1390, 1:21 pm

آره داداش چرا نشه اما بگمااااااااااااااااا
اشتباهه از رو برنامه یکی دیگه کار کنی
چون این برنامه برا خود من نوشته شده
اما باشه
اول باس بدونی هر سال رو تا کی تمام کنی
برا من:
شهریور-مهر :2 دبیرستان
آبان - آذر :3 دبیرستان
دی - بهمن : پیش دانشگاهی
اسفند:تست مرور
فروردین :تست - مرور
اردیهشت :تست- مرور
خرداد :تست - مرور
تیییییییر :مرور

حالا اینجا باس بگم که من درس که می خونم خلاصه برداری می کنم(خلاصه نویسی برگ برنده منه!باید یاد بگیریش،حتمااااااا)چون دیگه من سمت کتابام نمی رم وقتی از همه خلاصه برداشتم. و فقط مرورام رو می خونم(مرورام هم 2 قسمتن:1- خلاصه اولیه-خلاصه از خلاصه هام که این مال ماه آخر)

هر روز از ساعت 7 یا 7:30 شروع میشه بازه های درسی 1/30
درس اول رو اونی بزار که دوس داری دومی رو اونی بزار که بدت میاد و سومی باز اونی که دووس داری
سعی کن بین هر 2تا درس سنگین 1 درس سبک بزاری
سانس درسی آخر هر روز رو بزار برا ادبیات یا دینی

ریاضی (دیف-آمار -حسابان-هندسه بسته به سالی که می خونم موضوعش عوض میشه)من 14 تا 1/30 تئ هفتم تقسیم کردم
فیزیک 10 تا 1/30
شیمی 8 تا(چون عاشقشمممممم)1/30
ادبیات و زبان فارسی 5تا(ضریب 4)
عربی و دینی 4تا
زبان 0 تا(من اصن نیاز به خوندن انگلیسی ندام=))))) نخونده 98 زدم کنکوره امسال رشته زبان رو )

اگه بخوای میتونم 1 عکس از برنامم بفرسم برات

آواتار کاربر
yosefi1988
کاربر خوب
کاربر خوب
محل اقامت: زیر آسمون خدا

پست توسط yosefi1988 » دوشنبه 25 مهر 1390, 1:48 pm

benyaminarya نوشته شده:سلام به همه
نمی دونم از کجا شروع کنم...بزارید اینجور بگم که من الان هلند ساکنم یعنی نزدیک 5 سال میشه.....
اما به دلایلی مجبور به بازگشت به ایران هستم...و متعصفانه امکانه ماندنم در هلند نیست.....برای همین مجبورم که کنکور ایران را بدم....البته بگماااا من ایرن که بودم سمپاد می رفتم و با ازمونا مرآت بزرگ شدم danesh
اما همون جور که گفتم خیلی وقته سمت کتابا ایرانی نرفتم....اها اینم بگم من به ایرانی می بایست پارسال کنکور می دادم........حالا اینو ولش کنید..کمک کنید...برنامه،نصیحت،...هر چیزی که فکر کنید بهم کمک می کنه..آها راستی من 1 مشاورم دارم و الان 3 هفته هم هست که شروع کردم به خوندن... danesh هفته ای مفید 60 ساعت رو می خونم ،وقت آزاد و تفریحم هم سر جاش هست تو برنامم.
به قول مشاورم اول هدف،منم هدفم امیرکبیر معماریه واینم بگم من خیلی از خودم توقعم زیاده برا همین می خوام رتبه 2 رقمی بیارم danesh ..
فقط کمکم کنید..نصیحت..راهنمایی...نکته یا فرمولللللل... ktb:

مرسییییی از همه

بنیامین yes:
داداش اینا رو بیخیال
اونجا آب و هوا چطوره ؟ ببینم قلیون هم پیدا میشه؟
کجای هلند ساکنی؟ ویزا میخواد یا پاس کایفیه dan
همیشه تنهایی , توانایی می آورد.

تراختور محبوب دلها

http://ab1group.mihanblog.com

آواتار کاربر
benyaminarya

پست توسط benyaminarya » دوشنبه 25 مهر 1390, 4:52 pm

ملومه که ویزا می خواد!شینگن!!!!
آره قلیون هم هست،هوا هم اکثرا سرد و بارونی!

داداش اینجا من برا این چیزا نیمدما که اینارو می پرسی!

آواتار کاربر
yosefi1988
کاربر خوب
کاربر خوب
محل اقامت: زیر آسمون خدا

پست توسط yosefi1988 » دوشنبه 25 مهر 1390, 5:07 pm

benyaminarya نوشته شده:ملومه که ویزا می خواد!شینگن!!!!
آره قلیون هم هست،هوا هم اکثرا سرد و بارونی!

داداش اینجا من برا این چیزا نیمدما که اینارو می پرسی!
شیطون اگه واسه قلیون نرفتی پس واسه چی رفتی
همیشه تنهایی , توانایی می آورد.

تراختور محبوب دلها

http://ab1group.mihanblog.com

قفل شده