كمك براي انتخاب رشته

این بخش مختص کسانی است که خود را برای کنکور آماده میکنند ( مشاوران این بخش از رتبه هایی برتر کنکور در سالهای گذشته هستند )

مدیر انجمن: rosa_127

قفل شده
arezoo-fadaei

كمك براي انتخاب رشته

پست توسط arezoo-fadaei » دوشنبه 12 اردیبهشت 1390, 1:16 pm

سلام
من كارداني نرم افزار دارم و 2 ساله مشغول كار برنامه نويسيم ،2 سال پيش كارشناسي غير انتفاعي هم قبول شدم ولي احساس كردم نرم افزار براي من رشته مناسبي براي ادامه تحصيل نيست چون هم كار خوبي دارم و هم توي دانشگاه اصلا مطالبي كه توي محيط كار به درد بخوره آموزش نمي دن ، با وجود اينكه در رشته و كارم آدم نسبتا موفقي هستم توي اين 2 سال اصلا از نظر روحي با كارم رابطه خوبي نداشتم به خصوص كه هميشه ترس اين را داشتم كه با تغييرات روز به روز نرم افزار نتونم به پاي تكنولوژي جلو برم. فكر كردم بهتره يك رشته ديگه انتخاب كنم .اول به فكر رشته مشاوره افتادم ولي يه مدت كوتاه كه كتابهاش را خوندم متوجه شدم ذهن من ذهن رياضي و حل كردن مسائله و من اهل نشستن و كتاب حفظ كردن نيستم از طرفي هم توي اين 2 سال بهم ثابت شده اهل صبح تا شب روبروي يه صفحه نشستن و كد نوشتن و هر روز دنبال روش هاي جديد رفتن هم نيستم . دنبال رشته اي ميگردم كه نه به اندازه رشته هاي ادبيات حفظي باشه و آينده كاريش نامعلوم و نه به اندازه نرم افزار ذهن بر و سخت و پر تغيير باشه ،ممنون ميشم اگر كسي بتونه من را براي انتخاب رشته كمك كنه ،
اگر كسي درباره رشته حسابداري اطلاعات داره ممنون ميشم بهم بگه رشته حسابداري ميتونه براي من رشته مناسبي باشه يا نه و اينكه اگر بخوام حسابداري بخونم از كارداني شروع كنم و يا كارداني به كازشناسي امتحان بدم
پيشاپيش ممنون