تکمیل ظرفیت در آزمون کاردانی به کارشناسی 90(از 11 آبان تا 18

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
Am!n
کاربر ساده
کاربر ساده

Re: تکمیل ظرفیت در آزمون کاردانی به کارشناسی 90(از 11 آبان ت

پست توسط Am!n » پنج‌شنبه 25 اسفند 1390, 1:04 am

من رفتم سازمان سنجش اونجا هم که راه نمی دادن تو اتاق! با هزار بدختی به زور رفتمو یه نامه گرفتم ازشون تا بیارم شیراز ثبنام کنم...از طرفیم بهم گفتن که اسمم توی لیست تکمیل ظرفیتا از قبل بوده! منم رفتم دانشگاه پاسارگاد شیراز اونجا هم که دوروز معطل کردن بعدم اعتراف کردن که مدیر گروهه عزیز زده اسم یه سری رو کلا پاک کرده!! منه بیچاره هم چون بومی نبودم احتمالا جز همونا شدم خلاصه توستم ثبت نام کنم اما فقط 14 واحد بهم دادن ماله شمام همینطوریه؟!
رضا جان راستش من نتونستم اسمی از شما ببرم چون اصلا به خودمم محل نمی ذاشتن چه برسه شما که خودتم اونجا نبودی ببخشید دیگه...شاید اگه می رفتی می تونستی کاری کنی نمی دونم

آواتار کاربر
mohammad.kimiya
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: Ahwaz

پست توسط mohammad.kimiya » پنج‌شنبه 25 اسفند 1390, 4:02 am

Am!n نوشته شده:من رفتم سازمان سنجش اونجا هم که راه نمی دادن تو اتاق! با هزار بدختی به زور رفتمو یه نامه گرفتم ازشون تا بیارم شیراز ثبنام کنم...از طرفیم بهم گفتن که اسمم توی لیست تکمیل ظرفیتا از قبل بوده! منم رفتم دانشگاه پاسارگاد شیراز اونجا هم که دوروز معطل کردن بعدم اعتراف کردن که مدیر گروهه عزیز زده اسم یه سری رو کلا پاک کرده!! منه بیچاره هم چون بومی نبودم احتمالا جز همونا شدم خلاصه توستم ثبت نام کنم اما فقط 14 واحد بهم دادن ماله شمام همینطوریه؟!
رضا جان راستش من نتونستم اسمی از شما ببرم چون اصلا به خودمم محل نمی ذاشتن چه برسه شما که خودتم اونجا نبودی ببخشید دیگه...شاید اگه می رفتی می تونستی کاری کنی نمی دونم
str: ssb: str: rgs
خب خدا رو کر تبریک...واقعا خوشحال شدم....به من 17 واحد دادن که با زرنگی 3واحد دیگه گرفتم و شد 20

آواتار کاربر
reza_1724
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: پشت اون دریا که سهراب سپهری گفت

پست توسط reza_1724 » شنبه 27 اسفند 1390, 2:48 pm

Am!n نوشته شده:من رفتم سازمان سنجش اونجا هم که راه نمی دادن تو اتاق! با هزار بدختی به زور رفتمو یه نامه گرفتم ازشون تا بیارم شیراز ثبنام کنم...از طرفیم بهم گفتن که اسمم توی لیست تکمیل ظرفیتا از قبل بوده! منم رفتم دانشگاه پاسارگاد شیراز اونجا هم که دوروز معطل کردن بعدم اعتراف کردن که مدیر گروهه عزیز زده اسم یه سری رو کلا پاک کرده!! منه بیچاره هم چون بومی نبودم احتمالا جز همونا شدم خلاصه توستم ثبت نام کنم اما فقط 14 واحد بهم دادن ماله شمام همینطوریه؟!
سلام.
امین جان مبارک به سلامتی، خیلی خوشحال شدم بخدا.ممنون از لطفت داداش،منم همون شب که واسه شما پست گذاشتم به فرداش یعنی شنبه گفتم بزا واسه آخرین بار برم1سر بزنم دانشگاه بینم چی میگه که در کمال ناباوری گفت فقط اسم1نفر اومده اونم اسم من بود، دیگه رفتم ثبت نام کردم18 واحد دادن بهم تا بعد این تعطیلات دیگه بریم سر کلاس ایشالله.راستش دلم نیومد پست قبولیمو بزنم گفتم لااقل اگه شما قبول نشدی1کم همدردی کرده باشم(شاید خنده دار باشه)خب خدارو شکر شما هم قبول شدی به سلامتی.عدالت برقرار شد بالاخره.
پیشاپیش عیدتونم مبارک ایشالله سالی پر از موفقیت و شادی داشته باشید.
صبر کن سهراب....
قایقت جا دارد؟
من هم از همهمه ی روی زمین بیزارم....

Am!n
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط Am!n » یک‌شنبه 28 اسفند 1390, 4:38 pm

ممنون رضا و محمد عزیز ایشالا که موفق باشین . برای همه بچه های کنکور 90 آرزوی موفقیت دارم . امیدوارم عدالت در مورد همه رعایت شده باشه . عید همه هم مبارک goll goll goll

آواتار کاربر
mohammad.kimiya
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: Ahwaz

پست توسط mohammad.kimiya » دوشنبه 29 اسفند 1390, 5:21 am

داش امین و رضا: دلم روشن بود سه تامون قبول میشیم yes: که شکر خدا شدیم...ایشالله هرچی زودتر کارشناسیمون رو بگیریم danesh ....هروز سایت رو چک میکردم و دوست داشتم ببینم شما هم خبر قبولیتون میدین bale که خدا رو شکر همینطور شد goll

قفل شده