بحث و تبادل نظر در مورد کنکور آزاد سال 1387

آرشیو نتایج سالهای قبل کنکور را از اینجا ببینید به همراه کارنامه های سالهای قبل
قفل شده
آواتار کاربر
m2002k
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: تهران
تماس:

Re: بحث و تبادل نظر در مورد کنکور آزاد سال 1387

پست توسط m2002k » شنبه 5 بهمن 1387, 8:44 pm

سکوت سحر نوشته شده:
دوستان من خیلی دلم شور می زنه اگه بفهم قبول نشم داغون میشم
نه عزيزم نگران نباش تصویر ايشالا كه قبول ميشي تصویر......... بابا انقد منفي فكر نكن ديگهههههههه........ همش فعل منفي به كار ميبره nar:
تصویر

آواتار کاربر
engineer
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: تهران-تهرانپارس
تماس:

پست توسط engineer » شنبه 5 بهمن 1387, 11:21 pm

با سلام . یک سوال و چند نکته:
سوال: من در پاس شدن درس محاسبات عددی(پیرامون مشگلات با استاد ) شک دارم . اگر کارشناسی قبول شدم و این رو نه چی می شه؟

یا حق
غم و شادي در يک خانه زندگي مي کنند به آهستگي شادي کن تا غم بيدار نشود
Ymsgr: er.engineer68

reza699

پست توسط reza699 » یک‌شنبه 6 بهمن 1387, 12:11 am

اون همه امید و امیدواری همه پر پر شد. متاسفانه من امید داشتم کنکور ازاد قبول شم ( ترم آخرم هستم ) همه درس های این ترم هم پاس شد جز یکی که امشب تو سایت دانشکدمون دیدم. به خاطر لجبازی های یک استاد ..... نمیتونم کارشناسی برم.(فقط همین درس مونده)واقعا واسم جالبه چرا بعضی اساتید سنگ جلو پای دانشجو میندازن ؟؟؟ ها واقعا چرا ؟ من ترم قبلش ریاضی عمومی رو ۱۴.۵ گرفتم ( البته با یک استاد دیگه ) . حالا جالب اینجاست که این ترم درس ریاضی کاربردی که به مراتب حجم مطالبش از عمومی کمتر هست و میشه گفت اسون تر هست روافتادم. اون هم چی با نمره خیلی پایین.
در هر صورت من اساتید زیادی داشتم که خیلی هم سخت گیر بودن ولی همیشه دعاشون کردم چون سختگیرشون به یه دردم خورده ولی این استاد رو نه. نه این که صرفا نمره به من نداده صرفا به خاطر اینکه صرفا سر کلاس هدفش تدریس بود و بس. اصلا به فکر این نبود که بابا این دانشجوی بدبخت فهمید که حالا انتظار بالا هم ازش داشت
برای تمامی دوستانی که آزاد قبول میشم آرزوی موفقیت میکنم. مثل اینکه سختی های یه کنکور دیگه رو باید متحمل بشم. خوب چاره ای هم نیست. dd:

Santa_banta
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط Santa_banta » یک‌شنبه 6 بهمن 1387, 1:31 am

reza699 نوشته شده:اون همه امید و امیدواری همه پر پر شد. متاسفانه من امید داشتم کنکور ازاد قبول شم ( ترم آخرم هستم ) همه درس های این ترم هم پاس شد جز یکی که امشب تو سایت دانشکدمون دیدم. به خاطر لجبازی های یک استاد ..... نمیتونم کارشناسی برم.(فقط همین درس مونده)واقعا واسم جالبه چرا بعضی اساتید سنگ جلو پای دانشجو میندازن ؟؟؟ ها واقعا چرا ؟ من ترم قبلش ریاضی عمومی رو ۱۴.۵ گرفتم ( البته با یک استاد دیگه ) . حالا جالب اینجاست که این ترم درس ریاضی کاربردی که به مراتب حجم مطالبش از عمومی کمتر هست و میشه گفت اسون تر هست روافتادم. اون هم چی با نمره خیلی پایین.
در هر صورت من اساتید زیادی داشتم که خیلی هم سخت گیر بودن ولی همیشه دعاشون کردم چون سختگیرشون به یه دردم خورده ولی این استاد رو نه. نه این که صرفا نمره به من نداده صرفا به خاطر اینکه صرفا سر کلاس هدفش تدریس بود و بس. اصلا به فکر این نبود که بابا این دانشجوی بدبخت فهمید که حالا انتظار بالا هم ازش داشت
برای تمامی دوستانی که آزاد قبول میشم آرزوی موفقیت میکنم. مثل اینکه سختی های یه کنکور دیگه رو باید متحمل بشم. خوب چاره ای هم نیست. dd:

سلام خدمت دوست عزیزم reza699

اصلا نگران نباش شما میتونی درسی رو که افتادی را بصورت "تک درس" یا همون معرفی به استاد پاس کنی یا اگر این مورد هم نشود انشالله بعد از قبولی از او دانشگاهی که توش قبول شدی میتونی یک ترم مرخصی بگیری تا درسی رو که افتادی پاس کنی

reza699

پست توسط reza699 » یک‌شنبه 6 بهمن 1387, 1:50 am

صلا نگران نباش شما میتونی درسی رو که افتادی را بصورت "تک درس" یا همون معرفی به استاد پاس کنی یا اگر این مورد هم نشود انشالله بعد از قبولی از او دانشگاهی که توش قبول شدی میتونی یک ترم مرخصی بگیری تا درسی رو که افتادی پاس کنی
سلام دوست عزیز . شما و بقیه دوستان میتونید اطلاعات بیشتری در این باره بهم بدید و این که واسه این مشکل چه راه حل هایی دارید
با تشکر فراوان bil:

آواتار کاربر
kanan
كاربر عالي
كاربر عالي
محل اقامت: تبريز شهر اولين ها

پست توسط kanan » یک‌شنبه 6 بهمن 1387, 2:12 am

با سلام
پستهاي اضافي و نامربوط حذف شد
تاپيك از حالت قفل خارج شد

از اينجا هم از همه اعضا غذر ميخوام كه تاپيك قفل شد ولي فكر كنم تنها چاره بود هم دوستيهامون كم رنگ ميشد و هم حرمتها شكسته ميشد و فكر كنم اگه اين تاپيك اينطوري پيش ميرفت ديگه نميشد جمعش كرد
با آرزوي موفقيت دوستان در تمام مراحل زندگي

زندگي را مثل پيازي ديدم كه هر ورقشو باز كردم
اشك منو درآورد!!

خدا بگم چيكارت نكنه اون كسي كه منو معتاد سريال فرار از زندان كردي

گفتگو آنلاين اعضا انجمن
http://www.tinychat.com/6kclp

آواتار کاربر
saman137
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: مشهد
تماس:

پست توسط saman137 » دوشنبه 7 بهمن 1387, 1:00 pm

kanan نوشته شده:با سلام

از اينجا هم از همه اعضا غذر ميخوام كه تاپيك قفل شد ولي فكر كنم تنها چاره بود هم دوستيهامون كم رنگ ميشد و هم حرمتها شكسته ميشد و فكر كنم اگه اين تاپيك اينطوري پيش ميرفت ديگه نميشد جمعش كرد

ممنون کار خوبی کردید اینجوری بهتره چون بحث نتیجه ای نداشت
به آرزوی قبولی همه بچه های گل تاپیک
اینم خبر قطعی از اعلام نتایج در تاریخ 8 بهمن

نتایج کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد فردا اعلام می شود
نتایج آزمون کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی سه شنبه هشتم بهمن(فردا) اعلام خواهد شد.
به گزارش خبرنگار مهر، نتایج نهایی آزمون کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی از طریق سایت مرکز آزمون این دانشگاه به نشانی http://www.AZMOON.com اعلام می شود.

بیش از 76 هزار نفر برای پذیرش در بیش از دو هزار و 356 رشته شهر در آزمون کارشناسی ناپیوسته سال جاری دانشگاه آزاد اسلامی شرکت کرده اند.

منبع: http://www.mehrnews.ir/NewsPrint.aspx?NewsID=822865

آواتار کاربر
Given_RL
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: کرج
تماس:

پست توسط Given_RL » دوشنبه 7 بهمن 1387, 1:44 pm

موضوع: بحث و تبادل نظر در مورد کنکور آزاد سال 1387
kanan نوشته شده:با سلام

بگذریم .... از موضوع پرت شدیم ....به هر حال فردا جواب ها می آد و یک سری از دوستان مثل پرنده های مهاجر از این وب سایت کوچ می کنند ....

امیدوارم همگی شما که زحمت کشیدید مزد خودتو رو با کارنامه روشن بگیرید ....

در ضمن یه سوال هم داشتم ... می خواستم ببینم که که 8 بهمن یعنی از ساعت 12 امشب به بعد دیگه ؟؟؟؟؟؟

یعنی جوابا رو امشب ساعت 12 می ذارن رو سایت ؟؟

پست شما از طرف مديريت ويرايش شد
با تشكر از شما دوست عزيز
+++++++++++باشه ! ! ! ؟ ؟ ؟+++++++++++

koofrety
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط koofrety » دوشنبه 7 بهمن 1387, 1:50 pm

متوجه نمیشم اگه قراره فردا نتایج نهائی آزاد اعلام بشه چرا خبرگزاری دانشگاه آزاد چیزی رو مخابره نکرده!! یعنی نه سایت http://WWW.ANA.IR ونه خود http://www.azmoon.net

2009
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط 2009 » دوشنبه 7 بهمن 1387, 1:57 pm

oo
آخرین ویرایش توسط 2009 در پنج‌شنبه 8 مرداد 1388, 5:23 pm، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.

Santa_banta
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط Santa_banta » دوشنبه 7 بهمن 1387, 3:02 pm

با سلام خدمت دوستان عزیز

من دارم از استرس میمرم چند شبی هست که بیشتر از 4 - 5 ساعت نمیتونم بخوابم

از الان هم میخوام برم تو سایت اعلام نتایج از این دانشگاه ازاد بعید نیست شاید

امروز نتایج رو زدند

sasa

پست توسط sasa » دوشنبه 7 بهمن 1387, 3:20 pm

بچه ها خبر و بخونید اینم لینکش :http://www.iscanews.ir/fa/ShowNewsItem. ... mID=282204

اسامی پذیرفته شدگان آزمون کارشناسی ناپیوسته سال 87 دانشگاه آزاد اسلامی منتشر شد
تهران- خبرگزاری ایسکانیوز: اسامی پذیرفته شدگان آزمون کارشناسی ناپیوسته سال 87 دانشگاه آزاد اسلامی منتشر شد.

به گزارش روز دوشنبه باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران "ایسکانیوز"، به نقل از روابط عمومی مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی اسامی پذیرفته شدگان آزمون کارشناسی ناپیوسته 87 این دانشگاه از طریق پایگاه اینترنتی مرکز آزمون به نشانی http://www.Azmoon.com منتشر شد.
در این گزارش تصریح شده است داوطلبان پس از مراجعه به پایگاه اعلام نتایج آزمون ها می توانند با وارد کردن مشخصات فردی (شامل نام، نام خانوادگی، نام پدر و شماره شناسنامه) و یا شماره داوطلبی و شماره شناسنامه کارنامه خود را مشاهده کنند.
در این گزارش آمده است، پذیرفته شدگان برای آگاهی از نحوه ثبت نام می بایستی با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی مرکز آزمون به نشانی http://www.Azmoon.net و یا از طریق روزنامه آفرینش نهم بهمن ماه 87 از جزییات و مدارک مورد نیاز ثبت نام آگاهی یابند.
این گزارش در پایان از اعلام اسامی پذیرفته شدگان متقاضی بدون آزمون دوره یاد شده طی هفته آتی خبر داده است./01
دارم میمیرم از استرس khk: khk: همش تو ذهنم کارنامه تو اینترنت و تصور می کنم که زده مردود . ای خدااااااااااااااااااااااااااااااااا

sp1

پست توسط sp1 » دوشنبه 7 بهمن 1387, 3:23 pm

جوابها اومد. من تهران مرکزی قبول شدم

لینک نتایج:

http://www.azmoon.com/K2K/Year1387/Pers ... oForm.aspx

http://www.azmoon.com/K2K/Year1387/Applicant.aspx
آخرین ویرایش توسط sp1 در دوشنبه 7 بهمن 1387, 3:29 pm، در مجموع 2 بار ویرایش شده است.

آواتار کاربر
mansourkhan

پست توسط mansourkhan » دوشنبه 7 بهمن 1387, 3:25 pm

ۀینک نتایج فعااااااااااااااااااااااااااااااااااااال شد

منم قبول شدم ssb: yes: rgs
yesterday is history , tomorrow is mystery but today is a gift and that is why it's called present

marzyeh_sn
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط marzyeh_sn » دوشنبه 7 بهمن 1387, 3:46 pm

سلام منم تهران جنوب قبول شدم
rgs
No pain ,No gain

قفل شده