كمك به دوستان در مورد انتخاب شهر كنكور سراسري 89

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
آواتار کاربر
Hamid
كاربر عالي
كاربر عالي

Re: كمك به دوستان در مورد انتخاب شهر كنكور سراسري 89

پست توسط Hamid » یک‌شنبه 7 شهریور 1389, 11:24 pm

بهزاد نوشته شده:
بهزاد نوشته شده:من از همون اول می خواستم تو رجایی بخونم تا دیروز که داشتم راجع به ارشد تحقیق می کردم. تازه دیروز فهمیدم که کنکور ارشد تو اواخر بهمن ماه برگزار میشه و هرکی نیمه اولو انتخاب کنه میتونه یه بار تو ترم سه کنکور ارشد بده و برای دومین بار هم پنج شش ماه وقت آزاد داره که میتونه مطالعه کنه و کنکور بده، ولی اگه نیمه دوم ثبت نام کنه بار اول میتونه ترم دو که هیچی حالیش نیست کنکور بده و بار دوم هم درست بعد از امتحانات ترم چهار شرکت کنه و اصلا وقت نمی کنه بخونه. حالا موندم که با رتبه 16 کجا برم، حالا باز سالهای پیش زنجان بود که دلمونو خوش کنیم اگرهم زنجان نمیشد می زدیم بیرجند، امسال کجا رو انتخاب کنیم؟
دوستان تورو خدا کمک کنین. فقط اینو در نظر داشته باشین که ارشد برام خیلی مهمه و میخوام ارشد قبول شم.
تورو خدا کمکم کنید، Help meeeeeeeeeeee. khk:
لطفا کمکم کنید khk:
من جوابتونو چند صفحه پیش دادم
چارش مرخصی گرفتن ترم مهر 2 سال دیگست اونموقع وقت برایه خوندن هم کامل هست فقط کارشناسیتون 5 ترمه میشه

آواتار کاربر
ali954
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: .......................!

پست توسط ali954 » یک‌شنبه 7 شهریور 1389, 11:26 pm

سلام دوستان این اصلاحیه که در سنجش گزاشتن در مورد غیرانتفاعی های قزوین یعنی کدش عوض شده؟ مثلا رجا نیمسال اول نداره کدشم عوض شده نسبت به دفترچه 2 که دانلود کردم
کد اون دفترچه فقط برای نیمه اول و این اصلاحیه برای نیمه دوم هست؟ (کدش)؟ یک توضیح کامل کسی بده در باره این جداول اصلاحیه ممنون میشم
بعد اینکه به نظر شما امسال رجا نهایتا با چند میشه قبولید

arash.nw
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط arash.nw » یک‌شنبه 7 شهریور 1389, 11:27 pm

دوستان می بینید که بچه های تهران دوست دارن تو شهر خودشون باشن و واقعاً هم حق دارن؛ نظرتون چیه که کسانی که هنوز انتخاب شهر و دانشگاه نکردن و حاضرن به نفع اونا کنار بکشن و تو شهرهای دیگه درس بخونن، همین جا توی forum اعلام کنن؟؟ آخه الان تنها دانشگاه خوبی که باقی مونده علم و فرهنگه که اونم غیرانتفاعیه. البته من نمی گم که کنار بکشید چون خودم در شرایط شما نیستم. فقط یه پیشنهاد بود!! :idea:
آخرین ویرایش توسط arash.nw در یک‌شنبه 7 شهریور 1389, 11:47 pm، در مجموع 10 بار ویرایش شده است.

sarous
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط sarous » یک‌شنبه 7 شهریور 1389, 11:36 pm

من نمي دونم چرا خيلي ها مي خوان بيان تهران!! آخه هر كس تو شهر خودش مگه راحت تر نيست!؟؟؟؟!؟!!!
كاش مي شد هر كسي فقط مي تونست شهر بومي خودشو بزنه.
من اینو قبول دارم که کسانی که رتبه‌شون از بچه‌های تهران (که ترجیح می دن تهران قبول بشن) بیشتر شده، این فرصت رو از اون‌ها می گیرن که تو شهر خودشون که تهران باشه درس بخونن. اما واقعاً اگه ساکن شهرستان دیگه ای بودید باز هم همین حرفو می زدید؟؟!!!
نه واقعا اين حقه بچه هايه شهرستانه كه با رتبه خوب بخوان جايه خوبي هم درس بخونن!!
اما اين حقه بچه هايه تهرانم نيست كه تهران كه هيچ تا 200 كيلومتريشم هدفه كل ايران باشه و مجبور باشن يا هميشه رتبه خوبي بيارن كه نزديكه شهرشون باشن يا آواره شهرهايه ديگه با مشكلاته خودش بشن به خصوص برايه خانمها!!!!
اين وظيفه دولته كه مراكزه خوبي رو تو كل ايران ايجاد كنه كه مردم اينقدر دچار مشكل نشن!!!
(از هر كجا كه مي خوام حرف بزنم مي رسه به سياست!!!)
این گناه بچه های شهرستانی نیست که هر چی امکانات توی تهران جمع شده,از هر لحاظ بگی از جمله دانشگاه.بهترین دانشگاه های کشور توی تهران هستن.شاید تعداد کل دانشگاه های خوب شهرستان به انگشتان دست هم نرسن.من خودم دوست داشتم دوره های سیسکو برم ولی اینجا نیست حتما واسه این دوره ها باید بیام تهران کلی هزینه کنم ولی بچه های تهران به راحتی میتونن برن.مشکلات ما توی شهرستان زیاد.البته مردم تهران هم باید دعای قوم قاجار کنن کا از زمان اونا پایتخت شده. :D .البته منظوری ندارم.فردا هزاران نامه ی اعتراض واسم نفرستید. ha: ha: ha:

mah_oveis

پست توسط mah_oveis » یک‌شنبه 7 شهریور 1389, 11:38 pm

سلام دوستان
ميخواستم بدونم دانشگاه تربيت دبير شهيد رجايي وافعا خابگاه نميدن؟؟؟؟ آخه توي دفترچه نوشته از دادن هر گونه خابگاه معذوريم!!!!

lanhkbutr
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط lanhkbutr » یک‌شنبه 7 شهریور 1389, 11:38 pm

به بچه های تهرانیالبته نه همه
اونهایی که میگن هرکی توشهر خودش درس بخونه
اولا تو شهرستان دانشگاهایی مثل شریف و تهران نیست
دوما اگه دختری رتبه خوب آورده و به قول شما بهتره آواره شهرها نشه این مشکل اون دختر نیست مشکل وزارت خراب شده علومه و میتونه راحت برای دانشجوهای نمونه سویتهای مناسب درست کنه
سوما نکنه فکر کردید که تهرانی ها سطح علمی دانشگاهای تهران و بالا بردن؟تا مه هم سطح علمی دانشگاه های شهرمون و بالا ببریم فقط میتونم بگم براتون متاسفم متاسفم..............
یا واقعا خنگید یا خودتون و زدید به خنگی oft: mz:

آواتار کاربر
Hamid
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط Hamid » یک‌شنبه 7 شهریور 1389, 11:40 pm

arash.nw نوشته شده:دوستان می بینید که بچه های تهران دوست دارن تو شهر خودشون باشن و واقعاً هم حق دارن؛ نظرتون چیه که کسانی که هنوز انتخاب شهر و دانشگاه نکردن و حاضرن به نفع اونا کنار بکشن و تو شهرهای دیگه درس بخونن، همین جا توی forum اعلام کنن؟؟ آخه الان تنها دانشگاه خوبی که باقی مونده علم و فرهنگه که اونم غیرانتفاعیه. البته من نمی گم که کنار بکشید چون خودم در شرایط شما نیستم. فقط یه پیشنهاد بود!! :idea:
پیشنهاد خوبیه ولی نمیشه از بچه ها این انتظار رو داشت

من خودم اگه شهرستان بودم و رتبم 2 رقمی میشد حتما اول تهران رو میزدم

mah943
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط mah943 » یک‌شنبه 7 شهریور 1389, 11:42 pm

please help me khk: بجه ها من رتبه سخت 1780 و نرم 11330 به نظر شما اساتید اول سختو بزنم ؟رشتم نر م بوده میتونم بخونم سختو؟

arash.nw
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط arash.nw » یک‌شنبه 7 شهریور 1389, 11:45 pm

lanhkbutr نوشته شده:به بچه های تهرانیالبته نه همه
دوما اگه دختری رتبه خوب آورده و به قول شما بهتره آواره شهرها نشه این مشکل اون دختر نیست مشکل وزارت خراب شده علومه و میتونه راحت برای دانشجوهای نمونه سویتهای مناسب درست کنه
سوما نکنه فکر کردید که تهرانی ها سطح علمی دانشگاهای تهران و بالا بردن؟تا مه هم سطح علمی دانشگاه های شهرمون و بالا ببریم فقط میتونم بگم براتون متاسفم متاسفم..............
.... oft: mz:
دوست عزیز اینجا جای توهین به دیگران نیست. درست می گید، وزارت علوم باید یه فکری کنه. ...
آخرین ویرایش توسط arash.nw در دوشنبه 8 شهریور 1389, 12:25 am، در مجموع 2 بار ویرایش شده است.

آواتار کاربر
ali954
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: .......................!

پست توسط ali954 » یک‌شنبه 7 شهریور 1389, 11:47 pm

کسی جوابمو نمیده؟!
این اصلاحیه که توش غیرانتفاعی قزوینم هست تغییری در دفترچه 2 ایجاد میکنه؟ یا اضافه شده برای نیمه دوم؟
غیرانتفاعی قزوین برای نیمه اول همونایی هستند که تو دفترچن؟ تغییری در کد نکردن؟!
کسی اصلا اصلاحیه رو خونده wc:

lanhkbutr
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط lanhkbutr » یک‌شنبه 7 شهریور 1389, 11:48 pm

هرکه بامش بیش برفش بیشتر
اون دانشجوهای شهرستانی که هوش و استعدادشون بیشتره و بیشتر زحمت کشیدن میرن تهران str: واون دانشجوهای تهرانی که هوش...اونای دیگه شون کمتره باید برن شهرستان این منصف ترین کار rgs

آواتار کاربر
Hamid
كاربر عالي
كاربر عالي

پست توسط Hamid » یک‌شنبه 7 شهریور 1389, 11:49 pm

ali954 نوشته شده:کسی جوابمو نمیده؟!
این اصلاحیه که توش غیرانتفاعی قزوینم هست تغییری در دفترچه 2 ایجاد میکنه؟ یا اضافه شده برای نیمه دوم؟
غیرانتفاعی قزوین برای نیمه اول همونایی هستند که تو دفترچن؟ تغییری در کد نکردن؟!
کسی اصلا اصلاحیه رو خونده wc:
نه دوست عزیز تغییر نکردن فقط اضافه شدن یعنی شما هم میتونی قبلیا رو بزنی هم جدیدارو
اگر توجه کرده باشی کدش فرق داره

sarous
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط sarous » یک‌شنبه 7 شهریور 1389, 11:53 pm

arash.nw نوشته شده:
.... oft: mz:
دوست عزیز اینجا جای توهین به دیگران نیست. درست می گید، وزارت علوم باید یه فکری کنه. کاش یه دانشگاه هم مختص بومی های تهران ایجاد می شد که در هر مقطعی پذیرش داشت.
من قبول دارم این دوستمون نباید به کسی توهین کنن.ولی حرف شما هم چندان جالب نیست؟شما هم میخواین مثل کارمندان آموزش و پرورش که امسال حقمون رو خوردند حق کسی رو بخورید؟سهمیه اختصاصی یعنی چی؟!!!به نظر من تو این مملکت که حرف از عدالت و شایسته سالاری میزنن خبری نیییییییییییییست.!!!!کجای این عدالته که دانشگاه ها رو کمپلت بدن به یه قشر خاصی و بگن بقیه حق شرکت ندارن؟!!!!کجای این عدالت که این افراد به راحتی مراکزی رو بدست بیارند که حقشون نیست.نتیجه اینه که نه خبری از شایسته سالاری هست نه عدالت.مملکت ما نه در داره نه پیکر.هر کی به هر کیه.
آخرین ویرایش توسط sarous در دوشنبه 8 شهریور 1389, 12:26 am، در مجموع 2 بار ویرایش شده است.

saeeb
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط saeeb » یک‌شنبه 7 شهریور 1389, 11:53 pm

saeeb نوشته شده:بچه ها من رتبم 876 اينم انتخابام کسي به من کمک ميکنه ؟
1-رجا قزوين نوبت اول
2-رجا نوبت دوم
تو رو خدا بس کنيد اين حرفاي الکي رو
ما اينجاييم به هم کمک کنيم
من کمک ميخوام

lanhkbutr
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط lanhkbutr » یک‌شنبه 7 شهریور 1389, 11:55 pm

lanhkbutr نوشته شده:
هرکه بامش بیش برفش بیشتر
اون دانشجوهای شهرستانی که هوش و استعدادشون بیشتره و بیشتر زحمت کشیدن میرن تهران str: واون دانشجوهای تهرانی که هوش...اونای دیگه شون کمتره باید برن شهرستان این منصف ترین کار rgs
اگه به دوستان گل تهرانی توهینی شد ببخشد البته من اول نوشته هام عرض کردم همه نه بلکه اونهایی که بی منطق حرف میزنن
ببیاد یه کم انصاف داشته باشیم و فقط خودمون و نبینیم
ممنون

قفل شده