کارنامه نهايي آزمون کارداني به کارشناسي ناپيوسته سال 1391

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی به کارشناسی بپردازید

مدیران انجمن: Parsian، rosa_127، Moh3n II، مدیران

قفل شده
atohi
کاربر معمولي
کاربر معمولي

Re: کارنامه نهايي آزمون کارداني به کارشناسي ناپيوسته سال 139

پست توسط atohi » چهارشنبه 26 مهر 1391, 3:32 pm

hich نوشته شده:منظورتون از اینکه می فرمایید کلا جای خوبی نیست توی تهران چیه؟ دانشگاه آزاد بود منظورتون؟راستش من متوجه نشدم.
دانشگاه های آزاد استان تهران و اطرافش تکمیل ظرفیت برنمیدارن. فقط شهرستان ها برمیدارن تکمیل ger

atohi
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط atohi » چهارشنبه 26 مهر 1391, 3:38 pm

nar

آواتار کاربر
mmiinnoo
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط mmiinnoo » چهارشنبه 26 مهر 1391, 5:08 pm

elimri نوشته شده:
mmiinnoo نوشته شده:اینم از کارنامه من
تازه امروز متوجه شدم که کارنامه ها رو سنجش اعلام کرده
من شریعتی روزانه قبول شدم

واااااااااااااااااااای دختر دمت گرم shad bil:
میشه بپرسم چندماه خوندی؟چطوری خوندی؟و چه منابعی رو خوندی؟؟
من کتابهای گسترش علوم پایه را خوندم ولی برای ذخیره و بازیابی و سیستم عامل کتاب روحانی و فهیمی را خوندم . ریاضی هم فقط آمار مقسمی را خوندم و فقط تست آمار را زدم. عمومی را هم نخوندم چون می دونستم وقت کم میارم. مدت زمانی هم که درس خوندم تقریبا بعد از عید شروع به خوندن کردم

آواتار کاربر
SHerek7
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: Teh

پست توسط SHerek7 » چهارشنبه 26 مهر 1391, 5:25 pm

atohi نوشته شده:
atohi نوشته شده:تو اطراف تهران نزدیکترین دانشگاه آزاد که تکمیل ظرفیت برمیداره یکی قزوین یکی هم واحد زرندیه اس واسه رشته من فقط زرندیه نزدیکه برمیداره آقا یه سوال فوق من یکی یا 2 هفته دیگه آماده میشه با مدرک ناقص ثبت نامم میکنن آخه معرفی به استاد برداشتم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ger ger ger ger
SHerek7؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من نميدونم
يعني مدركت يكي 2هفته ديگه اماده ميشه؟؟؟
ميتوني از خود دانشگاه سوال كني
░▒▓█ Hey You , Love Me █▓▒░

nIMa_aZx
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط nIMa_aZx » چهارشنبه 26 مهر 1391, 5:44 pm

SHerek7 نوشته شده:غرب تهران
راهش مشكل نيست چون كاردانيمو كرج(نظراباد) گرفتم، به راه دور عادت دارم
دوست خودم اونجا داره ميره سخت افزار
امكانات و سطح علمي دانشگاه و استادا خيلي واسم مهمه چون تو كارداني از اين چيزا نداشتيم

فقط اينكه خيلي زياد ازسخت افزار خوشم نمياد ونظرم رو ارشد هست بخاطر همين نميخام فرصتمو از دست بدم، خعلي زياد هم با هم فرق ندارن فقط چند واحد دروس تخصصي هستش كه فرق ميكنه

يه سوال اگه سخت بخونم ميتونم تو ار شد IT يا شبكه يا نرم افزار بخونم؟؟؟؟؟

اگر به راه دور عادت دارين پس مشكلي از اين نظر ندارين و از كرج تا دانشگاه هم حدود 105 110 كيلومتر هست ، از غرب تهران هم احتمالا اتوبوس ها قبل ساعت 6 حركت ميكنن. از نظر سطح هم بله هم سطح دانشگاه بالاست ؛ از نظر علمي و امكاناتش هم خوب هست برعكس اينكه تراز بالايي نداره و از رودهن هم پايين تر هست و قبولي اسون هست ولي برعكس خيلي سخت گير هستن .
ولي شما ميگي من كارداني رو جاي خوبي نبودم ؛ نميدونم شايد اونجا از نظر سطح اساتيد دروس رياضي و غير تخصصي ها به مشكل بخورين .

براي ادامه هم بله ميتونيد هر گرايش مربوط به كامپيوتر رو بزنيد . دروس سخت افزار هم اصلا فكر
نميكنم كه فقط چند تاش با نرم افزار تفاوت كنه . بيشتر از اين حرف ها هست . كلي دروس مدار بايد داشته باشه.

كلا به نظرم هر تصميمي ميگيرين روش فكر كنين . چون 2 سال هست حداقل . تازه رشته رو هم زياد علاقه ندارين.

دانشگاه هاي ازاد تهران ؛ مثل تهران شمال ، جنوب ، شرق كلا هيچ كدوم تو تكميل تو نرم افزار من نديدم باشه. نزديك تهران هم يه سري ها نيستن .
در زندگی یاد گرفته ام: ۱) با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوش بخت زندگی کند. ۲)با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه می کند. ۳)از حسود دوری کنم چون حتی اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز هم از من بیزار خواهد بود.۴) تنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم….

آواتار کاربر
elimri
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: گرگان
تماس:

پست توسط elimri » چهارشنبه 26 مهر 1391, 8:00 pm

من کتابهای گسترش علوم پایه را خوندم ولی برای ذخیره و بازیابی و سیستم عامل کتاب روحانی و فهیمی را خوندم . ریاضی هم فقط آمار مقسمی را خوندم و فقط تست آمار را زدم. عمومی را هم نخوندم چون می دونستم وقت کم میارم. مدت زمانی هم که درس خوندم تقریبا بعد از عید شروع به خوندن کردم[/quote]

مرسی goll goll goll
مـــــن شبـــ و روز درس میـــــ خونم تــــا پشـــــت کنکـــــــــــور نمــــــونمـ

آواتار کاربر
baran_like
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط baran_like » پنج‌شنبه 27 مهر 1391, 1:34 pm

M.Barati نوشته شده:با سلام
من در دانشگاه بیرجند دانشکده فردوس دوره روزانه قبول شدم وبرای همه کسانی که در سال 92 این کنکور را در پیش دارند آرزوی موفقیت می کنم . درصدها رو ببینید حالش رو ببرید str:
آخی ی ی ... دانشکده سر خیابون ما!
فردوس بهت خوش بگذره goll
کاری داشتی بیا پیش ما dan
و به انگشت نخی خواهم بست....
که فراموش نگردد که هنوز انسانم!

saeid barzegar

پست توسط saeid barzegar » پنج‌شنبه 27 مهر 1391, 1:50 pm

سلام
من کارنامه ی کنکورهای سال گذشته رو اینجا دیدم و بررسی کردم و این کار کمکم کرد که بتونم به خوبی هدفگذاری کنم که چه درصدهایی رو باید بزنم تا بتونم جایی که میخوام قبول بشم.
سال گذشته این نمره ای که من زدم {با توجه به ضریب و تعداد سوالات} رتبه ی 6 آورده بود ولی امسال چون برنامه نویسی و ساختمان داده رو راحت داده بودن فک کنم حدود 20 شده باشه رتبم.
اینم بگم که من کلا حدود یک ماه و نیم خوندم و بیشتر از این هم لازم نبود.
همونطور که میبینید با همین درصدا همه ی روزانه ها (که زنجان و بعدش تهران بهترین ها هستن ) رو قبول شدم پس شما هم میتونید.

سه تا نکته رو هم از من به یادگار داشته باشید:

1- حتما حدود 100 تا کارنامه از کنکور دو سال اخیر رو بررسی کنید و بر اساس اون هدفگذاری کنید. این کار هم باعث میشه که استرستون کم بشه و هم بهتون میفهمونه که چقدر باید تلاش کنید.

2- تو کنکور کاردانی به کارشناسی نهایتا رقابت بین 1000 نفر هستش و بقیه سیاهی لشگر محض هستند که وقتی آدم به کارنامه ی کنکورشون نگاه میکنه میفهمه که بدون خوندن هم میشه راحت رتبه 2000 آورد.

3- حتما یا کتابای آقای مقسمی(گسترش علوم پایه) رو بخونید یا کتابای اندیشه ی اساتید رو.

موفق باشید...
پیوست‌ها
karname.JPG

آواتار کاربر
elimri
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: گرگان
تماس:

پست توسط elimri » پنج‌شنبه 27 مهر 1391, 6:31 pm

saeid barzegar نوشته شده:سلام
من کارنامه ی کنکورهای سال گذشته رو اینجا دیدم و بررسی کردم و این کار کمکم کرد که بتونم به خوبی هدفگذاری کنم که چه درصدهایی رو باید بزنم تا بتونم جایی که میخوام قبول بشم.
سال گذشته این نمره ای که من زدم {با توجه به ضریب و تعداد سوالات} رتبه ی 6 آورده بود ولی امسال چون برنامه نویسی و ساختمان داده رو راحت داده بودن فک کنم حدود 20 شده باشه رتبم.
همونطور که میبینید با همین درصدا همه ی روزانه ها (که زنجان و بعدش تهران بهترین ها هستن ) رو قبول شدم پس شما هم میتونید.

1- حتما حدود 100 تا کارنامه از کنکور دو سال اخیر رو بررسی کنید و بر اساس اون هدفگذاری کنید. این کار هم باعث میشه که استرستون کم بشه و هم بهتون میفهمونه که چقدر باید تلاش کنید.

2- تو کنکور کاردانی به کارشناسی نهایتا رقابت بین 1000 نفر هستش و بقیه سیاهی لشگر محض هستند که وقتی آدم به کارنامه ی کنکورشون نگاه میکنه میفهمه که بدون خوندن هم میشه راحت رتبه 2000 آورد.

3- حتما یا کتابای آقای مقسمی(گسترش علوم پایه) رو بخونید یا کتابای اندیشه ی اساتید رو.

موفق باشید...
ایـــــــــــــــــــــــــــــــــول bil:
مرسی بابت راهنمایی goll
مـــــن شبـــ و روز درس میـــــ خونم تــــا پشـــــت کنکـــــــــــور نمــــــونمـ

saeid barzegar

پست توسط saeid barzegar » پنج‌شنبه 27 مهر 1391, 6:38 pm

elimri نوشته شده:
saeid barzegar نوشته شده:سلام

موفق باشید...
ایـــــــــــــــــــــــــــــــــول bil:
مرسی بابت راهنمایی goll

خواهش میکنم، من متعلق به همه تون هستم :دی

Faryan

پست توسط Faryan » پنج‌شنبه 27 مهر 1391, 7:33 pm

سلام دوستان

امروز رفتم سايت آزمون ديدم زده سامانه ثبت نام دوره کارشناسی ناپيوسته سال 1391 حالا مي خوام بدونم يعني مني كه امسال شركت داشتم ميتوونم بدون هيچ كنكوري توي دانشگاه و رشته هايي كه ارائه كردن برم و ثبت نام كنم ؟

بعد تا كي زمان داره چون هنوز منتظر تكميل ظرفيت غيرانتفاعي هستم ، فرقش چي هست ؟ و از كي شروع ميشه ؟

ممنون !!! goll

http://www.azmoon.org/

konkoorkk
کاربر متوسط
کاربر متوسط

پست توسط konkoorkk » پنج‌شنبه 27 مهر 1391, 9:03 pm

Faryan نوشته شده:سلام دوستان

امروز رفتم سايت آزمون ديدم زده سامانه ثبت نام دوره کارشناسی ناپيوسته سال 1391 حالا مي خوام بدونم يعني مني كه امسال شركت داشتم ميتوونم بدون هيچ كنكوري توي دانشگاه و رشته هايي كه ارائه كردن برم و ثبت نام كنم ؟

بعد تا كي زمان داره چون هنوز منتظر تكميل ظرفيت غيرانتفاعي هستم ، فرقش چي هست ؟ و از كي شروع ميشه ؟

ممنون !!! goll

http://www.azmoon.org/
قضیه چیه :o
من آزاد ثبت نام کردم و کلاس هام 2 هفته هست شروع شده ولی الان کنجکاو شدم قضیه این چیه؟ یعنی هر کی هر جا قبول نشده الان بدون کنکور بره ثبت نام کنه؟ چجوری؟ چه به چیه؟ کی به کیه؟ کسی میدونه؟

saeedonlinepro

پست توسط saeedonlinepro » جمعه 28 مهر 1391, 11:15 am

milad konkori نوشته شده:کارنامه بر روی سایت سنجش قرار گرفت :
http://srv2000.sanjesh.org/karnameknp/91Final/index.php
لطفا عکس کارنامه خودتون رو برای دوستاتون به نمایش بزارید .
پیوست‌ها
من دانشگاه روزانه تربت حیدیریه قبول شدم میخواستم بدونم میتونم تو تکمیل ظرفیت شرکت کنم <br />غیر انتفاعی ایوانکی رو انتخاب کنم
من دانشگاه روزانه تربت حیدیریه قبول شدم میخواستم بدونم میتونم تو تکمیل ظرفیت شرکت کنم
غیر انتفاعی ایوانکی رو انتخاب کنم

آواتار کاربر
SHerek7
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: Teh

پست توسط SHerek7 » جمعه 28 مهر 1391, 1:47 pm

پذیرش آسان دانشجویان کاردانی/ تعداد متقاضیان به صفر نزدیک شد

منبع: http://www.mehrnews.com/fa/newsdetail.a ... ID=1721846

يعني چي؟؟؟
يعني اميدوار باشيم تو تكميل هر جا قبوليم؟؟؟؟؟
░▒▓█ Hey You , Love Me █▓▒░

atohi
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط atohi » جمعه 28 مهر 1391, 7:52 pm

SHerek7 نوشته شده:
atohi نوشته شده:
atohi نوشته شده:تو اطراف تهران نزدیکترین دانشگاه آزاد که تکمیل ظرفیت برمیداره یکی قزوین یکی هم واحد زرندیه اس واسه رشته من فقط زرندیه نزدیکه برمیداره آقا یه سوال فوق من یکی یا 2 هفته دیگه آماده میشه با مدرک ناقص ثبت نامم میکنن آخه معرفی به استاد برداشتم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ger ger ger ger
SHerek7؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من نميدونم
يعني مدركت يكي 2هفته ديگه اماده ميشه؟؟؟
ميتوني از خود دانشگاه سوال كني
آره معرفی به استاد برداشتم
بعد الان اگه دانشگاه آزاد ثبت نام کنم میتونم واسه تکمیل ظرفیت سراسری هم ثبت نام کنم بعد اگه قبول شدم تطبیق بزنم درسامو از اونجا انصراف بدم برم غیرانتفاعی؟؟؟؟؟؟؟

قفل شده