منابع برای کنکور دولتی

این بخش مختص کسانی است که خود را برای کنکور آماده میکنند ( مشاوران این بخش از رتبه هایی برتر کنکور در سالهای گذشته هستند )

مدیر انجمن: rosa_127

قفل شده
shazde
کاربر ساده
کاربر ساده

Re: منابع برای کنکور دولتی

پست توسط shazde » شنبه 28 دی 1387, 4:57 am

سلام بچه ها من برای ساختمان کنکور 87 را که نگاه کردم دیدم اقای مقسمی نوشته 3 تا سوال از هوریتز اومده یک سوال از لیپ شوتز حالا به نظرتون باز لیپ سوتز بخونم
راستی من سه کتاب درس و کنکور مقسمی و مدرسان و پوران پزوهش را گرفتم ایا باز هم لازمه کتاب لیپ شوتز را بگیرم؟
راستی من کتاب تنباونرا هم دارم

آواتار کاربر
Sentiment
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: اراک

پست توسط Sentiment » شنبه 28 دی 1387, 10:27 pm

سلام..

یه سوال دارم:

برنامه نویسی علمی کاربردی که ضده حال زد و امسال فقط سی آورد، علارقم پارسال!

از کجا باید مطمئن بشیم که سراسری vb و C++ رو سال 88 سوال میده یا همون سی و پاسکال خواهد بود؟
بهارهای شگفتی در راهند، فردا گلی میشکفد که بادها را پرپر خواهد کرد.

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

shazde
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط shazde » یک‌شنبه 29 دی 1387, 5:11 am

از کجا باید مطمئن بشیم که سراسری vb و C++ رو سال 88 سوال میده یا همون سی و پاسکال خواهد بود؟
قلب من را نیار تو دهنم
سراسری الان دو سال وی بی و سی ++ میاد

آواتار کاربر
rosa_127
مدیر انجمن
مدیر انجمن
محل اقامت: Tehran
تماس:

پست توسط rosa_127 » یک‌شنبه 29 دی 1387, 5:03 pm

من برای ساختمان کنکور 87 را که نگاه کردم دیدم اقای مقسمی نوشته 3 تا سوال از هوریتز اومده یک سوال از لیپ شوتز حالا به نظرتون باز لیپ سوتز بخونم
راستی من سه کتاب درس و کنکور مقسمی و مدرسان و پوران پزوهش را گرفتم ایا باز هم لازمه کتاب لیپ شوتز را بگیرم؟
راستی من کتاب تنباونرا هم دارم
دوست عزيز رفرنسهاي اصلي درس ساختمان داده براي كنكور سراسري كتابهاي هورويتز، ليپ شوتز و تننباوم هست كه چند سال اخير كتاب هورويتز بيشتر مدنظر طراحان بوده؛ موردي كه اهميت داره و پيشنهاد مي شه مطالعه مفهومي سرفصلهاي ساختمان داده است؛ با توجه به درصد پذيرفته شدگان دانشگاههاي معتبر دولتي در سالهاي گذشته بيانگر اينه كه با تسلط به مباحث و نكات فقط يك كتاب كنكوري مناسب مانند كتاب استاد مقسمي، استاد طوراني و ... مي تونيد دانشگاه موردنظرتون پذيرفته بشيد؛ هرچند كه پيشنهاد مي شه دوستاني كه قصدشون قبولي در دانشگاههاي سراسري براي مقاطع روزانه و شبانه هست، رفرنسهاي اصلي تعدادي از دروس(مانند كتاب استاد فهيمي براي سيستم عامل) رو هم مطالعه كنن، ولي اين به اين معني نيست كه يك داوطلب نياز به مطالعه چندين كتاب مرجع براي هر درس داشته باشه.
پيشنهاد مي كنم باتوجه به بودجه بندي ساختمان داده چند سال اخير كنكور موردنظرتون(سراسري، آزاد و ...) مباحث مهم تر رو حداقل يكبار از روي رفرنس اصلي مطالعه كنيد.
دوست عزيز در دانشگاههاي سراسري اين قاعده هست كه هر زمان رفرنس درسي رو توي دانشگاههاي سراسري تغيير بدن، اين تغيير رو 2 الي 3 سال بعد كه زمان كنكور دادن وروديهايي هست رفرنسهاي جديد رو مطالعه كردن، اعمال مي شه. تغيير رفرنسهاي معارف سال 80، برنامه نويسي 86 و انديشه 87 نمونه هايي از رعايت همين قانونه؛ از اونجايي كه همچنان زبانهاي مورد تدريس VB و ++C هست و اطلاعي در مورد قانون جديدي اعلام نشده، طبق روال مواد آزمون امسال هم همين دو زبان هستند.
براي اطلاعات بيشتر در مورد نحوه اعمال اين قانون مي تونيد به تاپيك زير(تغيير رفرنس 87) مراجعه كنيد.

viewtopic.php?f=2&t=4820&st=0&sk=t&sd=a
مشاوره خصوصی کنکور 92 برای متقاضیان قبولی در سراسری تهران

آواتار کاربر
Sentiment
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: اراک

پست توسط Sentiment » یک‌شنبه 29 دی 1387, 6:09 pm

shazde نوشته شده: قلب من را نیار تو دهنم
سراسری الان دو سال وی بی و سی ++ میاد
والا منظوری نداشتم، جهت اطمینان پرسیدم :mrgreen:

ممنون. bil:

rosa_127 نوشته شده:
دوست عزيز در دانشگاههاي سراسري اين قاعده هست كه هر زمان رفرنس درسي رو توي دانشگاههاي سراسري تغيير بدن، اين تغيير رو 2 الي 3 سال بعد كه زمان كنكور دادن وروديهايي هست رفرنسهاي جديد رو مطالعه كردن، اعمال مي شه. تغيير رفرنسهاي معارف سال 80، برنامه نويسي 86 و انديشه 87 نمونه هايي از رعايت همين قانونه؛ از اونجايي كه همچنان زبانهاي مورد تدريس VB و ++C هست و اطلاعي در مورد قانون جديدي اعلام نشده، طبق روال مواد آزمون امسال هم همين دو زبان هستند.
براي اطلاعات بيشتر در مورد نحوه اعمال اين قانون مي تونيد به تاپيك زير(تغيير رفرنس 87) مراجعه كنيد.

rosa_127 عزیز ممنون از توضیحات و دلایل قانع کننده و جامعی که دادی. bil:

ایشالله که همیشه در زندگی و تحصیل موفق باشی.
بهارهای شگفتی در راهند، فردا گلی میشکفد که بادها را پرپر خواهد کرد.

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

shazde
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط shazde » یک‌شنبه 6 بهمن 1387, 10:56 pm

سلام بچه ها
به گفته اقای مقسمی مثل این که منبع درسی ادبیات عوض شده حالا ما برای ادبیات چه کتابی بگیریم
و برای اندیشه هر دو قسمت اندیشه و معارف کتاب گسترش علوم پایه اقای فراهانی را بخونیم یا فقط اندیشه را بخونیم
رزا جان ممنون میشم راهنماییم کنی

آواتار کاربر
گل مریم
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: تهران

پست توسط گل مریم » دوشنبه 7 بهمن 1387, 11:02 am

سلام دوستان

یکی میشه لطف کنه بگه از چه مباحثی برای VB پیشرفته تست میدن؟ (با توجه به اینکه تو سایت هم به این مباحث اشاره نشده)

- DLL و اکتیوکس

دیگه...؟؟؟
خدایا!
تو آنچنانی که من دوست دارم...
پس مرا آنچنان کن که تو دوست داری.

آواتار کاربر
bahram_rad
کاربر معمولي
کاربر معمولي
محل اقامت: ایران عزیز
تماس:

پست توسط bahram_rad » دوشنبه 7 بهمن 1387, 12:14 pm

دوست واسه ویژوال بیسیک رو این مباحث تمرکز کنیم بهتر خواهد بود یادمه دو تا سوال سال86 از همین مباحث

بود ولی سال87 بنده نبودم و سوالات رو می گفتن از کتاب سوم دبیرستان فنی ها دادن بیشتر روی فایل ها و

شی گرایی و حتی چند سوال نسبتا راحت در مورد کنترل ها داده بودن ولی چون این درس و زبان تازه هست

الان همه جا دلفی میدن ما تو دانشگاه اولین بار استادمون تو درس مباحث ویژه این درس رو از روی سه کتاب

قمی - بهرام پاشایی - وماله دبیرستانی ها درس داد ما تقریبا تو این درس خوب بودیم. بهترین کتاب هم قمی

و اگه تونستی کتاب های مجتمع فنی تهران هم در این زمینه خوب هستن. بخر و بخون
در دنیا چنان زندگی کنید که انگار هیچ وقت نخواهید مرد

سایت : جزوه و اموزش برای همه http://www.academy-foroughi.orq.ir

آواتار کاربر
گل مریم
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط گل مریم » دوشنبه 7 بهمن 1387, 12:52 pm

rosa_127 نوشته شده:[]دوست عزيز در دانشگاههاي سراسري اين قاعده هست كه هر زمان رفرنس درسي رو توي دانشگاههاي سراسري تغيير بدن، اين تغيير رو 2 الي 3 سال بعد كه زمان كنكور دادن وروديهايي هست رفرنسهاي جديد رو مطالعه كردن، اعمال مي شه. تغيير رفرنسهاي معارف سال 80، برنامه نويسي 86 و انديشه 87 نمونه هايي از رعايت همين قانونه؛ از اونجايي كه همچنان زبانهاي مورد تدريس VB و ++C هست و اطلاعي در مورد قانون جديدي اعلام نشده، طبق روال مواد آزمون امسال هم همين دو زبان هستند.

من تاپیکی که لینکشو قرار دادین رو خوندم ،تمامی سوالات معارف 87 از اندیشه اسلامی1طرح شده بود حتی یک سوال هم خارج از این کتاب نبود این مطلب حقانیت حرف شما و دلسوزیتون رو ثابت میکنه، ولی چرا دوستانی که حرف شما رو رد کردن آخر این تاپیک به اشتباهشون اعتراف نکردن؟.

میتونم ازتون خواهش کنم اگه خبری نسبت به تغییر منابع کنکور88 به دستتون رسید اطلاع رسانی کنید. خیلی ممنون :)

تا الان که خبری مبنی بر تغییر منابع کنکور نسبت به کنکور 87 منتشر نشده و منابع کنکور88 همون منابع 87 هست،درسته؟ :?:
به گفته اقای مقسمی مثل این که منبع درسی ادبیات عوض شده حالا ما برای ادبیات چه کتابی بگیریم[/]
[/quote]
سال 87 از چه کتاب منبعی طرح شده بود؟
خدایا!

2009
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط 2009 » دوشنبه 7 بهمن 1387, 1:20 pm

j
آخرین ویرایش توسط 2009 در پنج‌شنبه 8 مرداد 1388, 5:21 pm، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.

آواتار کاربر
گل مریم
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط گل مریم » دوشنبه 7 بهمن 1387, 1:22 pm

bahram_rad نوشته شده:دوست واسه ویژوال بیسیک رو این مباحث تمرکز کنیم بهتر خواهد بود یادمه دو تا سوال سال86 از همین مباحث

بود ولی سال87 بنده نبودم و سوالات رو می گفتن از کتاب سوم دبیرستان فنی ها دادن بیشتر روی فایل ها و

شی گرایی و حتی چند سوال نسبتا راحت در مورد کنترل ها داده بودن ولی چون این درس و زبان تازه هست

الان همه جا دلفی میدن ما تو دانشگاه اولین بار استادمون تو درس مباحث ویژه این درس رو از روی سه کتاب

قمی - بهرام پاشایی - وماله دبیرستانی ها درس داد ما تقریبا تو این درس خوب بودیم. بهترین کتاب هم قمی

و اگه تونستی کتاب های مجتمع فنی تهران هم در این زمینه خوب هستن. بخر و بخون
ممنون از راهنماییتون.

کتاب آقای قمی رو دارم ،تو دانشگاه از این کتاب استفاده میکردیم ولی نمیخوام برای 5 تا سوال 500 صفحه کتاب بخونم.فقط میخواستم یک سری مباحث مهم رو بخونم ،حالا چه مباحثی نمیدونم؟ :cry:
سبک سوالات 87 و86 فرق میکنه. کنکور 87 از مباحث پیشرفته تری نسبت به 86 سوال داده بودن. سال 86 ساده تر از 87 بوده.نمیدونم امسال چه طوری میاد.
آخرین ویرایش توسط گل مریم در سه‌شنبه 8 بهمن 1387, 6:15 pm، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.
خدایا!

2009
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط 2009 » دوشنبه 7 بهمن 1387, 1:45 pm

o
آخرین ویرایش توسط 2009 در پنج‌شنبه 8 مرداد 1388, 5:22 pm، در مجموع 2 بار ویرایش شده است.

آواتار کاربر
rosa_127
مدیر انجمن
مدیر انجمن
محل اقامت: Tehran
تماس:

پست توسط rosa_127 » دوشنبه 7 بهمن 1387, 5:54 pm

دوستان با اظهار لطفشون شرمنده كردن؛
اگه خبری نسبت به تغییر منابع کنکور88 به دستتون رسید اطلاع رسانی کنید
چشم حتما و در اولين فرصت.
تا الان که خبری مبنی بر تغییر منابع کنکور نسبت به کنکور 87 منتشر نشده و منابع کنکور88 همون منابع 87 هست،درسته؟
بله كاملا دوست عزيز؛ فقط در مورد ادبيات بايد تحقيق كنم.
من نمیدونم این چه وضعشه دیگه اینکه تابلوئه وقتی ساله پیش اندیشه اومده امسال معارف نمیاد این موسسه ها چرا اینطوری میکنن ؟؟!!!!!!!!!!!!
دوست عزيز تعداد زيادي از اين مشكلات متاسفانه برمي گرده به ساختار موسسه به طوريكه اساتيد مجرب هم نمي تونن نظرشون رو تغيير بدن؛ در مورد معارف پارسال شخصا با استاد فراهاني و مسئولين بالاترشون صحبت كردم ولي قبول نمي كردن؛ در هر صورت شخصا هر كمكي ازم بربياد كوتاهي نمي كنم.

دوستان عزيز متاسفانه همانطوريكه هميشه خدمتتون عرض كردم هيچ موقع نبايد به حرف موسسات اطمينان كنيد؛ در مورد ادبيات براي استاد داوودي پيغام دادم و استاد غلامي هم درجريان هستند؛ پيشنهاد مي كنم فعلا دروس ديگه رو مطالعه كنيد و توي برنامه تون در ماه هاي بعدي براي ادبيات زمان در نظر بگيريد. براي معارف هم انديشه اسلامي رو مطالعه كنيد؛ مطمئنا اخبار جديد رو به اطلاعتون مي رسونم.
مشاوره خصوصی کنکور 92 برای متقاضیان قبولی در سراسری تهران

2009
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط 2009 » دوشنبه 7 بهمن 1387, 7:29 pm

[p
آخرین ویرایش توسط 2009 در پنج‌شنبه 8 مرداد 1388, 5:23 pm، در مجموع 1 بار ویرایش شده است.

shazde
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط shazde » دوشنبه 7 بهمن 1387, 8:09 pm

رزا جون
ممنونم مرسی

قفل شده