لطفا یه مشاوره بدین

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی پیوسته بپردازید

مدیر انجمن: fatemi

قفل شده
reyhane.a
کاربر ساده
کاربر ساده

لطفا یه مشاوره بدین

پست توسط reyhane.a » پنج‌شنبه 30 دی 1389, 9:20 pm

سلام دوستان واقعا شرمنده از ایجاد این تاپیک من دیشب نتایجم اومد و غیر انتفاعی مشهد قبول شدم 16 و17 هم ثبت نام و ثبتنام نکردن تو این روزا به منظور انصراف تلقی میشه اما من میخوام نتایج علمی کاربردی بیادو اگه اونو قبوی نشده بودم برای ثبت نام غیر انتفاعی اقدام کنم اما علمی کاربردی نتایجش نیمه دوم بهمن میاد میخوام بدونم اگه اینو ثبت نام کنم و علمی کاربردی قبول شم میشه شهریه رو پس بگیرم؟ به نظرتون چی کار کنم؟

آواتار کاربر
fatemi
مدیر انجمن
مدیر انجمن

Re: لطفا یه مشاوره بدین

پست توسط fatemi » پنج‌شنبه 30 دی 1389, 11:14 pm

reyhane.a نوشته شده:سلام دوستان واقعا شرمنده از ایجاد این تاپیک من دیشب نتایجم اومد و غیر انتفاعی مشهد قبول شدم 16 و17 هم ثبت نام و ثبتنام نکردن تو این روزا به منظور انصراف تلقی میشه اما من میخوام نتایج علمی کاربردی بیادو اگه اونو قبوی نشده بودم برای ثبت نام غیر انتفاعی اقدام کنم اما علمی کاربردی نتایجش نیمه دوم بهمن میاد میخوام بدونم اگه اینو ثبت نام کنم و علمی کاربردی قبول شم میشه شهریه رو پس بگیرم؟ به نظرتون چی کار کنم؟
سلام عزیز ، بهتون تبریک میگم goli
شما اگر چند روز بعد از زمان قانونی ثبت نام هم مراجعه کنید هیچ مشکلی پیش نمیاد و شما رو ثبت نام میکنن . فعلا شما تا 15 بهمن ماه صبر کن ببین چی میشه . احتمالا تا اون موقع زمان دقیق نتایج دانشگاه علمی کاربردی اعلام میشه . اگر واقعا نیمه دوم بهمن ماه نتایج اعلام شه خب میتونی تا اون موقع ثبت نام نکنی ولی اگر بعد از بهمن ماه نتایج اعلام شه اون موقع ممکنه ثبت نامتون با مشکل مواجه شه . در ضمن به دلیل اینکه شهریه موسسه های غیر انتفاعی و تمامی دانشگاه های غیر دولتی به عهده دانشجو هست ، دانشگاه هیچ وقت از پذیرش دانشجو جلوگیری نمیکنه و تا جایی که امکانش باشه دانشجو رو ثبت نام میکنه . شما فعلا با خیال راحت منتظر نتایج علمی کاربردی بمون .در ضمن شهریه ثبت نام پس داده نمیشه

reyhane.a
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط reyhane.a » شنبه 2 بهمن 1389, 8:39 pm

fatemi نوشته شده:
reyhane.a نوشته شده:سلام دوستان واقعا شرمنده از ایجاد این تاپیک من دیشب نتایجم اومد و غیر انتفاعی مشهد قبول شدم 16 و17 هم ثبت نام و ثبتنام نکردن تو این روزا به منظور انصراف تلقی میشه اما من میخوام نتایج علمی کاربردی بیادو اگه اونو قبوی نشده بودم برای ثبت نام غیر انتفاعی اقدام کنم اما علمی کاربردی نتایجش نیمه دوم بهمن میاد میخوام بدونم اگه اینو ثبت نام کنم و علمی کاربردی قبول شم میشه شهریه رو پس بگیرم؟ به نظرتون چی کار کنم؟
شما اگر چند روز بعد از زمان قانونی ثبت نام هم مراجعه کنید هیچ مشکلی پیش نمیاد و شما رو ثبت نام میکنن . فعلا شما تا 15 بهمن ماه صبر کن ببین چی میشه . احتمالا تا اون موقع زمان دقیق نتایج دانشگاه علمی کاربردی اعلام میشه . اگر واقعا نیمه دوم بهمن ماه نتایج اعلام شه خب میتونی تا اون موقع ثبت نام نکنی ولی اگر بعد از بهمن ماه نتایج اعلام شه اون موقع ممکنه ثبت نامتون با مشکل مواجه شه . در ضمن به دلیل اینکه شهریه موسسه های غیر انتفاعی و تمامی دانشگاه های غیر دولتی به عهده دانشجو هست ، دانشگاه هیچ وقت از پذیرش دانشجو جلوگیری نمیکنه و تا جایی که امکانش باشه دانشجو رو ثبت نام میکنه . شما فعلا با خیال راحت منتظر نتایج علمی کاربردی بمون .در ضمن شهریه ثبت نام پس داده نمیشه
ممنون آقای فاطمی یه سوال دیگم دارم اینکه علمی کاربردی ترماش 6 ماهس یا 4 ماه؟ اطرافیان میگن علمی کاربردی بهتره!!!راستی من میخوام مدرک پیش هنرو رو بگیرم زنگ زدم موسسه های آموزش از راه دور گفتن بهمن ثبت نام ترم جدیدشون هست میخوام همزمان بخونم البته میدونم که از نظر قانونی مشکل داره ولی میخوام تا سال دیگه پیشو بگیرم تا اگه هنوز علمی کاربردی بود سال دیگه کارشناسی پیوستشو شرکت کنم تصمیمم برای پیش دانشگاهی درست هست یا نه ؟خیلی مرددم ممنون میشم کمکم کنید تا یه تصمیم درست بگیرم

آواتار کاربر
fatemi
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست توسط fatemi » شنبه 2 بهمن 1389, 11:10 pm

reyhane.a نوشته شده:
fatemi نوشته شده:
ممنون آقای فاطمی یه سوال دیگم دارم اینکه علمی کاربردی ترماش 6 ماهس یا 4 ماه؟ اطرافیان میگن علمی کاربردی بهتره!!!راستی من میخوام مدرک پیش هنرو رو بگیرم زنگ زدم موسسه های آموزش از راه دور گفتن بهمن ثبت نام ترم جدیدشون هست میخوام همزمان بخونم البته میدونم که از نظر قانونی مشکل داره ولی میخوام تا سال دیگه پیشو بگیرم تا اگه هنوز علمی کاربردی بود سال دیگه کارشناسی پیوستشو شرکت کنم تصمیمم برای پیش دانشگاهی درست هست یا نه ؟خیلی مرددم ممنون میشم کمکم کنید تا یه تصمیم درست بگیرم
خواهش میکنم
ترم های تمامی دانشگاه های های ایران 4 ماهس .
در مورد اینکه چه دانشگاهی بهتره چندین بار توی انجمن در موردش بحث شده . برای اطلاع بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید .
viewtopic.php?f=3&t=8948
گرفتن پیش دانشگاهی فقط یک اشتباه بزرگه . اول اینکه وقتتون خیلی هدر میره . دوم اینکه کارشناسی پیوسته علمی کاربردی رشته های خیلی خیلی کمی داره و اصلا مثل کاردانی نیست . رشته های کنکور کارشناسی امسالو برات پیوست کردم .
شما فعلا همین کاردانی رو بگیر بعد هم کارشناسی ناپیوسته .
پیوست‌ها
untitled.JPG
untitled.JPG (65.22 KiB) مشاهده 5896 مرتبه

reyhane.a
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط reyhane.a » دوشنبه 18 بهمن 1389, 1:20 am

سلام خسته نباشید آقای فاطمی من امروز رفتم موسسه ایی که قبول شده بودم گفتن تافردا بیشترمهلت نداری جدی گفتن علمی کاربردیم که پنجشنبه میاد حالا واقعاموندم میترسم هفته دیگه ثبتنامم نکنن nar: چیکار کنم؟؟

آواتار کاربر
fatemi
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست توسط fatemi » دوشنبه 18 بهمن 1389, 4:08 pm

reyhane.a نوشته شده:سلام خسته نباشید آقای فاطمی من امروز رفتم موسسه ایی که قبول شده بودم گفتن تافردا بیشترمهلت نداری جدی گفتن علمی کاربردیم که پنجشنبه میاد حالا واقعاموندم میترسم هفته دیگه ثبتنامم نکنن nar: چیکار کنم؟؟
سلام
منتظر نتایج علمی کاربردی بمونید . شما چند روز بعد هم برین ثبت نامتون میکنن .

reyhane.a
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط reyhane.a » دوشنبه 18 بهمن 1389, 5:33 pm

fatemi نوشته شده:
reyhane.a نوشته شده:سلام خسته نباشید آقای فاطمی من امروز رفتم موسسه ایی که قبول شده بودم گفتن تافردا بیشترمهلت نداری جدی گفتن علمی کاربردیم که پنجشنبه میاد حالا واقعاموندم میترسم هفته دیگه ثبتنامم نکنن nar: چیکار کنم؟؟
سلام
منتظر نتایج علمی کاربردی بمونید . شما چند روز بعد هم برین ثبت نامتون میکنن .
ممنون آقای فاطمی امروز دوباره که زنگ زدم بهم گفتن شما علمی کاربردی ترجیح میدی به اینجا ؟ گفتم بله گفتن مدرک اینجا از دانشگاه فردوسی میاد مدرک اونجا اصلا معتبر نیست همه از علمی کاربردی میان اینجا علمی کاربردی اصلا به درد نمیخوره و سطح علمیش پایین و وقتتو تلف میکنی که اگه قبول شی بری اونجا!! اینارو مسئول آموزش گفت!!
شما بارها تو انجمن درباره علمی کاربردی صحبت کردین من خام حرفای این خانم نشدم اما واقعا مدرک اینجا معتبرتره؟ یا همه این حرفاش به خاطرجلب دانشجو و پول؟ممنون از راهنماییاتون

r e z a
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط r e z a » دوشنبه 18 بهمن 1389, 10:20 pm

ممنون آقای فاطمی امروز دوباره که زنگ زدم بهم گفتن شما علمی کاربردی ترجیح میدی به اینجا ؟ گفتم بله گفتن مدرک اینجا از دانشگاه فردوسی میاد مدرک اونجا اصلا معتبر نیست همه از علمی کاربردی میان اینجا علمی کاربردی اصلا به درد نمیخوره و سطح علمیش پایین و وقتتو تلف میکنی که اگه قبول شی بری اونجا!! اینارو مسئول آموزش گفت!!
شما بارها تو انجمن درباره علمی کاربردی صحبت کردین من خام حرفای این خانم نشدم اما واقعا مدرک اینجا معتبرتره؟ یا همه این حرفاش به خاطرجلب دانشجو و پول؟ممنون از راهنماییاتون
سلام !
آقای فاطمی این موضوع صحت داره ؟! :(
غیر از این از چند نفر دیگه هم شنیده بودم که طرف رفته با مدرک لیسانس علمی کاربردی برای استخدام ،گفتن مدرکت معتبر نیست!
تو همین سایت کارشناسی(نظرات) خوندم !! :(

قفل شده

بازگشت به “کنکور کاردانی پیوسته ( فنی و حرفه ای )”