دانلود نرم افزار های تست برای کنکور

در این قسمت میتونید به بحث در مورد کنکور کاردانی پیوسته بپردازید

مدیر انجمن: fatemi

samadblaj
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

دانلود نرم افزار های تست برای کنکور

پست توسط samadblaj » پنج‌شنبه 20 آبان 1389, 4:14 pm

سلام خسته نباشید
از امروز سعی می کنم برای بالا بردن سطح انجمن و همینطور روی گل آقای فاطمی نرم افزار های تست طراحی کنم و آپ کنم فقط اگه مشکلی انتقادی توی نرم افزار ... دیدید حتما بگید bil:

امکانات نرم افزار ها :
1- محیط گرافیکی در بهترین کیفیت
2- زمان و تعداد سوالات مطابق با کنکور سراسری
3- نرمافزار اجرایی بدون پلاگین اضافی
4- سوالات استاندارد از کتاب های چاپ جدید حاضر در بازار

هشدار :wink: : نرم افزار ها رو فقط در پست اول و دوم می زارم پس برای دانلود نرم افزار های جدید این دو پست رو حتما ببینید
ممنونم
آخرین ویرایش توسط samadblaj در پنج‌شنبه 20 آبان 1389, 4:39 pm، در مجموع 2 بار ویرایش شده است.

samadblaj
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

Re: دانلود نرم افزار های تست برای کنکور

پست توسط samadblaj » پنج‌شنبه 20 آبان 1389, 4:28 pm

لینک دانلود نرم افزار شبکه که قبل گذاشته بودم :
لینک دانلود نرم افزار اکسس
جدید 25/8/1389

لینک دانلود نرم افزار مبانی و سخت افزار
آخرین ویرایش توسط samadblaj در سه‌شنبه 2 آذر 1389, 9:33 am، در مجموع 6 بار ویرایش شده است.

آواتار کاربر
fatemi
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست توسط fatemi » پنج‌شنبه 20 آبان 1389, 6:06 pm

سلام عزیزه خودم
خوش سلیقه هم بودی ما نمیدونستیما!!!!!!!
خیلی عالی بود ، ممنون عزیزم . این تشکر از آقای فاطمی منو کشته
ان شاء الله روزی برسه که ما هزار تا کاربر مثل شما داشته باشیم .
حالا با اجازت چند تا پیشنهاد برای بهتر شدن نرم افزار خوشکلت دارم :
اول اینکه اگر یه تست انتخاب شه دیگه راه برگشت نداره بتونی یه گزینه دیگه انتخاب کنی ،دوم هم اینکه اگر نرم افزارت بتونه درصد هم بده خیلی عالی میشه . البته همین الانشم فوق العادس ، به امید خدا در آینده یه نرم افزار جامع طراحی کنی .

samadblaj
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط samadblaj » پنج‌شنبه 20 آبان 1389, 6:11 pm

fatemi نوشته شده:سلام عزیزه خودم
اول اینکه اگر یه تست انتخاب شه دیگه راه برگشت نداره بتونی یه گزینه دیگه انتخاب کنی ،دوم هم اینکه اگر نرم افزارت بتونه درصد هم بده خیلی عالی میشه . البته همین الانشم فوق العادس ، به امید خدا در آینده یه نرم افزار جامع طراحی کنی .
ممنونم اقای فاطمی ما کوچیکتیم خیلی حق به گردن ما دارید :)
باشه چشم تو نرم افزار دیگه حتما اعمال می کنم فقط فرمولش چیه
اگه بخوام برا 10 سوال تراز یا درصد یا رتبه بزارم چجور باید باشه ( سعی می کنم نمره منفی هم استفاده میکنم)

آواتار کاربر
padeshah
کاربر ساده
کاربر ساده
محل اقامت: قـــــــــــــــــــــــــم
تماس:

پست توسط padeshah » پنج‌شنبه 20 آبان 1389, 6:33 pm

samadblaj نوشته شده:
fatemi نوشته شده:سلام عزیزه خودم
ممنونم اقای فاطمی ما کوچیکتیم خیلی حق به گردن ما دارید :)
باشه چشم تو نرم افزار دیگه حتما اعمال می کنم فقط فرمولش چیه
اگه بخوام برا 10 سوال تراز یا درصد یا رتبه بزارم چجور باید باشه ( سعی می کنم نمره منفی هم استفاده میکنم)
بابا این چیه دیگه ؟ آبروی هر چی برنامه نویسه بردی جمعش کن بابا ha: ha: ha: ha:

ای خدا بببین پول و دانشگاه رو به کی ها نصــــــــــــــــیب میکنی !! ger: ger: ger: dd:
قوی ترین نرم افزار های تبلیغاتی یاهو _________ www.padesha.com

samadblaj
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط samadblaj » پنج‌شنبه 20 آبان 1389, 7:12 pm

ممنونم.
هر کسی شخصیتی داره دوست نداشتم جوابتونو بدم ولی می دم ... می تونستید معدبانه تر انتقاد کنید تا ...
من یه کاردانشیم تو یه یه منطقه محروم خیلی محروم طوری کی 5 ماه دبیر کامپیوتر نداشتیم اونم یکی اوردن سرباز معلم که اطلاعاتش از خودمونم پایین تر بود. و زبانه ویژوال بیسیک کار می کردیم(متوسته) و قرار نبود به صورت پیشرفته این زبان رو یاد گرفت من تا حد خودم یاد گرفتم و نتیجشم توی سال اولم از کنکور گرفتم.
(میشد از برنامه های آماده با کمی تغییر استفاده کرد که بهم بگید آفرین سطحش خیلی بالاست واقعا شما حرفه اید)
نرم افزار برا اینجور امور همینجوره یعنی شما انتظار داشتید از کدهای مختص شبکه و حرفه ای تر تو برنامه استفاده می کردم که آبروی برنامه نویسا نره براتون متاسفم با این طرز تفکرتون
این نرم افزار سطحش و کارش از اونی که فکر می کنید فراتر نیست.
من توجهی به نظر شما نمی کنم چون بی اساس و منطق است . و سعی می کنم توی همین سطح کارای بیشتری بزارم

شما بسازید تا رو من کم شه باشه دختر خاله؟ فکر کنم جای نافت ... ha:

آواتار کاربر
fatemi
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پست توسط fatemi » پنج‌شنبه 20 آبان 1389, 7:58 pm

بابا این چیه دیگه ؟ آبروی هر چی برنامه نویسه بردی جمعش کن بابا ha: ha: ha: ha:

ای خدا بببین پول و دانشگاه رو به کی ها نصــــــــــــــــیب میکنی !! ger: ger: ger: dd:
انجمن هیچ نیازی به نظرات شما نداره ، دوستان دیگه ای هستن که ارزش این کارو میدونن .
من توی این انجمن تا به امروز ندیدم شما یه پست درست و حسابی بزنی ، همه سئوالتی هم که تا به حال پرسیدی تکراری بوده ، در ضمن اگر یک بار دیگه قوانین سایت رو زیر پا بگذارید عضویت شما در فروم لغو میشه ، به اندازه کافی به شما اخطار داده شده .

xxyz
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط xxyz » پنج‌شنبه 20 آبان 1389, 9:17 pm

صمد جان عالی بود
دستت درد نکنه امیدوارم بقیه درس ها رو برای بچه ها آماده کنی

reyhane.a
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط reyhane.a » پنج‌شنبه 20 آبان 1389, 11:34 pm

سلام من رشتم کامپیوتر نیست و ازبرنامه نویسی چیزی سر درنمیارم ولی کارتونو دیدم عالی بود موفق باشید

SereSix

پست توسط SereSix » جمعه 21 آبان 1389, 1:06 am

كارت خيلي خوب بود صمد جان تو هم پسر با شعوري هستي هم با مرام كه براي پچه هاي كارشناسي زحمت كشيدي !! اميدوارم هر جا كه هستي موفق باشي goll

آواتار کاربر
saye_aftab
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط saye_aftab » جمعه 21 آبان 1389, 10:25 am

سلام
خیلی عالی بود دستتون درد نکنه داداش گلم goli
قدر زر زرگر شناسد قدر گوهر گوهری
موفق باشید shad goll
خوشبختى همون لحظه ايست كه احساس ميكنى خدا كنارت نشسته و تو به احترامش از گناه فاصله ميگيرى

آواتار کاربر
saye_aftab
کاربر معمولي
کاربر معمولي

پست توسط saye_aftab » جمعه 21 آبان 1389, 10:40 am

من خیلی به انجمن مدیونم هم به آقای فاطمی هم به بقیه دوستان انجمن bil: با معرفت تر وبا شعور تر از بچه های انجمن من جایی ندیدم باید همچین نخاله هایی هم باشن که ما فرق خوب وبد تشخیص بدیم
شاید یادتون باشه ازتون کمک خواستم واسه اینکه یک روز قبل ثبت نام تصادف کردم پای من شکست و نتونستم واسه ثبت نام برم یکی از بچه های انجمن که دانشجوی همون دانشکده بود که من قبول شدم ازم خواست مدارکمو واسش پست کنم که منو ثبت نام کنه danesh منم مدارکو فرستادم کل کارای ثبت نام وخوابگاه منو انجام داد goli
انجمن جای آدمای خوبه نه.................. est
خوشبختى همون لحظه ايست كه احساس ميكنى خدا كنارت نشسته و تو به احترامش از گناه فاصله ميگيرى

parham
کاربر ساده
کاربر ساده

پست توسط parham » جمعه 21 آبان 1389, 3:31 pm

کشور ما بخاطر این عقب موندس چون هر آدم باهوش و خلاقی که می خواد یه خدمتی بکنه همه مسخرش می کنن nar poo .دوست عزیز اصلا به حرف مردم گوش نده و تا رسیدن به هدف اصلی ات دست از تلاش برندار go: ان شاءا... یه روزی تو NASA و IBM ببینیمت. موفق باشی shad yes:

آواتار کاربر
persian-boy
محل اقامت: شیراز
تماس:

پست توسط persian-boy » جمعه 21 آبان 1389, 4:26 pm

درود بر همه. صمد جان از تو برای لطفی که به این سایت داری ممنونم. بدون که کار خیلی با ارزشی میکنی. با این شرایط که گفتی واقعا کسی که لیاقت پول و بهترین دانشگاه را داره آدم هایی مثل تو هستن. اگه تونستی به منم یاد بده چه جوری میساز؟؟؟ danesh goll
iran.forevers@gmail.com
دست هایی که کمک میکنند، مقدس از تر از لب هایست که دعا میکنند. کوروش بزرگ

samadblaj
کاربر معمولي
کاربر معمولي
تماس:

پست توسط samadblaj » یک‌شنبه 23 آبان 1389, 10:10 am

انجمن هیچ نیازی به نظرات شما نداره ، دوستان دیگه ای هستن که ارزش این کارو میدونن .
من توی این انجمن تا به امروز ندیدم شما یه پست درست و حسابی بزنی ، همه سئوالتی هم که تا به حال پرسیدی تکراری بوده ، در ضمن اگر یک بار دیگه قوانین سایت رو زیر پا بگذارید عضویت شما در فروم لغو میشه ، به اندازه کافی به شما اخطار داده شده .
ممنونم اقای فاطمی goli
صمد جان عالی بود
دستت درد نکنه امیدوارم بقیه درس ها رو برای بچه ها آماده کنی
حتما درس مبانی سخت افزار رو آماده کردم یادم رفت فلشو بیارم الان کافینتم سرعته خونه خیلی پایینه 26Kb نمیشه آپ کرد
من ندیدم برنامه رو ، ولی هرچی که باشه ، براش زحمت کشیده شده !

از یه سری آدم حسود ، بی عرضه که خودشون هیچ کاری نمیتونن بکنن و فقط بلدن از این اون ایراد بگیرن هم حالم بهم میخوره !

ممنون صمد جان از زحمتت ، اون کسی که باید قدرشو بدونه میدونه ، حتی اگه از بین 10،000 نفر ، یه نفر استفاده کنه از این برنامه شما ، همون کافیه !

صمد جان به حرف اینو اون هم گوش نده !
به فکر پیشرفت خودت باش.
تنها با برنامه نوشتن که برنامه نویسی آدم پیشرفت میکنه.
ممنونم از توصیتون من سرم تو کاره خودمه و توجه هم به حرفه کسی با این گفته های نقیض نمی کنم بازم ممنون
ضمنا لینک دانلودش که هست حجمشم پایینه
سلام من رشتم کامپیوتر نیست و ازبرنامه نویسی چیزی سر درنمیارم ولی کارتونو دیدم عالی بود موفق باشید
خواش می کنم goll
كارت خيلي خوب بود صمد جان تو هم پسر با شعوري هستي هم با مرام كه براي پچه هاي كارشناسي زحمت كشيدي !! اميدوارم هر جا كه هستي موفق باشي
همتون گلید نوکره همتون هستم امیدوارم تونسته باشم کمکتون کنم
سلام
خیلی عالی بود دستتون درد نکنه داداش گلم
قدر زر زرگر شناسد قدر گوهر گوهری
موفق باشید
من خیلی به انجمن مدیونم هم به آقای فاطمی هم به بقیه دوستان انجمن با معرفت تر وبا شعور تر از بچه های انجمن من جایی ندیدم باید همچین نخاله هایی هم باشن که ما فرق خوب وبد تشخیص بدیم
شاید یادتون باشه ازتون کمک خواستم واسه اینکه یک روز قبل ثبت نام تصادف کردم پای من شکست و نتونستم واسه ثبت نام برم یکی از بچه های انجمن که دانشجوی همون دانشکده بود که من قبول شدم ازم خواست مدارکمو واسش پست کنم که منو ثبت نام کنه منم مدارکو فرستادم کل کارای ثبت نام وخوابگاه منو انجام داد
انجمن جای آدمای خوبه نه..................
تشکر داداشه گلم هر کاری در هر ضمینه ای داشتی خودم هستم بچه جونوبم می گن با مرامیم پس رو حرفم حساب کن در هر زمانی با هر شرایطی ... yes:
کشور ما بخاطر این عقب موندس چون هر آدم باهوش و خلاقی که می خواد یه خدمتی بکنه همه مسخرش می کنن .دوست عزیز اصلا به حرف مردم گوش نده و تا رسیدن به هدف اصلی ات دست از تلاش برندار ان شاءا... یه روزی تو NASA و IBM ببینیمت. موفق باشی
یکی از دوستام جایی کار می کرد کارشو خیلی دوست داشت و از همه همکاراش جلوتر بود تا یه روز همکاراش به خاطر خراب نشدن خودشون ... امیدوارم زمانی بیاد حق و عدالت بر علیه باطل ...تو ایران همیشه کسی که پول داره تو راس و زمانی که پول باشه قدرت... nar NASA , IBM کجاست یه سر بهش می زنم :grin:
درود بر همه. صمد جان از تو برای لطفی که به این سایت داری ممنونم. بدون که کار خیلی با ارزشی میکنی. با این شرایط که گفتی واقعا کسی که لیاقت پول و بهترین دانشگاه را داره آدم هایی مثل تو هستن. اگه تونستی به منم یاد بده چه جوری میساز؟؟؟
iran.forevers@gmail.com
باشه دوست عزیز سعی می کنم تو اولین فرصت یه آموزش از برنامه بزارم البته اول به زبان وی بی bil:

و در پایان تشکر از همه کسایی که با نظراشون به من حقیر دل گرمی دادن امیدوارم هر کجا که باشید پیروز و سربلند باشید
فقط اگه اقای فاطمی اجازه داد آموزش می زارم شاید محدودیت داشته باشه و...
کوچیکه همتون هستم goll

قفل شده

بازگشت به “کنکور کاردانی پیوسته ( فنی و حرفه ای )”